Warsaw Film School

Úvod

Read the Official Description

Warsaw Film School - desetiletí ve filmu a inovacích

WarsawFS102

Warsaw Film School byla založena v roce 2004 polským filmovým režisérem, producentem a scénáristou Maciej Slesicki a jedním z nejpopulárnějších herců v zemi, Boguslawem Lindou - herci protagonisty posledního filmu "Afterimage" Andrzeje Wajdy.

Akademie je unikátní filmová instituce, jedna ze tří v zemi, která uděluje diplomy BA a jediná umělecká škola pod záštitou Ministerstva kultury, aby získala BA International Studies v angličtině.

Umístěný v hlavním městě Polska, Varšavská filmová škola je středem filmového vzdělávacího střediska, který také zahrnuje filmovou profilovanou střední školu, střední školu, odbornou vysokou školu, kino umění Kino Elektronik a produkční společnost.

Lektoři Varšavské filmové školy, jako například helmer Krzysztof Zanussi a Bartosz Konopka, nominovaní na Oscara, patří mezi nejznámější polské a mezinárodní filmaře, odborníky v oblasti filmu a nových médií. V roce 2010 se Varšavská filmová škola přestěhovala do zcela nového areálu s rozlohou 2 600 m2 a nabízí prostor pro natáčení filmů a fotografií, tmavé místnosti, postprodukční zázemí a špičkové zvukové studio.

Naše absolventka Dorota Kobiela byla nominována na Oscary 2018 za "Loving Vincent". Jednalo se o druhou nominaci na Oscara, o kterou se mohou na našich školních absolventů pyšnit. První dokument dostal Tomasz Śliwiński v roce 2015 za dokumentární krátký předmět "Naše prokletí".

Varšavská filmová škola je v centru Polska, země, která ročně produkuje zhruba 60 celovečerních filmů a ročně se podílí na 20 až 30 mezinárodních koprodukčních projektech. Sídlíme uprostřed dynamicky se rozvíjejícího audiovizuálního trhu se silnou filmovou tradicí a upřímným připoutáním k filmu jako způsobu osobního a politického vyjádření.

Varšavská filmová škola organizuje řadu vzdělávacích, uměleckých a odborných akcí, včetně Script Fiesta - jediného plně otevřeného evropského festivalu věnovaného umění psaní na obrazovce. Každý rok se setkávají stovky odborníků na týden mistrovských kurzů, workshopů, pitchingů a společenských akcí. Seznam zvláštních hostů patří Joe Eszterhas, Pilar Alessandra, Linda Aronson, Jane Campion a vítěz Sundance 2016 z Izraele - Elite Zexer.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BA programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BA

BA filmová režie a video hry

Campus forma Denní studium 3 let October 2019 Polsko Warsaw

Tento 3letý filmový režijní program BA spojuje akademickou teorii s praktickými dovednostmi, které studentům poskytují komplexní znalosti, které potřebují k nalezení práce v konkurenční oblasti filmového a herního průmyslu. Studenti se naučí odborné dovednosti nezbytné k tomu, aby se stali ředitelem filmu nebo videohry. Studenti budou pracovat na produkcích každého z nich s různými posádkami, režiséry, kamerami, herci, producenty, herními designéry a získají praktické zkušenosti, které pomáhají při přípravě na vstup do filmového a videoherního průmyslu. Každý student uděluje 4 filmy / cvičení v průběhu akademického roku plus film na konci roku, a to v úzké spolupráci s dalšími studenty různých oborů. Týmová práce a spolupráce jsou naše základy. [+]

PŘIHLÁŠENÍ pro akademický rok 2019-2020Přihláška bude oznámenaInovační vzdělávací program

Warsaw Film School zahájila jedinečný, vysokoškolský BA film a multimediální kurz, který se ukázal jako velmi populární mezi zahraničními studenty. Inovativní program pro naši novou specializaci ve filmovém režii a videohrách je založen na znalostech a zkušenostech multimediálních specialistů světové úrovně, stejně jako aktivních filmařů, tvůrců a producentů videohier.

Studenti budou mít možnost využít špičkové vybavení dostupné na trhu.

Všechny kurzy se budou konat v angličtině v upravených dílnách, studiích a pořádaných filmových sadách ve Warsaw Film School .... [-]


BA Kinematografie a postprodukce

Campus forma Denní studium 3 let October 2019 Polsko Warsaw

Tento kurz BA zkoumá mnoho způsobů, jakými se kameraman podílí na společném procesu překladu scénářů do smysluplných a stimulujících filmů. Pracujeme v předvýrobě, v sadě i v korekci barev, protože věříme v zahrnutí kameramana do všech fází filmového procesu. Cvičení, workshopy a mistrovské kurzy s jedním z nejznámějších názvů polské kinematografie. Kritické a analytické studium dějin a vývoji kinematografie dává našim studentům pevný základ v umění a řemeslech jejich budoucí kariéry. Cílem je zlepšit a rozšířit znalosti a dovednosti studentů pomocí všech výše uvedených metod zachycení obrazu. Filmoví absolventi, kteří dokončí studium v Polsku, jsou velice žádoucí v Evropě i severoamerickém kontinentu, kteří jsou najatí pro reklamy, videa i velké rozpočtové produkce. [+]

PŘIHLÁŠENÍ pro akademický rok 2019-2020Přihláška bude oznámenaInovační vzdělávací program

Warsaw Film School zahájila jedinečný, vysokoškolský BA film a multimediální kurz, který se ukázal jako velmi populární mezi zahraničními studenty. Inovativní program pro naši novou specializaci v oblasti kinematografie a postprodukce je založen na znalostech a zkušenostech světových multimediálních specialistů i aktivních filmařů a tvůrců.

Studenti budou mít možnost využít špičkové vybavení dostupné na trhu.

Všechny kurzy se budou konat v angličtině v upravených dílnách, studiích a pořádaných filmových sadách ve Warsaw Film School .... [-]


Contact
Adresa destinace
Warsaw Film School
gen. Zajączka st. 7

Warsaw, Masovian Voivodeship, 01-518 PL