Vrije Universiteit Amsterdam

Úvod

Read the Official Description

Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam je mezinárodně uznávaná výzkumná univerzita založená v roce 1880. Univerzita nabízí přes 150 anglicky vyučovaných programů na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni 23 000 studentů z celého světa. Studenti a pracovníci 130 národností vytvářejí dynamickou mezinárodní akademickou komunitu.

Univerzita se nachází v živém městě Amsterdam, jednom z nejvíce multikulturních měst na světě, s největší koncentrací studentů v Nizozemsku a kde je angličtina druhým jazykem, kterému se mluví. Areál je obklopen jedním z nejdynamičtějších a nejrychleji se rozvíjejících obchodních obvodů v Nizozemí, které hostí více než 700 společností.

S více než 24 000 studenty, z nichž je 3 300 mezinárodních, vede univerzita nejmodernější výzkum problémů společenského a vědeckého významu. Univerzita se odlišuje ve výzkumu a vzdělávání prostřednictvím čtyř interdisciplinárních témat: Lidské zdraví a vědy o životě, Věda pro udržitelnost, Spojený svět a Správa pro společnost. Jako student vám to pomůže podívat se za hranice vědeckých oborů a hledat hmatatelná řešení pro lepší svět. Navíc Vrije Universiteit Amsterdam považuje rozmanitost, ať již v oblasti kultury, přesvědčení, národnosti nebo předchozího vzdělání, za zdroj inovací a pokroku, a tedy jako zvláštní sílu.

Kvalita vzdělávání

Vrije Universiteit Amsterdam (VU) má vynikající pověst pro kvalitní výuku. Pracujete v poměrně malých skupinách, v nichž je kladen velký důraz na interakci a osobní přístup. Výuka je dobře organizovaná. To se odráží například v jasné struktuře studijních programů.

Živý Amsterdam

Univerzita se nachází v živém městě Amsterdam, jednom z nejvíce multikulturních měst na světě, s největší koncentrací studentů v Nizozemsku a kde je angličtina druhým jazykem, kterému se mluví. Jako student VU Amsterdam , můžete využít všech výhod, které nabízí kapitál. Za pouhých patnáct minut se nacházíte v živém centru Amsterdamu, kde se nachází mnoho obchodů, zábavních míst, parků a kaváren. Amsterdam je bezpečný a anglicky se široce mluví.

Osobní dohled

VU Amsterdam věnuje značnou pozornost osobnímu studijnímu poradenství. Právě na začátku studijního programu budete seznámeni se studijním poradcem programu. Tato osoba vám poskytne poradenství ohledně případných problémů, které můžete mít s vaším studijním oborem, a zodpovězte otázky týkající se trhu práce.

Jedinečná identita

VU Amsterdam byla první univerzitou v Nizozemsku založenou soukromou osobou, bez jakéhokoli zásahu ze strany církve nebo státu. Toto dědictví je stále velmi součástí toho, kdo jsme: VU označuje Vrije Universiteit, který se doslovně překládá jako "Svobodná univerzita". Od samého začátku univerzita určila své vlastní oblasti výzkumu, vytvořila vlastní studijní programy a praktikovala vlastní didaktické metody.

Jednoduše přístupný

Vrije Universiteit Amsterdam je snadno dostupný veřejnou dopravou. Letiště Schiphol je vzdáleno pouhých 8 minut vlakem. Stanice Amsterdam Zuid je v docházkové vzdálenosti od univerzity VU Amsterdam. K dispozici je také rychlé spojení tramvají na hlavní nádraží v Amsterodamu nebo stanici Amsterdam Sloterdijk s trváním cesty jen šestnáct minut. VU Amsterdam se snadno dostanete autem, který se nachází v blízkosti Amsterdamské orbitální dálnice.

univerzitní kampus

Téměř všichni naši studenti, zaměstnanci a programy se nacházejí na areálu: jeden komplex budov v obchodní čtvrti Amsterdamu. Proto je v průběhu studia velmi snadné se seznámit s ostatními obory.

Akreditace

Vrije Universiteit Amsterdam je plně uznáváno holandským ministerstvem školství jako výzkumná univerzita. Všechny studijní programy na VU University Amsterdam jsou buď akreditovány nebo akreditovány NVAO, akreditační organizací Nizozemska a Flandry. Tento orgán byl zřízen mezinárodní smlouvou a zaručuje kvalitu vysokoškolského vzdělávání v Nizozemí a vlámsko-mluvící Belgii prostřednictvím akreditace studijních programů.

Typy programů

VU Amsterdam nabízí čtyři typy programů:

  • Bakalářské studijní programy (vedoucí k BA / LLB / BSc)
  • Magisterské studijní programy (vedoucí k MA / LLM / MSc / MPhil)
  • PhD / Doktorské programy (vedoucí k PhD / Doctorate)
  • Non-stupňové programy (Studium v ​​zahraničí

Stipendia

S vlastním stipendiem, VUFP, nabízíme vysoce motivovaným studentům s vynikajícími studijními výsledky jedinečnou příležitost absolvovat magisterský titul s finanční podporou poskytovanou univerzitou. Štipendium VUFP je zproštění školného. Holandský stipendijní program (HSP) je určen studentům mimo Evropský hospodářský prostor (EEA), kteří chtějí absolvovat magisterský program v Nizozemsku. VU Amsterdam zahrnuje rozmanitost jako obohacení naší výuky, výzkumu a našeho přínosu pro společnost. Toto stipendium je specificky určeno pro vynikající studenty, kteří přispívají k rozmanitosti v našem areálu. Jako mezinárodní student, který hodlá studovat na VU Amsterdam , můžete požádat o celou řadu grantů a stipendií. Podrobné informace o stipendiích a lhůtách naleznete na WWW.VU.NL/SCHOLARSHIPS NEBO WWW.GRANTFINDER.NL.

Program VU Fellowship

Program VU Fellowship (VUFP) nabízí talentovaným potenciálním studentům jedinečnou příležitost absolvovat titul ve výběru magisterských programů na VU University.

Organizace

VU Amsterdam je tradiční holandská univerzita, kterou předsedá výkonná rada (tři členové) a má 10 fakult přímo pod výkonnou radou. Každá fakulta poskytuje jeden nebo více bakalářských a magisterských studijních programů a provádí výzkum. Všechny jsou uspořádány jinak, ale většina z nich má radu, ústřední zaměstnance a několik oddělení a vysokých škol. Univerzita má také řadu oddělení služeb, z nichž mezinárodní kancelář je jedna, a existuje řada interdisciplinárních výzkumných ústavů.

Soukromé nebo veřejné?

VU Amsterdam je jednou ze 14 veřejných univerzit, která jsou uznávána holandským ministerstvem školství, a je tedy částečně financována vládou. Podle holandského systému vláda dotuje uznávané univerzity na základě počtu studentů a také stanoví limity a pokyny pro školné, které mohou tyto vysoké školy účtovat. To zajišťuje přístup ke kvalitnímu vysokoškolskému vzdělání pro všechny holandské občany, bohaté nebo chudé. VU Amsterdam vítá žadatele ze všech zázemí.

VU International Office Services

  • Visa / povolení k pobytu

Zjistěte, zda potřebujete vízum / povolení k pobytu a jak to bude zajištěno.

  • Ubytování

Informace o ubytování v hotelu VU Amsterdam .

  • Registrace v obci

Když jste přišli do Nizozemska, musíte se zaregistrovat u obce. Zjistěte, co musíte udělat.

  • Úvodní aktivity

Po příjezdu se na VU Amsterdam uskuteční řada úvodních aktivit.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Bakalář » Vidět Health Magistr » Vidět Health Bakalář » Vidět 1-year MBAs » Vidět MA » Vidět MSc » Vidět Law LLM » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bachelor in Philosophy, Politics and Economics (PPE)

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Amsterdam

[+]

VU Amsterdam je první univerzita v kontinentální Evropě, který nabízí kompletní PPE program této velikosti na bakalářské úrovni. Budete těžit z naší osobní atmosférou a interakce s naší specializované a inovativní učitelů, z nichž mnozí mají předchozí zkušenost přednášet v víceoborových OOP programů po celém světě. Nabízíme Vám náročný program se snadným přístupem k univerzitním zařízením, zatímco zůstane v blízkosti pulzující centru Amsterdamu.

Vaše výhledy do budoucnosti

V oboru filozofie, politologie a ekonomie může otevřít mnohé dveře pro vás. Ať už se rozhodnete pokračovat ve studiu, nebo přejít přímo do kariéry ve světě podnikání nebo politiky, nebo dělat něco úplně jiného, ​​bude OOP vybaví vás jako vůdce s interdisciplinární znalosti a dovednosti potřebné k řešení nových otázek 21. století , ... [-]


Bachelor in Psychology

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Amsterdam

[+]

Ve druhém roce je kladen důraz na prohloubení znalostí získaných v prvním roce. Například to bude úvod do neuropsychologie. V neuropsychologii studujete vliv poškození mozku na lidské chování (např. Agnosie, afázii, demenci).

[-]

Bakalář Politologie: Globální politika

Campus forma September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Globální politika se rychle mění, jelikož globalizace činí státy a lidi více navzájem propojenými, ale také vytváří nové rozdíly. Trump uvede "Ameriku jako první" tím, že se stáhne ze smluv a ohrožuje obchodní války, zatímco Čína stále roste. Evropa čelí vlastní vlně populistické politiky a snaží se znovu definovat její postavení v této nové globální nepořádce. S globální politikou budete studovat tyto problémy a problémy, analyzovat základní energetické změny a zamyslet nad možnými řešeními. [+]

Proč studovat politickou vědu: Globální politika?

Globální politika se rychle mění, jelikož globalizace činí státy a lidi více navzájem propojenými, ale také vytváří nové rozdíly. Trump uvede "Ameriku jako první" tím, že se stáhne ze smluv a ohrožuje obchodní války, zatímco Čína stále roste. Evropa čelí vlastní vlně populistické politiky a snaží se znovu definovat její postavení v této nové globální nepořádce. S globální politikou budete studovat tyto problémy a problémy, analyzovat základní energetické změny a zamyslet nad možnými řešeními.

VAŠÍ BUDOUCNOST KARIÉRA

Globální politika vám dává pevný základ pro další specializaci v mezinárodním politickém magisterském programu. Budete-li mít znalosti o moci a tvorbě politik v Evropě a ve světě, o globalizaci a globální moci, o globálních problémech a jejich možných řešeních, můžete pracovat jako politický poradce, novinář, výzkumný pracovník nebo tvůrce politik.... [-]


Bakalářské právo ve společnosti

Campus forma Denní studium September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Zákon ve společnosti bakalářské na Vrije Universiteit Amsterdam je jedinečný - nenajdete zákon, který se tímto způsobem učí nikde jinde. Namísto tradičního přístupu k veřejnému, soukromému a trestnímu právu začíná tento program skutečnými společenskými problémy a zkoumá, jak mohou být uplatňovány různé právní perspektivy. [+]

O

Jak může zákon připravit cestu pro udržitelnou budoucnost? A jak se někdy zákon používá k tomu, aby se tomu zabránilo? Je terorismus záležitostí mezinárodního trestního práva nebo mezinárodního bezpečnostního práva - nebo obojí? A co je v těchto případech mravní odpovědnost právníka?

Zákon ve společnosti bakalářské na Vrije Universiteit Amsterdam je jedinečný - nenajdete zákon, který se tímto způsobem učí nikde jinde. Namísto tradičního přístupu k veřejnému, soukromému a trestnímu právu začíná tento program skutečnými společenskými problémy a zkoumá, jak mohou být uplatňovány různé právní perspektivy. Pomocí multidisciplinárního přístupu se silnou složkou společenských věd a interkulturním důrazem budete pracovat ve skupinách, abyste mohli provádět empirický výzkum v reálných případech. A vy jste připraveni pracovat v mezinárodním prostředí - přemýšlejte o nevládních organizacích, ministerstvech a velkých advokátních kancelářích.... [-]


Bakalářský v literatuře a ve společnosti: anglicky

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Zaměření tohoto programu na VU Amsterdam je o interakcích mezi literaturou a společnosti, a literaturu a vizuální kultury ... [+]

Interakce mezi literaturou a společností

Těžištěm našeho programu je o interakcích mezi literaturou a společnosti, a literaturu a vizuální kultury. Budete číst kanonické britských děl, a také prozkoumat současné romány z různých anglicky mluvících zemích. V našich kurzech, budete analyzovat tyto texty ze dvou špičkových hledisek: anglickou literaturu v měnícím se světě, a anglickou literaturu ve vizuální kultuře.

Jak se literatura reagovat na významné změny ve společnosti? Přemýšlejte o útocích na Twin Towers a románu Neuvěřitelně hlasitě & nesmírně blízko. V našich kurzech se zjistit, jak literatura může také způsobit sociální změnu. Slavný příklad je strýčka Toma Kabina, který hrál důležitou roli při zrušení otroctví. Literatura má moc změnit způsob, čtenářů z pohledu na svět. Román 1984 zvýšila obavy z vládní dohled nad svými občany. Jinými slovy, literatura není umístěn v odstranit ze společnosti, ale v jeho centru. Studovat anglickou literaturu proto s sebou také nese studuje hlavní sociální vývoj v různých zemích anglicky mluvících. ... [-]


Bakalářský v matematice

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Tento program je jedinečný v Nizozemsku kvůli silné korelaci mezi teoretickou a aplikovanou matematikou. Důkladná znalost základní matematiky je zapotřebí jak pro nové matematické teorie, které vyvíjíme, tak pro jejich pokročilou aplikaci. [+]

PROČ STUDIJNÍ MATEMATIKA? Tento program je jedinečný v Nizozemsku kvůli silné korelaci mezi teoretickou a aplikovanou matematikou. Důkladná znalost základní matematiky je zapotřebí jak pro nové matematické teorie, které vyvíjíme, tak pro jejich pokročilou aplikaci. V souladu s tím vám vybavíme velmi pevnou základnu v teoretické matematice. Navíc budete vidět, že se v praxi používá v mnoha ohledech. VU Amsterdam také nabízí trať v biomedicínské matematice. Na této dráze budete mít předměty v oblasti matematiky, biologie, biomedicínských a dalších věd o živé přírodě. STRUKTURA PROGRAMU V programu Matematika se dozvíte o všech důležitých oblastech matematiky, jako je analýza, algebra, geometrie a teorie pravděpodobnosti. Budete praktikovat abstraktní myšlení stejně jako objevovat, jak používat základní matematiku v praktických situacích, například v předmětech Modelování, programování a statistika. Před studijním obdobím 2 prvního roku se rozhodnete, zda chcete sledovat obecnou stopu nebo biomedicínskou stopu. Ve druhé polovině bakalářského programu si vyberete předmět, který se specializuje. Můžete se také rozhodnout pro přijetí nezletilého v jiném oboru za semestr. VAŠÍ BUDOUCNOST KARIÉRA Nezaměstnanost je vzácností mezi matematiky: nacházejí práci v technologických společnostech, bankách, ministerstvech, nemocnicích, poradenství, IT, vědeckém výzkumu a vzdělávání. Vaše znalosti základní a aplikované matematiky jako matematik JV se hodí pro řadu pracovních míst. Studijní program Biomedical Mathematics vás udělá obzvláště atraktivní jako zaměstnanec farmaceutických společností. ZVLÁŠTNÍ POŽADAVKY NA PŘÍJMY Aby měli kandidáti nárok na přijetí, musí mít rovnocennou kvalifikaci holandského předškolního diplomu (VWO). Kromě toho musí kandidáti splnit požadavky angličtiny pro získání kvalifikace a specifické matematické vstupy, aby mohli být přijati do programu.... [-]

Bakalář v Business Analytics

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Business Analytics na VU Amsterdam je věda, která se zabývá zlepšováním obchodních procesů prostřednictvím rozsáhlého využití dat a metod na křižovatce matematiky a informatiky. [+]

Real data, skutečná řešení

V dnešním světě řízených datami organizace potřebují odborný úsudek a ostré analýzy, aby zajistily správná rozhodnutí. Služba Business Analytics umožňuje využít výkon vědy o datových datech, velkých dat, statistik a strojového učení s cílem optimalizovat výsledky a dosáhnout strategických cílů.

Vaše schopnost kombinovat poznatky z matematiky, informatiky a ekonomie s vysoce rozvinutými kvantitativními a komunikačními dovednostmi vám učiní klíč k úspěchu jakékoli organizace. Připojení, která vytvoříte, a řešení, která vytvoříte, umožňují maximálně využít datové prostředky ve světě podnikání i mimo něj.... [-]


Bakalář v dějinách: Historie a mezinárodní studia

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Program Historie: Historie a mezinárodní studia nabízí jedinečnou příležitost pro studenty, kteří chtějí pochopit, jak jsou lidské společnosti propojeny po celé historii od antiky až po současnost. Prozkoumáváte společenské, politické, ekonomické a kulturní souvislosti z mezinárodní a globální perspektivy. [+]

PROČ JE STUDIJNÍ HISTORIE A MEZINÁRODNÍ STUDIUM?

Program Historie: Historie a mezinárodní studia nabízí jedinečnou příležitost pro studenty, kteří chtějí pochopit, jak jsou lidské společnosti propojeny po celé historii od antiky až po současnost. Prozkoumáváte společenské, politické, ekonomické a kulturní souvislosti z mezinárodní a globální perspektivy. Vaši učitelé jsou odborníci v celé řadě geografických oblastí a nabízejí vám ve svém studiu intenzivní poradenství.

Jak byly společnosti spojeny po celou dobu historie?Historie: Historie a mezinárodní studia ve Vrije Universiteit Amsterdam je jedinečný program, který kombinuje přístupy z dějin a společenských věd, aby pochopili, jak jsou společnosti spojeny celou historií. Program nabízí kombinaci historických kurzů, moderních jazykových jednotek a výzkumných dovedností z oblasti globální historie a mezinárodních vztahů. Vyučují je vysoce motivovaní zaměstnanci, kteří jsou pevně odhodláni vyučovat dokonalost a zkušenosti svých studentů při učení.Učení o historickém původu globální společnostiJak se demokracie stává globálním standardem, zatímco jiné typy vlád jsou považovány za "odchylky"? Jak dekolonizace ovlivnila vztah mezi Evropou a Asií? Jaké jsou historické původy globální nerovnosti a změny klimatu? Historie a mezinárodní studia jsou vynikající volbou pro studenty, kteří se zajímají o historický původ naší globální společnosti z interdisciplinárního hlediska.Velké množství kurzů... [-]

Bakalář ve vědě o komunikaci

Campus forma September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Jak se novináři zabývají falešnými zprávami? Proč je internetová péče pro podniky důležitá? Jsou sociální média vážnou závislostí a naši prarodiče mluví s robotiky pro většinu své geriatrické péče? Díky komunikační vědě na VU Amsterdam získáte nejnovější poznatky o relevantních a současných komunikačních otázkách a naučíte se shromažďovat a zkoumat nové informace a najít kreativní řešení pro řešení těchto otázek. [+]

Studium komunikačních věd?

Jak důvěryhodná je zpráva, pokud všichni s vlog považují za novináře? Jsou vaše přátelé opravdu tak šťastní, jak se objevují na účtu Instagram? Jaký vliv mají sociální média na politické rozhodování? Během bakalářského programu Komunikační vědy na VU Amsterdam se budete zabývat tím, jak nedávný vývoj změnil mediální scénu na hlavu.

Ve VU Amsterdam budete provádět hodně výzkumu nezávisle. Budete zkoumat skutečné problémy, kterým čelí skutečné organizace, a hledat vhodné řešení. V důsledku toho získáte nejen znalosti o komunikaci, ale také se dozvíte důležité dovednosti, jako je nastavení experimentu a analýza dat. Jako student tohoto bakalářského programu jste součástí mezinárodní učebny se studenty a učiteli z různých (národních) prostředí. Všechny kurzy jsou anglicky vyučovány a navrženy z mezinárodní perspektivy.... [-]


Bakalář v komunikačních a informačních vědách (CIS): Jazyk a média

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Jednou z klíčových kompetencí komunikačních profesionálů v těchto dnech je pochopit a úspěšně využít vztah mezi používáním médií a komunikačními procesy. Specializace CIS Jazyk a média je program, který studentům umožňuje seznámit se s faktory, které v profesním kontextu ovlivňují souhru médií, komunikačních procesů a jazyka. [+]

Staré a nové média v globalizovaném světě

V dnešní době se již sociální média nepoužívají pouze k jejich původnímu účelu, osobní komunikaci, ale také jsou zaměstnávány podniky pro profesionální účely. Organizace používají službu Twitter pro webovou službu, Skype nebo Facetime pro setkání a Whatsapp pro konverzace. Facebook je také používán pro vytváření podnikatelských komunit. Ve specializaci BA CIS Jazyk a média se dozvíte, jak a proč organizace aplikují nové (a staré) média v interakci mezi podniky a mezi obchodními partnery. Také zjistíte, jak aplikace nových médií ovlivňují, tvarují nebo dokonce definují obsah a jazykové nebo vizuální vlastnosti zpráv, které jsou vyměňovány. Například položky Tweets mají limit 140 znaků, což ovlivňuje použitý jazyk. Podobně se konverzace tváří v tvář liší od konverzace aplikace WhatsApp v důsledku použitého média. Ale funguje to i naopak: vlastnosti textů, obrázků nebo konverzací mohou samy o sobě ovlivňovat i výběr konkrétního média. Náš program vám poskytne dovednosti potřebné k analýze různých aspektů mediálního designu a ke zkoumání účinnosti konkrétních rozhodnutí. Nové i staré média se používají ve stále globalizovanějším světě a komunikace probíhá stále více a více v mezinárodním kontextu. Taková mezinárodní komunikace nezahrnuje pouze různé jazyky, ale také různé kultury, dokonce i mezi anglicky mluvícími zeměmi. Kromě toho se na celém světě objevují různé odrůdy angličtiny, z nichž každá má své vlastní charakteristiky. V obchodních podmínkách spolupracují mezinárodní kolegové pomocí tzv. Lingua franca, typicky angličtiny. To je důvod, proč několik kurzů v našem programu se zaměří na úlohu angličtiny jako lingua franca v mezinárodní komunikaci. A... [-]


Bakalář v komunikačních a informačních vědách (CIS): Jazykové vzdělávání a výuka jazyků

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Tento program překlenuje propast mezi jazykovými znalostmi o jazykových znalostech a jazykovými učiteli v každodenním životě. [+]

Jednou z klíčových kompetencí komunikačních profesionálů v dnešní době je pochopit a úspěšně využít vztah mezi používáním médií a komunikačními procesy. Náš program vám poskytne přehled o faktorech, které v profesionálním kontextu ovlivňují souhru médií, komunikačních procesů a jazyka v globalizovaném světě. V našich kurzech budete studovat nové jevy v používání médií a mezinárodní komunikaci a rozvíjet důkladné teoretické chápání komunikace.Staré a nové média v globalizovaném světě

V dnešní době se již sociální média nepoužívají pouze k jejich původnímu účelu, osobní komunikaci, ale také jsou zaměstnávány podniky pro profesionální účely. Organizace používají službu Twitter pro webovou službu, Skype nebo Facetime pro setkání a Whatsapp pro konverzace. Facebook je také používán pro vytváření podnikatelských komunit. Ve specializaci BA CIS Jazyk a média se dozvíte, jak a proč organizace aplikují nové (a staré) média v interakci mezi podniky a mezi obchodními partnery. Také zjistíte, jak aplikace nových médií ovlivňují, tvarují nebo dokonce definují obsah a jazykové nebo vizuální vlastnosti zpráv, které jsou vyměňovány. Například položky Tweets mají limit 140 znaků, což ovlivňuje použitý jazyk. Podobně se konverzace tváří v tvář liší od konverzace aplikace WhatsApp v důsledku použitého média. Ale funguje to i naopak: vlastnosti textů, obrázků nebo konverzací mohou samy o sobě ovlivňovat i výběr konkrétního média. Náš program vám poskytne dovednosti potřebné k analýze různých aspektů mediálního designu a ke zkoumání účinnosti konkrétních rozhodnutí. Nové i staré média se používají ve stále globalizovanějším světě a komunikace probíhá stále více a více v mezinárodním kontextu. Taková mezinárodní komunikace nezahrnuje pouze různé jazyky,... [-]


Bakalář v kulturní antropologii a vývojové sociologii

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Bakalářský program v oblasti kulturní antropologie a vývojové sociologie na VU je nejlepší v Nizozemsku. Prozkoumejte známé a neznámé světy, daleko a blízko domů. Budete studovat témata jako globalizace, migrace, emancipace a globální a místní nerovnosti a objevíte rozdíly a podobnosti mezi skupinami a společnostmi. [+]

Nejlépe hodnocený program v rámci své vlastní disciplíny v Nizozemsku v Keuzegids Universiteiten 2018. Keuzegids je nezávislá publikace, která porovnává a hodnotí všechny univerzitní studijní programy v Nizozemsku již více než dvacet let.

Změňte dnešní a budoucí svět

Co láká holandské voliče k populismu? Jak se lidé v Bangladéši vyrovnávají s dopady změny klimatu? Jak jsou etnická nebo genderová identita postavena a dána smysl po celém světě?

Antropologové osvětlují důležitá témata a výzvy naší doby. Dělají to tak, že se dívají očima lidí, které studují. Tento jedinečný přístup vytváří hluboké znalosti skupin lidí. V mnoha případech jsou lidé, kteří jsou přehlíženi nebo nejsou dobře pochopeni.... [-]


Bakalář v oboru ekonometrie a operační výzkum

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Specializace Econometrics a Data Science vám pomůže rozvinout integrovaný pohled na analýzu statistických dat a ekonometrické modelování za účelem podpory politiky a rozhodování v oblasti ekonomiky, financí a marketingu. [+]

MATEMATIKA, STATISTIKA, EKONOMIKA A POČÍTAČOVÁ VĚDA JE JEDNOTLIVÝ PROGRAM!

Máte analytickou mysl? Považujete za vzrušující výzvu překládat abstrakci matematiky a statistiky do řešení skutečných problémů? Máte praktickou povahu a chcete ji použít k vyřešení velkých problémů ve společnosti? Pokud ano, bakalářský program v oboru Ekonometrie a operační výzkum by mohl být pro vás to pravé. Program zahrnuje řešení problémů pomocí informací od:

matematikastatistikaekonomikapočítačová věda

Během programu získáte hluboké teoretické znalosti z oblasti ekonometrie a operačního výzkumu a rozvíjíte praktické dovednosti. Naučíte se kvantitativně formulovat a analyzovat otázky z ekonomické praxe vyvíjením modelů, které lze využít k interpretaci dat, zejména "velkých dat". Dozvíte se také vývoj softwaru, abyste našli co nejúčinnější řešení problému. Můžete například vytvořit model, který může:... [-]


Bakalář v oboru filozofie

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Amsterdam

VU Bakalář ve filozofii vám nabízí kompletní tříletý program ve filozofii. Program zahrnuje oblasti dějin filozofie, teoretické filozofie, etiky a politické filozofie. [+]

Proč studovat filozofii? VU Bakalář ve filozofii vám nabízí kompletní tříletý program ve filozofii. Program zahrnuje oblasti dějin filozofie, teoretické filozofie, etiky a politické filozofie. Zahrnuje kurzy např. V oblasti etiky, epistemologie, starověké filozofie, středověké filozofie, moderní filozofie, filozofie vědy, logiky, filozofie mysli, arabské filozofie, politické filozofie, kulturní filozofie a textových kurzů ve filosofické klasice. Studenti vyhodnotili bakaláře jako TOP program. STRUKTURA PROGRAMU Program zahrnuje hlavní dvacet kursů ve filozofii (120 EC); Méně než pět kurzů (30 EC) v jiném oboru studia nebo pobyt v zahraničí; A specializační program (30 EC) podle výběru studenta, který se vztahuje k určitému profilu. Profily zahrnují: 1) Základy filozofie; 2) filozofie, zdraví a vědy; A 3) Filozofie a ekonomika. Bakalářská práce je součástí profilového programu. VAŠÍ BUDOUCNOST KARIÉRA Většina našich studentů pokračuje v studiu jedním z našich interdisciplinárních dvouletých magisterských programů ve filozofii nebo v oboru výzkumu filosofie. Informace o našich magisterských studiích naleznete zde. ZVLÁŠTNÍ POŽADAVKY NA PŘÍJMY Podrobné informace o podmínkách přijetí pro bakaláře ve filozofii lze získat prostřednictvím mezinárodních úřadů. [-]

Bakalář v oboru informatiky

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Věda o výpočetní technice na VU Amsterdam je o naší interakci s informacemi. Tyto informace se mohou pohybovat od jízdních řádů po osobní údaje ke zdravotní péči nebo vzrušujících nových virtuálních her. [+]

Informační interakce

Počítačová věda je o naší interakci s informacemi. Tyto informace se mohou pohybovat od jízdních řádů po osobní údaje ke zdravotní péči nebo vzrušujících nových virtuálních her. Počítačová technologie nám poskytla řadu nových příležitostí, ale bohužel také způsobila vážná rizika. Bakalářská práce v oblasti výpočetní techniky na VU Amsterdam zaměřuje na oba aspekty, přičemž sítě a bezpečnost jsou dvěma hlavními tématy programu.

Navíc JV nabízí studentům jedinou plnohodnotnou akademickou specializaci v oblasti softwarového inženýrství v Amsterdamu. Získáte své dovednosti od výzkumných pracovníků, kteří se specializují v této oblasti. Během bakalářského studia se můžete rozhodnout pro inženýrské drobné programování. Po absolvování bakalářského studia můžete absolvovat magisterské studium v ​​oblasti softwarového inženýrství a zelené IT. Tato trať je jedinečná díky tomu, že se zaměřuje na to, jak naučit, jak vytvářet energeticky úsporný software a systémy informačních a komunikačních technologií, čímž je naše digitální společnost udržitelnější.... [-]


Bakalář v oboru Informační vědy

Campus forma September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Všichni jsou online. Výsledkem je, že organizace mají stále více příležitostí generovat a používat data, což je přesně to, co se naučíte dělat v programu Informační vědy (dříve nazvaný Informační, multimediální a manažerský) na VU Amsterdam . Například by to mohlo zahrnovat vývoj a implementaci vyhledávače nebo webové stránky muzea, které mohou předpovědět, co návštěvník má zájem. Jako student informačních věd budete studovat nové aplikace a trhy a vytvářet inovativní a uživatelsky přívětivé řešení. [+]

O

Všichni jsou online. Výsledkem je, že organizace mají stále více příležitostí generovat a používat data, což je přesně to, co se naučíte dělat v programu Informační vědy (dříve nazvaný Informační, multimediální a manažerský) na VU Amsterdam . Například by to mohlo zahrnovat vývoj a implementaci vyhledávače nebo webové stránky muzea, které mohou předpovědět, co návštěvník má zájem. Jako student informačních věd budete studovat nové aplikace a trhy a vytvářet inovativní a uživatelsky přívětivé řešení. Budete mít spoustu kontaktu se svými přednášejícími a spolužáky, protože budete pracovat společně na řadě praktických úkolů. Všichni lektoři mají značné pracovní zkušenosti ve veřejném i obchodním sektoru, a to jak na národní, tak i mezinárodní úrovni. Informační vědy jsou dynamický program se zaměřením na aktuální vývoj. Dozvíte se jak komunikační dovednosti, tak technické dovednosti, a zvláště v průběhu třetího ročníku, budete mít praktičtější přístup a dokončíte seriózní úkol pro zastupující organizaci.... [-]


Bakalář v oboru Mezinárodní obchodní administrativa

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Program IBA na VU Amsterdam vám poskytne potřebné teoretické znalosti pro úspěch na trhu a seznámí vás s praktickým uplatněním disciplín: strategie, marketing, finance, účetnictví, organizace, řízení lidských zdrojů, logistika a technologie. [+]

VÝVOJ INTEGROVANÉ PERSPEKTÍVY

Vezmeme skutečně integrovaný přístup k dnešnímu globálnímu trhu. IBA kombinuje komplexní studii všech základních obchodních disciplín v skutečně mezinárodním kontextu se silným zaměřením na lidi. Naučíte se pochopit a zvládat mezikulturní výzvy na světové fázi podnikání. Vedle důkladného pochopení odborné teorie a praxe budete rozvíjet silné akademické a výzkumné dovednosti, stejně jako osobní vlastnosti, které vyžaduje moderní globální občan.

IBA je tříletý program vyučovaný výhradně v angličtině. Po přihlášení se připojíte k multikulturní komunitě studentů, učitelů a vědců, kteří jsou z každého kontinentu. Jak se naučíte řešit mezinárodní firemní a společenské výzvy, získáte přísné zakotvení v teorii podnikání a v praktických předmětech, které jsou základem podnikové správy, včetně strategie, marketingu, financí, účetnictví, organizace, lidských zdrojů, logistiky a technologie. Rovněž rozvíjíte své sociální a kvantitativní schopnosti, což je důležitá součást osobních dovedností důležitých pro úspěch v dnešním podnikatelském prostředí.... [-]


Bakalář v oboru svobodných umění a věd (Amsterdam University College)

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Jako student Amsterdam University College (AUC), naučíte se analyzovat složité problémy z různých perspektiv čerpáním z různých vědeckých oborů vědění ... [+]

Svobodná umění a vědy: Analyzovat složitých problémů

Jako student Amsterdam University College (AUC), naučíte se analyzovat složité problémy z různých perspektiv čerpáním z různých vědeckých oborů vědění. Diskuse začíná "velké otázky" vědy a společnosti a vedou k in-hloubkové studie v širokém spektru akademických disciplín. Osnovy obsahuje šest mezioborových témat: Energetika, klimatu a udržitelnosti; Život, Evolution a vesmír; Zdraví a pohodu; Informace, komunikace, poznání; Sociálních systémů; a měst a kultur. Tato témata vám poskytne pevnou orientaci, jak se rozhodnete na svém dur ve vědách, společenských věd nebo humanitních věd. ... [-]


Bakalář v umělé inteligenci

Campus forma September 2019 Nizozemsko Amsterdam

Bakalářský program Umělé inteligence na VU Amsterdam má dvě stopy: Inteligentní systémy a Sociálně Aware Computing. Rozhodnete se, která možnost je pro vás nejlepší. První rok je stejný pro obě stopy, druhý rok sdílí 40% svých programů. To znamená, že můžete snadno přepínat! [+]

O

Umělá inteligence (AI) je všude a její důležitost bude jen růst. Média je plná: AlphaGo, roboty, auta bez řidiče atd. Všichni používáme technologie AI každý den. Vyhledávání ve službách Google, doporučení týkající se sítí Netflix a Amazon, rozpoznávání jazyků se systémem Siri, strojové překlady, spamové filtry; to vše jsou součástí našeho každodenního života. Věda a zdravotní péče by byly dnes bez umělé inteligence nepředstavitelné. Rozpoznávání obrazu, diagnostické podpůrné nástroje, prediktivní modely a další inovace poskytované umělou inteligencí jsou zásadní ve všech oblastech společnosti. Jako akademická disciplína, umělá inteligence drží budoucnost - a mohla by formovat vaši budoucí kariéru. Studium AI ve Vrije Universiteit Amsterdam je vaší cestou k úspěchu. Bakalářský program Umělé inteligence na VU Amsterdam má dvě stopy: Inteligentní systémy a Sociálně Aware Computing. Rozhodnete se, která možnost je pro vás nejlepší. První rok je stejný pro obě stopy, druhý rok sdílí 40% svých programů. To znamená, že můžete snadno přepínat!... [-]


Contact

VU University Amsterdam

Adresa, 1. řádek Main building Vrije Universiteit Amsterdam De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam, North Holland, Nizozemsko
Website http://www.vu.nl/en/programmes/index.asp
Telefonní číslo +31 20 598 9898