Přečtěte si oficiální popis

WSB University in Gdansk stará o své studenty. Správná infrastruktura pozitivně ovlivňuje pohodlí při studiu. Připravili jsme pro Vás moderní učební laboratoře se špičkovým vybavením a softwarem a prostor pro učení a relaxaci. Kromě toho jsou budovy přátelsky postižené. Je to potěšení studovat na tomto místě.

Přátelské místa

V budovách jsou k dispozici následující zařízení:

  • Soudní síň: přizpůsobená právním fakultám byla připravena zvláštní soudní síň pro výkon soudních řízení, kde probíhají příslušné simulační kurzy.
  • Fotografická laboratoř - vlastní laboratoř univerzity využívá studenti grafického designu a multimédií ke školení praktických dovedností. Laboratoř je vybavena profesionálním osvětlením, kamerami, vyměnitelnými pozadím pro fotografování a videokamerou.
  • Tiché a vokální dílny: v knihovně jsou dvě místnosti, které si studenti mohou rezervovat, aby jim například poskytli prostor pro práci ve skupinách v rámci projektu, a současně mohli využívat knihovní zdroje.
  • Studentské zóny - čtyři pokoje vybavené pohodlnými pohovkami, stoly, kávovary a televizí. Místnosti poskytují prostor k odpočinku nebo k učení se v přestávkách mezi třídami.
  • Zelené plochy s lavičky, houpací sítě, dřevěné domy, místa k učení, relaxaci, jíst, mluvit a socializovat.

Praktičnost je naší prioritou

WSB University in Gdansk je škola, která prakticky poskytuje praktické kurzy. To je jedna z našich charakteristických rysů. Jako jediní v regionu poskytujeme třídy v duálním systému, což znamená, že přibližně 50% předmětů v dané specialitě na částečný úvazek se týká tříd prováděných v prostorách našeho obchodního partnera. Díky tomu naši studenti získají v budoucnu praktické znalosti a dovednosti, které budou moci využít ve své profesní kariéře. Třídy jsou prováděny učiteli-praktiky, kde teorie je konfrontována s reálnými případy. Studenti mohou také získat odpovědi na absorpci otázek týkajících se praktických aspektů profesí, které studují.

WSB také pomáhá při zahájení profesionální kariéry. Kariérní úřad každoročně nabízí více než 1000 odborných praxí, praxe a pracovní nabídky ve společnostech s různými aktivitami. Z tohoto důvodu mohou studenti prakticky využít znalosti získané během studia a získat další příjmy.

Oddělení mezinárodních vztahů

Oddělení mezinárodních vztahů na WSB University in Gdansk je velmi aktivní nejen při každodenní akvizici zahraničních studentů, ale také jim pomáhá při adaptačním procesu ve škole. Odbor organizuje jazykové kurzy pro cizince, adaptační dny, kulturní workshopy a pomáhají při hledání ubytování.

Vzhledem k tomu, že v oddělení jsou různí státní příslušníci, včetně nepálců, Ukrajinců a Poláků, jsme schopni porozumět našim zahraničním studentům a nabídnout jim služby, které potřebují.

ZPŮSOBEM ZPŮSOBILÉHO ZKUŠEBNÍHO STUDIE!

https://www.wsb.pl/english/co-financed-studies

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Polština

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

WSB University in Gdansk

V důsledku rozvoje trhu cestovního ruchu se angličtina stala jednou z nejdůležitějších kompetencí. V dlouhodobé perspektivě, kdy vývojové trendy v sektoru HoReCa a tržní ... [+]

V důsledku rozvoje trhu cestovního ruchu se angličtina stala jednou z nejdůležitějších kompetencí. V dlouhodobé perspektivě, kdy vývojové trendy v sektoru HoReCa a tržní údaje o 8% růstu zahraničních turistů přicházejí meziročně, je schopnost plynulé komunikace v angličtině klíčovou podmínkou pro získání zaměstnání s velmi atraktivní odměnou.

Vybrané odborné předměty :

organizace obchodní turistiky, prodej a marketing turistického produktu, management v hotelovém průmyslu [-]
Polsko Gdańsk
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
WSB University in Gdansk

Vývoj softwaru je studiem v angličtině v programování. Při zahájení práce na programovém projektu je třeba zvážit několik prvků, včetně analýzy potřeb, modelování, implem ... [+]

Vývoj softwaru je studiem v angličtině v programování. Při zahájení práce na programovém projektu je třeba zvážit několik prvků, včetně analýzy potřeb, modelování, implementace softwaru a odstranění chyb. Mělo by se pamatovat na to, že každá z fází může být provedena jedním z mnoha způsobů.

V současné době mohou programátoři používat mnoho specializovaných nástrojů podporujících vývoj kompilovaných aplikací a jejich správu. Povolání programátora zůstává nejoblíbenějším na trhu a programovací jazyk je mezinárodní jazyk.

Vaše znalosti a dovednosti budou zahrnovat:

syntax a sémantika programovacích jazykůkompilační technikyprogramování na úrovni operačního systémurozptýleného a cloudového programovánívývoj sofistikovaných podnikových aplikací v síťovém prostředí... [-]
Polsko Gdańsk
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
WSB University in Gdansk

Používání angličtiny je v současné době jednou ze základních dovedností v podnikání. Proto navrhujeme fakultu, kde budete schopni kombinovat získání znalostí a praktickýc ... [+]

Používání angličtiny je v současné době jednou ze základních dovedností v podnikání. Proto navrhujeme fakultu, kde budete schopni kombinovat získání znalostí a praktických dovedností týkajících se provozu společností s rozšířeným vzděláním v angličtině. To vám pomůže šetřit čas a soustředit se na získání zkušeností.

Vaše znalosti a dovednosti budou zahrnovat:

odborný slovník financí, managementu a marketinguplynulé používání obchodního jazykapřeklad / tlumočení a vedení jednání o kulturních rozdílechzpracování dokumentace a korespondence v angličtiněodborné vedení obchodních jednání se zahraničními obchodními partneryvývoj a příprava marketingových plánů a propagačních aktivit na zahraničních trzíchznalosti problematiky bankovnictví, financí a účetnictví.... [-]
Polsko Gdańsk
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
WSB University in Gdansk

Tri-město je sídlem mnoha společností nabízejících mezinárodní účetnictví a finanční služby. Požadavky, které je třeba splnit, aby mohli být zaměstnáni v těchto společnos ... [+]

Tri-město je sídlem mnoha společností nabízejících mezinárodní účetnictví a finanční služby. Požadavky, které je třeba splnit, aby mohli být zaměstnáni v těchto společnostech, abychom jmenovali několik, zahrnují plynulou angličtinu a znalosti účetnictví a financí. Specializace Mezinárodních finančních služeb poskytuje možnost splnění požadavků těchto zaměstnavatelů.

Vaše znalosti a dovednosti budou zahrnovat:

provozování trhu s investičními fondyposkytování finančních služeb zahraničním společnostemprovozní obsluha investičních fondůzúčtování transakcí s cennými papíryhodnocení finančních nástrojůznalosti problematiky bankovnictví, financí a účetnictví.provádění finančních analýz pro společnosti působící na mezinárodním trhu... [-]
Polsko Gdańsk
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

WSB in Tricity