Modern College of Business and Science

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O MCBS

Modern College of Business and Science (MCBS) v sultanátu Ománu je soukromá vysoká škola licencovaná ministerstvem vysokého školství, založená v roce 1996. V roce 2004 se společnost MCBS snažila o akreditaci institucí a programů nabízet bakalářské studium v ​​Ománu. MCBS byl úspěšný ve své žádosti a na základě silného podání, College byl prozatímně akreditován Akreditační rada Sultanátu Ománu nabízet přidružené a bakalářské tituly. Vysoká škola nabízí vzdělávací programy, které uspokojují potřeby jednotlivých studentů, stejně jako potřeby podnikatelských a průmyslových komunit.

Vysoká škola nabízí tituly v obchodní administrativě (se 5 důraznými oblastmi v oblasti účetnictví, marketingu, MIS, managementu a ekonomiky)

MCBS provozuje nadaci program, který obsahuje program Intenzivní angličtina jako druhý jazyk a nabízí certifikát v ESL pro ty studenty, kteří úspěšně absolvovali kurz. Spolu s ESL, některé kurzy nadace, jako je základní matematika, aplikovaná matematika a informační technologie jsou také povinné pro ty studenty, kteří potřebují absolvovat vysokou školu. To je v souladu s nadačními programovými standardy navrženými Radou pro akreditaci v Ománu a MCBS je jednou z prvních vysokých škol, která tuto věc realizovala.

Zpráva MCBS o auditu kvality, která byla vydána v prosinci 2009 Radou pro akreditaci v Ománu po druhé návštěvě družstva v kolegiu, ocenila osvědčené postupy MCBS. Zpráva podporuje naše pokračující akademické úsilí a úsilí o zlepšení služeb. Zpráva také ocenila dlouhodobý vztah s UMSL, který rozšířil své standardy a mezinárodním rozměrům učebních osnov. Rovněž podpořila jmenování Fulbrightových učenců v MCBS za účelem posílení učebních osnov a přidávání odborných znalostí na fakultě. Šíření informací v elektronické podobě pro zaměstnance a studenty bylo v této zprávě oceněno.

MCBS FAKTY

Zde je několik rychlých faktů a údajů o Modern College of Business and Science .

  • MCBS je první vysoká škola na Blízkém východě, která má být uznána Asociací průmyslu výpočetní techniky (CompTIA), USA
  • Přednášející IT oddělení MCBS pan Jayan C Kurian byl zařazen jako odborný odborný subjekt pro CompTIA Odborná zkouška
  • V MCBS naši studenti pocházejí ze 16 zemí a naší fakulty z 12 zemí.
  • Moderní vysoká škola podnikání
  • V MCBS obdržíte bakalářský titul v oboru Business Administration a Computer Science. Přidružený titul v technologii informačních komunikací, obchodní administrativa a informatika. Můžete také obdržet certifikát v anglickém jazyce jako druhý jazyk.
  • Studenti, kteří dostávají finanční podporu: 80%

Top 10 důvodů účasti na MCBS

Místa

Muscat

Adresa, 1. řádek
Modern College of Business & Science
Muscat, Guvernorát Maskat, Omán

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium