Team Academy - International School For Entrepreneurship

Úvod

Read the Official Description

Team Academy nabízí jedinečné bakalářské vzdělání. Intenzivní zážitek čtyřletý je záměrně navržen tak, aby posílily své duševní růst a připraví vás na úspěch v dnešním rychle se měnícím globálním kontextu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BBA programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BBA

Bakaláře obchodní administrativy v podnikání

Campus forma Denní studium 4 - 4 let September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Zahájení vlastního podnikání je první a nejdůležitější věc, kterou uděláte během svého studia na Akademii Team. Provést svou vlastní peníze ve své vlastní firmě s reálnými zákazníky. Vzájemnou spoluprací v malých týmech budete učit se a od sebe navzájem. Toto, podle naší víry, je základem naší filozofie učení. [+]

Team Academy je 4-rok na plný úvazek Bakalářskýá volal: Bachelor of Business Administration v podnikání. Absolventi Team Academy bakalářského studia jsou kvalifikováni vést k vytváření nových podniků, pracují na rozvoji podnikání uvnitř podniků, nebo se rozhodnete pokračovat v práci ve vlastním podniku.

Za účelem dosažení těchto kompetencí, budou studenti učit se praxí, pracovat v samosprávných týmů a nastavit skutečné podniky na začátku svého studia při práci na projektech pro skutečných zákazníků. Vydělané peníze investuje do vzdělávání Cesty po celém světě.

[-]

Videos

Team Academy - Interview - Gonzalo Fernandez Garcia

Team Academy - interview - Joost en Hidde