Palestine Polytechnic University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na Palestine Polytechnic University (PPU)

Palestina polytechnická univerzita (PPU) zažila skoky v krátkém tři desetiletí době, během níž byl rozvinutý z komunitních škol s několika roztroušených budov a omezených programů na plnou podnikatel univerzita s několika vysokých škol, které nabízejí absolventa a programy vysokoškoláka. Diverzifikované akademické programy na univerzitě byly nejen přizpůsobeny reagovat na potřeby komunity, ale také byly rozvinuté kvalitativně soutěžit v národních a regionálních rozměrů. Vývoj na úrovni výzkumu a komunitních služeb poskytovaných také byli svědky velké skoky ve zřízení několika víceoborových špičkovými středisky, která disponují kvalitní certifikované laboratoře a zařízení, které jsou schopné poskytnout odbornou standardizované zkoušky a poradenské služby k různým vnitrostátních odvětví rozvojových ,

Jsme dosáhli hodně, ale budoucí výzvy, které jsou před námi vyžadují, aby vývoji našich podnikatel iniciativ a inovativních řešení. Takové tvořivost, na jedné straně, slouží potřebám našich komunitního rozvoje odvětví ", a na druhé straně, přispívají v procesu vytváření znalostí, které slouží na vědecký rozvoj ve velkém. S cílem čelit budoucím výzvám, musíme vyvinout prozatímní strategie, které udržují naši konkurenceschopnost, a na podporu vedení univerzity a konkurenceschopnost svých absolventů v národním i mezinárodním trhu práce.

Univerzita a akademické prostředí jsou jádrem budoucích výzev, že budeme čelit a rozvíjet se. Není pochyb o tom, že se jedná o značné problémy s ohledem na složitost těchto nestabilních politických a ekonomických podmínek. Nicméně, jsme již dříve významně pokročila při podobných situacích, a věříme, že z celého srdce, že budeme schopni udržet naše dobré úspěchy, které týmové práci jsme se vždy používá k pustit. Zároveň očekáváme, že vznešené palestinské businesspersons být aktivnější v podpoře programů a činnosti univerzity, neboť ty jsou přímo zaměřeny na rozvoj našeho národního lidského kapitálu a komunity.

PPU Mission & Strategický plán

VISION:

Směrem k vědě, technologiích a inovacích Global University od roku 2016.

MISSION:

Chcete-li absolvent kvalifikované pracovní síly schopné udělat pozitivní změnu a splnit požadavky a potřeby komunity ve vědeckých, technologických a výzkumných oblastí. Poskytovat inovativní nápady a řešení. Za účelem posílení úlohy vědeckého výzkumu a vývoje v dosažení udržitelného a podstatný národní růst. Přilákat kvalifikované a zařadil lidských zdrojů. Reformovat univerzitní prostředí a atmosféru.

Hlavní cíle:

Zajištění kvality v akademických programů. Zajištění kvality v administrativních záležitostech. Povzbuzovat vědecký výzkum. efektivně komunikovat s místní komunitou. Dosažení plné finanční já - závislost. Posílení univerzitní atmosféru a mimoškolní aktivity.

Místa

Hebron

جامعة بوليتكنك فلسطين (Palestine Polytechnic University)

Adresa, 1. řádek
Palestine Polytechnic University
Wadi al-haria st.
Hebron, Palestine

Hebron, Stát Palestina
Telefonní číslo
+970 2 221 3912

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium