Utrecht University

Úvod

Read the Official Description

Univerzita v Utrechtu

Univerzita v Utrechtu, která byla založena v roce 1636, je uznávanou mezinárodní výzkumnou univerzitou, která se neustále umístila na prvním místě v Nizozemsku, na 17. místě v kontinentální Evropě a na 100 světových špičkových mezinárodních žebříčcích a je členkou renomované evropské ligy výzkumných univerzit.

Jeden z našich mezinárodních magisterských studentů a čerstvý absolvent se podělí o své zkušenosti z studiu a životě v Utrechtu a Nizozemsku obecně. Více informací a registrace se dostanete na webové stránky. Doufáme, že se brzy uvidíme online!

Inovativní a mezinárodně orientované akademické obce

Spojení Univerzita v Utrechtu jako mistr žáka vám bude součástí inovativní a mezinárodně orientované akademické obce - které minulých let ne méně než 12 nositelů Nobelovy ceny - zabývající se špičkové a multi-disciplinární výuky a výzkumu.

Utrecht vědci, kteří učinili vynikající přínos pro společnost patří nositel Nobelovy ceny Christiaan Eijkman, jeden z objevitelů vitamínu; neuropharmacologist David de Wied, který vyhrál národní a mezinárodní uznání za objev, že neuropeptidy (malé proteiny) řízení mozková aktivita a chování; a poslední nositel Nobelovy ceny za Gerard 't Hooft, prominentní vědec v oboru teoretické fyziky. Patří sem také Johannu Westerdijk (pouze holandský), první profesorkou v Nizozemsku.

Osobní a interaktivní výuky

Na univerzitě v Utrechtu zažijete model kvalitního vzdělávání, který stojí pro osobní i interaktivní výuku na základě kritické reflexe a diskuse, flexibilitou a mírou výběru pro studenty, stejně jako trvalý profesní rozvoj lektorů.

Studenti a programy

Utrecht univerzita počítá více než 30.000 studentů z 118 zemí. Můžete si vybrat z více než 140 postgraduálních programů, z nichž 90 (+) je vyučováno angličtinou a 32 programů pro výuku učitelů (jak holandštiny, tak angličtiny) - což je nejširší nabídka absolventských programů angličtiny v Nizozemsku. Magisterský studijní program na univerzitě v Utrechtu je 1- nebo 2-letý program vedoucí k získání magisterského titulu, magisterského nebo magisterského studia (LLM). Na vrcholu programu pro magisterské studium se můžete zúčastnit v mladých inovátorů programu: selektivní 15 ECTS ctí kurz na úrovni absolventa.

Profesionální pole

Spojení s profesní oblasti důsledně zakotven v učebních osnovách uu magisterských programech. Centrum Kariéra služby podpoří váš přechod do nizozemského nebo mezinárodní postgraduální trhu o zaměstnání.

Top 5 nejšťastnější místa pro život

Angličtina je široce mluvený v Nizozemí. Utrecht je krásné středověké město, centrálně umístěný v Nizozemsku. Amsterdam a Schiphol Airpoft jsou méně než půl hodiny pryč, a tam jsou snadné vlakové spojení v celé Evropě. Je to z dobrého důvodu, že BBC Travel umístil Utrecht v "nejlepších 5 nejšťastnějších místech k životu".

Jak se přihlásit?

Náš proces aplikace se provádí on-line. Prosím navštivte naše webové stránky pro více informací o procesu žádosti.

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy ohledně našich magisterských programů, kontaktujte nás prosím. Studentské služby (od pondělí do pátku od 10:00 do 16:00) Tel: +31 30 253 7000 Email: study@uu.nl Adresa návštěvníka: UU pro U, Studentské služby, Heidelberglaan 6, de Uithof

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět Bakalář » Vidět Health BScs » Vidět Health MSc » Vidět MA » Vidět MSc » Vidět Law LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BA

Bakalář v dějinách

Campus forma Denní studium 3 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Díky bakalářskému programu Historie na univerzitě v Utrechtu se ponoříte do historie, abyste pochopili události v současné společnosti. [+]

Můžete také absolvovat stáž nebo studium v ​​zahraničí. Přečtěte si více o učebních osnovách. Během magisterského studijního programu můžete prohloubit znalosti získané v trati, například v konfliktních studiích, mezinárodních vztazích, kulturních dějinách moderní Evropy, historii politiky a společnosti nebo v historii výzkumu.

Pro flexibilní mysl

Máte širokou škálu zájmů a jste také připraveni kopat hluboko?

[-]

Bakalář v keltských jazycích a kultuře

Campus forma Denní studium 3 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Bohové, hrdinové a svatí; typické rituály, starodávné legendy a literární díla: v tomto bakalářském programu budete studovat každý aspekt keltské kultury a literatury ve velké hloubce. Samozřejmě budete mít příležitost ponořit se do keltské společnosti, včetně jejích politických dějin. [+]

Před začátkem křesťanské éry obyvatelé keltského hnutí obývali oblast, která pokrývala téměř celou Evropu, jak ji známe dnes, a rozvinula bohaté kultury. Ve středověku tito lidé žili v zemích a regionech, které ještě dnes obývají keltské národy - Irsko, Skotsko, Wales, Cornwall a Bretaň. Jejich kultura stále ještě vyvolává otázky v 21. století. Jak se vyslovuje starý irský? Byl král Arthur skutečný člověk? Které stopy Keltů jsou stále patrné v dnešním moderním světě? Studiem keltských jazyků a kultury se naučíte najít odpovědi na všechny tyto otázky a také rozlišovat mezi mýty a skutečností.

Samozřejmě budete mít příležitost ponořit se do keltské společnosti, včetně jejích politických dějin.... [-]


Bakalář v literárních studiích

Campus forma Denní studium 3 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Studenti, kteří absolvují bakalářský program Utrecht University v literárních studiích, budou porovnávat literaturu všech dob, od starověku až po současnost, zaměřený jak na literaturu, tak na její vztah k jiným uměleckým formám a typům médií. Tento program vezme vše od epických básní po romány a od románů až po fanouškovskou fikci. [+]

Náš program literárních studií byl zvolen smetanou plodiny v edici výběrového průvodce pro univerzity v roce 2017 (Keuzegids Universiteiten 2017). Obsah programu, přednášející a především pracovní zátěž přicházeli s velkou chválou. Elsevier opět prohlásil bakalářský program Utrecht University pro literární studia za nejlepší v Nizozemsku.

Od POEMS k FANIC FICTION

Jak rozlišujeme literární texty od literárních?

[-]

Bakalář v médiích a kultuře

Campus forma Denní studium 3 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Program Média a kultura studuje různé typy médií v širokém kontextu a ve vztahu k sobě navzájem. Dozvíte se o historii, teorii a větším sociálním kontextu, ve kterém fungují různé média. [+]

Divadelní představení využívají film a nová média. Televize se snaží komunikovat se svými diváky prostřednictvím sociálních médií. Filmy se skládají z počítačem generovaných snímků. Tyto trendy naznačují potřebu studovat propojení mezi různými médii.

Program Média a kultura studuje různé typy médií v širokém kontextu a ve vztahu k sobě navzájem.

[-]

Bakalář v oboru filozofie, politiky a ekonomiky

Campus forma Denní studium September 2018 Nizozemsko Utrecht

Proč se populistické politické strany stávají stále oblíbenějšími? Je to špatný vývoj? Máme povinnost zachránit přírodní prostředí pro budoucí generace? [+]

[-]

BSc

Bachelor in Economics and Business Economics

Campus forma Denní studium 3 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

Pokud se rozhodnete pro studium ekonomiky a podnikové ekonomiky v Utrechtu, zvolíte si široký pohled na ekonomické otázky: reálný svět. Jaké jsou potřeby a cíle lidí a organizací v naší složité společnosti? Jaké volby dělají, aby splnily své potřeby a dosáhly svých cílů? Abychom našli správné odpovědi na tyto otázky, analyzujeme ekonomické otázky s náhledy dalších oblastí, jako je geografie, právo a společenské vědy. [+]

Proč jsou některé země bohaté a jiné chudé? Jaké jsou výhody eura jako hlavní měny v Evropě? Jak můžeme zajistit dostupnost zdravotní péče? Proč lidé založili vlastní firmu?

Proč Utrecht univerzita

Titul: BSc (bakalář vědy)

[-]

Bachelor in Global Sustainability Science

Campus forma Denní studium 3 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

[+]

Jako student budete tedy vystaveni řadě mezinárodních otázek udržitelnosti, které mají aktuální a budoucí význam. Otázky, které dnes řeší výzkumníci Institutu pro udržitelný rozvoj Copernicus, definují ty, které je třeba řešit v budoucnu. Budete se cítit vzrušující, abyste se v raném stádiu podíleli na tématech budoucí významnosti.

Shrnutí

Forma studia: Fulltime Jazyk výuky: angličtina Délka trvání: 3 roky Kredity: 180 Start: září Poplatek za studium:

[-]

Bakalář

Bachelor University College Utrecht

Campus forma Denní studium 3 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

[+]

Studium v ​​zahraničí UCU má výhradní výměnné dohody s velkým počtem univerzit. Pořadí a ocenění Keuzegids (Nizozemská studijní příručka pro výběr) udělila UCU titul "Nejlépe hodnocený program" od roku 2013.

[-]

Bakalář univerzitní vysoké školy Roosevelt

Campus forma Denní studium 3 let September 2018 Nizozemsko Utrecht

UCR je program Liberal Arts and Sciences. V UCR motivují a zvědaví studenti vytvářejí svůj vlastní program na mezinárodním kampusu. [+]

Bakalář univerzitní vysoké školy Roosevelt Vytvoření vlastního programu

Filozofie nebo fyzika? Lékařství nebo matematika? Zákon nebo jazyk? Jednou z charakteristických rysů programu UCR je to, že nemusíte volit. Koncept liberálních umění a věd je založen na myšlence, že dnešní nejkomplexnější problémy nelze vyřešit monodisciplinárním přístupem. Studenti na univerzitní vysoké škole Roosevelt staví svůj vlastní akademický program, přizpůsobený individuálním zájmům. Tímto způsobem připravíte program na svět, jehož nároky a výzvy budou každým rokem složitější a optimálně se připravují na magisterský program nebo práci podle vašeho výběru.... [-]


Videos

Master you future @ Utrecht University

Contact

Utrecht University

Adresa, 1. řádek Utrecht University P.O Box 80125
3508 TC Utrecht, Utrecht, Nizozemsko
Website http://www.uu.nl/masters/en
Telefonní číslo +31 30 253 3550