Přečtěte si oficiální popis

Warsaw College of Promotion

Propagace, Média

Univerzita si klade za cíl vzdělávat vysoce kvalifikované odborníky, poskytovat jim dobré teoretické znalosti a pokročilé odborné dovednosti odpovídající očekáváním trhu práce. Vytváříme mobilní a flexibilní profesionály vhodné pro nové pracovní příležitosti. Náš vzdělávací cíl je nejlépe popsán latinským mottem univerzity „Consilio Manuque“ (s obezřetností a zdvořilostí).

Vzdělání na naší univerzitě je založeno na originálních programech a studijních plánech určených pro jednotlivé specializace. 16leté zkušenosti v oblasti vzdělávání, důkladného výzkumu a flexibilního přístupu ke změnám nám umožňují odstranit řadu znalostí a dovedností, které mohou být pro budoucí trh práce irelevantní a učinit proces vzdělávání šitý na míru potřebám každého jednotlivce. student.117311_pexels-photo-669615.jpeg

Formy studia

Vzdělání na naší univerzitě probíhá formou přednášek, kurzů, seminářů, jazykových kurzů a workshopů. Formy kurzů jsou přizpůsobeny konkrétním předmětům a vyučovaným dovednostem. Studenti se také mohou zúčastnit pravidelných konzultací s lektory. Moderní výukový program zaměřený na praktické dovednosti nemůže být realizován bez potřebného vybavení, včetně počítačových aplikací, které bude student muset použít po svém zaměstnání.

Učitelé

Výuka na univerzitě je prováděna přes 100 lektorů, včetně většiny profesorů a lékařů. Pracovníci univerzity jsou specialisté, kteří se aktivně zapojují do svých profesních oborů a jsou proto odpovědní za provádění odborného vzdělávání.

Hodnocení kvality

Vysoká kvalita vzdělání je naším primárním zájmem. V roce 2016 byla univerzita akreditována Polskou akreditační komisí a akreditace je platná do roku 2023.

Mít se dobře

Studenti na Promotion, Media

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

Warsaw College of Promotion

Náš management BA full-time program je nabízen v angličtině. Program trvá 3 roky (6 semestrů) a je určen absolventům středních škol z celého světa, kteří získali alespoň ... [+]

Náš mezinárodní management BA program

Náš management BA full-time program je nabízen v angličtině. Program trvá 3 roky (6 semestrů) a je určen absolventům středních škol z celého světa, kteří získali alespoň středně pokročilé znalosti angličtiny jak ústní, tak písemnou formou. Studium je organizováno podle standardů nezbytných pro získání polského (evropského) titulu bakalář na fakultě managementu. Dominují jim odborně profilované předměty v jedné ze specializací: reklama, multimediální design, sociální média a řízení lidských zdrojů.

Od kandidátů se vyžaduje, aby se zúčastnili online rozhovoru v angličtině. Datum a čas pohovoru jsou stanoveny individuálně pro každého kandidáta.... [-]

Polsko Warsaw
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině