Přečtěte si oficiální popis

Moderní a špičkové vzdělání

The Willem Kooning Academy de Nabízí moderní a řezná hrana výtvarných kurzů, které doplňují mění, mezinárodní praxí. Okolní svět se již hledá pro autonomní umělce nebo grafik, ale pro lidi, kteří mají velké množství talentů a dovedností a kdo hledí za hranice svého původního disciplíny. Jsou to "vytvořit průkopníky". Rychlost a složitost technologického vývoje silně ovlivňují současný a budoucí profesionální praxe. Naši studenti budou pracovat jak na lokální, tak na mezinárodní úrovni s odborníky z různých oborů v otevřených i virtuálních prostředí.

Osobní rozvoj

Vytváříme prostředí, ve kterém si můžete rozvíjet a rozšiřovat své zájmy. Můžete si vybrat různé způsoby práce, které typ úkolu, který vyhovuje vašemu stylu učení a jak rozvíjet svůj talent. Celý proces učení může být různá pro každého studenta, ale stupňů, které si vydělat jsou si rovny. Budete navštěvovat teorie tříd, které jsou vhodná pro danou úroveň v té době a budete součástí volitelného programu. Je důležité, že nemusíte jen zvolit konkrétní studijní program - řekněme design - a major - řekněme Reklama - ale také profesionální role a profesionální kontext s odpovídajícím stáž a vedlejší program.

Můžete také zadat program vyznamenání a / nebo dokončit svůj absolventský specializaci výběrem výměnný program na akademie nebo vysoké škole v zahraničí. To vám dává možnost přizpůsobit vzdělávacího programu Akademie podle vašich vlastních preferencí a k rozvoji svého vlastního talentu.

Studie kariéra koučování

Zatímco student u WdKA, bude studie kariéry trenér sledovat svůj pokrok a pomůže vytvořit svůj osobní studijní možnosti. Váš studie kariéra trenér vám pomůže připravit se na svůj život jako profesionál. Společně se rozhodnete vaše volby a průběh že vaše studium bude trvat.

Rotterdams Onderwijs Model (ROM)

The Willem Kooning Academy de je jedním z 14 ústavů Rotterdamské Univerzity aplikovaných věd a pracuje s Rotterdams Onderwijs model (ROM - Rotterdam modelu vzdělávání). Tento model rozlišuje mezi znalostech, praxi řízený a student-řízený vzdělávací aktivity CQ. si klade za cíl & cíle.

Majors a postupy

Na vrcholu své hlavní, řekněme, že reklama nebo Fine Art, bude vaše studium také obsahovat volitelný nezletilých. Můžete si vybrat ze široké škály současných témat a otázek. To vás seznámí s třemi promoce profily: Autonomní Practices, společenské zvyklosti a obchodních zvyklostí. Volba nezletilých je omezen ve svém prvním roce, ale jak budete postupovat budou hrát stále větší roli ve vašem studijním programu.

Tak budete studovat jak v rámci své vlastní téma a v rámci postupů. Budete pracovat na reálných úkolů a mohou získat praktické zkušenosti během stáže a výměnu.

Nakonec budete sestavovat si svůj rozsáhlý balíček znalostí, dovedností a specialit. Když přejdete, budete mít jedinečnou tělo odbornou praxi, která vám bude vystupovat na trhu práce v tvůrčím odvětví nebo v uměleckém světě.

ŽÁDOST A PŘIJETÍ

Pokud máte zájem o pořízení Bakalář Výtvarného umění, designu, výtvarného umění a design Učitelství nebo volný Vedení na Willem Kooning Academy de, Zaregistrujte se online před 1. květnem 2018 pro přijímací řízení a zaregistrujte se na Studielink. Tato přihláška i registrace Studielink musí být dokončena nejpozději do 1. května 2018. U studentů mimo EU je termín registrace 1. března 2018.

Jsi …

  • Talentovaný ve výtvarném umění?
  • samostatnosti a zodpovědnosti?
  • věnován a motivovaný?
  • podnikatelský?

Pak navštivte jeden z našich Dnů otevřených dveří 11. listopadu 2017 a 10. února 2018 - a přineste své portfolio! - a požádat o přijetí.

Kontrolní seznam portfolia

Cože

Výběr 10-15 děl, která předcházela tvůrčího procesu

Například: vzory, objekty, fotografie, filmy, hry, animace, módní doplňky (), nábytek, modely, kresby, plakáty, kampaně, malby, použitelné artefakty a sochy. Můžete publikovat a prezentovat to vše v tradičním složce úhledné portfolia, ale můžete také použít různé metody: 3D práce může být podána u (lepenkové krabici), digitální práce může být prezentován na notebooku nebo tabletu.

Vezměte prosím na vědomí: Na rozdíl od těchto děl, prosím, ukaž nám nějaké další věci, které jste vytvořili. Vytvořte pečlivý výběr mezi těmito dvěma. Tímto způsobem můžeme posoudit, do jaké míry budete mít možnost nahlédnout do svých vlastních kvalit a vlastní práci.

Na přijímacích dnech, budeme hledat a posoudit: - své vyjadřovací a tvůrčí schopnosti; - Váš cit pro barvy, tvaru a materiálu; - Originalita a invence ve své práci.

Vaše portfolio, náčrtky a jiné práce, které přinášejí, je třeba, aby nám tyto postřehy. Proto zkontrolujte, zda vám ukázat i svou plnou kapacitu a potenciál, stejně jako osobní i zvláštní fascinaci pro váš preferovaný hlavní a předvolby pro (například) materiálů, technik, témat a konceptů.

Jak

Skici, testy, Try-outs a pokusy přivést skicáky, sbírky nápadů, alba, tácky s vynálezy vypracovaných na zadní straně, materiálové experimenty, prototypy, zmenšených modelů, zkušebních tisků a prvních verzí. To vše může souviset s 10-15 děl uvedených výše.

Chtěli bychom získat přehled ve svém návrhu a vytváření procesu. Rádi bychom viděli, jak jste přišel k vytvoření finální verze nebo návrhu přes skicování, se snaží, zkoušení a experimentování první. Chtěli bychom vidět, že jste schopni problém sami a dále prozkoumat své první nápady. Je důležité, abychom viděli: - můžete kriticky reflektovat na svou práci a sami výzva; - Vidíte a pozorovat svět kolem sebe a reagovat na cokoli si všimnete; - Zda a jak jste self-režie a self-learning a je schopen činit rozhodnutí; - Zda a jakým způsobem jste vytváření potenciálu a mohou komunikovat prostřednictvím obrazů.

Proč

Online dotazník o svých ambicích a motivaci po vaší žádosti vám zašleme přihlašovací kód pro on-line dotazníku. Chtěli bychom se dozvědět více o vaší volbě major a to, co si myslíte, můžete očekávat od nás. Kdo tě inspiruje? Co byste se chtěli dozvědět od nás? Prosím vytisknout svůj dotazník a přinést s sebou během dne přijetí. Budeme s vámi probrat osobně na vaše dotazy a ambice.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Holandský

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Willem de Kooning Academy

Pojem "Animace" je odvozen z latinského slova "anima", což znamená "duši". Tak, "animace" doslova znamená "podněcovat, přivést k životu". Volně přeloženo, animace je spoj ... [+]

Naše oddělení ANIMACE Se intenzivně zaměřuje na uplatnitelnost a vývoj koncepce, kromě rozvoje zručnosti a dovedností studentů.

Animace se vyskytuje ve filmech, televizních seriálech, hrách, rozšířené realitě, virtuální realitě, interaktivních aplikacích / aplikacích, reklamách, simulacích a informačních filmech. K dispozici je také široká škála formátů, od tradičních 2D animací a 3D počítačových technik až po stop-motion a digitální vypnutí animace. Animace spojuje technologii s vyprávěním. Animace byla umožněna technologickým pokrokem v průběhu 19. a počátku 20. století, kdy se iluzionisté stali tvůrci filmu. Umělecká forma je nadále formována technologickým vývojem. Animace také hluboce ovlivňuje způsob, jakým společnost funguje a komunikuje. Animátor, který si je vědom tohoto evolučního vývoje, zná i budoucnost této profese a, což je možná ještě důležitější, je v souladu s relevantním vývojem ve společnosti.... [-]

Nizozemsko Rotterdam
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Willem de Kooning Academy

Budete rozvíjet do designéra, který se specializuje na vytváření aplikované obrazy a vizualizace. Ilustrace je stále více vidět v naší silně vizuálně orientované komunika ... [+]

Domníváme se, že tím, že budeme vycházet z rozmanitosti, budeme schopni vytvořit flexibilní prostředí, ve kterém studenti mohou objevit svůj vlastní směr.

Studenti oddělení ilustrací na Willem de Kooning Academy (WdKA) se učí pracovat a studovat společně jako komunita. V rámci této komunity oddělení aktivně podporuje širokou škálu vzdělávacích příležitostí, které umožňují příspěvky jednotlivců z různých prostředí a různých přístupů k ilustraci.

Naším cílem je vyhnout se omezením studentů v konkrétních odvětvích ilustrací. Domníváme se, že tím, že budeme vycházet z rozmanitosti, budeme schopni vytvořit flexibilní prostředí, ve kterém studenti mohou objevit svůj vlastní směr. Zaměření v rámci katedry je na třech specifických oblastech povolání: vyprávění, informační a autorská ilustrace. ... [-]

Nizozemsko Rotterdam
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Willem de Kooning Academy

Audiovizuálních médií hraje významnou roli v poskytování informací, vzdělávání a zábavy. Na našem oddělení se naučíte vytvořit obraz i zvuk. Dozvíte se o zvukové a kamero ... [+]

Operační a umělecké rozměry jde ruku v ruce

Audiovizuální média hrají klíčovou roli při poskytování informací, vzdělávání a zábavy. Hlavní audiovizuální design vás učí navrhnout pomocí obrazu a zvuku. Budete se učit zvukové a kamerové techniky, softwarové techniky, výrobní metody a vývoj konceptů.

Naši učitelé mají solidní teoretické a profesionální zázemí: Jsou výzkumní pracovníci, redaktoři skriptů, audiovizuální návrháři, návrháři pohybových grafiků, interaktivní designéři, výtvarníci, redaktoři a kamerové nebo zvukové techniky.

Předpokládá se, že student má základní znalosti v oblasti audiovizuálního designu a práce s obrazy, stejně jako zájem o vyprávění příběhů. Od studentů se očekává, že prozkoumají a riskují, přijmou (a dokonce přijmou) selhání. Budete se učit uvažovat o své vlastní práci a o práci svých spolužáků. ... [-]

Nizozemsko Rotterdam
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Willem de Kooning Academy

Budete rozvíjet do obrazu specialista, který - ve své individuální a výslech způsobem - používá fotografii jako nástroj k vylíčit svět způsoby, které jsou myšlení provoku ... [+]

Budete se vyvíjet jako specialistka na fotografie, který používá fotografie a další média, aby vizuálně vyjádřil vlastní vizi reality v myšlenkových a osobních způsobech.

Studium fotografie znamená rozvíjet nové způsoby myšlení a vidění. Spojíte se se světem prostřednictvím (fotografických) obrazů a jako profesionální fotograf potřebujete vědět, jak s tímto výkonným médiem řešit. Jaká je vaše osobní vize ve vztahu k fotografii jako médium a umělecká forma?

Budete se vyvíjet jako obrazový specialista, který svým vlastním individuálním a zpochybňujícím způsobem využívá fotografii jako nástroj pro zobrazování světa v myšlenka provokujících a vizuálně náročných způsobech. Spojíte se se světem prostřednictvím obrazů, pomocí svých znalostí vlastností média fotografie. Fotografické obrazy mají svou vlastní rozlišovací způsobilost, poskytují specifické příležitosti a zaujímají zvláštní postavení v rámci současné vizuální kultury. Jako fotograf máte také znalost jazyka a obecných významů obrázků, které můžete použít pro své vlastní účely.... [-]

Nizozemsko Rotterdam
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Willem de Kooning Academy

Budete rozvíjet svůj umělecký talent přes mnohostranný trénink ve všech aspektech tohoto povolání: aplikovat umělecký výzkum, koncepční rozvoj, technické dovednosti, komu ... [+]

Teorie umění, výzkum a experimenty hrají v rámci studijního programu významnou roli

Umění existuje v síti křížových odkazů: umělec se odráží na světě jako celek. V rámci studijního programu Výtvarné umění se budete učit definovat a znovu definovat, jaké umění je - nebo může být - ve vztahu ke společnosti. Rozvíjíte svůj umělecký talent prostřednictvím všestranného výcviku ve všech aspektech povolání: aplikovaný umělecký výzkum, vývoj konceptu, dovednosti "vytváření", komunikaci a prezentaci vaší práce, jakož i podnikatelské dovednosti specificky relevantní pro oblast umění . Tímto způsobem se stanete průkopníkem, který pracuje na vašich vlastních projektech vizuálního výzkumu.... [-]

Nizozemsko Rotterdam
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Willem de Kooning Academy

Města, stavby, interiéry. Ty mají zásadní vliv na to, jak vnímáme náš svět. V prostorovém designu, se podíváme na městském prostředí a ve vnitřních i venkovních prostorec ... [+]

Prostorový design je disciplína, která kreativně kombinuje kulturní a umělecké povědomí, sociální angažovanost, ekonomickou odpovědnost a technický pohled.

Města, budovy, interiéry: to vše má obrovský dopad na to, jak zažíváme svět. V prostorovém návrhu považujeme městské prostředí, stejně jako vnitřní a venkovní prostory v malém a velkém měřítku. Jedná se o disciplínu, která kreativně kombinuje kulturní a umělecké povědomí, sociální angažovanost, ekonomickou odpovědnost a technický dohled.

Naučíte se řešit složité úkoly a situace, kterým čelí současná společnost. Naučíte se rozvíjet osobní vizi a konkrétně tuto vizi realizovat v rámci designové praxe. Metoda výuky se zaměřuje na projekty, které se zabývají současnými tématy, jako je udržitelnost, identita a přestavba budov. Projekty v předchozích letech zahrnovaly "okamžité muzeum", vlajkový obchod pro novou značku, dlouhodobý hotel v průmyslové oblasti Rotterdam, multikulturní divadlo v kostele v okrese Zuidwijk v Rotterdamu a kreativní využití prázdných prostorů Centrum města Rotterdam.... [-]

Nizozemsko Rotterdam
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Willem de Kooning Academy

Willem de Kooning Academy je jediným Akademii výtvarných umění v Nizozemsku, že má velký v reklamě. WdKA vás naučí být všestranný s výrazným koncepčním twist. Budete pavo ... [+]

Akademie Willem de Kooning je jediná umělecká akademie v Nizozemí, která nabízí reklamu v oboru.

Fancy kariéru v reklamě a kreativním myšlení? Vyberte si akademii Willem de Kooning v Rotterdamu! Naši studenti, učitelé a absolventy pravidelně zasáhli světlo reflektorů tím, že získali mezinárodní ceny a nominace. Naučíte se stát se všudypřítomnou reklamou nebo koncepční kreativou, která je základem mezi interdisciplinárními kreativami a klienty. Máte silnou vizi, vášeň a pohon a jsou vždy na míči s nejnovějšími zprávami, uměním, značkami a trendy. Máte vjem o komunikační a mediální strategie a znalost tvůrčích technických možností.... [-]

Nizozemsko Rotterdam
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Willem de Kooning Academy

Životní styl trvá významné místo v komerčním trhu módy a interiéru, ale trh je mnohem rozmanitější. Umění a kultura, výživy a zdraví, média a politika jsou její součástí. ... [+]

Návrh životního stylu pro transformaci

Nyní míříme do období dalších transformací, které budou hluboce ovlivňovat náš život na osobní, sociální a ekonomické úrovni.

Jak ovlivňuje životní styl dynamická povaha dnešních společností? Jaký je dopad inovací na náš každodenní život? Můžeme změnit životní styl tak, aby lépe čelili výzvám budoucnosti?

Životní styl Studenti by měli být inovační, vizionářští a odhodlaní.

Studenti se seznámí s metodami, jako je budoucí myšlení, návrhové myšlení a vyprávění příběhů, a naučí se aplikovat tyto metody ve svém výzkumu. Rozvíjíte základní dovednosti, jako je koncepční myšlení a schopnost formulovat a rozvíjet vizi a naučit se aplikovat tyto dovednosti v procesu vývoje.... [-]

Nizozemsko Rotterdam
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Willem de Kooning Academy

Product Design je o neustále zkoumání vztahu mezi výrobky a jejich uživateli. Tam jsou všechny druhy výrobků a jsou všude, od čistě funkční těm, které učinil prohlášení. ... [+]

Rozsáhlá aplikace nových způsobů distribuce a výroby nyní poskytuje novým příležitostem pro současné konstruktéry produktů.

Návrh produktu je neustále zkoumat vztah mezi uživatelem a produktem. Existují všechny druhy výrobků a jsou všude; Od čistě funkčních až po ty, kteří učiní prohlášení nebo vyprávějí příběh. Rozsáhlá aplikace nových způsobů distribuce a výroby nyní poskytuje novým příležitostem pro současné konstruktéry produktů.

Product Design je o neustále zkoumání vztahu mezi výrobky a jejich uživateli. Existují všechny druhy výrobků a jsou všude, od čistě funkčních až po ty, které činí prohlášení. V jeho jádru je návrh produktu o výslechu a nové definici toho, co již existuje. Proto návrháři produktů rozvíjejí význam a přemýšlejí o vzhledu.... [-]

Nizozemsko Rotterdam
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Willem de Kooning Academy

Grafici chcete komunikovat. Chtějí dát tvar k informacím v slovem i obrazem, a vyprávět příběh k určitému publiku prostřednictvím různých médií. Oni navrhují identitu a k ... [+]

Jako grafický designér spojujete svou fascinaci a pozorování s Vašimi klienty, jinými designéry a veřejností.

Grafický design vychovává novou generaci návrhářů, kteří jsou zapojení, kritičtí, zvědaví a schopní se spojit s veřejností a klienty z umělecké a nezávislé pozice. Vzděláváme tvůrce, kteří - zkoumáním odpovědnosti a síly grafického designu - se mohou soustředit na sociální, kulturní, politické, obchodní a technologické otázky v současné společnosti.

Grafici chcete komunikovat. Formulujte informace slovy a obrázky a vyprávějte příběh konkrétnímu publiku prostřednictvím různých médií. Navrhněte totožnost a komunikujte s uživateli. Jako grafický designér spojujete svou fascinaci a pozorování s Vašimi klienty, jinými designéry a veřejností. Chcete mít přítomnost všude tam, kde je potřeba komunikace.... [-]

Nizozemsko Rotterdam
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Willem de Kooning Academy

Ve svých vzorů, módní návrháři mohou pracovat z tvůrčího a kritického vizi současného vývoje módy a společnosti. Móda je o vizuální komunikace: Jak komunikovat své návrhy ... [+]

Cesta Oddělení módního designu Naučíte se používat své znalosti a řemeslné dovednosti, abyste mohli předpovídat módní trendy a posunout hranice.

Módní návrháři pracují z pohledu kreativní a kritické vize současného vývoje v módě a společnosti. Jako studentka módního designu se naučíte Definovat a objevovat trendy a reagovat na potřeby spotřebitelů na trhu. Budete pracovat v rámci projektového učebního plánu o aktuálních oděvních materiálech, sbírkách a všestranných prezentacích.

Módní návrháři pracují z pohledu kreativní a kritické vize současného vývoje v módě a společnosti. Móda je také o vizuální komunikaci: jak sdělíte své návrhy různými médii?... [-]

Nizozemsko Rotterdam
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

How would you describe 'the vibe' at school?

What was the admission process like?

Willem de Kooning Academy; it's yours!