An-Najah National University

Úvod

Read the Official Description

Historický přehled

Vítejte v naší prestižní akademické instituci!

Se svými 100 lety zkušeností vedeme oblast vysokoškolského vzdělávání v Palestině a širší arabský svět s výzkumem a výukou na mezinárodní úrovni. Navíc An-Najah jednoznačně přispívá k hospodářskému a společenskému rozvoji Palestiny prostřednictvím kádru specializovaných vědeckých center, které poskytují důležitým službám pro komunitu, které jsou jinak nedostupné. Navíc kulturujeme mezi našimi studenty multikulturní, pluralitní vyhlídky prostřednictvím řady iniciativ určených k podpoře mezikulturního dialogu a tolerance. An-Najah National University začala jako An-Najah Nabulsi škola v 1918. V roce 1941, to se stalo An-Najah vysoká škola a v roce 1965 začal nabízet střední vysokoškolské tituly v akademických oborech, které měly za cíl zvýšit kvalitu vzdělání v Palestině. V roce 1977 se transformovala na An-Najah National University a v roce 1978 se stala členem Asociace arabských univerzit. V současné době je An-Najah největší a nejprestižnější palestinská univerzita s více než 20 000 studenty a 1020 akademickými pracovníky rozloženými v pěti areálech : nový kampus, starý areál, vysoká škola technologie Hisham Hijjawi, kampus Khadouri v Tulkaremu a fakultní nemocnice An-Najah National University .

An-Najah se skládá z 12 fakult, které se nacházejí v různých areálech a nabízejí 87 bakalářských studijních programů, 23 středních diplomových programů, 52 absolventských programů včetně 3 vysokoškolských programů v lékařství a 3 doktorské programy. Navíc univerzita má knihovny umístěné na každém ze čtyř kampusů obsahujících více než 435 488 knih; Z nichž 180 000 je elektronických, stejně jako více než 28 000 vědeckých časopisů.

Využitím akademického orgánu a hmotných zdrojů je An-Najah schopen poskytovat a podílet se na vědeckém výzkumu na mezinárodní úrovni a reagovat na potřeby místní společnosti tím, že nabízí podporu prostřednictvím celé řady sociálních a technických programů.

Jako klíčová instituce v Palestině je důležité, aby An-Najah nadále inspiroval svůj studentský orgán, aby si uvědomil vlastní potenciál, aby měl pozitivní dopad na společnost, v níž mají bydliště. Tím, že je vybavíme základními nástroji znalostí, profesionality a vedení, věříme, že jejich osobní rozvoj vytvoří pro Palestinu prosperující budoucnost.

Stáhněte si fakturu pro akademický rok 2015-2016

Stáhněte si uvítací knihu

Obchod a průmysl

Na základě své vize "Vyzýváme současnost k vytvoření budoucnosti", An-Najah čerpá strategie pro rozvoj akademických vazeb s palestinskou komunitou a poskytuje svým zaměstnancům a kancelářím výzkumné projekty, akademické znalosti a poradenské služby.

An-Najah má vedoucí úlohu v poradenských službách, neboť nabízí více než 1200 akademických pracovníků a členů výzkumného personálu, kteří reagují na sociální potřeby ve strojírenství a čisté, aplikované, sociální, zemědělské a lékařské vědy.

Navíc An-Najah má více než 20 vědeckých center a jednotek, které podporují akademické znalosti a odborné znalosti pro vládu a veřejné a soukromé instituce.

An-Najah má za cíl prosadit vůz palestinské ekonomiky; buduje vztahy s místní komunitou tím, že provádí průkopnické projekty a podporuje podnikatele tím, že jim nabízí potřebné zdroje a vybavení. An-Najah zřídil několik jednotek na podporu podnikatelských projektů a posílení vztahů s veřejným a soukromým sektorem při navrhování společných hospodářských iniciativ.

Fakulty

 • Zemědělská a veterinární fakulta
 • Fakulta ekonomiky a sociálních studií
 • Fakulta pedagogických věd a výcvik učitelů
 • Fakulta strojního inženýrství a informačních technologií
 • Fakulta výtvarných umění
 • Fakulta postgraduálních studií
 • Čestná fakulta
 • Fakulta humanitních studií
 • Fakulta islámského práva
 • Právnická fakulta
 • Lékařská fakulta a Zdravotní vědy
 • Přírodovědecká fakulta

Vybavení

 • Banky
 • Sportovní komplex
 • Nákupní centrum
 • Mešita An-Najah
 • denní stacionář
 • Ústřední skladiště a parkoviště

Kontaktní informace

Úřad pro mezinárodní záležitosti

Ramallah-Al Bireh
Město Al-Bireh
Budova Emshosher, 2. patro
Telefon: 970 2 241 3077
Fax: 970 2 241 3271
E-mail: international@najah.edu

Styčná kancelář

Ammán, Jordánsko
Al-Jubaiha, PO Box 254
Amman 11941, Jordánsko
Telefon: 962 6 533 4116
Fax: 962 6 534 5886
Email: loamman@najah.edu
This school offers programs in:
 • Angličtina
 • Arabština

Vidět BSc programy » Vidět Bakalář » Vidět Health BScs » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:


Bakalář průmyslového inženýrství

Campus forma Denní studium 5 let August 2019 Stát Palestina Nablus

Podle institutu průmyslových inženýrů IIE je průmyslové inženýrství těch, kteří se zajímají o inženýrský design, vývoj a výstavbu integrovaného systému, který se skládá z lidí, materiálů, informací, strojů a energie. Vyžaduje specializované dovednosti v oblasti matematiky, fyziky, společenských věd a manažerských znalostí, které jsou spolu se základy a metodami inženýrské analýzy a designu, aby věděli a předpověděli vývoj a našli výsledky ze systému. [+]

Fakulta

Fakulta strojního inženýrství a informačních technologií

Tento program je akreditován Akreditační radou pro inženýrství a technologie (ABET).

Popis programu

Podle institutu průmyslových inženýrů IIE je průmyslové inženýrství těch, kteří se zajímají o inženýrský design, vývoj a výstavbu integrovaného systému, který se skládá z lidí, materiálů, informací, strojů a energie. Vyžaduje specializované dovednosti v oblasti matematiky, fyziky, společenských věd a manažerských znalostí, které jsou spolu se základy a metodami inženýrské analýzy a designu, aby věděli a předpověděli vývoj a našli výsledky ze systému.... [-]


Bakalář elektrotechniky

Campus forma Denní studium 5 let August 2019 Stát Palestina Nablus

Posláním oddělení elektrotechniky je poskytovat studentům podpůrné prostředí, které usnadňuje učení se řešit problémy v elektrotechnice a poskytovat vysoce kvalitní a diverzifikované vzdělání k výrobě světových inženýrů, kteří budou úspěšní ve své profesní kariéře a / nebo absolvent studie. [+]

Fakulta

Fakulta strojního inženýrství a informačních technologií

Popis programu

Posláním oddělení elektrotechniky je poskytovat studentům podpůrné prostředí, které usnadňuje učení se řešit problémy v elektrotechnice a poskytovat vysoce kvalitní a diverzifikované vzdělání k výrobě světových inženýrů, kteří budou úspěšní ve své profesní kariéře a / nebo absolvent studie.

Tento program je akreditován Akreditační radou pro inženýrství a technologie (ABET).

Cíle programu:

Absolventi programu elektrotechniky se očekávají:

1.Demonstrate kompetence v návrhu, analýze, optimalizaci a implementaci moderních elektrických systémů.... [-]


Bakalář stavebního inženýrství

Campus forma Denní studium 5 let August 2019 Stát Palestina Nablus

Stavební inženýrství (BE) je interdisciplinární program s multidisciplinovaným inženýrským přístupem. Oddělení stavebního inženýrství (BED) je uznáváno jako jeden z předních stavebních inženýrských programů v Palestině. BED je zaměřen na poskytování vynikající akademické excelence všem našim studentům. Program BE je zaměřen na přípravu studentů v oblasti projektování, inženýrství a výstavby stavebních projektů. [+]

Fakulta

Fakulta strojního inženýrství a informačních technologií

Tento program je akreditován Akreditační radou pro inženýrství a technologie (ABET).

Popis programu

Stavební inženýrství (BE) je interdisciplinární program s multidisciplinovaným inženýrským přístupem. Oddělení stavebního inženýrství (BED) je uznáváno jako jeden z předních stavebních inženýrských programů v Palestině. BED je zaměřen na poskytování vynikající akademické excelence všem našim studentům. Program BE je zaměřen na přípravu studentů v oblasti projektování, inženýrství a výstavby stavebních projektů.

Nejdůležitějším rozdílem mezi inženýrským stavitelstvím a jinými inženýrskými obory (např. Občanské, elektrotechnické a strojírenské) je multidisciplinární přístup k řešení stavebních inženýrských problémů. Důvodem je skutečnost, že stavební inženýři mají vedle své schopnosti integrovat stavební systémy do celkového návrhu budovy základní školení a ocenění architektury. Stavební inženýři jsou schopni navrhnout stavební systémy, jako jsou:... [-]


Bakalář strojírenství

Campus forma Denní studium 5 let August 2019 Stát Palestina Nablus

Strojírenství je nejstarší oblastí inženýrských oborů. V posledních desetiletích se strojírenství podílelo na rozvoji a civilizaci různých národů. Strojírenství využilo energii vodopádu, větru a páry pro technologický rozvoj a civilizaci. Strojírenství se zaměřuje na energetické konverze, elektrické stroje, konstrukci strojů, výrobní procesy a testování a hodnocení průmyslových výrobků. [+]

Fakulta

Fakulta strojního inženýrství a informačních technologií

Tento program je akreditován Akreditační radou pro inženýrství a technologie (ABET).

Popis programu

Strojírenství je nejstarší oblastí inženýrských oborů. V posledních desetiletích se strojírenství podílelo na rozvoji a civilizaci různých národů. Strojírenství využilo energii vodopádu, větru a páry pro technologický rozvoj a civilizaci. Strojírenství se zaměřuje na energetické konverze, elektrické stroje, konstrukci strojů, výrobní procesy a testování a hodnocení průmyslových výrobků.

Některé z nejdůležitějších oborů strojírenství jsou: Aplikovaná mechanika, Ventilace a klimatizace. Vzhledem k jeho významu ve vývoji a civilizaci a vzhledem k potřebám palestinské komunity pro specializované a dobře vyškolené strojní inženýry, inženýrská fakulta založila oddělení strojního inženýrství v roce 2002. Vstup do oddělení strojního inženýrství byl zahájen v roce 2002. první akademický semestr 2002/2003.... [-]


Bakalář mechatronického inženýrství

Campus forma Denní studium 5 let August 2019 Stát Palestina Nablus

Program mechatronického inženýrství na An-Najah National University zapsal v roce 2008 svou první třídu studentů a od té doby neustále fungoval. V roce 2011 (první absolvování programu mechatroniky). Inženýrství mechatroniky zdůrazňuje základní témata mechatronických systémů, technologií - počítač, software, pokročilé řízení, senzory a akční členy. Témata podpory jsou zahrnuty do mechatronického inženýrského kurikula jako inženýrská statistika, ekonomika, výpočetní technika, grafika a technická komunikace. Kromě toho jsou zahrnuty i kurzy podpory matematiky a vědy. [+]

Fakulta

Fakulta strojního inženýrství a informačních technologií

Tento program je akreditován Akreditační radou pro inženýrství a technologie (ABET).

Popis programu

Program mechatronického inženýrství na An-Najah National University zapsal v roce 2008 svou první třídu studentů a od té doby neustále fungoval. V roce 2011 (první absolvování programu mechatroniky). Inženýrství mechatroniky zdůrazňuje základní témata mechatronických systémů, technologií - počítač, software, pokročilé řízení, senzory a akční členy. Témata podpory jsou zahrnuty do mechatronických inženýrských učebních plánů jako inženýrská statistika, ekonomika, výpočetní technika, grafika a technická komunikace. Kromě toho jsou zahrnuty i kurzy podpory matematiky a vědy.... [-]


Bakalář inženýrství plánování měst

Campus forma Denní studium 5 let August 2019 Stát Palestina Nablus

Cílem programu je především připravit národní obory kvalifikované a vyškolené v různých oblastech územního plánování a rozvinutých technik, schopné rozvíjet plány a strategie týkající se rozvoje fyzického a prostorového prostředí, které přispívají k dosažení cílů rozvíjet plány a splňovat požadavky trhu práce a zlepšit životní podmínky obyvatelstva a rozvoj palestinské společnosti, aby se nacházely v bohatých společnostech. [+]

Fakulta

Fakulta strojního inženýrství a informačních technologií

Popis programu

Cílem programu je především připravit národní obory kvalifikované a vyškolené v různých oblastech územního plánování a rozvinutých technik, schopné rozvíjet plány a strategie týkající se rozvoje fyzického a prostorového prostředí, které přispívají k dosažení cílů rozvíjet plány a splňovat požadavky trhu práce a zlepšit životní podmínky obyvatelstva a rozvoj palestinské společnosti v rámci bohatých společností.

Konkrétní cíle tohoto programu lze shrnout takto:

Poskytněte studentům základy a zásady, které pomáhají zlepšit prostorové, ekonomické a sociální prostředí.Zahrnují potřebu veřejného sektoru (obce, ministerstva a dotčené instituce) a soukromého sektoru (inženýrské kanceláře a poradenské firmy) odborníků v oblasti územního plánování a rozvoje.Poskytněte studentům techniky a dovednosti týkající se plánování s cílem usnadnit jejich praxi.Zlepšit a posílit praxi urbanistického plánování a rozvoje v Palestině.Přispějte k pokrytí potřeby sousedních arabských zemí a zemí v Perském zálivu pro plánovače, sledovat zrychlený rozvoj měst, stejně jako tvář městských a environmentálních problémů a problémů.... [-]

Bakalář telekomunikačního inženýrství

Campus forma Denní studium 5 let August 2019 Stát Palestina Nablus

Posláním oddělení telekomunikačního inženýrství je poskytnout studentům podpůrné prostředí, které usnadňuje učení se řešit problémy v oblasti telekomunikačního inženýrství a poskytovat vysoce kvalitní a diverzifikované vzdělání k výrobě světových inženýrů, kteří budou úspěšní ve své profesní kariéře a / nebo absolvent studie. [+]

Fakulta

Fakulta strojního inženýrství a informačních technologií

Tento program je akreditován Akreditační radou pro inženýrství a technologie (ABET).

Popis programu

Posláním oddělení telekomunikačního inženýrství je poskytnout studentům podpůrné prostředí, které usnadňuje učení se řešit problémy v oblasti telekomunikačního inženýrství a poskytovat vysoce kvalitní a diverzifikované vzdělání k výrobě světových inženýrů, kteří budou úspěšní ve své profesní kariéře a / nebo absolvent studie.

Cíle programu:

Absolventi programu Telekomunikační inženýrství se očekávají: Prokázat způsobilost při návrhu, analýze, optimalizaci a implementaci moderních telekomunikačních systémů.Účinně soutěžit ve světě rychlých technologických změn a stát se vůdci, podnikateli a inovačními manažery nebo pedagogy v širokém kontextu telekomunikačního inženýrství.Přizpůsobit se různým rolím a odpovědnostem v multikulturním pracovním prostředí tím, že respektuje rozmanitost, profesionalitu v organizaci a společnosti na národní i mezinárodní úrovni.Úspěšně absolvují vysokoškolské tituly a stávají se poradci v příslušných oborech.... [-]

Bakalář počítačových informačních systémů

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Stát Palestina Nablus

CIS zahrnuje navrhování, programování a správu informačních systémů. CIS dává studentům vědecké postupy a vývoj softwaru, které jim dávají možnost přeměnit je na zboží a služby, které lze prodávat (tj. Technologie). [+]

Fakulta

Fakulta strojního inženýrství a informačních technologií

Popis programu.

CIS zahrnuje navrhování, programování a správu informačních systémů. CIS dává studentům vědecké postupy a proces vývoje softwaru, který jim umožňuje přeměnit je na zboží a služby, které lze prodávat (tj. Technologie). Zaměřuje se také na vývoj norem a systémových analýz a návrh a vývoj informačních systémů. CIS se snaží vyzbrojit studenty dovednostmi, vědami a nástroji, které jim pomáhají při vývoji moderních a inteligentních informačních systémů využívajících poslední dostupné technologie. Program také řeší všechny fáze analýzy a návrhu specifikací pro návrh databází, vývoj aplikací a následnou implementaci a správu.... [-]


Bakalář informačních systémů řízení

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Stát Palestina Nablus

Cílem programu je umístit postgraduální studenty v profesní kariéře do informačního systému a řízení. Očekává se, že studenti budou vést a podporovat používání informačních technologií a jejich aplikace na podnikání. Očekává se, že absolventem MIS budou v jejich založení manažeři, vedoucí týmů nebo dokonce projektoví manažeři. [+]

Fakulta

Fakulta strojního inženýrství a informačních technologií

Popis programu

Cílem programu je umístit postgraduální studenty v profesní kariéře do informačního systému a řízení. Očekává se, že studenti budou vést a podporovat používání informačních technologií a jejich aplikace na podnikání. Očekává se, že absolvent MIS bude ve svých institucích manažery, vedoucí týmů nebo dokonce projektoví manažeři.

Vybavení

IT programy mají pět počítačových laboratoří vybavených nejmodernějším a nejmodernějším softwarem a hardwarem, které studenti potřebují aplikovat a cvičit, co se učí, pokud různé IT programy... [-]


Bachelor of Computer Science

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Stát Palestina Nablus

Ústav výpočetní techniky usiluje o vytvoření, udržování a rozšiřování znalostí o počítačových vědách s cílem splnit akademické a profesní cíle. Oddělení zajišťuje, že studenti mají pevné základy v základních pojmech, vybaví je dovednostmi pro řešení problémů a připravují je na celoživotní učení v oboru. [+]

Fakulta

Fakulta strojního inženýrství a informačních technologií

Popis programu

Ústav výpočetní techniky usiluje o vytvoření, udržování a rozšiřování znalostí o počítačových vědách s cílem splnit akademické a profesní cíle. Oddělení zajišťuje, že studenti mají pevné základy v základních pojmech, vybaví je dovednostmi pro řešení problémů a připravují je na celoživotní učení v oboru.

Cíle programu:

Poskytněte studentům základní dovednosti a znalosti, které musí mít všichni studenti výpočetní techniky.Vést studenty k integraci teorie a praxe, uznat význam abstrakce a ocenit hodnotu dobrého designu.Seznamte se s relevantními trendy ve vývoji oboru počítačové vědy, která se projevila.Připravte absolventy, abyste uspěli v rychle se měnícím oboru.Poskytněte studentům flexibilitu pracovat v mnoha disciplínách.... [-]

Bachelor of Networks a informační bezpečnosti

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Stát Palestina Nablus

NIS nabízí studentům teoretické a praktické části pro všechny oblasti počítačových sítí a informační bezpečnosti. NIS Zaměřuje se na to, aby studenti získali dovednosti potřebné pro návrh a vývoj kabelových a bezdrátových počítačových sítí. [+]

Fakulta

Fakulta strojního inženýrství a informačních technologií

Popis programu

NIS nabízí studentům teoretické a praktické části pro všechny oblasti počítačových sítí a informační bezpečnosti. NIS Zaměřuje se na to, aby studenti získali dovednosti potřebné pro návrh a vývoj kabelových a bezdrátových počítačových sítí. Poskytuje studentům veškeré nástroje potřebné pro správu, návrh, instalaci, konfiguraci a provoz počítačových sítí.

NIS také dává studentům možnost porozumět forenzním požadavkům potřebným k prokázání útoku, identifikovat jeho původ, posoudit rozsah poškození nebo ztráty informací a navrhnout strategie, které zajistí obnovu dat... [-]


Bakalář podnikového vedení

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Stát Palestina Nablus

Cílem programu je vytvářet a připravovat kompetentní pracovní síly, které mají požadovanou kvalifikaci a potřebné zázemí v oboru. Absolventi pak budou moci úspěšně sloužit na domácím a mezinárodním trhu. Oddělení se zavázalo k dokonalosti ve výuce a vědeckém výzkumu a je odhodláno k neustálému rozvoji svých akademických pracovníků. [+]

Fakulta

Fakulta ekonomiky a sociálních studií

Popis programu

Cílem programu je vytvářet a připravovat kompetentní pracovní síly, které mají požadovanou kvalifikaci a potřebné zázemí v oboru. Absolventi pak budou moci úspěšně sloužit na domácí a mezinárodní trhy. Oddělení se zavázalo k dokonalosti ve výuce a vědeckém výzkumu a je odhodláno k neustálému rozvoji svých akademických pracovníků.

Průmysl

Existuje komunikace mezi oddělením a institucemi oficiální komunity a neoficiálními, průmyslovými a místními společnostmi, jako je Palestinská telekomunikační společnost a JAWWAL a bankovnictví a pojišťovnictví, kde posílají studenty na školení v těchto institucích a umožňují studentům absolvovat promoční projekty a případové studie z reality těchto institucí také hostují manažery těchto institucí, aby přednášely o procesu a metodách řízení a určovaly specifikace absolventů tak, aby vyhovovaly potřebám místního trhu... [-]


Bakalář marketingu

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Stát Palestina Nablus

V souladu s posláním An-Najah National University a Fakulty ekonomických a správních věd při řešení požadavků nové éry a přispívání k budování slibné generace palestinských lidí a vzhledem k rostoucí poptávce po absolventů tohoto oboru odboru podnikání, bylo oddělení marketingu založeno na Fakultě ekonomických a správních v letech 1999-2000. Marketingové oddělení An-Najah se stalo prvním oddělením marketingu na této úrovni mezi palestinskými univerzitami. V prvním semestru akademického roku 2003-2004 se stal samostatným oddělením. Marketingové oddělení má v současné době sedm členů fakulty doktorských a magisterských, které se specializují na marketing. Je považován za třetí oddělení fakulty z hlediska celkového počtu studentů. [+]

Fakulta

Fakulta ekonomiky a sociálních studií

Popis programu

V souladu s posláním An-Najah National University a Fakulty ekonomických a správních věd při řešení požadavků nové éry a přispívání k budování slibné generace palestinských lidí a vzhledem k rostoucí poptávce po absolventů tohoto oboru odboru podnikání, bylo oddělení marketingu založeno na Fakultě ekonomických a správních v letech 1999-2000. Marketingové oddělení An-Najah se stalo prvním oddělením marketingu na této úrovni mezi palestinskými univerzitami. V prvním semestru akademického roku 2003-2004 se stal samostatným oddělením. Oddělení marketingu má v současné době sedm členů fakulty doktorandů a mistrů, kteří se specializují na marketing. Je považován za třetí oddělení fakulty z hlediska celkového počtu studentů.... [-]


Bakalář Statistika

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Stát Palestina Nablus

Program (hlavní matematika / menší statistika) se snaží být průkopníkem v oblasti vzdělávání, akademiky a výzkumu, čímž přispívá k rozvoji místní komunity tím, že poskytuje absolventům vysokou kvalifikaci v kombinaci se zkušenostmi se statistickými aplikacemi. Také poskytnout nejúspěšnější způsoby, jak naučit a vytvářet znalosti z matematiky a statistiky, aby vyhovovaly dnešní technologii. [+]

Fakulta

Přírodovědecká fakulta

Popis programu

Program (hlavní matematika / menší statistika) se snaží být průkopníkem v oblasti vzdělávání, akademiky a výzkumu, čímž přispívá k rozvoji místní komunity tím, že poskytuje absolventům vysokou kvalifikaci v kombinaci se zkušenostmi se statistickými aplikacemi. Také poskytnout nejúspěšnější způsoby, jak naučit a vytvářet znalosti z matematiky a statistiky, aby vyhovovaly dnešní technologii.

Program se skládá z 123 kreditních hodin, z toho 18 kreditních hodin jsou povinné univerzitní požadavky, stejně jako 69 kreditních hodin povinné matematiky a 9 kreditních hodin volitelná matematika. Kromě požadavků špecializované statistiky: Povinné 21 kreditních hodin a volitelný 6 kreditních hodin.... [-]


Bakalář fyziky

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Stát Palestina Nablus

Cílem programu je vytvořit kompetentní absolventy, kteří jsou schopni pracovat v průmyslu nebo vyučovat. Program nabízí rozsáhlé studijní materiály o fyzice, stejně jako o dalších předmětech biologie, matematiky a chemie. [+]

Fakulta

Přírodovědecká fakulta

Popis programu

Cílem programu je vytvořit kompetentní absolventy, kteří jsou schopni pracovat v průmyslu nebo vyučovat. Program nabízí rozsáhlé studijní materiály o fyzice, stejně jako o dalších předmětech biologie, matematiky a chemie.

Vybavení a další služby:

Oddělení zadávání zakázek.Přípravné místnosti.Laboratorní místnosti.Elektronická dílna.Místnost počítačových služeb.

Průmysl

Na základě cílů a vize univerzity se bakalářský program Fyzika zaměřuje na vzdělávací a výzkumné aktivity zaměřené přímo na potřeby palestinské komunity v oblasti fyziky a zahrnuje kurzy studované studenty ve stejném vztahu v v oblasti výuky průmyslových témat, jako například:... [-]


Bakalář chemie

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Stát Palestina Nablus

Bakalářská věda v oboru chemie je akademický studijní program určený pro studenty, kteří chtějí absolvovat studium na pozici absolventů nebo pracovat v chemickém průmyslu. [+]

Fakulta

Přírodovědecká fakulta

Popis programu

Bakalářská věda v oboru chemie je akademický studijní program určený pro studenty, kteří chtějí absolvovat studium na pozici absolventů nebo pracovat v chemickém průmyslu.

Tento čtyřletý program zahrnuje pokročilá témata se zvláštním zaměřením na čistou chemii, jako jsou: Analytická chemie, Anorganická chemie, Organická chemie, Biochemie, Fyzikální chemie, Výpočetní chemie, Výzkumná chemie, Identifikace a analýza organických sloučenin, Spektroskopie organických sloučenin a syntézy organických sloučenin bez obětování průmyslové a polymerní chemie. Praktické školení ve školách, chemickém průmyslu a / nebo ve veřejném sektoru, které zahrnují chemické činnosti, jsou také zapojeny.... [-]


Bakalář vědy v aplikované chemii

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Stát Palestina Nablus

Bakalářská věda (BSc) v aplikované chemii je program určený pro studenty, kteří plánují pokračovat ve studiu nebo práci ve výuce nebo chemickém průmyslu. Tento čtyřletý program nabízí kompletní výuku v oboru chemie. Vedle základních kurzů čisté chemie se zabývá dalšími tématy v aplikované chemii, jako jsou: průmyslová ekonomika a řízení výroby, chemické znečištění a bezpečnost průmyslu, chemie životního prostředí, petrochemie, technologie organické chemie, chemie potravinářského průmyslu, průmyslová chemie, Katalýza, polymerní technologie, průmyslová léčiva, materiálová věda, potravinářská mikrobiologie a přírodní fytochemie, kromě praktického výcviku v chemickém průmyslu a příbuzných oborech nebo v příslušných centrech nebo laboratořích. [+]

Fakulta

Přírodovědecká fakulta

Popis programu

Bakalářská věda (BSc) v aplikované chemii je program určený pro studenty, kteří plánují pokračovat ve studiu nebo práci ve výuce nebo chemickém průmyslu. Tento čtyřletý program nabízí kompletní výuku v oboru chemie. Vedle základních kurzů čisté chemie se zabývá dalšími tématy v aplikované chemii, jako jsou: průmyslová ekonomika a řízení výroby, chemické znečištění a bezpečnost průmyslu, chemie životního prostředí, petrochemie, technologie organické chemie, chemie potravinářského průmyslu, průmyslová chemie, Katalýza, polymerní technologie, průmyslová léčiva, materiálová věda, potravinářská mikrobiologie a přírodní fytochemie, kromě praktického výcviku v chemickém průmyslu a příbuzných oborech nebo v příslušných centrech nebo laboratořích.... [-]


Bakalář matematiky

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Stát Palestina Nablus

Program (hlavní matematika / menší vzdělání) má za cíl poskytnout místním a mezinárodním společenstvím nejúspěšnější způsoby, jak naučit a vytvářet znalosti z matematiky a moderních metod výuky ve věku techniky, aby vyhovovaly potřebám dopravce. [+]

Fakulta

Přírodovědecká fakulta

Popis programu

Poskytuje úspěšné metody pro výuku a dosažení nových úrovní porozumění v čisté a aplikované matematice.

Oddělení matematiky je odhodláno udržet výuku a výzkum na velké a vynikající úrovni kompetence.

Oddělení matematiky se snaží být lídrem na akademické a výzkumné dráze, aby rozšířilo služby na své disciplíny a na lidstvo tím, že poskytne společnosti vysokoškolské absolventy s vysokou kvalitou, které přispívají ke společnosti.

Učení a učení

Metody výuky se liší podle úrovně a typu kurzu. Přednáška je nejvíce vyučovací metoda. Používají se také krátké přednášky a praktické cvičení.... [-]


Bakalář živočišné výroby a zdraví zvířat

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Stát Palestina Nablus

Oddělení bylo založeno v akademickém roce 1992/1993. V současné době nabízí titul B.Sc. Titul ve výrobě zvířat [+]

Fakulta

Zemědělská a veterinární fakulta

Popis programu

Oddělení bylo založeno v akademickém roce 1992/1993. V současné době nabízí titul B.Sc. Titul ve výrobě zvířat

Naše vize vychází ze společné vize univerzity. Oddělení se snaží poskytovat vysoce kvalitní vzdělání v oblasti živočišné výroby a snaží se poskytovat místní společnosti kvalifikovaným a vyškoleným odborníkům v této oblasti. Oddělení se věnuje vysokoškolskému vzdělávání prostřednictvím průběžného hodnocení a zdokonalování učebních osnov a náboru kvalifikovaných členů a techniků fakulty. Je také odhodlána absolvovat výuku a výzkum prostřednictvím programu MS, který nabízí oddělení prostřednictvím Fakulty postgraduálních studií. Oddělení se snaží stát se mezinárodně uznávaným jedním z předních oddělení v regionu.... [-]


Bakalář biologie biotechnologie

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Stát Palestina Nablus

Tento program nabízí studentům možnost specializovat se na studium mnoha biomedicínských a biotechnologických oborů, a tak otevřít nové koncepce týkající se biotechnologií včetně studie buněčných proteinů, tkáňové kultury, biologie zvířat, molekulární genetiky, buněčné biologie, technologie rekombinantní DNA a imunologie . [+]

Fakulta

Přírodovědecká fakulta

Popis programu

Tento program nabízí studentům možnost specializovat se na studium mnoha biomedicínských a biotechnologických oborů, a tak otevřít nové koncepce týkající se biotechnologií včetně studie buněčných proteinů, tkáňové kultury, biologie zvířat, molekulární genetiky, buněčné biologie, technologie rekombinantní DNA a imunologie . Toto vše je založeno na základních obecných informacích týkajících se konceptu biologie a živých organismů prostřednictvím kurzů jako je rozmanitost rostlin, zoologie, mikrobiologie, cytologie a další, které přispívají k vědeckému ustavení studentů, které jim umožní uplatňovat biotechnologie v různých oblastech životního prostředí, zvířat a rostlin. Kromě toho nabízí tento program příležitost připravit studenty na vysoce kvalifikované techniky schopné pracovat v mnoha oblastech, včetně lékařského výzkumu, biologických a zemědělských věd, farmaceutického průmyslu a výroby drog.... [-]


Bakalář významné fyziky drobné elektroniky

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Stát Palestina Nablus

Bakalář vědy ve fyzice - malá elektronika (B. Sc.) Je pre-profesionální stupeň určený pro studenty, kteří plánují stát se fyzikem a mít dobrou úroveň v elektronice, a to buď tím, že půjde k absolventu školy nebo pracovat v oblastech, které jsou fyzikální závislost nebo elektronika. [+]

Fakulta

Přírodovědecká fakulta

Popis programu

Bakalář vědy ve fyzice - malá elektronika (B. Sc.) Je pre-profesionální stupeň určený pro studenty, kteří plánují stát se fyzikem a mají dobrou úroveň v elektronice, a to buď tím, že půjde k absolventu školy nebo tím, že pracuje v oblastech, které je fyzikální závislost nebo elektronika.

Tento čtyřletý program nabízí úplné vzdělání ve fyzice jako hlavní a velmi dobré znalosti v elektronice jako drobná, pokrývající všechny důležité oblasti předmětu a současně umožňující studentu absolvovat další kurzy v jiných oblastech, jako je biologie, matematika, chemie a vzdělávací dovednosti.... [-]


Bakalář finančních a bankovních věd

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Stát Palestina Nablus

Příprava vynikajícího absolventa má potřebné kompetence pro efektivní práci v oblasti financí a bankovnictví požadované místním a arabským pracovním trhem a oddělení rozvoje fakulty, aby zvýšila jejich efektivitu ve vzdělávání a výzkumu a přispěla k rozvoji komunity služby v souladu s požadavky věku v rámci národních hodnot. [+]

Fakulta

Fakulta ekonomiky a sociálních studií

Popis programu

Příprava vynikajícího absolventa má potřebné kompetence pro efektivní práci v oblasti financí a bankovnictví požadované místním a arabským pracovním trhem a oddělení rozvoje fakulty, aby zvýšila jejich efektivitu ve vzdělávání a výzkumu a přispěla k rozvoji komunity služby v souladu s požadavky věku v rámci národních hodnot.

Programové cíle

Rozvoj kvalifikovaných absolventů s cílem uspokojit potřeby různých odvětví v oblasti financí.Poskytněte studentům moderní znalosti v práci spojené s místním a globálním financováním životního prostředí, investičními a bankovními obory.Spojte studenty přímo s trhem práce tak, že se zaměříte na terénní aplikace v oblasti specializace a praktické aplikace znalostí a dovedností v oblasti financí.Rozvoj dovedností studentů a jejich schopnost zavést vědecký výzkum v oblasti financí a bankovnictví.Poskytnout studentům dovednosti potřebné pro používání finančních technologií v různých pozicích finančního řízení a kapacity.Rozvoj dovedností a schopností studentů v komunikaci, týmové práce, analýza a tvůrčí myšlení, řešení problémů a budování vlastních.Poskytnout studentům dovednosti využívat anglický jazyk ve financích.Rozvíjení dovedností a schopností studentů o využití statistických metod a kvantitativního významu při rozhodování.Zvyšování povědomí studentů o reakci na různé environmentální změny v oblasti financí.... [-]

Bakalář zeměpisu

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Stát Palestina Nablus

Program se skládá ze 126 kreditních hodin. 92 hodin povinných požadavků na oddělení, 12 kreditních hodin volitelných požadavků oborů, 18 kreditních hodin jsou povinné požadavky univerzity a 4 kreditní hodiny mohou být odevzdány na jakémkoli oddělení univerzity. [+]

Fakulta

Fakulta ekonomiky a sociálních studií

Popis programu

Program se skládá ze 126 kreditních hodin. 92 hodin povinných požadavků na oddělení, 12 kreditních hodin volitelných požadavků oborů, 18 kreditních hodin jsou povinné požadavky univerzity a 4 kreditní hodiny mohou být odevzdány na jakémkoli oddělení univerzity. Program zahrnuje teoretické a praktické kurzy a školení v příbuzných organizacích. Studenti musí absolvovat výzkumný projekt.

Průmysl

VzděláníMinisterstvo místní správy a obcíMinisterstvo plánováníKlimatologie a meteorologieStudia životního prostředíZemědělství a LanduseGeopolitické otázky

Učení a učení... [-]


Bakalář historie

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Stát Palestina Nablus

Program se zaměřuje na teoretickou výuku a je zaměřen na studium civilizací a dědictví pro různé národy a jejich vývoj v průběhu let. Historické studie jsou založeny na studiu knih, dokumentů a románů, které zaznamenávají fakta a události a klasifikují je společensky, ekonomicky i politicky. [+]

Fakulta

Fakulta humanitních studií

Popis programu

Program se zaměřuje na teoretickou výuku a je zaměřen na studium civilizací a dědictví pro různé národy a jejich vývoj v průběhu let. Historické studie jsou založeny na studiu knih, dokumentů a románů, které zaznamenávají fakta a události a klasifikují je společensky, ekonomicky i politicky.

Průmysl

Ve spolupráci s organizacemi místních komunit nabízí oddělení výlety do historických míst v Palestině.

Učení a učení

Oddělení poskytuje zaměstnancům a studentům LCD obrazovky, přístup k internetu a televizory. Přednášky používají Moodle pro interaktivní komunikaci.... [-]


Videos

An-Najah National University

Contact

Adresa, 1. řádek Al-Najah University PO. Box 7 Nablus, West Bank
Nablus, Stát Palestina
Telefonní číslo International +970 9 234 5982