University of Amsterdam

Úvod

Read the Official Description

University of Amsterdam

University of Amsterdam je intelektuální centrum s více než 30 000 studenty, 3000 doktorandů, 6 000 zaměstnanců a 100 různých národností. Naším posláním je vzdělávat zítřejší lídry, provádět nejmodernější výzkum a překládat výsledky výzkumu do aplikací, které mohou prospěch společnosti.

Od roku 1632

Otevřená, tolerantní a mezinárodní akademická University of Amsterdam pochází z roku 1632, kdy jeho předchůdce Athenaeum Illustre založili dva významní akademici. Od té doby se UvA rozrostla na mezinárodní světovou výzkumnou univerzitu.

Top 100 univerzity

UvA se řadí mezi 20 nejlepších evropských univerzit a neustále se umísťuje do prvních 100 světových žebříčků, mezi které patří světové univerzitní časy Times Higher Education, QS World University Ranking, akademické hodnocení světových univerzit (ShanghaiRanking) a CWTS Leiden Ranking.

Amsterdam

Myslíme si, že Amsterdam je skvělé místo pro život a práci. Zde je důvod, proč:

  • Amsterdam je jedním z nejlepších míst na světě (Mercerova kvalita života v roce 2017)
  • Amsterdam je 4. nejlepším studentským městem v Evropě (třída 2020)
  • Amsterdam se řadí na třetí místo v EU a sedmý v celosvětovém měřítku za atraktivitu pro nové podniky a talenty (Global Power City Index 2017)
  • Amsterdam je nejbezpečnějším městem v Evropě a 6. nejbezpečnějším globálním indexem (Safe Cities Index 2017)
  • Město je také první pro angličtinu, třetí pro inovace a 6. místo pro štěstí. Zjistěte více v Amsterdamském přehledu mezinárodních průzkumů.

Více než 100 národností

S více než 100 národnostmi zastoupenými mezi našimi studenty a zaměstnanci je UvA skutečně mezinárodní. Nabízíme 200 magisterských programů angličtiny a rostoucí počet bakalářských. Asi 35% zaměstnanců je mezinárodních. UvA je dvojjazyčná univerzita podle výběru. Vystupují jak holandský, tak anglicky. Angličtina je lingua franca pro mnoho lidí pracujících ve výzkumu.

Univerzita založená na výzkumu

UvA je přední mezinárodní výzkumná instituce, která oceňuje, podporuje a odměňuje vynikající výzkum. UvA je domovem 21 výzkumných ústavů, vedoucí organizace pro 12 národních výzkumných škol a hrdým členem LERU, sítě prestižních evropských výzkumných univerzit.

V uplynulém desetiletí získala UvA více než 100 grantů od Evropské rady pro výzkum, více než kterákoli jiná holandská univerzita, a více než 400 grantů od Nizozemské organizace pro vědecký výzkum.

Jako výzkumná univerzita mají naše studijní programy silné teoretické zaměření a připravují studenty na výzkum. Každý student na UvA bude mít příležitost učit se a provádět výzkum.

Komplexní univerzita

UvA je největší univerzita v Nizozemsku, a to jak z hlediska počtu studentů, tak i výběru studijních programů. Nabízíme desítky různých bakalářských programů a stovky magisterských, včetně magisterských, dvouoborových a výkonných magisterských programů, v široké škále oborů. Studenti si mohou vybrat z humanitních, sociálních a behaviorálních věd, lékařských, fyzikálních a biologických věd a interdisciplinárních oborů, jako je logika a výpočet, digitální humanitní vědy a budoucí studium planet.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět Bakalář » Vidět Health MSc » Vidět MA » Vidět MSc » Vidět Law LLM » Vidět Magistr » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BA

Bakalář umění v angličtině a kultuře

Campus forma Denní studium Kombinované 3 let September 2019 Nizozemsko Amsterdam + 1 více

Prozkoumejte bohaté, živé a rozmanité literární, jazykové a kulturní dědictví anglicky mluvícího světa v tomto anglicky vyučovaném bakalářském programu. [+]

Prozkoumejte bohaté, živé a rozmanité literární, jazykové a kulturní dědictví anglicky mluvícího světa v tomto anglicky vyučovaném bakalářském programu.

Svět angličtiny

Od svých pokorných počátků jako jednoho z jazyků Británie se angličtina rozšířila po celém světě a objevila se jako mezinárodní jazyk vědy, médií, politiky a technologie. Vyučován výhradně v angličtině, bakalářské studium UčA v anglickém jazyce a kultuře vám umožní prozkoumat a prohloubit vaše ocenění literatury a lingvistiky anglicky mluvícího světa.

Jak budete pracovat v tradiční kánonu a světové literatuře v angličtině z celého světa, budete studovat původ a vývoj jazyka, různé World Englishes jako australský, jihoafrický, indický a singapurský, stejně tak jak jsou vnímány a zastoupeny v literárním a mediálním světě.... [-]


Bakalář umění v evropských studiích

Campus forma Denní studium 36 měsíců September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Studovat současnou Evropu ve své historické a kulturní rozmanitosti. Tento tříletý bakalářský program vám poskytuje znalosti a dovednosti potřebné pro zapojení složitého současného i budoucího evropského života. [+]

Studovat současnou Evropu ve své historické a kulturní rozmanitosti. Tento tříletý bakalářský program vám poskytuje znalosti a dovednosti potřebné pro zapojení složitého současného i budoucího evropského života.

Evropa: větší obrázek

Evropa je kontinent s dlouhou a bouřlivou historií kulturní, politické a ekonomické výměny. Bakalářská studia v evropských studiích vám poskytuje přehled o politice, ekonomice a právu Evropské unie (EU) a současně vás seznámí s historií, literaturou a kulturou Evropy.

Učený v angličtině, program nabízí širokou perspektivu, která je klíčová pro pochopení úkolů, jimž Evropa čelí dnes. Poskytuje vám znalosti a dovednosti zaměřené na současné evropské otázky, jako je krize eurozóny, výzvy multikulturních společností a úloha EU například v jejích vztazích s postsocialistickými státy.... [-]


Bakalář umění v lingvistice

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Jazyk je přítomen ve všech aspektech našeho každodenního života a naše schopnost používat je dělá lidské bytosti unikátní jako druh. V bakalářském programu Lingvistika budete zkoumat jak strukturu a získání jazyka, tak rozmanitost jazyka po celém světě. [+]

Jazyk je přítomen ve všech aspektech našeho každodenního života a naše schopnost používat je dělá lidské bytosti unikátní jako druh. V bakalářském programu Lingvistika budete zkoumat jak strukturu a získání jazyka, tak rozmanitost jazyka po celém světě.

Porozumění jazyku

Lingvistika se zaměřuje na naši jedinečnou lidskou schopnost používat jazyk, což je v našem každodenním životě nenahraditelné. Jako lingvistka máte zájem o to, jak je jazyk a řeč strukturován, jak ho získáváme, jak může být poškozen, jak je zastoupen v mozku, jak funguje ve společnosti, jak jednáme s 2, 3 nebo 4 jazyků současně a jak se mění. Všechny tyto otázky jsou řešeny v tomto rozsáhlém bakalářském programu v oblasti lingvistiky.... [-]


Bakalář umění v literární a kulturní analýze

Campus forma Denní studium Kombinované 3 let September 2019 Nizozemsko Amsterdam + 1 více

Bakalářská literární a kulturní analýza zdůrazňuje filozofické, politické a sociální perspektivy v oblasti kultury. Program je dokonale vhodný pro studenty, kteří mají aktivní a široký zájem o současnou kulturu, literaturu a umění. [+]

Bakalářská literární a kulturní analýza zdůrazňuje filozofické, politické a sociální perspektivy v oblasti kultury. Program je dokonale vhodný pro studenty, kteří mají aktivní a široký zájem o současnou kulturu, literaturu a umění.

Literatura, umění a populární kultura v kontextu

Literární a kulturní analýza vám nabízí intelektuální znalosti a dovednosti k interpretaci a úvahám o literatuře, umění a populární kultuře. Klíčovým prvkem programu je praktická angažovanost s konkrétními objekty - romány, filmy, básně, opery, televizní seriály, umělecká instalace, webové stránky, představení a tak dále. Podrobná analýza těchto objektů je spojena s rozsáhlými filozofickými, politickými a sociálními přístupy k kultuře a umění. Tímto způsobem program umožňuje interpretovat a hodnotit konkrétní texty, obrazy a objekty ve vztahu k většímu filozofickému průzkumu a kulturnímu vývoji.... [-]


Bakalář umění v médiích a informací

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Bakalář v médiích a informací je věnován průzkumu digitální kultury a dnešních všudypřítomných forem informací. Program vám poskytuje dovednosti potřebné pro zapojení se do současných témat, jako je dohled, velké údaje, digitální archivace, občanská žurnalistika a metrifikace každodenního života. [+]

Bakalář v médiích a informací je věnován průzkumu digitální kultury a dnešních všudypřítomných forem informací. Program vám poskytuje dovednosti potřebné pro zapojení se do současných témat, jako je dohled, velké údaje, digitální archivace, občanská žurnalistika a metrifikace každodenního života.

Média a informace v dnešním digitálním světě

Ve svém soukromém životě a jako občané nebo odborníci lidé neustále vyrábějí a používají informace. Současný život je formován stále komplexnějšími informačními technologiemi a zintenzivněním informační ekonomiky. Informace se staly základem umění, humanitních věd, kreativního průmyslu, žurnalistiky a vlády a správy. Média a informace vám poskytují pokročilé koncepční a praktické nástroje k pochopení posunů v kultuře a společnosti, které přináší neustálé přeměny médií.... [-]


Bakalář umění v médiích a kultuře

Campus forma Denní studium 36 měsíců September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Bakalářský program v médiích a kultuře přináší rychle se měnící globální mediální krajinnou scénu a cvičí studenty k tomu, aby se k němu více kriticky postavili, připravovali je na kariéru v médiích, v kulturních institucích av akademické sféře. [+]

Bakalářský program v médiích a kultuře přináší rychle se měnící globální mediální krajinnou scénu a cvičí studenty k tomu, aby se k němu více kriticky postavili, připravovali je na kariéru v médiích, v kulturních institucích av akademické sféře.

Kultury médií

Svět, ve kterém žijeme, je hluboce zprostředkován. Mnoho aspektů našeho každodenního života je nyní zásadně strukturováno a informováno médii, jako jsou televize, film a nová média - od umění, politiky, ekonomie až po naše kolektivní vzpomínky. To se v posledních letech výrazně změnilo kvůli naší neustálé angažovanosti v médiích díky používání smartphonů, aplikací a sociálních médií včetně YouTube, Instagram, Facebook, Netflix, WeChat, Whatsapp a Snapchat. Neustále konzumujeme a věnujeme se celovečerním filmům, televizním pořadům, dokumentům a mnoha jiným typům audiovizuálních "textů". Potřeba porozumět a analyzovat audiovizuální diskurzu je proto naléhavější než kdy jindy - ve všech mediálních platformách.... [-]


Bakalář umění v oblasti znakové jazykové lingvistiky

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Amsterdam

V bakalářském jazyce v jazykové lingvistice, budete zkoumat znakové jazyky, jejich strukturu, získání a použití z pohledu lingvisty, zatímco učíte alespoň jeden znakový jazyk sami. [+]

V bakalářském jazyce v jazykové lingvistice, budete zkoumat znakové jazyky, jejich strukturu, získání a použití z pohledu lingvisty, zatímco učíte alespoň jeden znakový jazyk sami.

Svět znakového jazyka

Znaky z celého světa ukazují zajímavé podobnosti, ale nejsou vzájemně srozumitelné a navzájem se významně liší. Zajímavé je, že mnohé z těchto rozdílů odrážejí variaci, která je rovněž potvrzena v mluvených jazycích. Získání znakových jazyků také ukazuje zajímavé podobnosti a rozdíly při získávání mluvených jazyků. Bakalářský jazyk v oblasti znakové řeči lingvistiky vás učí obecné jazykové principy a metody a nabízí širokou škálu kurzů v znakových jazycích, které se zabývají těmito fascinujícími tématy.... [-]


BSc

Bachelor of Science v obchodní administrativě

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Usilujete o vzrušující kariéru v mezinárodním obchodě? Pak budete chtít studovat obchodní administrativu v Amsterdamu. Tříletý program BSc v oboru Business Administration vás učí všechno [+]

Usilujete o vzrušující kariéru v mezinárodním obchodě? Pak budete chtít studovat obchodní administrativu v Amsterdamu. Tříletý program BSc v oboru Business Administration vás učí všechno

Mezinárodní pohled a rozsah

Studium na University of Amsterdam znamená pracovat společně v malých kolektech studentů, z nichž mnozí jsou ze zahraničí, a přijímat instrukce od přednášejících stejně různorodého zázemí. Budete schopni spolupracovat s lidmi z celého světa a budete se cítit v pohodě v mezinárodním prostředí, což zaměstnavatelé stále více oceňují.

Nejlepší spouštěcí podložka pro vaši kariéru

UvA udržuje silné vazby s mezinárodním světem podnikání, akademií a vládami, z nichž máte prospěch. Podívejte se na fascinující hostující přednášky od zkušených vědců, tvůrců politik a profesionálů a jděte do autentických obchodních případů. Moderní teoretické a akademické dovednosti, které získáte během studia, zůstanou u vás pro celou vaši kariéru.... [-]


Bakalář vědy v ekonometrii

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Kolik lidí opouští své auto doma častěji, když spotřebovává daň z pohonných hmot? Jaký je dopad změn úrokových sazeb ze strany centrální banky na růst a inflaci? To jsou otázky, s nimiž se ekonometři zabývají. [+]

Kolik lidí opouští své auto doma častěji, když spotřebovává daň z pohonných hmot? Jaký je dopad změn úrokových sazeb ze strany centrální banky na růst a inflaci? To jsou otázky, s nimiž se ekonometři zabývají. Zachycujete ekonometrickou realitu v matematických modelech. Chcete se dozvědět, jak se tato analýza projevuje v hospodářské politice? Pokud ano, měli byste studovat Econometrics v Amsterdamu.

Ekonometrie na University of Amsterdam : Je to pro vás?Matematika v jednom z vašich oblíbených předmětů. Studujete matematiku na nejvyšší možné úrovni a získáte pro ni dobré známky.Myslíte si, že pracujete pro nadnárodní společnost, banku, CBP Nizozemské úřad pro analýzu hospodářské politiky nebo poradenství.Máte rád počet hádanek, jste dobrá v abstraktním myšlení a máte silnou analytickou kapacitu.Dosáhnete vysokých výsledků v angličtině (hodně z akademické literatury v tomto programu je v angličtině).Jste schopni pracovat nezávisle: víte, jak používat knihovnu! Iniciativa a zvědavost mají také velkou hodnotu.... [-]

Bakalář vědy v ekonomii a podnikové ekonomice

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Jak vybudujete prosperující ekonomiku? Měla by vláda regulovat chování bank? Co přiměje lidi preferovat krátkodobé odměny za dlouhodobé odměny? Vědy ekonomie a podnikové ekonomiky jsou široké a nekonečně fascinující. Jak vedoucí představitelé trhu upevňují své pozice? Proč Spojené království opustilo EU? Proč chudí lidé jedí více rychlého občerstvení? Nikdy se nebudete snažit učit se a studovat, když si vyberete bakalářský program v ekonomii a podnikové ekonomice. [+]

Jak vybudujete prosperující ekonomiku? Měla by vláda regulovat chování bank? Co přiměje lidi preferovat krátkodobé odměny za dlouhodobé odměny? Vědy ekonomie a podnikové ekonomiky jsou široké a nekonečně fascinující. Jak vedoucí představitelé trhu upevňují své pozice? Proč Spojené království opustilo EU? Proč chudí lidé jedí více rychlého občerstvení? Nikdy se nebudete snažit učit se a studovat, když si vyberete bakalářský program v ekonomii a podnikové ekonomice.

Bakalářský program v oblasti ekonomie a podnikové ekonomiky vám nabízí:

Mezinárodní pohled a rozsah

Studium na University of Amsterdam znamená pracovat společně v malých kolektech studentů, z nichž mnozí jsou ze zahraničí, a přijímat instrukce od přednášejících stejně různorodého zázemí. Budete schopni spolupracovat s lidmi z celého světa a budete se cítit v pohodě v mezinárodním prostředí, což zaměstnavatelé stále více oceňují.... [-]


Bakalář vědy v komunikační vědě

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Úloha komunikace a médií ve společnosti je ústředním tématem bakalářského oboru Komunikační věda. V tomto programu budete studovat obsah, využití a účinky komunikace a různých forem médií, od rozhlasu a televize po noviny a internet. [+]

Komunikační společnost

Komunikace je víc než mít konverzaci. Pokud čtete noviny, sledujete dokument nebo píšete své přítele, jste zapojeni do komunikace. Komunikace je stále důležitější.

Úloha komunikace a médií ve společnosti je ústředním tématem bakalářského oboru Komunikační věda. V tomto programu budete studovat obsah, využití a účinky komunikace a různých forem médií, od rozhlasu a televize po noviny a internet.

Některé otázky řešené v tomto programu jsou: Jak ovlivňuje zábava životy mladých lidí? Jaká je role médií a komunikace v politické účasti a občanství? Jaké jsou účinky komunikace v oblasti zdraví a reklamy?... [-]


Bakalář vědy v pojistně matematické vědě

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Má-li těžký kuřák platit více za zdravotní pojištění než nekuřácký? A co lidé s genetickými onemocněními - měli by platit více? Z pohledu pojistných matematiků odhadují složité finanční rizika týkající se finančních a ekonomických krizí, požárů nebo zemětřesení, stárnutí obyvatelstva, úmrtnosti apod. Takže jste dobří s čísly a složitými problémy? Pokud ano, Actuarial Science je pro vás rozhodně program a Amsterdam je pro vás určitě město! [+]

Má-li těžký kuřák platit více za zdravotní pojištění než nekuřácký? A co lidé s genetickými onemocněními - měli by platit více? Z pohledu pojistných matematiků odhadují složité finanční rizika týkající se finančních a ekonomických krizí, požárů nebo zemětřesení, stárnutí obyvatelstva, úmrtnosti apod. Takže jste dobří s čísly a složitými problémy? Pokud ano, Actuarial Science je pro vás rozhodně program a Amsterdam je pro vás určitě město!

Akademická věda na University of Amsterdam : Je to pro vás?Matematika je jedním z vašich oblíbených předmětů. Studujete matematiku na nejvyšší možné úrovni a získáte pro ni dobré známky.Myslíte si, že pracujete jako pojistník nebo manažer rizika pro pojišťovnu, poradenskou společnost, penzijní fond nebo jinou finanční nebo vládní instituci.Máte vztah k číslům, stejně jako ke společenské realitě za nimi, jste dobrým abstraktním myslitelem a máte silné analytické schopnosti.Dosáhnete vysokých výsledků v angličtině.Jste schopni pracovat nezávisle: víte, jak používat knihovnu. Iniciativa a zvědavost mají také velkou hodnotu.... [-]

Bakalář vědy v politice, psychologii, právu a ekonomii (PPLE)

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Žádný závažný problém, který dnes čelí svět - globální finanční krize, konflikt mezi národní identitou a migrací, debata mezi bezpečností a soukromí - lze řešit bez obav z politických, psychologických, právních a ekonomických témat. Pouze vysoká škola PPLE kombinuje tyto čtyři disciplíny do jednoho bakalářského programu. [+]

Žádný závažný problém, který dnes čelí svět - globální finanční krize, konflikt mezi národní identitou a migrací, debata mezi bezpečností a soukromí - lze řešit bez obav z politických, psychologických, právních a ekonomických témat. Pouze vysoká škola PPLE kombinuje tyto čtyři disciplíny do jednoho bakalářského programu.

Proč studovat PPLE?Jedinečná kombinace disciplín: tento program UvA je v Nizozemsku jedinečnýOmezený počet vysoce motivovaných a talentovaných studentůMalý a intenzivní studijní programVzdělávací komunita s dynamickou mezinárodní skupinou mladých lidí, kteří se zajímají o řešení sociálních problémůProgram inkluzivních talentůPodpora a poradenství od osobního učiteleVýjimečná poloha, výhodně umístěná v centru AmsterdamuPrvní rok... [-]

Bakalář vědy v politologii

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Amsterdam

V bakalářském oboru Politologie studujete naléhavé problémy, kterým čelí svět, včetně migračních a hospodářských krizí, teroristických hrozeb, nárůstu populismu a xenofobie a polarizace ve společnosti. Současně také prozkoumáte možná řešení. [+]

V bakalářském oboru Politologie studujete naléhavé problémy, kterým čelí svět, včetně migračních a hospodářských krizí, teroristických hrozeb, nárůstu populismu a xenofobie a polarizace ve společnosti. Současně také prozkoumáte možná řešení.

Politika je, jak si komunity vyrovnávají své rozdíly a dosahují svých cílů. Výsledkem je, že politika je všude a na všech úrovních od místních po globální. Program nabízí širokou orientaci v mezinárodních vztazích, politické ekonomice, veřejné politice a řízení, srovnávací politice a politické teorii. Ve třetím roce se můžete specializovat výběrem kurzů týkajících se mezinárodních organizací, bezpečnosti, konfliktu, islámu a globalizace a vzestupu populismu ve Spojených státech a Evropě nebo se zaměřením na regiony, jako je Latinská Amerika a Asie. Vzhledem k tomu, že si ve svém programu můžete zvolit kurzy pro 30 ECTS kreditů, můžete se zapsat do nezletilých, jako jsou studie konfliktů, pohlaví a sexuální orientace a studie Středního východu. Můžete také získat tyto 30 kreditů studiem v zahraničí nebo učením cizího jazyka na UvA nebo na jiné holandské univerzitě.... [-]


Bakalář vědy v psychologii

Campus forma Denní studium 36 měsíců September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Něco mimořádného se stane dětem ve věku čtyř až pěti let. Najednou si uvědomují, že jiní lidé mohou myslet jinak než oni. Od té doby začnou přemýšlet o myšlenkách ostatních lidí. Stávají se amatérskými psychology. Když se rozhodnete stát psychologem, učiníte tento krok ještě dále. Můžete začít používat vědecké poznatky a metody, abyste získali pochopení toho, co ostatní lidé myslí, cítí, touží a dělají. [+]

Něco mimořádného se stane dětem ve věku čtyř až pěti let. Najednou si uvědomují, že jiní lidé mohou myslet jinak než oni. Od té doby začnou přemýšlet o myšlenkách ostatních lidí. Stávají se amatérskými psychology. Když se rozhodnete stát psychologem, učiníte tento krok ještě dále. Můžete začít používat vědecké poznatky a metody, abyste získali pochopení toho, co ostatní lidé myslí, cítí, touží a dělají.

Co pohání člověka?

Lidské chování je často předvídatelné. Ale při bližším zkoumání se ukázalo, že je méně zřejmé, než si myslíte. Může se někdy chápat chování? A může to být - tam, kde je to nutné - ovlivněno? Tyto otázky jsou zkoumány v bakalářském programu Psychologie. Tento program se zaměřuje nejen na obecné charakteristiky lidského chování, ale především na rozdíly mezi chováním. Otázky, které lze zkoumat, zahrnují:... [-]


Bakalář vědy v sociologii

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Migranti a asimilace, rozdílné zkušenosti s duševními chorobami, vzdělání v závislosti na sociálním prostředí, populistické politické hnutí, gentrifický městský prostor, radikalizace zranitelných mladých mužů atd. [+]

Migranti a asimilace, rozdílné zkušenosti s duševními chorobami, vzdělání v závislosti na sociálním prostředí, populistické politické hnutí, gentrifický městský prostor, radikalizace zranitelných mladých mužů atd.

Jedná se o některé spalující sociální a politické otázky, které osvětlují sociální média a parlamentní debaty v celé Evropě. Amsterdamští sociologové stojí v popředí společenské vědecké analýzy těchto témat a mnoho dalších. Jako sociologové používáme kritické teorie a jemný empirický výzkum, abychom dekonstruovali a zpochybňovali společné pochopení těchto problémů a umožňovali tak inovativní a efektivní náhled a řešení.... [-]


Bakalář

Bakalář v oboru Liberální umění a vědy (Vysoká škola univerzity v Amsterdamu)

Campus forma Denní studium 36 měsíců September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Univerzitní vysoká škola v Amsterodamu (AUC) nabízí program liberálních umění a věd, který vede k společnému bakalářskému (Honours) diplomu udělenému University of Amsterdam (UvA) a univerzitě Vrije Universiteit (VU) Amsterdam. AUC je založen na modelu amerických liberálních umění a věd, kde studenti žijí a studují společně na mezinárodním kampusu, který se nachází v Amsterdamském vědeckém parku. Program je vyučován výhradně v angličtině, je malý a selektivní a připouští maximálně 300 studentů každý rok na základě jejich akademického výkonu a motivace. [+]

Univerzitní vysoká škola v Amsterodamu (AUC) nabízí program liberálních umění a věd, který vede k společnému bakalářskému (Honours) diplomu udělenému University of Amsterdam (UvA) a univerzitě Vrije Universiteit (VU) Amsterdam. AUC je založen na modelu amerických liberálních umění a věd, kde studenti žijí a studují společně na mezinárodním kampusu, který se nachází v Amsterdamském vědeckém parku. Program je vyučován výhradně v angličtině, je malý a selektivní a připouští maximálně 300 studentů každý rok na základě jejich akademického výkonu a motivace.

Liberální umění a vědy na AUC

Máte široké zájmy, máte diskuse a diskusi, jako byste byli v mezinárodním prostředí vyzváni a cítili se jako doma? AUC nabízí bakalářský (vyznamenání) studijní program v liberálním umění a vědách, vyučovaný v angličtině a otevřený pro holandské i zahraniční studenty. Jako student na AUC se naučíte analyzovat složité problémy z různých hledisek tím, že využijete různé akademické oblasti znalostí. Diskuse začínají "velkými otázkami" ve vědě a společnosti a vedou k hlubokému studiu v široké škále akademických oborů.... [-]


Videos

UvA International

Contact

University of Amsterdam

Adresa, 1. řádek University of Amsterdam (UvA) Roetersstraat 31
1018 WB Amsterdam, North Holland, Nizozemsko
Website http://www.uva.nl/en/education/education.html
Telefonní číslo +31(0)20-5258080