University of Groningen - Campus Fryslan

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Univerzita v Groningenu nabízí vysoce kvalitní a vysoce hodnocené vzdělávací programy pro studenty bakalářského, magisterského a doktorského studia z celého světa. Studenti Univerzity v Groningenu přispívají k průkopnickému a společensky relevantnímu výzkumu. Naši studenti se cítí jako doma v bezpečném a živém městě Groningen.

Programy

Hledáte příležitost ke studiu na špičkové univerzitě v Holandsku? S více než 45 bakalářskými programy, z nichž některé mají několik variant a více než 160 magisterských programů, je univerzita v Groningenu. A nejen pro vaše - studenti a akademici přicházejí na univerzitu v Groningenu z celého světa.

Proč zvolit Groningen?

Jsme Top 100 univerzity
Univerzita v Groningenu poskytuje špičkové vzdělávací programy. Nabízíme širokou škálu zajímavých, vysoce uznávaných studijních programů, které jsou dobře hodnocené mezinárodně. Jako náš student obdržíte kvalitní dohled a máte k dispozici mnoho programů. Jako mimořádně motivovaný a talentovaný student byste se mohli připojit k naší vysoké škole Honors za další výzvu.
Náš průkopnický výzkum
Groningen patří mezi špičkové výzkumné univerzity v Evropě. Univerzita provádí průkopnický a společensky relevantní výzkum a vytváří mosty mezi disciplínami. Náš výzkum se zaměřuje na tři hlavní oblasti - energii, zdravé stárnutí a udržitelnou společnost. S těmito tématy se univerzita snaží překlenout propast mezi vědou a společností. Jako náš student přispějete k našemu špičkovému výzkumu.
Nikdy nudný moment
Groningen je pulzující studentské město. Jeho populace má nejnižší průměrný věk v Nizozemsku; jeden ze čtyř obyvatel je student. Studenti mohou být vidět všude: studovat v parku Noorderplantsoen, užívat si nočního života a pracovat na různých pracovních místech na částečný úvazek. Groningen je také bezpečným a zeleným městem, ve kterém žijete, s klidnou přírodou krátkou jízdou na kole. #NothingTopsGroningen
400 let pověstí
Univerzita v Groningenu má bohatou historii a vynikající pověst. Mnoho velmi talentovaných lidí v různých disciplínách studovalo nebo pracovalo na univerzitě během 400 let své existence, včetně čtyř nositelů Nobelovy ceny, první ženské studentky v Nizozemsku, první ženský lektor, první holandský astronaut a první prezident Evropské banky.
Je to město kultury
Groningen hostí jedinečné festivaly, včetně Noorderzon, v parku Noorderplantsoen a hudebním festivalu Eurosonic Noorderslag. Existuje mnoho muzeí, jako je například muzeum Groninger s vynikajícími současnými výstavami. Stadsschouwburg (městské divadlo) má 133 let a je to jedno z nejstarších a nejlepších divadel v Nizozemsku. Mnoho divadel, kin a výkonných míst se stará o všechny vkusy, ať už dáváte přednost pozornosti nebo se chcete připojit!
"Ve svém bakalářském studiu jsem objevil kulturní příležitosti a živost, že pouze město s 25% studentskou populací může nabídnout"

Jeremy Dillman, BSc. Student psychologie

Rozvíjet své talenty
Groningen a jeho univerzita nabízejí zařízení pro rozvoj a talent. Jako náš student budete schopni plně rozvíjet své schopnosti a přispívat k výzkumu a společnosti. Vaši profesoři a učitelé budou tam, aby vás vedli každým krokem. Můžete také navštívit naše centrum kariéry. Groningen je místo, které můžete absolvovat po dokončení studia; můžete najít zaměstnání na univerzitě nebo v jedné z mnoha společností ve městě Talent!
Procestovat svět
Univerzita v Groningenu má silná mezinárodní spojení, což znamená, že můžete snadno strávit část svého studia v zahraničí. Univerzita nabízí také několik jedinečných mezinárodních magisterských studijních programů ve spolupráci s dalšími velkými evropskými univerzitami. Groningen se nachází v centru Evropy s Paříží, Londýnem a Kodani jen pár hodin. Sdílejte své cesty s námi: #MyUGStory.
Vydejte se přátelům z celého světa
Naše univerzita je známá pro své velké mezinárodní společenství. V Groningenu každoročně studuje více než 4000 zahraničních studentů z více než 120 zemí. Více než 180 našich titulů se vyučuje v angličtině. Žijící v Groningenu, aniž by mluvil holandský, není problém; můžete si objednat jídlo, nakupovat oblečení a dokonce i absolvovat sportovní kurzy v angličtině. Naše Studentská síť Erasmus (ESN) je největší evropská sekce ESN, která usnadňuje všem zahraničním studentům v Groningenu. ESN pořádá kolem 150 aktivit za rok, jako je úvodní týden a cykloturistika!
Vyzkoušejte nové sporty
Naše univerzitní sportovní centrum ACLO je největším univerzitním sportovním centrem v Nizozemsku. Ať už si chcete vyzkoušet nějaký tým, jít na příležitostnou třídu Zumba nebo vyzkoušet skalní lezení, ACLO je místo, které se má stát. ACLO nabízí více než 85 různých sportů a podporuje 49 sportovních klubů. Vedle našich sportovních zařízení nabízí univerzita zvláštní opatření pro špičkové sportovce, aby přizpůsobily svůj studijní program jejich atletickému programu.
#thecityisourcampus
Groningen je pulzující a mladé město s mnoha horkými místy. Můžete získat čerstvé produkty, maso a sýr třikrát týdně v "Vismarktu" uprostřed města. Přejděte do budovy "Kijk in 't Jatstraat" vedle naší budovy Harmony pro zdravý oběd se spolužáky. Chcete nakupovat? Navštivte Zwanestraat: nejlepší nákupní ulice v Nizozemsku. Nebo se setkat se svými přáteli v jedné z mnoha hospůdek v Groningenu. Město Groningen je váš školní areál!

Místa

Groningen

Adresa, 1. řádek
University of Groningen
PO Box 72
AB Groningen

9700 Groningen, Groningen, Nizozemsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium