Přečtěte si oficiální popis

O naší univerzitě

Co je na nás zvláštní

Univerzita aplikovaných věd v Evropě - Iserlohn, Berlín, Hamburk vzdělává designéry a činitele s rozhodovací pravomocí zítřka v oblastech

 • Obchod,
 • Psychologie,
 • Média a komunikace,
 • Sportovní management,
 • Umění a design.

Univerzita aplikovaných věd v Evropě je součástí globálních univerzitních systémů. Univerzita podporuje rozvoj dovedností a interdisciplinárních výukových formátů orientovaných na budoucnost v souladu se skutečnou praxí a podle nejvyšších mezinárodních standardů v lokalitách v Iserlohnu, Berlíně a Hamburku.

Prostřednictvím interakce mezi tvůrčím, podnikatelským a digitálním myšlením, jakož i mezinárodním hlediskem se různé obory vzájemně obohacují a nabízejí nové přístupy ve výuce a výzkumu přizpůsobené požadavkům trhu práce 4.0.

BiTS byla poprvé založena v roce 2000 jako nezávislá univerzita. Dnes je součástí Univerzity aplikovaných věd v Evropě a místem setkávání mladých talentů, členů fakulty, podnikatelů a firem po celém světě. Zde poskytujeme prostředí, ve kterém jsou studenti a profesoři povzbuzováni k tomu, aby rozvíjeli nové myšlenky a objevovali svůj plný podnikatelský potenciál.

Položte základ pro vzrušující kariéru s budoucími, akreditovanými bakalářskými a magisterskými tituly v Berlíně, Hamburku nebo Iserlohnu (Severní Porýní-Vestfálsko).

Unikátní mezinárodní síť

Udělej si svět svým kampusem! Na Univerzitě aplikovaných věd v Evropě studujete v globální síti . Doporučujeme vám, abyste si během studia vyzkoušeli, nechali se inspirovat novými zkušenostmi a rozšířili své osobní i profesní obzory. Budete mít prospěch z:

 • Integrovaný semestr v zahraničí na renomované partnerské univerzitě
 • Mezinárodní a úspěšná fakulta
 • Globální přednášky a přeshraniční praktické projekty prostřednictvím inovativních výukových metod
 • Interkulturní výměna - virtuálně a na akademické půdě - více než 100 národů zastoupených v našem kampusu
Individuální rozvoj a interdisciplinární učení

Univerzita aplikovaných věd v Evropě vám nabízí akademické prostředí, ve kterém si můžete užívat výuky za nejlepších mezinárodních standardů, aniž byste ztratili svou individualitu.

Přechod do budoucnosti, náročná a cílená řešení stále více vyžadují začlenění různých perspektiv, nových technologií, kreativity a výzkumných metod. Pro zajištění Vašeho osobního rozvoje a včasné kariérní orientace pracujete prakticky a interdisciplinárně od samého počátku a jsou povzbuzováni k přemýšlení za hranicemi s širokým výběrem předmětů. Na Univerzitě aplikovaných věd v Evropě máte další příležitost zapojit se do mimoškolních interdisciplinárních studentských iniciativ, abyste si vylepšili svůj profesionální profil a zatraktivnili se na trhu práce.

Dodatečný certifikát a angažmá vedle studií

Kromě toho se počítá s rozvojem vašeho individuálního charakteru: Studenti jsou vybízeni k tomu, aby realizovali projekty z vlastního podnětu ve studentských iniciativách a prováděli mimoškolní aktivity . Získáte jedinečný dodatečný certifikát , který uvádí vývoj klíčových dovedností. Tito byli identifikováni Laureate v pověřené studii více než 5000 partnerů a více než 20.000 studentů, členů fakulty, zaměstnanců a absolventů. To je další příležitost pro studenty a absolventy získat výhodu nad ostatními uchazeči o zaměstnání.

Kromě toho se můžete během studia účastnit některého z našich studentských středisek a rozvíjet své dovednosti mimo osnovy. Několik příkladů:

 • CampusMagazin
 • BiTS.fm
 • Vize BiTS
 • Rubicon
Maximální praktičnost

Skutečná profesionální zkušenost od prvního dne: Na Univerzitě aplikovaných věd v Evropě máte možnost otestovat, co jste se naučili hned po vyučování, a získat přehled o každodenní práci odvětví během studií. Všechny programy jsou navrženy v obsahu a harmonogramu, aby bylo možné aplikovat teorii přímo do praxe.

Praktické programy na UE vám mimo jiné nabízejí:

 • Členové fakulty, kteří jsou významnými odborníky ve svém oboru a jsou profesionálně aktivní v podnikání .
 • Integrované stáže, které můžete například absolvovat v jednom z našich četných partnerských podniků.
 • Projekty spolupráce s předními podnikatelskými giganty, jako je SAP.
Studujte s profesionály v inovativním prostředí

Úspěšní podnikatelé jsou nejen vynikající obchodní profesionálové, ale také mají další vůdčí schopnosti. Chtěli bychom, abyste si to vzali do srdce během svého studia a za tímto účelem vás spojili s lidmi, kteří vědí nejlépe.

Zaručením malých tříd a seminářových skupin vytvoříme zcela unikátní studijní prostředí, ve kterém se můžete intenzivně a individuálně rozvíjet. Ve svých studijních projektech, stejně jako ve speciálních seminářích zaměřených na měkké dovednosti, vás seznámíme se základními schopnostmi, jako je vedení týmu, vlastní organizace a strategické plánování, doplnění profilu dovedností a výchova k podnikatelskému myšlení.

Staňte se součástí našeho týmu a dělejte rozdíl - po celém světě.113445_pexels-photo-1326947.jpeg

Programy na naší Obchodní fakultě

Nabízíme různé programy, například:

 • Bakalářské tituly
 • Dvojí bakalářský titul
 • Četné magisterské stupně

Některé z těchto programů jsou nabízeny v angličtině.

Vyberte si ze tří míst

Univerzita aplikovaných věd v Evropě má tři pracoviště v kreativních centrech Berlín, Hamburk a Iserlohn.

 • Berlín - Podnikatelské centrum, trendy, životní styl kapitálu, idea inkubátor - jen málo měst se chválí po celém světě pro svou rozmanitost stejně jako německé hlavní město. Na našem kampusu v Berlíně studujete poblíž ekonomického hotspotu Potsdamer Platz.
 • Hamburg - V mediálním městě č. 1, bok po boku s Spiegel, Stern, Die Zeit, Google, Twitter, Facebook a další! Náš Campus Hamburg se nachází v blízkosti alternativních sousedských scén i centra města.
 • Iserlohn - V Severním Porýní-Vestfálsku leží Seilersee náš Campus Iserlohn, bohatý na tradici a třetí nejkrásnější kampus v Německu podle průzkumu časopisu Unicum. Odtud jsou snadno dostupná centra průmyslu v Severním Porýní-Vestfálsku - Dortmund a Kolín nad Rýnem.
Moderní vybavení

Nabízíme program, ve kterém se seznámíte s vybavením, které budete později používat. Tak, v závislosti na kampusu, zařízení od makových bazénů až po fotoateliéry a sítotiskové dílny jsou k dispozici.

Pro vaše projekty si můžete kdykoliv zapůjčit notebooky, fotoaparáty a další příslušenství.

Stát zkoumal a akreditoval

Univerzita aplikovaných věd v Evropě je uznána a akreditována Severním Porýní-Vestfálskem a Německou radou pro vědu a humanitní vědy jak státem, tak institucí, a to již 10 let jako jedna z mála univerzit pro nejdelší možnou dobu trvání. Německo. Všechny naše programy jsou akreditovány FIBAA, jednou z nejvýznamnějších evropských a mezinárodně orientovaných agentur pro zajišťování kvality a rozvoj akademického vzdělávání.

Vaše kariéra po maturitě

Bakalářský titul na University of Applied Sciences Europe je optimálním základem pro úspěšnou profesní budoucnost - ať už v oblasti obchodu, médií, sportu, IT a technologií, zaměstnanosti, manažera nebo podnikatele.

Naše magisterské programy vám poskytnou další příležitost k tomu, abyste se profesionálně etablovali, stavěli na svých osobních dovednostech a nastupovali na další úroveň ve své kariéře. Naše mezinárodní kariérní centrum využívá kontaktů v rámci naší společnosti a sítě absolventů, aby vás osobně podpořili při plánování naší individuální cesty dopravce a během aplikační fáze.

Udělejte z University of Applied Sciences Europe odrazový můstek pro vaši kariéru a dejte něco velkého do pohybu!115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Naše vize

Na Univerzitě aplikovaných věd v Evropě jsme odhodláni poskytovat našim absolventům trvalé a úspěšné studium a školení pro práci v digitálním věku. Jako státní akreditovaná univerzita aplikovaných věd v soukromém vlastnictví podporujeme zejména nezávislé podnikatelsko-tvůrčí myšlení a jednání. Poskytujeme příslušné odborné, rozhodovací a sociální dovednosti prostřednictvím moderních pedagogických konceptů ve flexibilních studijních programech. Jako kosmopolitní evropská univerzita pěstujeme místní i globální perspektivy a aktivně podporujeme mezinárodní mobilitu našich studentů.

Sledujeme uctivé mezilidské vztahy, které motivují naše studenty a zaměstnance, aby přispěli k formování a dalšímu rozvoji univerzity. V každém kampusu pěstujeme osobní atmosféru individuálním oslovením a aktivním doprovodem jedinečných sil, životních situací a vývojových cest našich studentů.

Konzistentní kombinace teoretických požadavků a praktické implementace podporuje profesionální zvědavost a poskytuje orientaci ve vývoji jedinečného profilu. Pro tento účel považujeme dialogové, interaktivní pedagogické koncepty v malých skupinách za optimální způsob, jak získat kompetence orientované na výsledky. Interdisciplinární spolupráce našich oddělení navíc nabízí studentům významnou přidanou hodnotu.

Tyto cíle jsou sledovány a naplňovány profesorem, který je sám vědecky a prakticky aktivní a je plně obeznámen se současnými výzvami ve svém oboru. Naše vzdělávací mise provádíme se stejnou odpovědností jak k profesním, tak k sociálním požadavkům, které od nás požadujeme. V konečném důsledku se naše univerzita považuje za příjemnou platformu pro poskytování znalostí a výzkumu v procesu, který vede naše studenty k tomu, aby se stali nezávislými, reflexními a odpovědnými osobnostmi.111577_pexels-photo-1152500.jpeg

Naše cíle

Naším nejdůležitějším cílem je váš úspěch. Jsme tu proto, abychom se ujistili, že jste v ideálním případě připraveni zahájit svou profesionální kariéru a vytvořit si vlastní cestu. S tímto vědomím vzděláváme své studenty, aby se stali mladými profesionály s podnikavým duchem a přístupem.

Jak se učí znalosti a dovednosti

Dnes potřebujete kombinaci schopností vytvořit úspěšnou kariéru. Podstatné znalosti a sociální dovednosti, know-how v oblasti řízení a důvěra na mezinárodní úrovni jsou základem manažerské kariéry ve svobodném hospodářství. V současné době jsou ve všech oblastech podnikání vyhledávány mladé manažery s dobrým teoretickým vzděláním, kteří získali odpovídající praktické zkušenosti doma i v zahraničí během studia. Vybavíme Vás tak, abyste tyto požadavky splnili.

Výsledky hovoří samy za sebe: Absolventi Univerzity aplikovaných věd v Evropě vstupují velmi rychle do zaměstnání.112185_pexels-photo-1438072.jpeg

Co nabízíme

Mimo studentský sál vám různé studentské iniciativy na Univerzitě aplikovaných věd v Evropě poskytují cenné praktické zkušenosti. Očekáváme a povzbuzujeme vás k účasti na těchto aktivitách. Ukazují, jak vysoce motivovaní jsou studenti, a zdůrazňují praktický přístup univerzity. Iniciativy jsou stejně rozmanité jako studijní obory.

Stanovení, sledování a dosahování ambiciózních cílů

Asi nejznámější iniciativou je „Campus Symposium“. Slavné osobnosti jako Bill Clinton, Kofi Annan a Gerhard Schröder v minulosti přijali pozvání na tuto mezinárodně uznávanou hospodářskou konferenci. Tato akce je organizována výhradně studenty - od hostování hostů, stravování a prodeje vstupenek až po PR, sponzora a mluvčího. Další iniciativy zahrnují například poradenství firmám, jak řešit obchodní problémy, nezávislou produkci televizních nebo rozhlasových pořadů nebo sociální projekty. Pokud se však zapojíte do Univerzity aplikovaných věd v Evropě, získáte cenné praktické zkušenosti.113991_pexels-photo-933964.jpeg

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí: