Přečtěte si oficiální popis

Vzhledem k tomu, 1895 prestižní Culinary Institute LE Cordon Bleu je uznáván po celém světě pro inovace v školení odborníků excelence na světovém cestovním ruchu.

Od té doby, LE Cordon Bleu úspěšně vyvinula v oblasti cestovního ruchu a pohostinství, takže dnes, po 115 rok, naše značka etablovala na celém světě jako symbol inovace a dokonalosti.

Není cizí, co naší značce znamená, od našeho vzniku k dnešnímu dni jsme se věnovali zlepšování a rozvoj naši infrastrukturu a kvalitu služeb, které poskytujeme pouze za účelem prokázání, v Peru a ve světě, že naši absolventi , zaměstnanci a studenti jsou skutečná svědectví excelence a inovací v jejich profesionální výkon; LE Cordon Bleu, protože PERU vědí, že až k nám, aby se naše firemní poslání vize a skutečnost:

Pohled

Chcete-li být vedoucí organizací v Latinské Americe k tvorbě lidského talentu pro udržitelný rozvoj cestovního ruchu.

mise

Být vysoce konkurenční pro globální cestovního ruchu lidí, s důrazem na pohostinství, potraviny, nápoje a potravinářské vědy, za použití metod a špičkové technologie orientované excelence a udržitelného rozvoje.

Institucionální hodnoty

EXCELLENCE: Překročení očekávání našich zákazníků v oblasti kvality, zdvořilost a služeb.

INOVACE: použít naši kreativitu zvýšit hodnotu zboží a služeb poskytovaných našim zákazníkům.

ÚČINNOST: Splnění své úkoly a závazky ve správné kvalitě a nejlepší čas.

OMEZENÍ: schopnost plnit své závazky a přijmout následky.

DISCIPLINE: Seznamte se naše aktivity v rámci založena s postupy a pravidly.

Programy se vyučují na:
španělština
V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: