Přečtěte si oficiální popis

ISAE uNIVERZITA To se otevřelo as SUPERIOR INSTITUT of Business Administration V roce 1985, první post-media subjekt soukromého vzdělávání, schválený Ministerstvem školství Panamy, v čem stojí jako třetí úrovně vysokého školství. Jejími zakladateli byli Dr. Plutarco Arrocha a Dr. Xiomara de Arrocha.

V osmi letech provozu a na Vysoké škole Business Administration, které absolvoval jako technici, více než 600 Panamanians v různých akademických modalit podnikatelského sektoru.

No.272 v roce 1994 vyhláškou ze dne 27. května 1994 vytvořením University je dosaženo a zavolal ISAE University, měnící se význam zkratky by Vysoká škola PODÁNÍ.

školní

mise

  • Vyškolit odborníky, konkurenční integrity s vysokými morálními hodnotami, kriticky, socio-kulturní a globální vize posílením svých schopností a získávání znalostí prostřednictvím vědeckého výzkumu, sociální dosah a procesu nezávislé studie, semipresencial s podporou technologických nástrojů.
  • Zdůrazňují proces teoretického a praktického vzdělávání, kde se účastník a moderátor hraje vůdčí roli v procesu výuky - učení.

vyhlídka

Poskytnout přístup k vysokoškolskému vzdělávání a poskytnout dostatek příležitostí možností obyvatel, jejich pracovní podmínky, osobní, sociální, na okraji společnosti nebo jiný charakter nemůže být vyučovány studijní režimy, které vyžadují fyzický, denní či pomoc frekvenční třídy.

Zaměřujeme se na bytí první linii institucí, mezinárodně uznávaná a trvalý inovační, s cílem přispět ke společenským změnám, potřebných k vytvoření atmosféry pohody, vlastního kapitálu a kultury míru. Instituce, která vytvarovány své odborníky k plnění úkolů s velkým smyslem pro odpovědnost, a to jak z veřejného a soukromého sektoru, s úspěšnou roli v sociálním a pracovním prostředí, za účelem poskytnutí kvalifikované lidské zdroje, které země potřebuje ke svému rozvoji prostřednictvím vzdělávání kvalifikovaných odborníků, plynulý v oblasti technologií a moderních a efektivních nástrojů, které jsou vhodné z důvodu složitosti globalizovaném světě; proto stále obtížnější, náročné a konkurenční trh práce.

naše hodnoty

  • Sociální angažovanost: Naše organizace je pevně odhodlána společnosti za příležitost, která byla dána cvičit své členy v obraze a know - how.
  • Upřímnou komunikaci OPEN: Jedna z nejdůležitějších norem v prezentaci služeb, které nabízíme, jak to požaduje veškeré informace ke všem z našich uživatelů je přístupná.
  • INTEGRITY: Dává nám morální síly společnost prezentovat sami sebe jako spolehlivý alternativu k dosažení akademické a profesní cíle.
  • Zaměření na výsledky: „Kvalita je není pod kontrolou, že dojde k“ je jednou z hlavních hodnot v práci naší univerzity a naše organizace pracuje každý den v zájmu dosažení ji .
  • TEAMWORK: Naše projekty jsou garantovány úspěch, protože jsou vyvíjeny s podporou města v celé organizaci, což vedlo k rozvoji této hodnoty jako mystické každodenní práci.
  • Spokojenost našich uživatelů: Všechny naše každodenní úsilí je zaměřeno na dosažení této hodnoty, které jsme jako nástroj k dosažení našeho organizační růst „Spokojený zákazník je nejlepší reklama“
  • ODPOVĚDNOST: Jak je profesionální organizace pro výcvik mají v tomto nastavení je standard, který nás pojí v rozvojových programech, emise cenných papírů, atd A tak přišel před společnosti jako spolehlivého instituce.
  • PROFESIONALITA s etickými smyslu: Projekt cíle s vysokou etickou a profesionální smyslu hodnoty pro integrální právo lidských zdrojů.
Programy se vyučují na:
španělština

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

ISAE Universidad

Vědět Know Use efektivně, nástroje a technologie, aby se správná rozhodnutí, k problémům a situacím, které vyžadují specifická řešení pro organizace. ... [+]

data Modality: Blended - jeden předmět za měsíc Třiďte plán: od pondělí do pátku 18:00 do 10:00 hodin nebo v sobotu / neděli od 8:00 do 4:00 hod Název: studium Business Management Profil absolventa

vím, vím,

Využívána efektivně, nástroje a technologie, aby se správná rozhodnutí, problémů a situací, které vyžadují specifická řešení pro organizace. Zná a chápe všechny základní otázky pro rozhodování, jakož i historii a základy managementu. Plánovat uplatnění těchto myšlenek na každodenní práci. Analyzuje proces přípravy a hodnocení projektů. Vyvíjí a aplikuje matematické, statistické, jak vyřešit problém při léčbě rizikových modelů. Identifikuje možnosti ochrany ze strany rizika ... [-]
Panama Panama City
Březen 2020
Kombinované
40 měsíců
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
ISAE Universidad

Vize tohoto závodu je orientován „při podpoře vzdělávací inovace, použití vysokých občansky společenské hodnoty v učitele-studentské a vzdělávací správců vztah“ ... [+]

Race Přehled

Vize tohoto závodu je jeho cílem „podporovat vzdělávací inovace, použití vysokých občansky společenské hodnoty v učitele-studentské a vzdělávací správců vztahu“ V misi bakalářského v základním vzdělávání z ISAE University uvádí, že " humanistické vzdělání a vědecké a technologické pedagogové, kteří přispívají k modernizaci panamské vzdělání, zajištění konkurenceschopnosti, kritičnost a vynikající výsledky v oblasti výkonu povolání“.

data Modality: Blended - jeden předmět za měsíc Třiďte plán: od pondělí do pátku 18:00 do 10:00 hodin nebo sobota: od 8:00 do 4:00 hod Název: Titul v základním vzdělávání Profil absolventa ... [-]
Panama Panama City
Březen 2020
Kombinované
44 měsíců
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
ISAE Universidad

Bachelor of Science ve vzdělávání je interdisciplinární vzdělávání, které integruje vědecké oblasti znalostí, humanistického a technologické oblasti. ... [+]

Race Přehled

Bachelor of Science ve vzdělávání je interdisciplinární vzdělávání, které integruje vědecké oblasti znalostí, humanistického a technologické oblasti.

V tomto závodě interdisciplinární pozornost zaměřuje na epistemological a nástroje, které usnadní studium v ​​absolventovi adresování různých výchovných situací, stejně jako řešení problémů. Kromě toho znalost vzdělávacího skutečnosti jsou poskytovány tak, že přenos znalostí, vyplývá z odborné praxe a praktických aplikací v různých předmětech.

data Modality: Blended - jeden předmět za měsíc Třiďte plán: od pondělí do pátku 18:00 do 10:00 hodin nebo v sobotu / neděli od 8:00 do 4:00 hod Název: Bachelor of Science se zaměřením na vzdělávání Profil absolventa ... [-]
Panama Panama City
Březen 2020
Kombinované
44 měsíců
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině