Přečtěte si oficiální popis

Univerzita v Groningenu nabízí vysoce kvalitní a vysoce hodnocené vzdělávací programy pro studenty bakalářského, magisterského a doktorského studia z celého světa. Studenti Univerzity v Groningenu přispívají k průkopnickému a společensky relevantnímu výzkumu. Naši studenti se cítí jako doma v bezpečném a živém městě Groningen.

Programy

Hledáte příležitost ke studiu na špičkové univerzitě v Holandsku? S více než 45 bakalářskými programy, z nichž některé mají několik variant a více než 160 magisterských programů, je univerzita v Groningenu. A nejen pro vaše - studenti a akademici přicházejí na univerzitu v Groningenu z celého světa.

Proč zvolit Groningen?

Jsme Top 100 univerzity
Univerzita v Groningenu poskytuje špičkové vzdělávací programy. Nabízíme širokou škálu zajímavých, vysoce uznávaných studijních programů, které jsou dobře hodnocené mezinárodně. Jako náš student obdržíte kvalitní dohled a máte k dispozici mnoho programů. Jako mimořádně motivovaný a talentovaný student byste se mohli připojit k naší vysoké škole Honors za další výzvu.
Náš průkopnický výzkum
Groningen patří mezi špičkové výzkumné univerzity v Evropě. Univerzita provádí průkopnický a společensky relevantní výzkum a vytváří mosty mezi disciplínami. Náš výzkum se zaměřuje na tři hlavní oblasti - energii, zdravé stárnutí a udržitelnou společnost. S těmito tématy se univerzita snaží překlenout propast mezi vědou a společností. Jako náš student přispějete k našemu špičkovému výzkumu.
Nikdy nudný moment
Groningen je pulzující studentské město. Jeho populace má nejnižší průměrný věk v Nizozemsku; jeden ze čtyř obyvatel je student. Studenti mohou být vidět všude: studovat v parku Noorderplantsoen, užívat si nočního života a pracovat na různých pracovních místech na částečný úvazek. Groningen je také bezpečným a zeleným městem, ve kterém žijete, s klidnou přírodou krátkou jízdou na kole. #NothingTopsGroningen
400 let pověstí
Univerzita v Groningenu má bohatou historii a vynikající pověst. Mnoho velmi talentovaných lidí v různých disciplínách studovalo nebo pracovalo na univerzitě během 400 let své existence, včetně čtyř nositelů Nobelovy ceny, první ženské studentky v Nizozemsku, první ženský lektor, první holandský astronaut a první prezident Evropské banky.
Je to město kultury
Groningen hostí jedinečné festivaly, včetně Noorderzon, v parku Noorderplantsoen a hudebním festivalu Eurosonic Noorderslag. Existuje mnoho muzeí, jako je například muzeum Groninger s vynikajícími současnými výstavami. Stadsschouwburg (městské divadlo) má 133 let a je to jedno z nejstarších a nejlepších divadel v Nizozemsku. Mnoho divadel, kin a výkonných míst se stará o všechny vkusy, ať už dáváte přednost pozornosti nebo se chcete připojit!
"Ve svém bakalářském studiu jsem objevil kulturní příležitosti a živost, že pouze město s 25% studentskou populací může nabídnout"

Jeremy Dillman, BSc. Student psychologie

Rozvíjet své talenty
Groningen a jeho univerzita nabízejí zařízení pro rozvoj a talent. Jako náš student budete schopni plně rozvíjet své schopnosti a přispívat k výzkumu a společnosti. Vaši profesoři a učitelé budou tam, aby vás vedli každým krokem. Můžete také navštívit naše centrum kariéry. Groningen je místo, které můžete absolvovat po dokončení studia; můžete najít zaměstnání na univerzitě nebo v jedné z mnoha společností ve městě Talent!
Procestovat svět
Univerzita v Groningenu má silná mezinárodní spojení, což znamená, že můžete snadno strávit část svého studia v zahraničí. Univerzita nabízí také několik jedinečných mezinárodních magisterských studijních programů ve spolupráci s dalšími velkými evropskými univerzitami. Groningen se nachází v centru Evropy s Paříží, Londýnem a Kodani jen pár hodin. Sdílejte své cesty s námi: #MyUGStory.
Vydejte se přátelům z celého světa
Naše univerzita je známá pro své velké mezinárodní společenství. V Groningenu každoročně studuje více než 4000 zahraničních studentů z více než 120 zemí. Více než 180 našich titulů se vyučuje v angličtině. Žijící v Groningenu, aniž by mluvil holandský, není problém; můžete si objednat jídlo, nakupovat oblečení a dokonce i absolvovat sportovní kurzy v angličtině. Naše Studentská síť Erasmus (ESN) je největší evropská sekce ESN, která usnadňuje všem zahraničním studentům v Groningenu. ESN pořádá kolem 150 aktivit za rok, jako je úvodní týden a cykloturistika!
Vyzkoušejte nové sporty
Naše univerzitní sportovní centrum ACLO je největším univerzitním sportovním centrem v Nizozemsku. Ať už si chcete vyzkoušet nějaký tým, jít na příležitostnou třídu Zumba nebo vyzkoušet skalní lezení, ACLO je místo, které se má stát. ACLO nabízí více než 85 různých sportů a podporuje 49 sportovních klubů. Vedle našich sportovních zařízení nabízí univerzita zvláštní opatření pro špičkové sportovce, aby přizpůsobily svůj studijní program jejich atletickému programu.
#thecityisourcampus
Groningen je pulzující a mladé město s mnoha horkými místy. Můžete získat čerstvé produkty, maso a sýr třikrát týdně v "Vismarktu" uprostřed města. Přejděte do budovy "Kijk in 't Jatstraat" vedle naší budovy Harmony pro zdravý oběd se spolužáky. Chcete nakupovat? Navštivte Zwanestraat: nejlepší nákupní ulice v Nizozemsku. Nebo se setkat se svými přáteli v jedné z mnoha hospůdek v Groningenu. Město Groningen je váš školní areál!
Programy se vyučují na:
Angličtina
Holandský

Tato škola dále nabízí:

BSc

University of Groningen - Campus Fryslan

Jste ambiciózní a zájem o globální problémy? Dobrodruh, který se nebojí výzvy? Pak globální zodpovědnost a vedení (BSL) na University College Fryslân je pro vás! ... [+]

Jste ambiciózní a zájem o globální problémy? Dobrodruh, který se nebojí výzvy? Pak globální zodpovědnost a vedení (BSL) na University College Fryslân je pro vás!

Dokončíte také druhý projekt Living Lab. Váš poslední rok končí zakončením projektu Capstone. Capstone splňuje standardy a požadavky akademického výzkumu, ale nemusí mít formu tradiční práce. Můžete například vyvíjet aplikaci, nahrát oznámení o veřejné službě nebo navrhnout produkt.

Možnosti programu Odpovědná planeta (hlavní) Zodpovědná ekonomika a politika (hlavní) Zodpovědné lidstvo (hlavní) Požadavky na přijetí Zvláštní požadavky / Další informace další předmět ... [-]
Nizozemsko Groningen
Září 2019
Denní studium
36 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině