Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Tecnologia e Gestão de Lamego (ESTGL)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vytvořil nařízení s mocí zákona 264/99 ze dne 14. července, škola technologií a managementu Lamego přišel do provozu v akademickém roce 2000/2001, s kurzy managementu a informačních a Management cestovního ruchu, kultury a dědictví. V roce 2002-03 se stal operační průběh informatiky a telekomunikační techniky v 2004- 2005, účetními a auditorskými kurzy a sociálních služeb v období 2005-2006 kurzů turistické informace a sekretariát správa v 2007/2008 kurzu Sociální práce Post-zaměstnání a v roce 2008/2009 o účetnictví Course a Post-auditorské práce.

Škola je organický jednotka polytechnického institutu Viseu obdařen správní samostatnosti, s vědeckou a pedagogickou. Věnováno počátečního vzdělávání ve vědeckých oblastech, které bezprostředně mohou zasahovat do činnosti hospodářských a výrobních odvětví jejich území, odborná příprava poskytovaly v oblasti cestovního ruchu, managementu, účetnictví, správa, informační technologie, telekomunikace a sociálních služeb, have- ukázal zajímavé sázky, a to nejen pro denní kurzy, ale stále více i pro kurzy, které běží po práci a večerních kurzů. Dostupnost školení v post-pracovní doby pomohly získat nové cílové skupiny, které je aktivum v kvalifikaci a rekvalifikaci majetku. Také v tomto aspektu postgraduální nabídku učinil další tréninkový areál s rostoucí poptávkou, a to zejména pro ty, kteří se snaží zlepšit své dovednosti ve tváři každé větší požadavky trhu práce.

Posláním ESTGL je: a) rozvíjet globální a vyrovnaný, student, intelektové dovednosti, kulturní, výzkumné a neustále aktualizovány v průběhu celého života, jejímž cílem je kvalifikace na vysoké úrovni, s cílem součinnosti mezi potřebami a nabídek školení, za řádné začlenění studentů do pracovního trhu na národní a mezinárodní rámec; b) provádět opatření v institucích, inovace modelu a Excelênc vzdělávání, odborné přípravy, výzkumu a intervence v komunitě s důrazem na činnost svých učitelů, výzkumných pracovníků a dalších pracovníků, stimulující trvalé intelektuální a odbornou přípravu studentů v logice podmínkách všichni řádně kvalifikované občané měli přístup k vyššímu vzdělání, integrace perspektivu školení celoživotní přizpůsobit novým výzvám; c) na podporu mobility studentů a absolventů jak na národní, tak na mezinárodní, především do zemí v evropském prostoru a portugalsky mluvících zemí, v rámci politiky definované BTI; d) podílet se na styčných aktivit Socie předávání znalostí, jakož i přispívat k hospodářskému posílení vědeckých poznatků; e) přispívat k porozumění veřejnosti znalostí, vědy a techniky propagaci a organizaci mezinárodní ac poskytnout zdroje a prostředky nutné pro tyto účely.

Místa

Lamego

Escola Superior de Tecnologia e Gestão de Lamego - IPV

Adresa, 1. řádek
Av. Visconde Guedes Teixeira
5100-074 Lamego, Okres Viseu, Portugalsko
Telefonní číslo
+351 254 615 477