Přečtěte si oficiální popis

SAE, s 53 areály v 27 zemích, bylo stanovení globální měřítko pro kreativní mediální vzdělávání od roku 1976. Na Novém Zélandu jsme hrdě nabízejí certifikát, diplom a bakalářský titul v oblasti zvuku, a diplom ve filmu.

SAE je předním světovým vychovatel v kreativních odvětvích médií. Byla založena v roce 1976 jako první v kombinaci světové praktickou a teoretickou školou audio techniky, nyní se klenou nad zeměkoulí 53 kampusů ve 27 zemích, a rozšířili naši škálu kurzů na průkazy, diplomy a tituly v:

  • ANIMACE
  • Audio
  • design
  • film
  • hry
  • Web & Mobile

V SAE jsme hrdi na poskytování mimořádné programy world-class zařízení. Zajišťujeme naši studenti dostávají vynikající vzdělání, mezinárodně uznávané kvalifikace, a průmysl-relevantní dovednosti.

Naši absolventi opravdu mají konkurenční výhodu.

SAE ROZDÍL

SAE bylo poskytování vynikající průmysl zaměřený na vzdělávání od roku 1976. Nastavili jsme laťku pro kvalifikaci na terciární úrovni v kreativních médiích, protože víme těchto odvětví a víme, jak připravit absolventy průmysl-ready. Milujeme to, co děláme, a my jsme se zavázali k poskytování možností vzdělání, které zpochybňují, rozvíjet a inspirovat.

SAE vybavuje se mě na ÚSPĚCHU

Jsme předním světovým vychovatel v kreativních médií, protože jsme úzce spolupracovat s našimi partnery z průmyslu, zaměstnáváme odborné učitele s real-svět zkušeností, a dodáváme individuální vzdělávání v world-class zařízení.

Naše specializované kurzy tvůrčího médiích jsou citlivé na dynamické a vyvíjející se povahy těchto odvětví. Pomůžeme vám dostat svůj potenciál a realizovat své sny.

SAE mi dává světě přístup

SAE má 53 školní areály v 27 zemích. Naši studenti a učitelé jsou jedinečné, různorodé a kreativní komunity, kteří se sešli na kolektivní účely - vynikající možnosti vzdělávání. Naše odbornost je světově uznávané a vskutku globální.

SAE kurzy jsou mezinárodně uznávané.

SAE vystavuje ME do reálného světa

V SAE víme, že absolventi kreativní mediální průmysl potřebuje individuální praktický výcvik. Jsme uznán to zpátky v roce 1976 - to je důvod, proč jsme průkopníkem ruce-na, průmysl se zaměřil, a osobní učební plán, vydal na vás ve state-of-the-art zařízení.

Také vám z vyučování a do skutečného světa, s možností profesního rozvoje na některé z předních festivalů a akcí Nový Zéland je.

SAE se zavázala k dokonalosti ve vzdělávání, a vaše výsledky učení.

SAE vypustí svůj potenciál

V SAE my vám pomůže zdokonalovat své dovednosti a zkušenosti s naší přísnou osnov na základě praktických a technických zkušeností, a vychází z teorie a kritické analýze.

SAE trénuje absolventům průmysl-ready od roku 1976. Jsme velká na to, co děláme - to je důvod, proč jsme lídrem v kreativní mediální výchovy.

UMÍSTĚNÍ

Auckland je Nový Zéland je největší město. Jedinečně nachází mezi dvěma přístavy a četné ostrovy v zálivu Hauraki dělá to skvělé místo k životu. Auckland je umění a kulturním centru Pacifiku. Zjistíte festivaly, galerie výstav, divadelních sezón a hudební oslavy, abychom jmenovali jen několik ze zkušeností, které nabízí.

Městská umění je silně ovlivněna jeho jedinečné identity na základě Te Ao Maorů, Pacifik kořeny, přírodního a kulturního dědictví a kulturní rozmanitosti. Město má také dynamický umění a kulturní scénu a je domovem pro některé z předních uměleckých organizací v zemi. Auckland produkoval mnoho talentovaných spisovatelů, filmové režiséry a umělci, stejně jako porce jako rozbočovač publikační a tvůrčí mediálním průmyslu. Pro více informací o životě v Aucklandu, check-out: SAE Auckland se nachází v obci Parnell, jen pár minut chůze od Auckland CBD.

My vám poskytne nejvyšší kvality průmysl-uznávané praktické přípravy.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

SAE Institute New Zealand

Bakalář filmového umění je příležitost prohloubit své znalosti o filmovém a televizním průmyslu, zahrnující rozvoj tvůrčích schopností a výzkumných metod potřebných v dne ... [+]

Bakalář filmového umění je příležitost prohloubit své znalosti o filmovém a televizním průmyslu, zahrnující rozvoj tvůrčích schopností a výzkumných metod potřebných v dnešním vysoce konkurenčním průmyslovém prostředí. Vedle prosazování své technické dovednosti, tento stupeň také rozvíjí chápání relevantních aspektů řízení podniku a právních záležitostí, stejně jako komunikačních a výzkumných dovedností.

Setkáte se s odborníky vysoký profil průmyslu zblízka v malých dílen a seminářů, kteří vám mohou poskytnout vhled do jejich perspektiv a budete získat pracovní zkušenosti mimo pracoviště v reálném světě filmových ateliérů.... [-]

Nový Zéland Auckland
Březen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
SAE Institute New Zealand

Bakalář záznamových Arts představuje příležitost prohloubit své znalosti o audio a hudební průmysl, zahrnující rozvoj tvůrčích schopností a výzkumných metod potřebných v ... [+]

Bakalář záznamových Arts představuje příležitost prohloubit své znalosti o audio a hudební průmysl, zahrnující rozvoj tvůrčích schopností a výzkumných metod potřebných v dnešním vysoce konkurenčním průmyslovém prostředí.

Kromě posilování vývoje hudební produkce dovedností důležitých pro komerční i nekomerční trzích s hudebními tato fáze také rozvíjí chápání relevantních aspektů řízení podniku a právních záležitostí, stejně jako komunikačních a výzkumných dovedností.

Setkáte se s odborníky vysoký profil průmyslu zblízka v malých dílen a seminářů, kteří vám mohou poskytnout vhled do jejich perspektiv a sdílet své znalosti a zkušenosti. Tento stupeň je výzkum založený, otevírá cestu k nejvyšší úrovni akademického vzdělání (magisterských a PhD). SAE má řadu cest do několika studijních programů na Novém Zélandu av zámoří.... [-]

Nový Zéland Auckland
Březen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině