Radboud University

Úvod

Read the Official Description

Na univerzitě Radboud v Nizozemsku můžete získat vysoce kvalitní a mezinárodně akreditovaný magisterský titul. Vedoucí akademici a vynikající profesoři vám nabízejí to, co potřebujete v podpůrném a inovačním prostředí.

Široká škála magisterských programů angličtiny
Nabízíme 12 anglických vyučovaných bakalářských programů a 35 anglických vyučovacích magisterských programů s mnoha specializacemi, které vám poskytnou potřebné dovednosti a poznatky o výzkumu a praxi v rámci své vlastní oblasti. Bakalářské programy trvají tři roky, zatímco magisterské programy trvají jeden nebo dva roky. Všechny naše programy jsou na plný úvazek a jsou otevřeny jak mezinárodním, tak holandským studentům.

Prestižní univerzita
Když se rozhodnete přijet do Radboud , budete studovat na jedné z nejlepších tradičních univerzit v Holandsku podle studentů, přičemž mnohé z našich programů jsou uznávány jako nejvyšší programy nebo jako nejlepší v jejich oboru. Jsme doma mnoha mezinárodně uznávaných výzkumných ústavů a ​​v roce 2010 byla Nobelovu cenu za fyziku udělena profesorovi a doktorskému studiu spojenému s univerzitou Radboud . Přihlášení na opravdu vynikající instituci vám zaručí, že vám budou nabízeny vysoce kvalitní programy založené na výzkumu.

Radboud University
Založena v roce 1923 a nachází se v nejstarším městě Nizozemska, má Radboud univerzita sedm fakult a zapsá více než 20 000 studentů. Náš osobní styl výuky - nabízející spoustu příležitostí k úzké spolupráci s instruktory a spolužáky v malých seminářích - zajišťuje, že se univerzita nestane pouhou "továrnou".

Nijmegen, město přátelské studentům
Nijmegen je skutečné univerzitní město s řadou restaurací a kaváren. Kulturní centrum LUX - největší umělecké kino v Nizozemsku - nabízí také divadlo, hudbu, debatu a multimédia. Město je nejstarším městem v Nizozemsku, které pochází z římských časů. Dnes má asi 165 000 obyvatel, z nichž 30 000 je studentů.

Studenti oceňují mnoho příležitostí, které město nabízí pro relaxaci a zábavu. Nijmegen nabízí mnoho kulturních aktivit, od mnoha muzeí, galerií, divadla, koncertní síně a kin, až po happeningy, jako jsou mezinárodní čtyřdenní marchy s mezinárodním letním festivalem, středověký festival Limburg, festival Samba a salsa, Rockin 'Park Festival. Je to bezpečné a přátelské místo k životu a studiu.

Podpora s ubytováním a žádostí o vízum
Mezinárodní studenti mohou očekávat, že obdrží vřelé přivítání. Univerzita Radboud poskytuje podporu při žádostech o ubytování a vízech pro zahraniční studenty, kteří se ucházejí před termínem podání žádosti.

Chcete tam bydlet?
Očekávejte, že na životní náklady utratíte minimálně 730 eur měsíčně. Zařízené ubytování stojí 360 až 450 eur včetně plynu, elektřiny a internetu. Spočítejte 350 eur na jídlo, oblečení, osobní péči a cestování a 20 eur za telefonní poplatek. Knihy a fotokopie stojí 200 až 300 eur za semestr.

Poplatek za výuku závisí na vaší státní příslušnosti a zvoleném programu: 2 060 EUR ročně pro studenty EHP v rozmezí 7 273 EUR až 9 879 EUR ročně pro studenty bakalářského studia mimo EHP a 9 879 EUR na 10 856 EUR ročně pro státy mimo EHP Mistři studenti. Stipendia jsou k dispozici studentům ze zemí, které nejsou členy EHP.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět Bakalář » Vidět Health MSc » Vidět MA » Vidět MSc » Vidět Law LLM » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BA

Bakalářský program ve filozofii, politice a společnosti

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Nijmegen

PPS je jednoznačně zaměřený na filosofie. Budete studovat filozofické základy globálních otázek, které určují průběh 21. století. Učební plán je organizován v rámci témat, jako jsou ekologické krize, vědecký pokrok, technologický pokrok, politika identity nebo globální politická krajina. [+]

Filozofie, politika a společnost je filozofickým programem zaměřeným výhradně na otázky, ve kterém budete studovat filozofické základy globálních otázek, které určují průběh 21. století. Kurikulum je organizováno kolem témat, jako jsou ekologické krize, vědecký pokrok, technologický pokrok, politika identity a celosvětová politická krajina. Pro každou tématiku zkoumáte kombinaci klíčových historických filozofických textů, současných myslitelů a empirických případů. Tento program zkoumá vymezující otázky 21. století z bohaté palety teoretických perspektiv bez úzkých ekonomických programů tradičních programů PPE (filozofie, politika a ekonomika). Váš první rok se bude skládat ze série systematických úvodních kurzů a ve druhém a třetím roce budete přizpůsobovat své učební osnovy globálním otázkám, které vás zajímají nejvíce. Program PPS spolupracuje s dalšími fakultami včetně práva, řízení, Sociální věda a vědecká fakulta, abyste zajistili, že ve svých osnovách můžete zahrnout kurzy z různých fakult. Tento program vám také dává možnost strávit tři až šest měsíců studovat v zahraničí, v zemi a na univerzitě podle vašeho výběru nebo se účastnit minoru "Edges of Europe", který kombinuje kurzy související s politikou s terénními pracemi v Káhiře, Římě, Aténách , Petrohrad a Rabat.... [-]


Bakalář umění v angličtině a kultuře

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Nijmegen

Jazyková kultura a kultura umožňují studovat všechny aspekty anglického jazyka, jak se vyvíjela po staletí. Zároveň se ponoříte do kultury a literatury Velké Británie. Studujete klasiku vysoké a populární kultury - Shakespeare, Stevensona, Downtonského opatství, Malé Británie a mnoho dalších. [+]

Angličtina (ať už je to britská nebo americká angličtina) je mezinárodní jazyk vědy, diplomacie a obchodu. Anglická literatura navíc zaujímá významné místo ve světové literatuře. Když studujete Anglický jazyk a kulturu na Radboud univerzitě, Radboud se do extrémně všestranného oboru, který otevírá pro vás celý svět.

Americká studia je jednou ze dvou stop v bakalářském programu anglického jazyka a kultury. Trať American Studies vám nabízí možnost ponořit se do kultury, literatury, historie, politiky a médií Spojených států. Jak máme smysl pro "Ameriku", když obsahuje tolik různých národů, historie a kultury? Jak může taková země nejprve zvolit Obama a potom Trump? A proč a jakým způsobem je Amerika globální mocí? Tento program vám umožní získat hluboké znalosti jedné z dnešních nejvlivnějších zemí světa: myšlenky a hodnoty, které ji vedou, historie a politiku, která ji formuje, a místní a globální kultury, jimž to dalo tvar. Zatímco se to učíte, budete tvrdě pracovat, abyste se naučili mluvit a psát americkou angličtinu na profesionální úrovni plynulosti.... [-]


BSc

Bachelor of Science in Biology

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Nijmegen

[+]

[-]

Bakalář vědy ve výpočetní vědě

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Nijmegen

Během programu budete studovat principy počítačů, programování a metody řešení (algoritmy). [+]

[-]

Bakalář

Bachelor's programme in Chemistry

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Nijmegen

[+]

Máte-li jakékoli dotazy ohledně toho, zda máte nárok na přijetí, zašlete prosím e-mail na adresu admissions@science.ru.nl.

[-]

Bakalářské studium v ​​mezinárodní obchodní komunikaci

Campus forma Denní studium 3 let April 2019 Nizozemsko Nijmegen

Bakalářský program Mezinárodní podniková komunikace je náročný program angličtiny, v němž kombinujete studium komunikačních procesů v mezinárodních organizacích se studiem cizího jazyka (angličtina, francouzština, němčina nebo španělština). [+]

Bakalářský studijní program v International Business Komunikace, která je součástí bakalářského komunikačních a informačních studií, je náročná anglicky učil program, ve kterém budete kombinovat studium komunikačních procesů (mezinárodních) organizací se studiem cizího jazyka (angličtina, francouzština, němčina nebo španělština).

Program na Radboud University BA IBC nabízí kombinaci komunikačních studií a business-orientované cizojazyčných kurzů. Program se vyznačuje silným zaměřením na mezikulturní a mnohojazyčnou komunikaci. V kurzech se získat vhled do (interkulturní) komunikace, marketingové komunikace a řízení tak, aby vás připraví na (sdělení) kariéru v mezinárodním obchodním světě.... [-]


Bakalářské studium v ​​oblasti umělé inteligence

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Nijmegen

V bakalářském studijním programu v oblasti umělé inteligence v Nijmegen, budete studovat, jak se dělá inteligentní počítače a roboty. Chcete-li tak učinit, musíte vědět, jak funguje lidský mozek; Počítačové modely mohou pro jejich část pomoc při výzkumu mozku. [+]

Bakalářský program v umělé inteligenci: něco pro tebe?

Chcete-li přijet a studovat bakaláře v umělé inteligenci, musíte mít zájem o interakci mezi lidmi a počítači. Znalosti o lidském mozku jsou užitečné pro věci, jako je budování inteligentních počítačů a robotů. Například učení o tom, jak lidé rozpoznávají tváře, může pomoci vytvořit digitální nástroj pro skenování a rozpoznávání pasů. Stejná věc funguje v opačném směru: imitací mozkových procesů pomocí počítačových modelů se naučíte rozumět mozku lépe. Tak například požadavky na pasové fotografie jsou velmi přísné; Neměli byste se smát, vaše uši musí být viditelné; Musíte si vzít brýle a musíte se podívat přímo na fotoaparát. To je nutné, protože to, co vidíte na první pohled - člověk a foto zápas - je složitý puzzle pro počítač, který kontroluje pas. Na Radboudově univerzitě v Nijmegenu se věnujete vědním oborům, jako je matematika a informatika, ale také psychologie, neurologie, logika, lingvistika a filozofie. S touto znalostí, můžete vyvinout počítačové modely lidského poznání stejně jako inteligentní počítačové programy, které jsou schopny vykonávat úkoly autonomně. V prvním roce, se seznámíte s hlavními subjekty dává vám představu o programu a studijního oboru. Můžete vytvořit studijní postoj kde převzetí iniciativy, logické myšlení a kreativita obsadí centra pozornosti. Pokud pochybujete o vaši volbu, na Radboud University je snadné přejít na související program. Jelikož se v bakalářském programu Umělá inteligence shromáždí řada oborů, můžete snadno přejít na bakalářský program v psychologii s velmi malým nebo žádným zpožděním. Student Poradce vám pomůže dělat správná volba.... [-]


Bakalářské studium v ​​oblasti umění a kultury studií

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Nijmegen

Jste vášnivý kultury? Líbí se vám sedět v první řadě - ať už na hudebních festivalech, shakespearských tragédiích, uměleckých filmech, televizních seriálech, ostrých výstavách nebo poezii? A jste zájem o rozvoj nových dovedností pro analýzu a popis o své zkušenosti z řady teoretických perspektiv? Jste připraveni vstoupit do sociální a politickou debatu o umění? Pak je bakalářský studijní program v umění a kultuře studií na Univerzita Radboud University Nijmegen je jen věc pro vás. [+]

Bakalářský program v oblasti umění a kultury se zaměřuje na umění v různých formách: výtvarné umění, literatura, hudba, divadlo, film a digitální média. Přístup je jak interdisciplinární, tak i multimediální: budete nejen analyzovat tyto umělecké formy v sobě a samy o sobě, ale také se naučíte je porovnávat a kontrastovat. Ty jsou vyzvány, aby prozkoumala umění a kultury z celé řady teoretických, historických, politických a společenských perspektiv, zahrnující evropské, Severní Ameriky a globální pohledy na (hodnoty) kultury.

Studium umění a kultury vás naučí:

rozeznat rozdíly mezi umělecké formy, a mezi současných i historických ocenění umění; vysvětlují, jak jsou umění a kultura společensky, politicky a ideologicky zhotoveno; aplikovat teoretické pojmy analyzovat umělecká díla nebo kulturní jevy; formulovat jasné a dobře podložené vizi umění a (populární) kultury; napsat akademicky zvukové eseje, které přispívají k současným debatám o umění a kultuře. ... [-]

Bakalářský program v ekonomii a podnikové ekonomice

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Nijmegen

Bakalářský program v ekonomii a podnikové ekonomice vám poskytuje širší pohled na ekonomiku a ekonomické poměry, včetně kousků psychologie, sociologie a podnikání, stejně jako pevný základ v ekonomice. [+]

V tříletém bakalářském programu Ekonomika a podniková ekonomika budete studovat nejen počty a poměry popisující finanční situaci společností a globálních trhů, ale budete také vyučováni, jak analyzovat společnosti a trhy, abyste zjistili, jak čísla a poměry se staly. To vám umožní vytvářet poznatky ke zlepšení stavu věcí a poradit politiků o tom, jak dále rozvíjet organizace nebo trh.

Široký rozsah: poznatky z psychologie, sociologie a podnikání

Budete zkoumat ekonomické otázky, z mikro do makroekonomie. Naučíte se analyzovat, vysvětlit a vyřešit tyto problémy. V tomto kontextu bude využívat (mezinárodních) ekonomických teorií. Politiky mezinárodních organizací budou studovány a činnosti prováděné nadnárodními společnostmi budou analyzovány národních a mezinárodních organizační pravidla, úrokové sazby a konkurence. Abyste usnadnili své analytické dovednosti, budete vyučováni prvky oboru Psychologie, Sociologie a Podnikání.... [-]


Bakalářský program v oboru Business Administration

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Nijmegen

Akademický bakalářský program zaměřený na řízení společností a organizací působících na světových trzích a na účinky kultury a komunikace. [+]

Bakalářský program v oboru Business Administration: podnikání ze sociálního hlediskaBěhem tříletého bakalářského programu Business Administration se ze sociálního hlediska naučíte všechny aspekty mezinárodního obchodu. Na rozdíl od jiných obchodních programů, které se zabývají finančními nebo technickými zájmy, se program v Nijmegenu zaměřuje na spolupráci mezi lidmi zapojenými do organizací a vnějším světem. Po prvním společném roce, který vám poskytne důkladný úvod do oboru a metodologii výzkumu, vyberáte ze tří skladeb, abyste mohli pokračovat ve studiu ve druhém roce. Budete mít možnost specializovat se na Business Administration, Business Economics nebo International Business Administration. Na všech tratích existují úzké vazby se společnostmi a profesionály, aby se zajistilo spojení s praxí podniků. Studium v ​​zahraničí je podporováno a dokonce i povinné v trati International Business Administration.Pozornost na sociální procesy... [-]

Bakalářský program v oboru Molekulární vědy o životě

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Nijmegen

Anglicky vyučovaný bakalářský program v oboru Molekulární vědy o životě na Radboud University působí na rozhraní chemie, biologie a medicíny s podporou matematiky a fyziky. [+]

Radboud University - zřejmá volba

Protože zahrnuje práci na rozhraní chemie, biologie a medicíny, matematika a fyzika jako podpůrné předměty, bakalářský program Molekulární vědecké vědy na Radboud University vám poskytuje široký pohled na disciplínu. Naučíte se identifikovat spojení, které vám poskytují širokou perspektivu potřebnou k vývoji inovativních řešení, která společnost potřebuje.

Molekulární vědy o životě jsou vzrušující oblastí, kde se neustále objevují nové objevy. Radboud University je v čele tohoto vývoje. Vědci z Radboud například vyvíjejí samolepící materiály, které se neustále přizpůsobují životnímu prostředí, což se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Jako absolvent bude brzy součástí tohoto předvoja, který bude schopen významně přispět k lepší léčbě a ekologickým řešením.... [-]


Bakalářský studijní program v oboru psychologie

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Nijmegen

Bakalářská psychologie vás cvičí, abyste získali řadu pohledů na lidské chování, emoce a myšlenky. Získáte přehled o neurobiologické, klinické, vývojové a sociokulturní psychologii v stimulačním a konkurenčním prostředí. [+]

Bakalářský program v psychologii

Lidské chování je zdrojem inspirace a rozpaky. Proč lidé, co budeme dělat? To, co spouští své myšlenky a pocity? Je naše chování způsobeno naší osobnosti, sociální prostředí, nebo ovlivněny genů, hormonů a neuronů?

Máte-li zájem o tyto otázky, studium psychologie v Nijmegenu je tou pravou volbou pro vás. To znamená, že pokud nebudete házet myšlenkou přehodnocení vašich názorů na lidi, na svět i na sebe!

Jako psycholog jste se zavázali ke kvalitě života, pro jednotlivce, skupiny, a tím i pro společnost. Psychologie je o analýze lidí chování, myšlenky a emoce. V Nijmegenu se to naučíte z neurobiologických, vývojových, klinických a sociálně-kulturních psychologických perspektiv.... [-]


Videos

Facts and Figures Radboud University

Contact
Adresa
Radboud University
P.O. Box 9102

Nijmegen , 6500 HC NL
Adresa destinace
Comeniuslaan 4
Nijmegen, Gelderland, 6525 HP NL