AHE - The University of Humanities and Economics

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

historie

The Vysoká škola humanitních a ekonomie v Lodži byla založena v roce 1993. To je největší non-veřejná instituce vyššího vzdělání v Polsku. V roce 2007 získala univerzita právo udělovat doktoráty v těchto předmětech: lingvistiku v oddělení společenských věd, informačních technologií v oddělení technických věd a vizuálního umění v oddělení výtvarného umění. V roce 2009, univerzita dosáhla rozlišující stav akademie.

Vzdělávání a nové metody

Univerzita má více než 20 fakult a nabízí široký výběr předmětů, včetně 4 kurzů v angličtině. Studenti si mohou vybrat ke studiu některého z více než 100 kurzů. Učební osnovy kurzů jsou neustále aktualizovány v souladu s požadavky trhu. V souladu s požadavky evropské vzdělávací standardy stanovené AHE v Lodži implementuje nové paradigma výchovy, který se vyznačuje: novými metodami, nový obsah, nový pedagogických pracovníků.

Jedním z charakteristických rysů Univerzity humanitních a ekonomiky je to, že každý student těží z individuálního přístupu k učení potřebám. Pomáhá při řešení úloh a problémů, kterým čelí se v kreativním a inovativním způsobem. Za každý rok studia používáme metodu projektů a workshopů, kde se studenti rozvíjet své schopnosti a formují postoje potřebné k úspěchu v životě a kariéře. Díky novému modelu studentů vzdělávání také rozvíjet svou osobnost. Během studie provedené dílny, které zvyšují schopnosti v komunikaci, řešení konfliktů, spolupráce, nebo vyjednávání. Nejlepší projekty jsou udělovány ve čtyřech kategoriích: projekt v oblasti podnikání, pro-sociální projekt, projektu zaměřeného na rozvoj osobnosti a uměleckého projektu.

New pedagogičtí pracovníci

Tento nový vzdělávací program, můžeme realizovat jen díky nadšení a angažovanosti mladých pracovníků v AHE Lodž. Provádějí tříd podle projektu a dílny metody. Pracují s podnikateli, připravovat projekty převzaté z praxe ekonomického, společenského a kulturního života. Mezi projekty pořádané studenty lze nalézt četné výstavy, koncerty, vzdělávací přednášky, kulturní akce, taneční vystoupení nebo charity. Úspěch těchto projektů mít za následek pozitivní doporučení podnikatelů. Studenti ve své práci na projektu řeší skutečné problémy, a tak vytvořit vlastní portfolio potvrzující získaných dovedností.

centrum University a životní prostředí

The University of humanitních a ekonomie v Lodži se nachází v továrním místech 19. století. V těch zachovalý, obnovil stěny s jedinečnou průmyslovém prostředí jsou organizovány vzdělávací, kulturní a firemní akce. Naši studenti a profesoři mají k dispozici dobře vybavené učebny, knihovna, počítačové a multimediální laboratoře, v rozhlasovém studiu, televizní studia, vědeckých dílen a výstavních galerií. K dispozici je také jídelna.

The Polish Virtual University (Polski Uniwersytet Wirtualny) Je součástí AHE. Vzdělávací platforma PUW poskytuje příležitost k získání kvalifikace bez nutnosti dojíždění a narušuje každodenní povinnosti, nebo rodinné závazky.

AHE je akademie moderních technologií skýtajících profesionálně vybavené vydavatelství, televizní studio, ambulanci a tiskárny, stejně jako největší, mezi neveřejných škol v regionu, volný přístup knihovny. Jsme první a jediná škola v Polsku, která nabízí specializaci v Mainframe Systems - virtualizace, transakce, hromadné konverze atd.

Více než 20 let zkušeností

Rok 2013 byl výjimečný, protože byla univerzita slaví své dvacáté výročí. Tyto dvě desetiletí umožnily Univerzity humanitních a ekonomie v Lodži se stal jedním z největších soukromých vysokých škol v Polsku.

Místa

Lodž

AHE - The University of Humanities and Economics

Adresa, 1. řádek
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi (University of Humanities and Economics in Lodz) ul. Sterlinga 26
90-212 Lodž, Velkopolské vojvodství, Polsko
Telefonní číslo
+48 800 080 888

Programy

Tato škola dále nabízí: