Universiti Teknikal Malaysia Melaka UTeM

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Byla založena dne 1. prosince 2000, co 1. Technická veřejná vysoká škola v Malajsii.

kampus

Nachází se v seznamu světového dědictví města Malacca, Sada do 766 akrů svěží zelené krajiny a může se pochlubit state-of-the art zařízení ve všech jeho sedmi fakultách.

akademici

jako Zaměření University, UTeM se může pochlubit silná stránka je v technických oborech - zejména strojírenství, IT a řízení technologií. UTeM upevnila pověst bytí zdrojem vysoce kvalitních absolventů technických s možností splnění požadavků high-tech průmyslu. UTeM má také výzkumné kompetence v oblastech, které to identifikovány jako klíčové pro posílení jedinečnou propozice na University a také přispívá k národu, jako je Green Technology, systémového inženýrství, Human-Technology interakce, a nové technologie. UTeM Inženýrské programy jsou také akreditovány Washington Accord. Kromě bakalářských programů, UTeM také nabízí Master, PhD a inženýrství doktorát program.

UTeM připouští nejen místní, ale i zahraniční studenty, a to zahrnuje i studenty z Indonésie, Saúdská Arábie, Čad, Sýrie, Pákistánu, Kamerun, Bangladéš, Tanzanii, Indii, Somálsku, Singapur, Katar, Palestina, Libye, Irák, Írán, Ghana, Francie, Jemen, Nigérie a Jordan.

FAKULTY

  • Fakulta elektrotechnická - Fakulta elektroniky a výpočetní techniky - Fakulta strojního inženýrství - Fakulta výrobní techniky - Fakulta informačních a komunikačních technologií - Fakulta technologická managementu a Technopreneurship.
  • Fakulta stavební technologie

Univerzitami a průmyslem úsilí o spolupráci

Konkrétně uložených vládou spolupracovat a úzce spolupracovat s průmyslovým sektorem.

Chcete-li být jeden z světů předních inovativních technických škol, produkovat absolventy, které splňují současné požadavky průmyslu a je schopen zvládnout budoucí potřeby stejně. Aby bylo zajištěno, že UTeM je schopna vyrobit konstruktéry a technology, kteří jsou technicky kompetentní, UTeM investovala do následující:

Advanced Manufacturing Centre (AMC)

Nastavit podporovat špičkové technologie a přesné výrobní zařízení za účelem Smlouva R & D, Contract Manufacturing a in-house průmyslové on-the-job školení.

CEO Kulatý stůl

Shromažďování kapitáni průmyslu a to jak na místní a regionální poskytovat poradenství UTeM, včetně sdílení zkušeností a poskytování zpětné vazby ke zlepšení studijních programů, infrastruktury a postgraduální zaměstnatelnost UTeM, stejně jako vytváření podnikatelských vůdců.

Campus průmyslové prostředí

Současný vývoj v UTeM jsou zaměřeny na vytvoření vzdělávacích center, která bude obstarávat pro potřeby průmyslu, jakož i poskytování průmyslového prostředí a expozice studentům.

Vynikající výsledky v oblasti zaměřené na výzkum A INOVACE

UTeM určila kritický Zaměřen oblasti že jsou nejdůležitější pro jedinečné silné stránky univerzity. UTeM zvolil Advanced Manufacturing Technology (AMT) jako jeho nika oblast, která vyžaduje synergický závazek všech fakultách UTeM a podpořen čtyřmi tahu oblastí takto: - Green Technology - Systémové inženýrství - Human - Technology Interakce - nové technologie

Oblasti tahu UTeM jsou multidisciplinární charakter, který zahrnuje a čerpá na silných stávajících fakult, výzkumných center, ústav a laboratoře v rámci univerzity.

Místa

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium