Warsaw Film School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Warsaw Film School - 15 let ve filmu a inovacích

WarsawFS102

Warsaw Film School byla založena v roce 2004 polským filmovým režisérem, producentem a scenáristou Maciejem Slesickim a jedním z nejoblíbenějších herců v zemi, Boguslawem Lindou - thespianským protagonistou posledního filmu Andrzeje Wajdy "Afterimage".

Akademie je unikátní filmová instituce, jedna ze tří v zemi, která uděluje diplomy BA a jediná umělecká škola pod záštitou Ministerstva kultury, aby získala BA International Studies v angličtině.

Warsaw Film School se sídlem v hlavním městě Polska je centrem filmového vzdělávacího centra, které zahrnuje také filmovou profilovanou střední školu, střední školu, odbornou školu, umělecké kino Kino Elektronik a produkční společnost.

Přednášející Warsaw Film School jako je helma Krzysztof Zanussi a akademická cena Bartosz Konopka, patří mezi nejuznávanější polské a mezinárodní filmaře, odborníky v oblasti filmu a nových médií. V roce 2010 se Warsaw Film School přestěhovala do zcela nového kampusu s kapacitou 2 600 m2, který nabízí prostor pro natáčení filmů a fotografií, temné místnosti, postprodukční zařízení a špičkové zvukové studio.

Naše absolventka Dorota Kobiela byla nominována na Oscary 2018 za "Loving Vincent". Jednalo se o druhou nominaci na Oscara, o kterou se mohou na našich školních absolventů pyšnit. První dokument dostal Tomasz Śliwiński v roce 2015 za dokumentární krátký předmět "Naše prokletí".

Warsaw Film School je v srdci Polska, země, která produkuje kolem 60 hraných filmů ročně a je zapojena do 20 až 30 mezinárodních koprodukčních projektů ročně. Jsme založeni uprostřed dynamicky se rozvíjejícího audiovizuálního trhu se silnou filmovou tradicí a upřímnou vazbou na film jako na způsob osobního a politického vyjádření.

Warsaw Film School pořádá řadu vzdělávacích, uměleckých a odborných akcí, včetně Script Fiesta - jediného plně otevřeného festivalu v Evropě, věnovaného umění psaní na obrazovku. Stovky profesionálů se každoročně scházejí na týden mistrovských kurzů, workshopů, workshopů a společenských akcí. Mezi speciálními hosty patří Joe Eszterhas, Pilar Alessandra, Linda Aronson, Jane Campion a vítěz Sundance 2016 z Izraele - Elite Zexer.

Místa

Varšavě

Adresa, 1. řádek
Warsaw Film School 7 gen. Zajączka st.
01-518 Varšavě, Mazovské vojvodství, Polsko