Windesheim University of Applied Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Nejlépe hodnocená Univerzita aplikovaných věd
Windesheim je jedna z nizozemských špičkových univerzit v aplikovaných vědách s mnoha špičkovými bakalářskými programy. S více než 25 000 studenty na plný a částečný úvazek je Windesheim jednou z největších univerzit aplikovaných věd v Nizozemsku.
Windesheim je dynamická komunita, která sdružuje lidi k výměně znalostí a odborných znalostí. Snažíme se vzdělávat studenty, kteří jsou plně kvalifikovaní odborníci připraveni vstoupit na mezinárodní trh práce. Za tímto účelem neustále investujeme do inovací v oblasti vzdělávání a rozvoje studentů.


Windesheim má rostoucí studentskou populaci a je vysoce ceněna studenty, odborníky a zaměstnavateli. Dvě hlavní nezávislé roční studie o holandském sektoru vysokoškolského vzdělávání "Elsevier" a "Průvodce výběru vysokoškolského vzdělávání" nás řadí již v prvních třech letech již řadu let v řadě. Jedním z našich faktorů úspěchu je náš osobní přístup: studenti pracují v malých skupinách a každý talent se počítá. Přednášející nejsou jen učitelé, ale i trenéři. Vyzývají studenty, aby reflektovali, kriticky mysleli a vydělali to nejlepší. Zaměřujeme se na individuální vzdělávání, které splňuje požadavky našich studentů, trhu práce a společnosti jako celku. Základním kamenem našeho přístupu je učení na základě kompetencí a plán osobního rozvoje každého studenta.

Inovativní a podnikatelský přístup společnosti Windesheim a úzká spolupráce s podniky a institucemi činí naše znalosti okamžitě použitelnými. Získání praktických zkušeností prostřednictvím stáží je nedílnou součástí našich studijních programů.

Studentská zařízení
Windesheim je živá vzdělávací komunita. V celém areálu Zwolle, kde zůstane většina zahraničních studentů, jsou prostory pro soukromé studium a pro skupinovou práci. Nabízíme nejmodernější zařízení našim studentům, včetně studentského poradenství, mediálního centra, intranetu s novinkami a informacemi, virtuálního učebního prostředí, počítačových místností, audiovizuálního centra pro půjčování notebooků a AV zařízení, kopírka a prodejna kancelářských potřeb, sladkostí a dárků. Naši studenti jsou ohromeni našimi skvělými sportovními zařízeními v areálu: máme posilovny, posilovny, dojo pro karate a judo, halové fotbalové haly, vyhřívaný bazén a lezeckou stěnu. Na našem areálu máme restaurace, kde se podávají čerstvé jídlo a nápoje. Kromě toho máme k dispozici sportovní kavárnu a vlastní velkou kavárnu, která nabízí vysoce ceněnou kávu Starbucks. Kurz "holandského jazyka" je poskytován všem zahraničním studentům, aby se mohli seznámit s jazykem a typickými návyky nizozemštiny. A pro ty, kteří skutečně chodí na holandský zážitek při jízdě na kole, máme na koleji opravnu kol.


Ubytování
Windesheim poskytuje bydlení pro zahraniční studenty v studentských rezidencích v blízkosti školního areálu a do centra města, kde mohou studenti žít a studovat společně. Pracujeme v partnerství s nezávislou bytovou společností specializovanou na studentské bydlení, které umožňuje vhodné pokoje za rozumné ceny.


O společnosti Zwolle

Windesheim sídlí v živém a příjemném středním městě Zwolle, jen hodinu jízdy od Amsterdamu, Utrechtu a Groningenu, za rozumné ceny na bydlení. Asi 30 000 studentů studuje ve Zwolle na jedné ze svých čtyř univerzit aplikovaných věd. Stejně jako krásné historické centrum, město má spoustu parků (opravdu pěkné pro pikniky!) Plus atmosférické kavárny a místa k jídlu. Zwolle je také skvělé místo pro nakupování se všemi velkými obchodními řetězci a množstvím nezávislých butiků. Je to také bezpečné město: jakmile se naučíte, jak jezdit na kole, je snadné se obejít. Studentský život v Zwolle je zaměřen na centrum města, které je plné atraktivních kaváren a restaurací. Zwolle má spoustu kulturních aktivit, včetně hudebních a kulturních festivalů, divadelních představení, filmů a muzeí. Zwolle je také známý svými každoročními Liberation Festival (volný přístup), rytmem

Stipendia
Bohužel, Windesheim neposkytuje stipendia.

Místa

Zwolle

Adresa, 1. řádek
Windesheim University of Applied Sciences
Campus 2

8017 CA Zwolle, Overijssel, Nizozemsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium