Cracow University of Technology

Úvod

Read the Official Description

Cracow University of Technology nabízí řadu studijních variant. Současná vzdělávací nabídka CUT zahrnuje 25 postgraduálních studií I a II stupně mezi 7 fakultami. Na 4 fakultách jsou k dispozici studie v anglickém jazyce.

APLIKUJTE NYNÍ !!!

Zveme vás kandidáti ze zahraničí, kteří žádají o studium na pravidla, která nejsou platná pro polské státní příslušníky *, že proces přijímání (bakalářské, magisterské programy - AY 2018/2019) probíhá a přijímáme žádosti po celý rok.

* Vezměte prosím na vědomí, že kandidáty, kteří žádají o studium, nevykonáváme nábor na pravidla platná pro občany Polska a EU.

MEZINÁRODNÍ CENTRUM PRO VZDĚLÁNÍ

Mezinárodní studenti, kteří chtějí studovat na naší univerzitě, mají také možnost studovat na polštině po dokončení jednoletého přípravného kurzu v Mezinárodním vzdělávacím centru. Máme studenty z celého světa, kteří studují na Cracow University of Technology v Polsku poté, co absolvovali ICE.

Mezinárodní vzdělávací středisko je mezi-fakultní jednotkou Cracow University of Technology . Studenti a výzkumní pracovníci jsou již více než 25 let vítáni.

Cíle Centra jsou dvojí - jednak pro realizaci městských studií a studií o udržitelnosti; - za druhé, poskytovat roční přípravné kurzy a krátké intenzivní překlenovací kurzy pro zahraniční studenty, kteří mají v úmyslu začít studovat v Polsku.

Přípravné a překlenovací kurzy jsou prostředky, kterými mohou mezinárodní studenti lépe splnit školní požadavky na vstup do vysokých škol. Kurzy na ICE jsou obzvláště vhodné pro zajištění akademického zázemí potřebného k úspěchu v bakalářském nebo postgraduálním programu na univerzitě v Polsku. Nabízíme přípravné kurzy na studijní programy v mnoha oborech inženýrství a vědy, architektury, umění.

Třídy jsou vyučovány zkušenými lektory a výzkumníky. Naši zahraniční studenti mají velmi dobré výsledky v oblasti osobních a akademických úspěchů.

Pokud se vám líbí studium a setkání s lidmi z různých kultur, jsme si jisti, že váš čas strávený v Mezinárodním středisku vzdělávání bude obohacující a příjemný.

Zkontrolujte webové stránky ICE, abyste zjistili něco víc: http://www.mck.pk.edu.pl/en

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Vidět Magistr »

Programs
Contact
Adresa destinace
Cracow University of Technology
ul. Warszawska 24, 31-155

Kraków, Lesser Poland Voivodeship, 31-155 PL
Social Media