Přečtěte si oficiální popis

BI Norwegian BusSchool

BI Norwegian Business School je soukromá, nekomerční nadace (založená v roce 1943), která poskytuje znalosti a kompetence jak soukromému, tak veřejnému sektoru.

BI Norwegian Business School je samoobslužná nadace, jejímž cílem je realizovat vzdělávání a výzkum na vysoké mezinárodní úrovni v oblasti řízení, správy, ekonomiky a marketingu.

BI je silným hráčem na mezinárodní scéně: prostřednictvím svých operací v Číně, Litvě a Austrálii prostřednictvím své výměnné dohody s více než 140 univerzitami po celém světě a prostřednictvím svých mezinárodních programů vyučovaných výhradně v anglickém jazyce v Norsku.

BI je inspirována skandinávskou tradicí řízení. Skandinávie je možná nejbližší, můžete přijít k postindustriální znalostní ekonomice. Skandinávské společnosti jsou také inovátory participativních technik řízení a síťových forem organizace. BI k těmto kvalitám soustředí na etiku a sociální odpovědnost podniků.

BI nyní provedl další krok ve svém vývoji. Škola se přestěhovala do zcela nového areálu v Oslo. Tento areál je centrálně umístěný ve vznikající a pulzující obchodní čtvrti v Oslo. Všechny školní mezinárodní programy jsou zde vyučovány.

Akreditace a hodnocení

  • BI má status akreditace Triple Crown, což znamená, že byl akreditován AACSB, EQUIS a AMBA. V roce 2013 by se přibližně 70 obchodních škol z 15 500 na celém světě mohlo pyšnit statusem Triple Crown.
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BBA

BI Norwegian Business School

In this three-year programme, you learn about management principles and practices, market influences, operations, finance and communication, and more. ... [+]

What Will You Learn?

In this three-year programme, you learn about management principles and practices, market influences, operations, finance and communication, and more. Because of this broad knowledge, you can analyse complex business problems from different perspectives, and easily cross different boundaries that may exist within and between organisations. Among other topics, you will learn about:

Operations. Learn how businesses optimise their practices. Finance. Understand how businesses are financed, and how to judge the profitability of investments. Accounting. This skill set gives you the ability to systematically understand the financial activity of a business. Marketing. You will be introduced to the basic concepts of marketing, learning how companies attract and keep their customers. BBA Specialisations ... [-]
Norsko Oslo
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BI