The Hague University of Applied Sciences - Undergraduate Programmes

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Pojďme se změnit

Pojďme se změnit. Vy. Nás. Svět. To je naše poselství na Haagské univerzitě aplikovaných věd (THUAS).

Chceme umožnit našim studentům změnit a zlepšit svět, ve kterém žijí, ale to se může stát pouze tehdy, budeme-li spolupracovat - pokud se budeme vyvíjet a měnit.

Neustále potřebujeme používat nové perspektivy a řešení, abychom vyřešili současné i budoucí výzvy. Odpovědi najdeme rychleji, pokud jsme připraveni sdílet a aplikovat vzájemné poznatky, dovednosti a metody.

Globální občané

Doporučujeme našim studentům, přednášejícím a partnerům, aby se vyvinuli do otevřených světových občanů - stát pevně ve svém vlastním přesvědčení a čelit světu. Uvědomujeme si, že náš vlastní profesní závazek má význam a musíme společně pracovat na vývoji a aplikaci kreativních řešení.

THUAS je bezpečné a praktické prostředí, ve kterém se můžeme rozvíjet a inovovat jako globální občané - abychom se společně sešli na rozvoji, vytváření sítí a praxi. Takto plánujeme utvářet a měnit svět, ve kterém žijeme, zatímco rozvíjíme své vlastní znalosti a dovednosti.

"Lidé, kteří jsou pevně přesvědčeni a čelí světu."

127350_127313_studentsHaagseHogeschool.jpg

Jak to děláme?

Naši lektoři, partneři a 26 000 studentů z téměř 150 různých zemí se tomuto vývoji věnují každý den. Náš globální, inovativní přístup se odráží v našich osnovách a v našich sedmi hlavních tématech: Kybernetická bezpečnost, Globální a inkluzivní učení, Digitální operace a finance, Mission Zero, Health Innovation, Global Governance en Governance of Urban Transitions. Úzce spolupracujeme také s více než 300 výměnnými partnery z více než 50 zemí, od Brazílie a Číny po Austrálii, USA a několik evropských zemí.

Ideální platforma

Haag je ideálním místem pro to, aby se stal globálním občanem. Je to Mezinárodní město míru a spravedlnosti - politické a kulturní srdce Nizozemska. Je domovem Mírového paláce, Mezinárodního soudního dvora, Binnenhofu (parlament), 115 ambasád, nadnárodních společností jako Shell, Siemens a ING a mnoha mezinárodních nevládních organizací.

Pojďme se tedy změnit. Vy. Nás. Svět.

To jsou hodnoty, které nás vedou

Zvědavý
Spojovací
Péče
Jsme zvědaví, ambiciózní a podnikaví. Rádi přispíváme kritickým myšlením. Do naší sítě významně investujeme, abychom společně vytvořili nové poznatky. Jsme oddaní a staráme se o váš osobní růst.

Pokud hledáte bakalářský studijní program, pak jste na THUASu na správném místě. Máme více než 65 bakalářských studijních programů, které se liší typem a délkou. Většina z nich jsou čtyřleté programy, některé však lze zkrátit na tři roky studia. Značný počet se vyučuje v angličtině. Varianta, která vám nejlépe vyhovuje, závisí na vašich preferencích a předchozím vzdělání. Na konci vaší cesty vám bude udělen univerzitní diplom z aplikovaných věd.

Místa

Haag

Adresa, 1. řádek
Johanna Westerdijkplein,75
2521 EN Haag, Jižní Holandsko, Nizozemsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium