Přečtěte si oficiální popis

Další online den otevřených dveří se bude konat 12. června a je určen především pro program Hotel a Event Management, ale také informativní pro zájemce o jeden z našich dalších programů.

Více informací najdete na adrese href = "https://www.tio.nl/en/open-days/

Hotel, akce, turistika

Vítejte na Tio University of Applied Sciences . Tio Vám nabízí osobní, zrychlené a vynikající vzdělání a je již mnoho let význačným názvem uznávané vzdělávací instituce. Bakalářské programy společnosti Tio patří již několik let mezi nejlepší v Nizozemsku a řadí se na 1. místo v různých žebříčcích. Který program vám nejlépe vyhovuje?

28814_Tio-location_Amsterdam.jpg

Objevte Tio a jeho vynikající studijní kurzy

Seznamte se s jedinečným konceptem Tio, studenty, přednášejícími a vynikajícími studijními kurzy

Vítejte na Tio, univerzitě aplikovaných věd, kde se budete cítit jako doma. Tio nabízí skvělou atmosféru, možnost zrychleného studia a jedinečný koncept Tio. Studenti milují Tio malé a osobní vzdělání.

Tio University of Applied Sciences nabízí bakalářské studium v oborech:

 • Řízení hotelu
 • Správa událostí
 • Cestovní ruch
 • Obchod

Tio v čele

Tio je synonymem intenzivního, malého a kvalitního vzdělání a má vynikající pověst renomovaného vzdělávacího institutu již mnoho let.

Nejlepší studijní programy v Nizozemsku

Všechny bakalářské a odborné kurzy Tio byly vybrány jako nejlepší ve svých oborech prostřednictvím Průvodce vysokoškolským vzděláváním a Průvodce odborným vzděláváním (Keuzegids Hbo en Mbo). „Na prvním místě je soukromá Tio University of Applied Sciences , která má místa v pěti městech. Studenti jsou na této škole velmi pozitivní, “říká Průvodce vysokoškolského vzdělávání.

Tio nabízí následující bakalářské tituly:

 • Nejlepší škola pohostinství
 • Nejlepší obchodní stupeň
 • Nejlepší stupeň cestovního ruchu

Číslo 1 v poradenství

Skutečnost, že Tio nabízí svým studentům výborné poradenství, je zřejmá ze skutečnosti, že Tio již řadu let zastává pozici 1 v žebříčku žebříčků z hlediska usnadnění studia s postižením. Ve všech kategoriích Tio dosahuje nad průměrem Holandska a zároveň dosahuje nejvyššího celkového skóre. Kromě toho, Tio nabízí studentům, kteří chtějí vyniknout více než dost výzvou se speciálním programem vyznamenání.

Proč si studenti volí Tio

Chcete vědět, proč si studenti vybrali Tio? Přečtěte si více o tom, co Tio znamená a proč studenti milují Tio University of Applied Sciences a různé studijní kurzy, které nabízí.

 1. Malý a osobní
 2. Spousta pokynů
 3. Stimulace excelence
 4. Zrychlené studium
 5. Motivovaní studenti
 6. Mezinárodní příležitosti
 7. Soukromé vzdělávání pro každého
 8. Tio vede cestu
 9. Přednášející z průmyslu
 10. Národní organizace

Nemůže přijít na jeden z našich otevřených dnů v kampusu Tio? Žádný problém! Nabízíme Vám možnost zúčastnit se den otevřených dveří z vaší líné židle. Jen se posaďte

Nahrané dny otevřených online zde najdete .

Proč si vybrat soukromý studijní kurz na Tio?

Jste zvědaví, jaké komparsy odlišují Tio studijní program kromě jiných studijních programů? Níže si můžete přečíst, proč si studenti vybírají Tio malé, osobní a vysoce kvalitní vzdělání a jak můžete těžit z našeho jedinečného přístupu.

Tio University of Applied Sciences Vám nabízí možnost urychleného studia v příjemném a bezpečném prostředí. Jste obklopeni motivovanými studenty a lektory s rozsáhlými praktickými zkušenostmi ve svém oboru.

Tio University of Applied Sciences nabízí jak bakalářské, tak odborné kurzy. To znamená, že v průměru budete studovat v malých skupinách - přibližně jedenáct studentů na přednášku - a získáte spoustu osobní pozornosti a vedení. Na rozdíl od dotovaného vzdělávání nabízí Tio studentům možnost dokončit studium v kratším čase. Zde je přehled různých výhod soukromého vzdělávání ve srovnání s příspěvkem vlády:

Malé a osobní vzdělávání

Přednášející vyučují malé skupiny a znají své studenty podle jména. To umožňuje osobní vedení.

Rozsáhlý dohled

Přednášející vás podněcují k tomu, abyste si v sobě dali to nejlepší. Dostanete optimální dohled a vedení k zvládnutí teorie i praxe.

Zrychlené studium

Tio nabízí zrychlené studium: bakalářské tituly za pouhé tři nebo čtyři roky a odborné kurzy za jeden nebo dva roky. Takže máte rychlejší stupeň, který vám umožní začít svou kariéru dříve, nebo můžete pokračovat ve studiu na magisterské studium.

Přednášející z průmyslu

Přednášející využívají své zkušenosti v oboru k vytváření vazeb mezi teoretickými znalostmi, které získáte a jejich praktickými aplikacemi.

Dokonalost

Každý studijní kurz Tio byl vyznamenán nejvyššími hodnotami Průvodce vysokoškolským vzděláváním. Tio nabízí např. Nejlepší hotelovou školu, nejlepší letušku, cestovní ruch a obchodní tituly a nejlepší studijní obor Obchodní ekonomie! Tio chce svým studentům vštípit stejnou snahu o dokonalost. Kromě toho, Tio má vyznamenání program pro talentované studenty, kteří chtějí vyniknout.

28816_Tio-Utrecht.jpg

Výběr mezi vyšším odborným vzděláváním nebo výzkumnou univerzitou?

Ještě jste se nerozhodli mezi bakalářským titulem na univerzitě aplikovaných věd nebo na vědecké univerzitě? Níže vysvětlíme různé rozdíly mezi bakalářským a vysokoškolským titulem. Volba je na tobě.

Bakalářský titul

Výběr kvality

Výběr studijního kurzu je pro vaši budoucnost důležitý. Jak můžete učinit toto rozhodnutí? Existují nástroje, které umožňují zjistit, zda se například díváte na bakalářský titul vysoké kvality. Studiekeuze123 je webová stránka, která umožňuje porovnat studijní kurzy a zjistit, jak aktuální studenti hodnotí své příslušné studijní kurzy. Průvodce vysokoškolským vzděláváním každoročně zveřejňuje přehled nejlepších studijních kurzů v Nizozemsku. Oba nástroje vám pomohou učinit správné rozhodnutí pro vaši budoucnost.

28813_Tio-Keukenhof.jpg

Kontrola výběru studie

Pokud si chcete být jisti, že se rozhodnete správně, je volba Tio Study Check ideální pro vás. Chcete-li zjistit, zda je pro vás studijní kurz správný, můžete se zaregistrovat do nezávazného šeku na výběr studia z Tio. Tato kontrola výběru studie se může skládat např. Z účasti na den otevřených dveří nebo zkušebního studijního dne, značení spolu se studentem Tio na jeden den, vedení osobního setkání nebo finanční konzultace. Jakmile jste přijati na Tio, můžete být povoláni k nezávazné schůzce s vaším budoucím studijním trenérem a projednat si výběr studia.

Pokud vaše předchozí vzdělání není nedostatečně vázáno na studijní kurz, který si přejete zapsat, naplánuje se přijímací pohovor a hodnocení. Na základě výsledků tohoto rozhovoru a hodnocení můžete být nakonec přijati do studijního kurzu.

I po 1. květnu

Kontrola výběru studia Tio je dostupná i po 1. květnu. Během prázdnin a letních měsíců je Tio otevřeno každý pracovní den. Tímto jste vyzváni, abyste se zastavili a zažili Tio pro sebe.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina
 • Holandský

Tato škola dále nabízí:

BA

Tio University of Applied Sciences

Vítejte ve světě špičkových hotelů, hvězdných restaurací, festivalů a sportovních akcí. Sektor pohostinství vás hledá! Po absolvování bakalářského studijního programu Hot ... [+]

Vítejte ve světě špičkových hotelů, hvězdných restaurací, festivalů a sportovních akcí. Sektor pohostinství vás hledá! Po absolvování bakalářského studijního programu Hotel & Event Management budete schopni vytvořit dokonalý zážitek pro své hosty, a to i on-line. Zůstanete jakýkoli pobyt a událost úspěšný. Můžete pracovat jako např. Hotelový manažer, manažer událostí, jídlo

Je tento bakalářský program vhodný pro vás?

Tio's Hotel & Event Management bakalářský program vám nabízí nejlepší ze dvou světů: tradiční hotelový management v kombinaci s aspekty řízení událostí. Rozpoznáváte se v následujícím popisu? Jsi ty:... [-]

Nizozemsko Amsterdam Utrecht Rotterdam Eindhoven Hengelo  + 2 Více
Leden 2020
Angličtina,Holandský
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Tio University of Applied Sciences

Dubaj, Botswana, New York, Benátky; celý svět je u vašich nohou. Cestovní průmysl vás hledá! Po získání bakalářského titulu International Tourism Management budete prodáv ... [+]

Dubaj, Botswana, New York, Benátky; celý svět je u vašich nohou. Cestovní průmysl vás hledá! Po získání bakalářského titulu International Tourism Management budete prodávat svět online a offline. Navrhujete výlety, nakupujete za ostré ceny a navážete kontakty po celém světě.

Můžete pracovat například jako produktový manažer, správce událostí, cestovní poradce nebo obchodník na trhu. Můžete také začít podnikat.

Je tento bakalářský program vhodný pro vás?

Tio's International Tourism Management bakalářský program kombinuje znalosti o světě cestovního ruchu s aspekty elektronického obchodu. To znamená, že se budete cítit jako doma iv online světě. Rozpoznáváte se v následujícím popisu? Jsi ty:... [-]

Nizozemsko Amsterdam Utrecht Eindhoven Rotterdam Hengelo  + 2 Více
Srpen 2019
Angličtina,Holandský
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BBA

Tio University of Applied Sciences

Slavná budoucnost: Uzavřete smlouvu s americkou organizací a prozkoumejte možnosti podnikání v Asii. Svět podnikání vás hledá! Po dokončení bakalářského studijního progra ... [+]

Další online den otevřených dveří bude 21. srpna a je určen zejména pro program International Business Management, ale také informativní pro zájemce o jeden z našich dalších programů.

Více informací najdete na adrese href = "https://www.tio.nl/en/open-days/

Slavná budoucnost: Uzavřete smlouvu s americkou organizací a prozkoumejte možnosti podnikání v Asii. Svět podnikání vás hledá! Po dokončení bakalářského studijního programu International Business Management vyniknete při vytváření mezinárodních kontaktů a vytváření vlastních příležitostí. Tento bakalářský program vás přiblíží k mezinárodnímu úspěchu.

Můžete například pracovat jako správce účtu, finanční manažer nebo prodejní nebo okresní manažer. Můžete také začít podnikat.... [-]

Nizozemsko Amsterdam Utrecht Rotterdam Eindhoven Hengelo  + 2 Více
Leden 2020
Angličtina,Holandský
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Projects @ Tio University

Internships all over the world

Career opportunities after studying at Tio

Visiting Tio Utrecht

Visiting Tio Amsterdam

Adresa destinace
Tio Amsterdam
Tempelhofstraat 5

Amsterdam, North Holland, 1043 EA NL
Sociální média
Adresa destinace
Tio Utrecht
Oudenoord 2

Utrecht, Utrecht, 3513 ER NL
Adresa destinace
Tio Rotterdam
Weena 457

Rotterdam, South Holland, 3013 AL NL
Adresa destinace
Tio Eindhoven
Begijnenhof 8-12

Eindhoven, North Brabant, 5611 EL NL
Adresa destinace
Tio Hengelo
Julianalaan 9

Hengelo, Overijssel, 7553 AB NL