Přečtěte si oficiální popis

Vincent Pol University (VPU) se nachází v Lublinu ve východním Polsku, 170 km jižně od Varšavy. Lublin je historické město na břehu řeky Bystrzyca. Je oblíbeným cílem turistů a studenty stejně, a je skvělým místem ke studiu.

VPU je soukromá vysoká škola, s plnou akreditaci od ministerstva vědy a vysokého školství. Byli jsme založili s cílem umožnit našim studentům dosáhnout svých profesních cílů a rozvíjet své vášně.

Nabízíme jak na plný úvazek a částečný úvazek diplom na univerzitě. Naše akademické zaměstnanci jsou vysoce kvalifikovaní učitelé, hovoří plynně anglicky a odborníky ve svých oborech. Univerzita má moderní budovy s odborným učeben přizpůsobena potřebám různých tříd, jako je fyzioterapie, kinezioterapie, kosmetologie, biomechaniky, masáže, chemie, cestovní ruch, hotelnictví, gastronomie, geografie a IT. K dispozici jsou také rekreační prostory, včetně tělocvičny, fitness apartmá, bazén a studia pro aerobiku a dalších sportovních aktivit. Student Kavárna je oblíbeným místem setkávání pro studenty. Univerzita má počítačovou síť s Wi-Fi připojení pro všechny studenty. Pro maximální pohodlí a bezpečí, některé pokoje jsou vybaveny klimatizací a kamerovým systémem.

VPU se v popularitě s mezinárodními studenty roste a máme vyhrazené International Student Centre, Které mohou pomoci s aplikací, víza a ubytování. V roce 2010 univerzita založila Akademické Rehabilitační centrum, Moderní klinika, které mají být použity nejen naši fyzioterapie studentů, ale i občané Lublinu. Centrum má nejmodernější vybavení pro diagnostiku a rehabilitaci, a je sjednán u polského národního zdravotního systému. Je to také místo, kde se studenti dělat svou klinickou praxi a kde lze provádět vědecký výzkum.

Vincent Pol University se nachází v blízkosti centra města, se snadným přístupem pro studenty městskou hromadnou dopravou nebo autem. Lublin má mnoho cenově dostupné restaurace, bary a zařízení pro volný čas, a naši studenti vychutnat večery v historickém a bezpečné centra města. Je to ideální místo pro studenty z celého světa, a vítáme vás na VPU.

Studenti zapsaní na VPU si mohou vybrat ze čtyř následujících oborů v anglickém jazyce: • Fyzioterapie (2-leté program MSc, 3-leté program BSC)
• Cestovní ruch a rekreace (2-leté program MA, 3 roky BA program)
• Beauty Therapy (3-leté program BSC)
• Sport Science (3-leté program BSC)
• International Business Management (3 roky bakalářský program),

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

Vincent Pol University in Lublin, Poland

Absolventi bakalářského studia cestovního ruchu a Hospitality Management mít znalosti o přírodě, sociální ekonomiky a organizace-právních oborů a praktické dovednosti, kt ... [+]

Bakalářské studijní absolventi cestovního ruchu a pohostinství řízení mají komplexní znalosti o prostředí, společnosti, ekonomiky a právní organizace. Tento kurz bude apelovat na vás, pokud hledáte pro kariéru v oblasti cestovního ruchu, pokládaný být největší světová průmysl.

The 3-rok plný-time program v kombinaci in-hloubkové studie o cestovním ruchu v tuzemsku i zahraničí s vývojem základní obchodní znalosti a dovednosti. Zvláštností tohoto kurzu je kladen důraz na stále důležitější forem cestovního ruchu, jako jsou venkovské turistiky, udržitelného cestovního ruchu a ekoturistiky. 12-týdenní praktický výcvik je nedílnou součástí vzdělávacího procesu. Studenti si mohou ověřit své teoretické znalosti a uvést do praxe v prestižních hotelů v Polsku, jako je Europa Hotel, cestovní kanceláře, penziony a za přírodních rezervací a parků. Se účastní v poli týdenní praxe v oblasti vysokoškolského vzdělávání a rekreační středisko v Piotrawin po Visle a v národních veletrzích cestovního ruchu (v Poznani, Varšavě), nebo může jít do Berlína na mezinárodních veletrzích (ITB Berlín). ... [-]

Polsko Lublin
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
6 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Vincent Pol University, Lublin, Poland

Vincent Pol University in Lublin
Adresa, 1. řádek
ul. Choiny 2
20-816 Lublin, Lublin Voivodeship, Polsko
Website
Telefonní číslo
+48 81 740 72 40