Polish-Japanese Academy of Information Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Polsko-Japanese Academy of informačních technologií (Bývalý polský-japonský institut informačních technologií), je jedním z Nejlepší nestátní instituce vysokoškolského vzdělávání v Polsku, často chválil zaměstnavatelů, studentů a médií. Bylo založeno v roce 1994 na základě dvoustranné dohody mezi vládami Polska a Japonska. Klade důraz především na vzdělávacím programu, který je průběžně přezkoumávána a aktualizována, aby splňovaly požadavky trhu práce, obecně přijímané akademické standardy, jak polské a evropské, pokrok v oblasti výpočetní techniky a jejich aplikací. PJAIT má právo udělit bakalářské, inženýr, magisterských a doktorských titulů v oblasti vědy a umění. Jako jeden ze čtyř soukromých vysokých škol, to přiznává titul PhD.

Její vzdělávací nabídka zahrnuje studie v oblasti informatiky, informační management, umění a designu, interiérového designu a kulturu Japonska.

Fakulta výpočetní technika je nesporný lídr na vzdělávacím trhu v Polsku. Klademe důraz na které mají vysoce kvalitní vzdělávací program odpovídající potřebám trhu, a na výuku s využitím state-of-the-art technologií.

Fakulta Informace Management nabízí moderní inženýr studie, které kombinují znalosti managementu se znalostí informačních technologií. Umění a design Profil studia umožňuje získávání znalostí potřebných pro tvorbu multimediálních děl vyznačující se použitím moderních technologií, jakož i rozvoj vlastní umělecké dovednosti. Absolventi jsou zdatní uživatelé IT nástrojů a mít znalost grafických umění.

Design interiéru je interdisciplinární obor, který dává hlubší znalosti, povědomí a dovednosti při vytváření lidské prostředí. Fakulta Kultura Japonska nabízí kulturní studia, se zvláštním zaměřením na kulturu a umění Dálného východu a rozsáhlé studium japonského jazyka.

PJAIT Zaměřuje se na praktické dovednosti, Díky, že naši studenti a absolventi nemají problém najít práci. Jsou dobře vybavený pro práci v mnoha oblastech, ve kterých praktická znalost IT je podmínkou. PJAIT zaměstnává vynikající odborníky, výzkumné pracovníky a akademické učitelů z Polska a dalších zemí.

Studenti všech fakult mohou využít vynikající zařízení, jako je moderní výpočetní techniky a grafického designu laboratoře. PJAIT pořádá také řadu setkání se vědci, umělciIT společnosti a zástupci budoucí zaměstnavatelé. PJAIT podporuje studenty vědecký výzkum a zájmy. Existuje mnoho zájmových skupin a sportovní kluby. Na základě dohod o spolupráci, PJAIT studenti a pedagogičtí pracovníci se mohou účastnit na zahraničních výměnných programů. PJAIT má meziuniverzitní výměny v rámci programu LLP Erasmus s 31 vysokými školami (např Japonska, Velké Británie, Německa, Španělska, Itálie). Škola nabízí Rozsáhlý systém stipendií, Studenti jsou povinni podílet se na stáž a nejlepší z nich mají možnost získat umístění s mezinárodně uznávaných společností. Studium v ​​PJAIT zaručují zajímavé a dobře placených pracovních míst v budoucnu, Jsou investice do budoucí profesní úspěch.

Areálu školy se nachází v centru Varšavy a obsahuje knihovnu s čítárnou, ubytovna, knihkupectví, bar a vlastní nakladatelství.

Tak neváhejte a přidejte se k nám!

Místa

Varšavě

Adresa, 1. řádek
ul. Koszykowa 86
02-008 Varšavě, Mazovské vojvodství, Polsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium