Willem de Kooning Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Moderní a špičkové vzdělání

The Willem Kooning Academy de Nabízí moderní a řezná hrana výtvarných kurzů, které doplňují mění, mezinárodní praxí. Okolní svět se již hledá pro autonomní umělce nebo grafik, ale pro lidi, kteří mají velké množství talentů a dovedností a kdo hledí za hranice svého původního disciplíny. Jsou to "vytvořit průkopníky". Rychlost a složitost technologického vývoje silně ovlivňují současný a budoucí profesionální praxe. Naši studenti budou pracovat jak na lokální, tak na mezinárodní úrovni s odborníky z různých oborů v otevřených i virtuálních prostředí.

Osobní rozvoj

Vytváříme prostředí, ve kterém si můžete rozvíjet a rozšiřovat své zájmy. Můžete si vybrat různé způsoby práce, které typ úkolu, který vyhovuje vašemu stylu učení a jak rozvíjet svůj talent. Celý proces učení může být různá pro každého studenta, ale stupňů, které si vydělat jsou si rovny. Budete navštěvovat teorie tříd, které jsou vhodná pro danou úroveň v té době a budete součástí volitelného programu. Je důležité, že nemusíte jen zvolit konkrétní studijní program - řekněme design - a major - řekněme Reklama - ale také profesionální role a profesionální kontext s odpovídajícím stáž a vedlejší program.

Můžete také zadat program vyznamenání a / nebo dokončit svůj absolventský specializaci výběrem výměnný program na akademie nebo vysoké škole v zahraničí. To vám dává možnost přizpůsobit vzdělávacího programu Akademie podle vašich vlastních preferencí a k rozvoji svého vlastního talentu.

Studie kariéra koučování

Zatímco student u WdKA, bude studie kariéry trenér sledovat svůj pokrok a pomůže vytvořit svůj osobní studijní možnosti. Váš studie kariéra trenér vám pomůže připravit se na svůj život jako profesionál. Společně se rozhodnete vaše volby a průběh že vaše studium bude trvat.

Rotterdams Onderwijs Model (ROM)

The Willem Kooning Academy de je jedním z 14 ústavů Rotterdamské Univerzity aplikovaných věd a pracuje s Rotterdams Onderwijs model (ROM - Rotterdam modelu vzdělávání). Tento model rozlišuje mezi znalostech, praxi řízený a student-řízený vzdělávací aktivity CQ. si klade za cíl & cíle.

Majors a postupy

Na vrcholu své hlavní, řekněme, že reklama nebo Fine Art, bude vaše studium také obsahovat volitelný nezletilých. Můžete si vybrat ze široké škály současných témat a otázek. To vás seznámí s třemi promoce profily: Autonomní Practices, společenské zvyklosti a obchodních zvyklostí. Volba nezletilých je omezen ve svém prvním roce, ale jak budete postupovat budou hrát stále větší roli ve vašem studijním programu.

Tak budete studovat jak v rámci své vlastní téma a v rámci postupů. Budete pracovat na reálných úkolů a mohou získat praktické zkušenosti během stáže a výměnu.

Nakonec budete sestavovat si svůj rozsáhlý balíček znalostí, dovedností a specialit. Když přejdete, budete mít jedinečnou tělo odbornou praxi, která vám bude vystupovat na trhu práce v tvůrčím odvětví nebo v uměleckém světě.

ŽÁDOST A PŘIJETÍ

Pokud máte zájem o pořízení Bakalář Výtvarného umění, designu, výtvarného umění a design Učitelství nebo volný Vedení na Willem Kooning Academy de, Zaregistrujte se online před 1. květnem 2018 pro přijímací řízení a zaregistrujte se na Studielink. Tato přihláška i registrace Studielink musí být dokončena nejpozději do 1. května 2018. U studentů mimo EU je termín registrace 1. března 2018.

Jsi …

  • Talentovaný ve výtvarném umění?
  • samostatnosti a zodpovědnosti?
  • věnován a motivovaný?
  • podnikatelský?

Pak navštivte jeden z našich Dnů otevřených dveří 11. listopadu 2017 a 10. února 2018 - a přineste své portfolio! - a požádat o přijetí.

Kontrolní seznam portfolia

Cože

Výběr 10-15 děl, která předcházela tvůrčího procesu

Například: vzory, objekty, fotografie, filmy, hry, animace, módní doplňky (), nábytek, modely, kresby, plakáty, kampaně, malby, použitelné artefakty a sochy. Můžete publikovat a prezentovat to vše v tradičním složce úhledné portfolia, ale můžete také použít různé metody: 3D práce může být podána u (lepenkové krabici), digitální práce může být prezentován na notebooku nebo tabletu.

Vezměte prosím na vědomí: Na rozdíl od těchto děl, prosím, ukaž nám nějaké další věci, které jste vytvořili. Vytvořte pečlivý výběr mezi těmito dvěma. Tímto způsobem můžeme posoudit, do jaké míry budete mít možnost nahlédnout do svých vlastních kvalit a vlastní práci.

Na přijímacích dnech, budeme hledat a posoudit: - své vyjadřovací a tvůrčí schopnosti; - Váš cit pro barvy, tvaru a materiálu; - Originalita a invence ve své práci.

Vaše portfolio, náčrtky a jiné práce, které přinášejí, je třeba, aby nám tyto postřehy. Proto zkontrolujte, zda vám ukázat i svou plnou kapacitu a potenciál, stejně jako osobní i zvláštní fascinaci pro váš preferovaný hlavní a předvolby pro (například) materiálů, technik, témat a konceptů.

Jak

Skici, testy, Try-outs a pokusy přivést skicáky, sbírky nápadů, alba, tácky s vynálezy vypracovaných na zadní straně, materiálové experimenty, prototypy, zmenšených modelů, zkušebních tisků a prvních verzí. To vše může souviset s 10-15 děl uvedených výše.

Chtěli bychom získat přehled ve svém návrhu a vytváření procesu. Rádi bychom viděli, jak jste přišel k vytvoření finální verze nebo návrhu přes skicování, se snaží, zkoušení a experimentování první. Chtěli bychom vidět, že jste schopni problém sami a dále prozkoumat své první nápady. Je důležité, abychom viděli: - můžete kriticky reflektovat na svou práci a sami výzva; - Vidíte a pozorovat svět kolem sebe a reagovat na cokoli si všimnete; - Zda a jak jste self-režie a self-learning a je schopen činit rozhodnutí; - Zda a jakým způsobem jste vytváření potenciálu a mohou komunikovat prostřednictvím obrazů.

Proč

Online dotazník o svých ambicích a motivaci po vaší žádosti vám zašleme přihlašovací kód pro on-line dotazníku. Chtěli bychom se dozvědět více o vaší volbě major a to, co si myslíte, můžete očekávat od nás. Kdo tě inspiruje? Co byste se chtěli dozvědět od nás? Prosím vytisknout svůj dotazník a přinést s sebou během dne přijetí. Budeme s vámi probrat osobně na vaše dotazy a ambice.

Místa

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium