Přečtěte si oficiální popis

School of Form nabízí 3,5-rok na plný úvazek designu hřiště, po kterém studenti získat bakalářský titul na univerzitě v sociálních a humanitních věd (MVE).

Škola Forma má:

Polsko je nejlepší studijní program podle ministerstva vědy a vysokého školství; vynikající a uznávaný tým lektorů; moderní a dobře vybavené dílny a ateliéry; vynikající vztahy spolupráce s mnoha polských i mezinárodních společností. Unikátní studijní program kombinuje projektové práce a vzdělávání v oblasti humanitních věd, který byl vyvinut naším týmem odborníků pod vedením Lidewij Edelkoort, předsedkyně Design Academy v Eindhovenu (1999-2008), ředitel pro strategický a mentor školy formuláře.

Škola Forma je otevřená pro všechny - tinkerers, analytiků, programátorů, lidi s láskou k DIY - a pomůže vám rozvíjet, doplňovat, zlepšit a využít své schopnosti a zájmy.

Pokud chcete ovlivnit změny ve světě, ke zlepšení kvality života občanů, a pochopit a uspokojit potřeby dnešní společnosti, pak škola Formulář je pro vás.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Polština

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

School of Form at the University of Social Sciences and Humanities - SWPS

Program byl nominován na nejlepší program v Polsku podle ministerstva vědy a vysokého školství, která musela prolézt mamuta milion kandidáty s cílem nalézt vítěze. ... [+]

Bachelor of Design Proč tento kurz?

Studijní program v designu na Poznaň kampusu univerzity sociálních a humanitních věd (School of Form), byla nominována na nejlepší program v Polsku podle ministerstva vědy a vysokého školství, která musela prolézt mamuta milion kandidáty, aby se najít vítěze.

Ministerstvo zdůraznilo interdisciplinární charakter programu a skutečnost, že zahrnuje moderní přístupy ke vzdělávání a učí praktické dovednosti dávají studentům kompletní průpravu pro jejich budoucnost v reálném pracovním prostředí.

Ministerstvo uděluje 62 majorů v 37 vysokých školách, devět z nich byly soukromé školy. Vítězné oddělení a schopnosti byly uděleny dotace ve výši 1 milionu PLN k dalšímu zlepšení výuky.... [-]

Polsko Poznań
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Welcome to School of Form