Tio University of Applied Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Máte zájem dozvědět se více o svém zájmu? Toto jsou naše další otevřené dny online:

 • Pohostinství a cestovní ruch - 19. listopadu
 • Master of Business Administration - 10. prosince

Více informací najdete na adrese href = "https://www.tio.nl/en/open-days/

Hotel, akce, cestovní ruch a podnikání

Vítejte na Tio University of Applied Sciences . Tio vám nabízí osobní, zrychlené a vynikající vzdělání a již řadu let je uznávanou vzdělávací institucí. Bakalářské programy společnosti Tio patří již roky k nejlepším v Nizozemsku a v různých žebříčcích se umísťují na prvním místě. Který program vám nejlépe vyhovuje?

28814_Tio-location_Amsterdam.jpg

Objevte Tio a jeho vynikající studijní kurzy

Seznamte se s jedinečným konceptem Tio, studenty, přednášejícími a vynikajícími studijními kurzy

Vítejte na Tio, univerzitě aplikovaných věd, kde se budete cítit jako doma. Tio nabízí skvělou atmosféru, možnost zrychleného studia a jedinečný koncept Tio. Studenti milují Tio malé a osobní vzdělání.

Tio University of Applied Sciences nabízí bakalářské studium v oborech:

 • Řízení hotelu
 • Správa událostí
 • Cestovní ruch
 • Obchod

Tio University of Applied Sciences nabízí Master of Business Administration (MBA) v oboru:

 • Mezinárodní řízení
 • Pohostinství
 • Obchodní řízení

Tio v čele

Tio je synonymem intenzivního, malého a kvalitního vzdělání a má vynikající pověst renomovaného vzdělávacího institutu již mnoho let.

Nejlepší studijní programy v Nizozemsku

Všechny bakalářské a odborné kurzy Tio byly vybrány jako nejlepší ve svých oborech prostřednictvím Průvodce vysokoškolským vzděláváním a Průvodce odborným vzděláváním (Keuzegids Hbo en Mbo). „Na prvním místě je soukromá Tio University of Applied Sciences , která má místa v pěti městech. Studenti jsou na této škole velmi pozitivní, “říká Průvodce vysokoškolského vzdělávání.

Tio nabízí následující bakalářské tituly:

 • Nejlepší škola pohostinství
 • Nejlepší obchodní stupeň
 • Nejlepší stupeň cestovního ruchu

Číslo 1 v poradenství

Skutečnost, že Tio nabízí svým studentům vynikající poradenství, je zřejmá ze skutečnosti, že po mnoho let Tio zastávala pozici 1 na žebříčku, pokud jde o usnadnění studia se zdravotním postižením. Ve všech kategoriích boduje Tio nad holandským průměrem a také dosahuje nejvyššího celkového skóre. Kromě toho nabízí Tio studentům, kteří chtějí vyniknout více než dost výzvou pomocí speciálního studijního programu.

Proč si studenti volí Tio

Chcete vědět, proč si studenti vybrali Tio? Přečtěte si více o tom, co Tio znamená a proč studenti milují Tio University of Applied Sciences a různé studijní kurzy, které nabízí.

 1. Malý a osobní
 2. Spousta pokynů
 3. Stimulace excelence
 4. Zrychlené studium
 5. Motivovaní studenti
 6. Mezinárodní příležitosti
 7. Soukromé vzdělávání pro každého
 8. Tio vede cestu
 9. Přednášející z průmyslu
 10. Národní organizace

Nemůžete přijít na jeden z našich otevřených dnů v kampusech Tio? Žádný problém! Nabízíme vám možnost zúčastnit se online otevřeného dne ze svého líného křesla. Jen se posaďte a relaxujte a my vám řekneme vše o io a jeho možnostech pro vás!

Nahrané dny otevřených online zde najdete .

Proč si vybrat soukromý studijní kurz na Tio?

Zajímá vás, jaké doplňky odlišují studijní kurz Tio od ostatních studijních programů? Níže si můžete přečíst, proč si studenti vybírají malé, osobní a kvalitní vzdělání Tia a jak můžete těžit z našeho jedinečného přístupu.

Tio University of Applied Sciences Vám nabízí možnost urychleného studia v příjemném a bezpečném prostředí. Jste obklopeni motivovanými studenty a lektory s rozsáhlými praktickými zkušenostmi ve svém oboru.

Tio University of Applied Sciences nabízí jak bakalářské, tak odborné kurzy. To znamená, že v průměru budete studovat v malých skupinách - přibližně jedenáct studentů na přednášku - a získáte spoustu osobní pozornosti a vedení. Na rozdíl od dotovaného vzdělávání nabízí Tio studentům možnost dokončit studium v kratším čase. Zde je přehled různých výhod soukromého vzdělávání ve srovnání s příspěvkem vlády:

Malé a osobní vzdělávání

Přednášející vyučují malé skupiny a znají své studenty podle jména. To umožňuje osobní vedení.

Rozsáhlý dohled

Přednášející vás podněcují k tomu, abyste si v sobě dali to nejlepší. Dostanete optimální dohled a vedení k zvládnutí teorie i praxe.

Zrychlené studium

Tio nabízí zrychlené studium: bakalářské tituly za pouhé tři nebo čtyři roky a odborné kurzy za jeden nebo dva roky. Takže máte rychlejší stupeň, který vám umožní začít svou kariéru dříve, nebo můžete pokračovat ve studiu na magisterské studium.

Přednášející z průmyslu

Přednášející využívají své zkušenosti v oboru k vytváření vazeb mezi teoretickými znalostmi, které získáte a jejich praktickými aplikacemi.

Dokonalost

Každý studijní kurz Tio byl oceněn nejvyššími známkami Průvodce vysokoškolským vzděláním. Tio nabízí např. Nejlepší titul hotelové školy, nejlepší letuška, cestovní ruch a obchodní tituly a nejlepší studijní kurz obchodní ekonomie! Tio chce svým studentům vštípit stejnou cestu k excelenci. Kromě toho má Tio studijní program pro talentované studenty, kteří chtějí vyniknout.

28816_Tio-Utrecht.jpg

Výběr mezi vyšším odborným vzděláváním nebo výzkumnou univerzitou?

Ještě jste se nerozhodli mezi bakalářským titulem na univerzitě aplikovaných věd nebo na vědecké univerzitě? Níže vysvětlíme různé rozdíly mezi bakalářským a vysokoškolským titulem. Volba je na tobě.

Bakalářský titul Univerzitní titul
Učení pro povolání Naučit se provádět výzkum
Jasné vyhlídky na kariéru Nejasné vyhlídky na kariéru
Spousta kontaktních hodin Méně kontaktních hodin a nezávislejší studium
Hlavně praktické as praktickým zaměřením Hlavně teoretické
Uvedení znalostí do praxe Objevování a sdílení nových znalostí
Dovednosti a přístup k pozici / profese Dovednosti pro výzkum a vědu
Mnoho různých předmětů Méně předmětů, podrobnější přístup
Obsah kurzu se rozšířil Obsah kurzu je často koncentrovaný, vysoké tempo
Osobní vedení Méně osobní, vše najdete sami
Naučte se jako součást skupiny Zaměřte se na nezávislé učení
Přednášky v (malých) třídách Přednášky ve velkých přednáškových sálech
Více stáží a závěrečná práce Volitelná stáž / závěrečná práce
Studenti jsou školeni na pozici / povolání Studenti jsou školeni v oblasti odborných znalostí

Výběr kvality

Výběr studijního kurzu je pro vaši budoucnost důležitý. Jak můžete učinit toto rozhodnutí? Existují nástroje, které umožňují zjistit, zda se například díváte na bakalářský titul vysoké kvality. Studiekeuze123 je webová stránka, která umožňuje porovnat studijní kurzy a zjistit, jak aktuální studenti hodnotí své příslušné studijní kurzy. Průvodce vysokoškolským vzděláváním každoročně zveřejňuje přehled nejlepších studijních kurzů v Nizozemsku. Oba nástroje vám pomohou učinit správné rozhodnutí pro vaši budoucnost.

28813_Tio-Keukenhof.jpg

Kontrola výběru studie

Pokud si chcete být jisti, že se rozhodnete správně, je volba Tio Study Check ideální pro vás. Chcete-li zjistit, zda je pro vás studijní kurz správný, můžete se zaregistrovat do nezávazného šeku na výběr studia z Tio. Tato kontrola výběru studie se může skládat např. Z účasti na den otevřených dveří nebo zkušebního studijního dne, značení spolu se studentem Tio na jeden den, vedení osobního setkání nebo finanční konzultace. Jakmile jste přijati na Tio, můžete být povoláni k nezávazné schůzce s vaším budoucím studijním trenérem a projednat si výběr studia.

Pokud vaše předchozí vzdělání není nedostatečně vázáno na studijní kurz, který si přejete zapsat, naplánuje se přijímací pohovor a hodnocení. Na základě výsledků tohoto rozhovoru a hodnocení můžete být nakonec přijati do studijního kurzu.

I po 1. květnu

Kontrola výběru studia Tio je dostupná i po 1. květnu. Během prázdnin a letních měsíců je Tio otevřeno každý pracovní den. Tímto jste vyzváni, abyste se zastavili a zažili Tio pro sebe.

Místa

Amsterdam

Adresa, 1. řádek
Tio Amsterdam
Tempelhofstraat 5

1043 EA Amsterdam, Severní Holandsko, Nizozemsko

Utrecht

Adresa, 1. řádek
Tio Utrecht
Oudenoord 2

3513 ER Utrecht, Utrecht, Nizozemsko

Rotterdam

Adresa, 1. řádek
Tio Rotterdam
Weena 457

3013 AL Rotterdam, Jižní Holandsko, Nizozemsko

Eindhoven

Adresa, 1. řádek
Tio Eindhoven
Begijnenhof 8-12

5611 EL Eindhoven, Severní Brabantsko, Nizozemsko

Hengelo

Adresa, 1. řádek
Tio Hengelo
Julianalaan 9

7553 AB Hengelo, Overijssel, Nizozemsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium