Přečtěte si oficiální popis

Francouzská mezinárodní hotelová školící škola

Vatel přichází do Paraguay v roce 2011 jako jediná národní škola, která nabízí dvojitý titul a dává svým studentům diplom uznávaný francouzským státem, bakalářem. Celosvětový úspěch škol Vatel je způsoben tím, že udržujeme koncept duálního vzdělávání, kde 50% se učí ve třídě a zbývajících 50% na stážích a stážích v nejlepších hotelech v naší zemi a na světě. Vždy zůstáváme věrni filozofii, že „všechny teoretické znalosti musí být okamžitě ověřeny praxí“.

V Asuncionu budeme pracovat s oslnivým předpokladem a nádherou hotelů ve Wyndhamu.

Naše fakulta je tvořena uznávanými odborníky, kteří nejen zprostředkovávají teoretické znalosti, ale také praktické znalosti z tolika let odborné praxe, že se stali měřítkem v oboru.

Ve Vatel pracujeme nejen na akademickém a odborném vzdělávání, ale také na kognitivním rozvoji našich studentů, vnášíme jim důležitost tradičních etických hodnot úcty, disciplíny, pozitivního a proaktivního přístupu, znalosti toho, jak být a osobní prezentace122463_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722f7fdc9748c75d_1280.jpg StockSnap / Pixabay

Internacionalizace je základním bodem při formování Vatel.

Program Marco Polo, Nejlepší inovace v akademickém programu, umožňuje studentům Vatel Paraguay studovat jejich sophomore rok na jiném ústavu Vatel na světě.

Jsou také součástí rostoucí sítě, v současné době má Vatel 9 000 studentů a 35 000 absolventů v kontaktu díky portálu VatelAlumni.

Díky velmi konkurenčnímu a aktuálnímu akademickému plánu nabízí Vatel Paraguay dvojitý paraguayský / francouzský diplom, který zaručuje rychlé profesionální zařazení:

  • Titul v oboru mezinárodní hotelnictví - MEC Paraguay
  • Bakalář mezinárodního managementu hotelů - Francie
Programy se vyučují na:
  • Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Vatel Paraguay Ciudad del Este

The Vatel-Hotel ... [+]

Studujte mezinárodní hotelnictvíO Vatel

The Vatel-Hotel

Duální vzdělávání a tři požadované jazyky

Mezi mnoho výhod našeho programu patří systém Éducacion Duale . Systém výuky a učení Vatel, ve kterém musí student povinně „povinně“ absolvovat 50% teoretického učení v přímých třídách a 50% odborného vzdělávání prostřednictvím stáží v dohodnutých hotelech doma iv zahraničí. Rovněž v tomto systému bude student povinen povinně se učit v učebních osnovách, tj. Bez dalších nákladů, studium 3 cizích jazyků, mezi nimi angličtiny a francouzštiny.

Na konci tříletého kurzu získají vysokoškoláci dvojnásobné tituly:... [-]

Paraguay Ciudad del Este
Únor 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Hotel Casino Acaray 11 de Septiembre y Luis María Argaña
7000 Ciudad del Este, Oddělení Alto Paraná, Paraguay