Read the Official Description

Kozminski University , založená v roce 1993, je soukromá vysokoškolská instituce s plnými akademickými právy. Univerzita získala polské a mezinárodní akreditace, stejně jako vynikající výsledky v celosvětovém a národním vzdělávacím pořadí, což ukazuje vysokou kvalitu svých programů a služeb. Vzhledem k těmto vlastnostem získaly diplomy KU sami sebe. Nabídka univerzity zahrnuje různé bakalářské, magisterské, MBA a Ph.D. programy. Všechny tyto informace jsou také nabízeny v angličtině.

Od roku 2009 je Kozminski University zařazena do prestižního vzdělávacího žebříčku, který poskytuje "Financial Times" - Business School Rankings, které zahrnují nejlepší univerzity z celého světa. Navíc má za posledních 17 za sebou první místo na soukromých univerzitách ve vzdělávacích žebříčcích publikovaných firmou Perspektywy, Rzeczpospolita a WPROST. Kozminski University obdržela od Národního akreditačního výboru také zvláštní rozlišování v oblasti řízení, správy a právních programů.

Kozminski University má tři mezinárodní akreditace: EQUIS, AMBA a AACSB. Jen asi 70 obchodních škol z celého světa drží všechny tři akreditace. Akreditace AACSB je udělena takovým prestižním univerzitám, jako je Yale a Harvard.

KU má právo udělovat doktorské tituly v následujících oborech: management, ekonomika, finance, sociologie a právo. Jako jediná soukromá vysokoškolská instituce v Polsku má pravomoc udělovat vyšší Ph.D. (habilitační titul) v oboru řízení, právo a ekonomika. Také pod takzvaným parametrickým hodnocením výzkumných jednotek v oboru ekonomie se Kozminski University může pochlubit nejvyšším hodnocením první kategorie.

Vzdělávací nabídka zahrnuje management (v polštině a angličtině), řízení ve virtuálních prostředích (v polštině a angličtině), finance a účetnictví (v polštině a angličtině), ekonomika - mezinárodní trhy, právo, administrativa a společenské vědy v managementu: obchodní a mediální sociologie a psychologie v managementu. Počínaje akademickým rokem 2016/2017 vytvořila univerzita elitní právní program s názvem "Právo a finance".

Kozminski University spolupracuje na výzkumných a výměnných programech s více než 200 prestižními institucemi po celém světě. Všichni vysokoškolští a postgraduální studenti si mohou vybrat ty prestižní univerzity jako cíle pro jejich mezinárodní výměnu.

Naše mise

Využíváme naši podnikatelskou atmosféru, naše firemní vztahy, náš výzkumný potenciál a naši internacionalizaci, abychom měli rozdíl v podnikání, právu a společnosti.

Plachetnice v otevřeném moři v našem logu je symbolem dobrodružství, otevřenosti k novým obzorům, tvůrčí týmové práci a vedení a neomezené možnosti.

Proč si vybrat Kozminski University ?

Prestiž

 • Nejlepší obchodní škola ve střední a východní Evropě podle "Financial Times".
 • Nejlepší obchodní / ekonomická univerzita v Polsku podle žebříčku "Perspektywy".
 • Nejlepší soukromá vysokoškolská instituce v Polsku podle žebříčku "Perspektywy".
 • Strategická aliance s první světovou obchodní školou ESCP Europe.

Vysoká kvalita vzdělání

 • "Triple Crown" - 3 mezinárodní akreditace: EQUIS, AACSB a AMBA.
 • Akreditace IQA CEEMAN - udělená Asociací pro rozvoj managementu ve střední a východní Evropě.
 • Rozdíly od Národní akreditační komise týkající se financí

Internacionalizace

 • Jedna z nejuznávanějších univerzit v Polsku podle žebříčku "Perspektywy".
 • Studijní programy v angličtině na všech úrovních: bakalářské, postgraduální, postgraduální a doktorské.
 • Dvojité studijní programy s mezinárodními partnery.
 • Zahraniční lektoři a studenti z více než 75 zemí.
 • Programy výměn studentů a zaměstnanců s více než 200 partnery na 6 kontinentech.

Obchodní orientovaný

 • Studijní programy prováděné společně se zaměstnavateli (např. Citibank, Accenture).
 • Stáže a učňovské vzdělání v polských a zahraničních firmách.
 • Setkání a konference s obchodními praktiky.
 • Lektoři s praktickými zkušenostmi.
 • Kozminski Venture Lab - akcelerační program pro studenty a absolventy.

Vzdělání hodnotí zaměstnavatelé

 • Číslo 1 v hodnocení "Wprost" soukromých vysokých škol oceněné zaměstnavateli.
 • Programy aktualizované a přizpůsobené potřebám trhu.

Plná akademická práva

 • Práva na udělení Ph.D. stupně v pěti oborech: management, ekonomika, finance, sociologie a právo.
 • Práva na udělení titulu Ph.D. stupně (habilitační) ve 3 disciplínách.
 • Mnoho výzkumných projektů.

Život studentů

 • 19 vědeckých klubů.
 • Vzdělávací výlety.
 • Kulturní a společenské akce.
 • Letní a zimní sportovní tábory.
 • KOZMINALIA - Den univerzity.
 • 13 sportovních sekcí.
Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Kozminski University

Tříletý bakalářský program v managementu (ekvivalent BSc nebo BComm degree) je určen pro studenty, kteří mají zájem o vedení manažerské a podnikatelské kariéry v domácích ... [+]

Tříletý bakalářský program v managementu (ekvivalent BSc nebo BComm degree) je určen pro studenty, kteří mají zájem o vedení manažerské a podnikatelské kariéry v domácích i mezinárodních společnostech.Pořádán v angličtině, program se skládá ze šesti semestrů. Jejím cílem je poskytnout studentům pevný základ v oblasti řízení, financí, účetnictví, řízení lidských zdrojů a dalších oblastí souvisejících s podnikáním v reálném prostředí.Vedené našimi doktoři získávají komplexní znalosti, praktické dovednosti a analytické nástroje potřebné k založení úspěšného podniku nebo k efektivnímu výkonu manažera.Program zahrnuje odbornou stáž a umožňuje studentům vybrat si specializaci v oblasti Podnikání, Marketing nebo Mezinárodní řízení. Každá specializace nabízí svým účastníkům schopnost získat hlubší znalosti a jemně naladit dovednosti v konkrétních oblastech managementu potřebné k úspěšné konfrontaci s četnými problémy při realizaci mezinárodní profesionální kariéry.Co získáte z vašich studiíPraktické dovednosti a analytické nástroje potřebné pro vytvoření nového podnikatelského záměru.Podnikatelské dovednosti a znalosti potřebné k tomu, aby využily dostupné příležitosti a řešily problémy rozvoje podnikání.Znalosti a dovednosti potřebné k tomu, aby se staly podnikatelským lídrem v různých organizacích (ziskové a neziskové).Znalosti týkající se specifičnosti rodinného podniku a procesů nástupnictví.Kreativní myšlení a dovednosti k řešení problémů.Praktické znalosti plánování a provádění marketingových aktivit v různých organizacích.Praktické znalosti o tom, jak vytvořit úspěšné strategie pro dosažení marketingových cílů.Dovednosti a kompetence v používání marketingových nástrojů informačních a komunikačních technologií (ICT).Praktická schopnost realizovat projekty marketingového výzkumu - plánování a realizace.Podrobné znalosti o tom, jak prozkoumat nové trhy prostřednictvím mezinárodních marketingových aktivit.Praktické znalosti současných trendů v marketingu (např. Marketing sociálních médií, virální marketing atd.)Znalosti o mezinárodních a... [-]
Polsko Warsaw
October 2019
Denní studium
3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Kozminski University

Specializace finančního řízení na bakalářském studiu Finance a účetnictví je tříletý program v angličtině, který připravuje studenty na práci v oblasti financí a účetnict ... [+]

Specializace finančního řízení na bakalářském studiu Finance a účetnictví je tříletý program v angličtině, který připravuje studenty na práci v oblasti financí a účetnictví. Jejich znalosti a dovednosti jsou rozvíjeny intenzivně, stejně jako jejich schopnost řešit problémy a rozhodovat, neboť se zaměřují na formulování, implementaci a monitorování obchodní strategie a politiky.

Cílem programu je vytvořit technicky kompetentní odborníky s vysokými etickými standardy a dobrým obchodním smyslem. Kurikulum programu kombinuje výhody tradičního účetnictví s širokou škálou obchodních témat, které odrážejí rostoucí potřeby a odpovědnosti finančních odborníků a umožňují studentům čelit výzvám stále se měnícího globálního ekonomického prostředí. Absolventi bakalářského programu mohou očekávat, že budou mít co nejširší možnou kariéru ve všech oblastech podnikání.... [-]

Polsko Warsaw
October 2019
Denní studium
3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Kozminski University

Program Management and Artificial Intelligence v Digital Society je specializací na bakalářský program managementu. Program je vzácná, ale velmi potřebná kombinace důvtip ... [+]

Program Management and Artificial Intelligence v Digital Society je specializací na bakalářský program managementu.Program je vzácná, ale velmi potřebná kombinace důvtipných manažerských znalostí s programovacími dovednostmi a analýzou dat .Studie jsou zaměřeny na vzdělávání více a více manažerů požadovaných na trhu práce, kteří současně:obchodní dovednostiznalost nových technologií a jejich dopad na společnostznalost kvantitativních a kvalitativních výzkumných metodprogramovací kompetence (programování v několika jazycích - Python, Java)Navíc studenti zvládnou nástroje pro multidimenzionální analýzu digitalizačních procesů a získají dovednosti potřebné k identifikaci, získání, uložení a analýze dat velkého objemu (Big Data).Studenti mají příležitost seznámit se s teoriemi, které dávají hlubší pochopení probíhající technologické revoluce a souvisejících sociálních a obchodních změn.Během studií je implementován modul o umělé inteligenci , díky němuž studenti získají dovednosti v oblasti programování a strojového učení, stejně jako jejich využití v podnikání.Od druhého semestru budou studenti pracovat ve skupinách na počátečním nebo realizačním projektu pod vedením specialistů KU.Během studií získají studenti certifikát, který uvádí, že absolvovali programovací program pro Python a osvědčení o získání základního kursu strojového učení .Program nabízí spoustu volnosti při rozvíjení zájmů studentů nabídnutím volitelných kurzů zaměřených na prohlubování jejich zájmů.Studie probíhají pouze v režimu na plný úvazek.Co získáte z vašich studiíTeorie v oblasti řízení.Umělá inteligence a strojní učení.Projektový management.Inovace v oblasti financí (fin-tech).Moderní teorie o řízení inovací.Analýza velkých dat.Obchodní modely vyvinuté v digitální ekonomice.Základy programování ve vybraných jazycích.Základy marketingu v nových médiích.Použití teorie k analýze problémů týkajících se řízení technologií a role technologií v moderní společnosti.Aplikace strojních učebních technik.Vizualizace dat.Aplikovat techniky strategického plánování na problémy dané... [-]
Polsko Warsaw
October 2019
Denní studium
3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

How to choose a business school?

Success starts at Kozminski - Lucie Borne from France

Success starts at Kozminski - Daniel Stein from Germany

Success starts at Kozminski - Artem Kovtun from Ukraine

Kozminski University
Address
Kozminski University 57/59 Jagiellońska St.
03-301 Warsaw, Masovian Voivodeship, Polsko
Website
Telefonní číslo
+48 22 519 21 00