The University of Waikato

Úvod

Read the Official Description

The University of Waikato - Te Whare Wānanga o Waikato

Studium na The University of Waikato , Nový Zéland. The University of Waikato je moderní, inovativní univerzita s obrovskými ambicemi.

Nabízíme flexibilní studijní možnosti se zaměřením na prokázání zkušeností v oboru prostřednictvím stáží, pracovních stáží a případových studijních projektů.

Náš hlavní areál se nachází ve městě Hamilton na severním ostrově Nového Zélandu a je domovem 12 500 studentů, z nichž přibližně 2000 studentů z více než 70 zemí světa. Jsme jedním z předních výzkumných univerzit na Novém Zélandu, který se skládá z osmi fakult a škol, které nabízejí širokou škálu předmětů.

V Tauranga rozšiřujeme vzdělávací nabídky a budeme vybudovat nejmodernější školní areál v centrální obchodní čtvrti Tauranga. Třídy budou zahájeny počátkem roku 2019. Tauranga nabízí uvolněný pobřežní životní styl poblíž nejkrásnějších pláží Nového Zélandu. Oblast má prosperující ekonomiku s největším vývozním portálem Nového Zélandu a průmyslovými zahradami a kiwi.

Mnozí zahraniční studenti se rozhodli studovat na univerzitě na jeden nebo dva semestry studia v zahraničí a převádějí akademické kredity, které získali na Waikato, na svůj titul na domácí univerzitě.

Na The University of Waikato získají studenti kvalitní vzdělání, které je globálně uznávané a současně se těší jedinečné a plné univerzitní zkušenosti v zemi proslulé inovativním myšlením a úžasným přírodním prostředím.

Přijmout identitu Māori

The University of Waikato vyniká z jiných vysokých škol, protože zahrnuje její silnou identitu a dědictví Māori jako klíčové rysy jeho rozlišovací způsobilosti. Univerzita se nachází v domovině Waikato národů a Kīngitanga (král Māori) a dosahuje mnoha Iwi (kmenů) Severního ostrova. Na akademické půdě proběhly akademické akce kaupapa Māori pro studenty Māori a non-Māori. Všichni zahraniční studenti jsou v areálu uvítáni na pōwhiri (uvítání) v Te Kohinga Mārama marae (místo setkání) a pocítí vliv kultury Māori od okamžiku, kdy vstoupí do kampusu.

Kvalitní vzdělání

Naše instituce stojí hrdě na světové scéně v oblasti vzdělávání, výzkumu a zkušeností studentů. Studenti mohou být přesvědčeni, že kvalifikace University of Waikato je připraví na to, kde bude svět jít.

 • Pořadí 274 - QS World University Rankings 2019, což je zlepšení o 127 míst za pět let
 • 92. ve světě pro kvalitu a dopad výzkumu - QS World University Ramkings 2019
 • Třináct témat, které byly zařazeny do top 300 na světě (QS World University Rankings podle předmětu 2018).
 • Pohostinství a správa volného času se umístila na 47. místě na světě.

60234_2.png

Proč je Waikato jiný

 • Naše menší třídní třídy poskytují studentům individuální vzdělávací příležitosti od našich oceněných lektorů.
 • Studenti mají možnost zúčastnit se praktických učení a stáží ve všech programech.
 • Speciálně jsme navrhli magisterské studijní programy, které mohou být dokončeny za pouhých 12 měsíců studia na plný úvazek.
 • Studenti mohou studovat na školním areálu v Hamiltonu nebo Tauranga a většina našich programů je k dispozici každý rok v březnu nebo v červenci. K dispozici jsou také šesti týdny zkrácené kurzy v listopadu a lednu, které mohou studentům pomoci ve studiu.

Další informace naleznete na adrese waikato.ac.nz nebo na adrese international@waikato.ac.nz.

 • Založeno: 1964
 • Místo: Hamilton
 • Počet studentů: 12.500
This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět BSc programy » Vidět Bakalář » Vidět Rok založení » Vidět Certifikáty » Vidět MA » Vidět MSc » Vidět Law LLM » Vidět Magistr » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BSc

Bachelor of Science (technologie)

Campus forma Denní studium 4 let March 2019 Nový Zéland Hamilton

Bachelor of Science (Technology) míra nabízí příležitost získat praktické a relevantní pracovní zkušenosti jako součást svého bakalářského titulu. To vám pomůže, aby bez problémů vstoupit do profesionálního světa ve zvoleném kariéře a úspěšně integruje teoretické výuky s hands-on zkušenosti. [+]

Bachelor of Science (technologie)

Bachelor of Science (Technology) míra nabízí příležitost získat praktické a relevantní pracovní zkušenosti jako součást svého bakalářského titulu. To vám pomůže, aby bez problémů vstoupit do profesionálního světa ve zvoleném kariéře a úspěšně integruje teoretické výuky s hands-on zkušenosti.

Jako Bachelor of Science (Technology) (BSC (Tech)) studentovi bude také kompletní 1200 hodin pracovní zkušenost - obvykle placené - s společnosti nebo organizaci, která vyhovuje vašim zájmům, a budete dělat cenné obchodní kontakty, které v mnoha případech vede k dílu nebo práci na plný úvazek. Náš Kooperativní Education Unit aktivně vyhledává a dohlíží na svou pracovní stáž, což zajišťuje dobrou volbou pro vaši oblast studijních a kariérních cílů.... [-]


Bakalář věd

Campus forma Denní studium 3 let March 2019 Nový Zéland Hamilton Tauranga + 1 více

Uvedení do praxe to, co se naučíte ve svých přednáškách je velká část z University of Waikato bakalářský titul. Získáte praktické zkušenosti s některými z nejvíce up-to-date a high-tech počítačových zařízení a laboratorního vybavení k dispozici, jako je naše hmotnostních spektrometrů pro vyšetřování molekulární strukturu. [+]

Bakalář přírodních věd

Uvedení do praxe to, co se naučíte ve svých přednáškách je velká část z University of Waikato bakalářský titul. Získáte praktické zkušenosti s některými z nejvíce up-to-date a high-tech počítačových zařízení a laboratorního vybavení k dispozici, jako je naše hmotnostních spektrometrů pro vyšetřování molekulární strukturu.

Zároveň Vás zaveze přímo ke zdroji, s exkurzích, které by mohly obsahovat přenocování shromáždit geotermálních vzorky nebo týdenní Bush Camp zkoumat květenu regionu je.

Škála možností kariéry k dispozici Bachelor of Science (BSC) absolventů není překvapivé, když vezmete v úvahu povahu stupně. Je velmi flexibilní, takže můžete kombinovat dokumenty tak, aby vyhovovaly své silné stránky a zájmy. Držíme to obecně v prvním roce tak, aby vaše volba, když jste přišel do specializují, je informovaný jeden. Přenos z tohoto stupně k BCMS Je také možné kdykoli v titulu. Tato kvalifikace může být také studoval na University of Waikato Tauranga, se zaměřením na biologické vědy nebo Počítačová věda.... [-]


Bakalář

Bachelor inženýrství (Hons)

Campus forma Denní studium 4 let March 2019 Nový Zéland Hamilton

Bakalář inženýrství s vyznamenáním je základem pro profesionální kariéru v oblasti strojírenství a v oblasti Waikato jste za předpokladu, s velkým množstvím příležitostí aplikovat to, co jste se naučili v reálných životních pracovních situací. [+]

Bachelor of Engineering (Hons)

Bakalář inženýrství s vyznamenáním je základem pro profesionální kariéru v oblasti strojírenství a v oblasti Waikato jste za předpokladu, s velkým množstvím příležitostí aplikovat to, co jste se naučili v reálných životních pracovních situací.

Bachelor of Engineering s vyznamenáním (BE (Hons)) se zaměřuje na to, jak lze problémy vyřešit pomocí projekční a inženýrské procesy. V každé fázi svého stupně, budete se podílet na vytváření, navrhování a realizaci sofistikované strojírenské výrobky.

Budete mít příležitost předvést svůj výzkum a projektové práce u Oji Fiber Solutions inženýrství Show - událost konference stylu otevřít průmyslu a veřejnosti.... [-]


Bachelor of Music

Campus forma Denní studium 3 let March 2019 Nový Zéland Hamilton

Zostřit svůj hudební talent s vedením našich mezinárodně uznávaných hudebníků a lektorů, když budete studovat bakaláře hudby na Waikato. Bezpočet příležitostí pro veřejné předvádění a přístup k world-class Performing Arts místě, budete učit mezi nejlepší. [+]

Bachelor of Music

Zostřit svůj hudební talent s vedením našich mezinárodně uznávaných hudebníků a lektorů, když budete studovat bakaláře hudby na Waikato. Bezpočet příležitostí pro veřejné předvádění a přístup k world-class Performing Arts místě, budete učit mezi nejlepší.

Bachelor of Music (BMU) je specialista na stupeň, který vám bude vyhovovat, pokud máte hudební schopnosti a ambice, nebo jen naprostá láska k hudbě. Zvolit akademické nebo výkonu program založený a naučit se různé styly a techniky, které budují své dovednosti základnu v oblastech hudby, která vás zajímají.

Kombinující teorii s praktickou výuku, budete mít přístup k našim specialista výukových zařízení, včetně uznávaný Dr. John Gallagher koncert komorního v Gallagher AMU.... [-]


Bachelor of Teaching

Online forma Campus forma Denní studium 3 let March 2019 Nový Zéland Hamilton Tauranga + 2 více

[+]

.

[-]

Bakalář cestovního ruchu

Campus forma Denní studium 3 let March 2019 Nový Zéland Hamilton Tauranga + 1 více

V bakalářském programu cestovního ruchu (BTour) se specializujete na oblast cestovního ruchu a společnosti a rozvíjet porozumění komplexním souvislostem mezi cestovním ruchem, společností a životním prostředím. Studijní obor je obecnou oblastí studia, která zahrnuje řadu souvisejících předmětů. [+]

Cestovní ruch je nejrychleji se rozvíjejícím odvětvím Nového Zélandu a potřebuje lidi se správnou kombinací dovedností - manažerských, environmentálních a kulturních - k tomu, aby tento růst řídili nejlepším směrem. Bakalář cestovního ruchu z Waikato vás vybaví řadou dovedností a znalostí potřebných pro kariéru v tomto vzrušujícím průmyslu.

V bakalářském programu cestovního ruchu (BTour) se specializujete na oblast cestovního ruchu a společnosti a rozvíjet porozumění komplexním souvislostem mezi cestovním ruchem, společností a životním prostředím. Studijní obor je obecnou oblastí studia, která zahrnuje řadu souvisejících předmětů.... [-]


Bakalář designu

Campus forma Denní studium 3 let March 2019 Nový Zéland Hamilton Tauranga + 1 více

Absolventi Bachelor of Design (BDes) jsou vyškoleni k tomu, aby využívali řadu dovedností pro práci v širokém spektru sociálních kontextů s využitím rozmanitého spektra médií. Během studií získáte komplexní znalosti o designu a jeho roli v procesu inovací. [+]

Absolventi Bachelor of Design (BDes) jsou vyškoleni k tomu, aby využívali řadu dovedností pro práci v širokém spektru sociálních kontextů s využitím rozmanitého spektra médií. Během studií získáte komplexní znalosti o designu a jeho roli v procesu inovací.

Bachelor of Design nabízí tři hlavní obory: komunikační design, design rozhraní a mediální design.

Jako absolvent BDes budete mít schopnost formulovat efektivní návrhové řešení v současném technologickém kontextu. Budete mít pevné znalosti designových metod a teorií spolu s pokročilými technickými dovednostmi.

Trénink v oblasti designu je vhodný jak pro absolventy, tak pro pokročilé studenty, kteří chtějí zlepšit své dovednosti. Studenti v rámci programu rozvíjejí znalosti v širokém spektru průmyslových standardních softwarů, přičemž využívají nejnovější digitální technologie. Kontaktuje se s Design průmyslem je podporováno a studenti budou mít příležitost komunikovat s Design profesionály během studia.... [-]


Bakalář environmentální plánování

Campus forma Denní studium 4 let March 2019 Nový Zéland Hamilton

Multidisciplinární, Program na výzkum vedl, která poskytuje teorii a praxi v souladu s moderním plánování životního prostředí. Waikato je Bachelor of plánování životního prostředí poskytuje cestu do kariéry v oblasti městského plánování a řízení zdrojů, s důrazem na praktické zkušenosti v odvětví, jako přípravě politiky v oblasti životního prostředí a účast na slyšení řízení zdrojů. [+]

Bachelor of Environmental Planning

Multidisciplinární, Program na výzkum vedl, která poskytuje teorii a praxi v souladu s moderním plánování životního prostředí. Waikato je Bachelor of plánování životního prostředí poskytuje cestu do kariéry v oblasti městského plánování a řízení zdrojů, s důrazem na praktické zkušenosti v odvětví, jako přípravě politiky v oblasti životního prostředí a účast na slyšení řízení zdrojů.

Bakalář plánování životního prostředí (BEP) v oblasti Waikato se zaměřuje na místní, národní i celosvětové problematiky péče o životní prostředí. Oblasti výzkumu zahrnují udržitelné bydlení, správu sladkovodní, řízení zdrojů Maori a zachování biologické rozmanitosti.... [-]


Bakalář komunikačních studií

Campus forma Denní studium 3 let March 2019 Nový Zéland Hamilton

Získat up-to-date průmyslu dovednosti, které potřebujete, aby se stal Public Relations, marketingu nebo vedoucí komunikace specialisty, a pomáhají řídit obchodní úspěch. Budete studovat ve škole, tak komunikací v Austrálii potvrzeného Public Relations Society of America (prsa). [+]

Bachelor komunikačních studií

Tato kvalifikace nebude k dispozici pro nově zapsaných pro nové studenty po 2017. Viz ekvivalentní 2018 Bachelor komunikačních studií.

Získat up-to-date průmyslu dovednosti, které potřebujete, aby se stal Public Relations, marketingu nebo vedoucí komunikace specialisty, a pomáhají řídit obchodní úspěch. Budete studovat ve škole, tak komunikací v Austrálii potvrzeného Public Relations Society of America (prsa).

Bakalář komunikační studia (BCS) míra spojuje obchodní a tvůrčí obory s in-hloubka pochopení komunikace teorie a praxe.

Uchopit tuto příležitost, aby se rozdíl se svým hlasem a psaní, a pracovat v podnikání, vláda nebo odvětví ne-pro-zisk na Novém Zélandu nebo v zámoří.... [-]


Bakalář médií a kreativních technologií

Campus forma Denní studium 3 let March 2019 Nový Zéland Hamilton Tauranga + 1 více

Bakalář médií a kreativních technologií (BMCT) je interdisciplinární míra, která zkoumá vliv tvůrčích technologií na umění a média v 21. století. Se zvláštním důrazem na online zvuk a video, přenosné zařízení, vytváření sítí a kulturu na vyžádání, studium zkoumá, jak jsme transformovali dnešní kreativní prostředí a jak to slibuje inovativnější způsoby vytváření a sdílení obsahu v budoucnu. [+]

správce událostí Manažer divadelních her Výrobní designér nebo umělecký ředitel Zvukový technik Web Developer Spisovatel Hlavní předmět Kreativní postupy - hlavní Creative Technologies - Major Tvůrčí psaní - specializace Design Media - hlavní Māori Media a komunikace - major [-]

Bakalář obchodní analýzy

Campus forma Denní studium 3 let March 2019 Nový Zéland Hamilton Tauranga + 1 více

Máte zájem o analýzu dat, aby pomohl lépe se rozhodovat pro novozélandské podnikání a ekonomice? Tento specialista tříletý stupeň zařídíme se vyhledávaným dovednosti ve finanční a ekonomické analýzy, se připravit na profesní kariéru ve finančních, obchodních a vládních sektorů. [+]

Bachelor of Business Analysis

Tato kvalifikace nebude k dispozici pro nově zapsaných nových studentů po roce 2017. Podívejte se na nový 2018 ekvivalent bakalář obchodní analýzy.

Máte zájem o analýzu dat, aby pomohl lépe se rozhodovat pro novozélandské podnikání a ekonomice? Tento specialista tříletý stupeň zařídíme se vyhledávaným dovednosti ve finanční a ekonomické analýzy, se připravit na profesní kariéru ve finančních, obchodních a vládních sektorů.

Bachelor of Business Analysis (BBA), otevře dveře do kariérních drah v oblasti účetnictví, ekonomie, investiční bankovnictví, obchodováním s cennými papíry, finanční plánování, a mnoho dalšího.... [-]


Bakalářského studia managementu s vyznamenáním

Campus forma Denní studium 4 let March 2019 Nový Zéland Hamilton

Získávají odborné znalosti pro řízení a vůdčí schopnosti, které potřebujete, aby se stal globálně-zlobil se manažer, se nejvíce komplexní obchodní stupně Nového Zélandu. [+]

Bachelor of Management Studies s vyznamenáním

Bachelor of Management Studies s vyznamenáním se mění.

Přemýšlíte o enroling v Bachelor of Management Studies v roce 2017? Podívejte se na aktuální informace.

Získávají odborné znalosti pro řízení a vůdčí schopnosti, které potřebujete, aby se stal globálně-zlobil se manažer, se nejvíce komplexní obchodní stupně Nového Zélandu.

Waikato je Bachelor of Management Studies s vyznamenáním je premier čtyřletý business stupeň Nového Zélandu - naši absolventi jsou vysoce ceněné zaměstnavateli v soukromém i veřejném sektoru.

Top manažeři potřebují ucelené znalosti o všech klíčových oblastech řízení, a to je přesně to, co tento komplexní stupně doručí maximalizovat své příležitosti kariéry.... [-]


Bakalářské práce na počítači a matematické vědy (Hons)

Campus forma Denní studium 4 let March 2019 Nový Zéland Hamilton

Bachelor of Computing a matematické vědy je Nový Zéland je jen výpočetní a matematické vědy stupeň naučil v průběhu čtyř let. Že rok navíc vám dává možnost vrtat hlouběji do svého specializovaného prostoru a přidat dokumenty, které doplní váš hlavní cíl. [+]

Bachelor of Computing a matematické vědy (Hons)

Bachelor of Computing a matematické vědy je Nový Zéland je jen výpočetní a matematické vědy stupeň naučil v průběhu čtyř let. Že rok navíc vám dává možnost vrtat hlouběji do svého specializovaného prostoru a přidat dokumenty, které doplní váš hlavní cíl.

První rok papíry jsou společné pro všechny bakalářské práce na počítači a matematické vědy (BCMS) majorů. Vzhledem k tomu, že první tři roky na BCMS jsou velmi podobné Bachelor of Science (BSC), Můžete si vybrat, když jste absolvent. Vy máte možnost absolvovat po třech letech s BSC nebo zůstat na pro další rok a dokončit své BCMS.... [-]


Bakalářský podnikání

Campus forma Denní studium 3 let March 2019 Nový Zéland Hamilton

Pokud jste průkopníkem, který chce pomoci řídit změny potřebné pro podniky prosperovat v 21. století, bude Bachelor of Business (BBus) vám pomůže dosáhnout vašich cílů. [+]

Bachelor of Business

Bachelor of Business je nová kvalifikace a bude k dispozici od roku 2018

Pokud jste průkopníkem, který chce pomoci řídit změny potřebné pro podniky prosperovat v 21. století, bude Bachelor of Business (BBus) vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

Bachelor of Business je určen pro ty, kteří hledají dynamickou kariéru, která bude klást jim v čele strategických a technologických změn v obchodním světě.

Tento tříletý stupeň zařídíme s obecnými dovednostmi v oblasti podnikání a řízení, jakož i odbornými znalostmi o jedné nebo více vývozních odvětví s vysokým růstem novozélandských:

agrobyznysu Digital Business Podnikání a inovace Řízení dodavatelského řetězce Cestovní ruch a hotelnictví ... [-]

Bakalářský zákonů

Campus forma Denní studium 4 let March 2019 Nový Zéland Hamilton

Studovat v jedné z nejlepších 200 právnických fakult na světě. Podíváme hlouběji zjistit, proč se zákony vyrobeny, který stvořil, jak fungují a jak je změnit. [+]

Bachelor of Laws

Studovat v jedné z nejlepších 200 právnických fakult na světě. Podíváme hlouběji zjistit, proč se zákony vyrobeny, který stvořil, jak fungují a jak je změnit.

Proč studovat Waikato LLB?

Hodnocena Právníci & soudci

Právníci a soudci se bude podílet na výuce a hodnocení své úkoly práva a poskytne vám cennou zpětnou vazbu. Tento druh kontaktu s profesí vás bude stát v dobrém užitku, když přijde požádat o plný úvazek.

Praktická zkušenost

V oblasti Waikato, dostanete do praxe dovednosti, které potřebujete k úspěchu v profesi - ať už je to pohovor klienta, což je případ u soudu, jednání o urovnání pro klienta, nebo vypracováním požadovanou smlouvu zdokonalit fúze.... [-]


Bakalář sociálních věd

Campus forma Denní studium 3 let March 2019 Nový Zéland Hamilton Tauranga + 1 více

Budete zkoumat ovladače a vlivy za sebou lidstvo a proč se společnost chová určitým způsobem, když budete studovat bakaláře humanitních věd v oblasti Waikato. Stupeň se zaměřuje na současných společenských otázkách, způsob, jakým lidé interagují s těmito problémy a jak tyto aktivity mohou být monitorovány a modifikovány. [+]

Bakalář sociálních věd

Budete zkoumat ovladače a vlivy za sebou lidstvo a proč se společnost chová určitým způsobem, když budete studovat bakaláře humanitních věd v oblasti Waikato. Stupeň se zaměřuje na současných společenských otázkách, způsob, jakým lidé interagují s těmito problémy a jak tyto aktivity mohou být monitorovány a modifikovány.

Waikato je Bakalář sociálních věd (BSocSc) bude výzvou své myšlení o světě a lidech, kteří v něm žijí. Složen převážně jako stupeň výzkumně orientované se BSocSc pokrývá současné a příslušné oblasti studia, jako jsou pracovní vztahy, sociální politiku a plánování životního prostředí.... [-]


Bakalář sociální práce

Campus forma Denní studium 4 let March 2019 Nový Zéland Tauranga

Při studiu na bakalář sociální práce v oblasti Waikato, budete učit, jak vytvořit pozitivní rozdíl na životy druhých. Pokud jste člověk, který chce přispět ke společnosti - jedná se o odbornou kvalifikaci, která vám pomůže udělat právě to. [+]

Bakalář sociální práce

Při studiu na bakalář sociální práce v oblasti Waikato, budete učit, jak vytvořit pozitivní rozdíl na životy druhých. Pokud jste člověk, který chce přispět ke společnosti - jedná se o odbornou kvalifikaci, která vám pomůže udělat právě to.

Po celou dobu vašeho bakalář Social práce (BSW) studií, budete se učit řadu dovedností z mnoha různých oborů. Dovednosti, rozvíjet a znalosti budete získávat vám dá úrovně odborné způsobilosti, které budete potřebovat, aby se daří jako sociální pracovník.

Úspěšné sociální pracovníci mají zásadní význam v naší stále složitější společnosti, a budete součástí vážený a důležitý profese. Waikato BSW je uznána sociálních pracovníků Registrační rady a kvalifikovaní sociální pracovníci jsou vyhledávány jak v rámci Nového Zélandu av zámoří.... [-]


Bakalář sportu, zdraví a výkonnosti člověka

Campus forma Denní studium 3 let March 2019 Nový Zéland Hamilton

Rychle rostoucí sport a volný čas průmysl je nyní v hodnotě více než $ 12 miliard dolarů ročně na Novém Zélandu. Waikato je Bachelor of Sport, bude Health & Human Performance vám základy v této vzrušující a dynamický kariéry. [+]

Bakalář sport, zdraví a lidské výkonnosti

Tato kvalifikace byla dříve známá jako Bakalář sport a volný čas studia

Rychle rostoucí sport a volný čas průmysl je nyní v hodnotě více než $ 12 miliard dolarů ročně na Novém Zélandu. Waikato je Bachelor of Sport, bude Health & Human Performance vám základy v této vzrušující a dynamický kariéry.

Jako jeden z Nového Zélandu je nejrychleji rostoucích odvětví, sport a volný čas průmyslu nabízí zajímavé příležitosti kariéry. Waikato Bakalář sport, zdraví a lidské výkonnosti (BSHHP) zařídíme s nejnovějšími znalostmi a dovednostmi, aby vyniknout v tomto dynamickém prostředí, a přispět ke zlepšení fyzické, sociální a duševní pohodu druhých.... [-]


Titul bakalář humanitních věd

Campus forma Denní studium 3 let March 2019 Nový Zéland Hamilton

Pokud jste fascinován historií a tvůrčí činnost lidstva a jak to utváří společnost a naši budoucnost - pak Bachelor of Arts z Waikato je pro vás. Bachelor of Arts třeba vzít v rámci Fakulty umění a společenských věd a Fakulty Maorů a původních studií. [+]

Titul bakalář humanitních věd

Pokud jste fascinován historií a tvůrčí činnost lidstva a jak to utváří společnost a naši budoucnost - pak Bachelor of Arts z Waikato je pro vás. Bachelor of Arts třeba vzít v rámci Fakulty umění a společenských věd a Fakulty Māori a původních studií.

S Bachelor of Arts (BA) z oblasti Waikato vám získat mezinárodně uznávaný titul, což vede k různým pracovním příležitostem. Naši absolventi jsou v poptávce po jejich flexibilních dovedností, praktické vyhlídky a hloubkou porozumění, které přinášejí do svých rolí.

Waikato BA vyvíjí sektorově specifické analytické schopnosti a výzkumné zkušenosti, dobře piloval písemné a ústní komunikační dovednosti a široký pohled na svět a jeho různé kultury.... [-]


Contact
Adresa destinace
University of Waikato
Te Whare Wananga o Waikato
Gate 1 Knighton Road
Private Bag 3105

Hamilton, Waikato, 3240 NZ
Social Media
Adresa destinace
The University of Waikato, Tauranga
Maharaia Building
70 Windermere Drive, Poike
Tauranga 3143
Private Bag 12027

Tauranga, Bay Of Plenty, 3142 NZ
Social Media