Warsaw Film School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Warsaw Film School - 15 let ve filmu a inovacích

WarsawFS102

Warsaw Film School byla založena v roce 2004 polským filmovým režisérem, producentem a scenáristou Maciejem Slesickim a jedním z nejpopulárnějších herců země, Boguslawem Lindou - protagonistou posledního filmu Andrzeje Wajdy "Afterimage".

Akademie je jedinečná filmová instituce, jedna ze tří v zemi, která uděluje diplomy BA, a jediná umělecká škola pod záštitou Ministerstva kultury, která má BA International Studies v angličtině.

Warsaw Film School sídlí v hlavním městě Polska a je centrem centra filmové výchovy, které zahrnuje také filmovou střední školu, střední školu, odbornou školu, umělecké kino Kino Elektronik a produkční společnost.

Lektoři Warsaw Film School jako je helmista Krzysztof Zanussi a akademická cena nominovaná na Bartosze Konopky, patří mezi nejuznávanější polské a mezinárodní filmaře, specialisty v oblasti filmu a nových médií. V roce 2010 se Warsaw Film School přestěhovala do zcela nového kampusu s kapacitou 2 600 m2, který nabízí prostor pro natáčení filmů a fotografií, temné místnosti, postprodukční zařízení a špičkové zvukové studio.

Naše absolventka Dorota Kobiela byla nominována na Oscary 2018 za "Loving Vincent". Jednalo se o druhou nominaci na Oscara, o kterou se mohou na našich školních absolventů pyšnit. První dokument dostal Tomasz Śliwiński v roce 2015 za dokumentární krátký předmět "Naše prokletí".

Warsaw Film School je v srdci Polska, země, která produkuje kolem 60 hraných filmů ročně a je zapojena do 20 až 30 mezinárodních koprodukčních projektů ročně. Jsme založeni uprostřed dynamicky se rozvíjejícího audiovizuálního trhu se silnou filmovou tradicí a upřímnou vazbou na film jako na způsob osobního a politického vyjádření.

Warsaw Film School organizuje řadu vzdělávacích, uměleckých a profesionálních akcí, včetně Script Fiesta - jediného plně otevřeného evropského festivalu věnovaného umění psaní na obrazovku. Každý rok se stovky odborníků scházejí na týden mistrovských kurzů, workshopů, pitchingu a společenských akcí. Mezi speciální hosty patří Joe Eszterhas, Pilar Alessandra, Linda Aronson, Jane Campion a vítěz Sundance 2016 z Izraele - Elite Zexer.

Místa

Varšavě

Adresa, 1. řádek
Warsaw Film School
7 gen. Zajączka st.

01-518 Varšavě, Mazovské vojvodství, Polsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium