Miguel Torga Institute of Higher Education (ISMT)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kdo jsme?

Jedna z nejstarších univerzitních soukromých vysokých škol v Portugalsku s více než sedmi desetiletími existence. V rámci sociální práce, psychologie, žurnalistiky, obchodní komunikace, informatiky s obchodem, počítačových věd, multimédií, komunikačního designu, managementu, řízení lidských zdrojů a účetnictví a auditu vedeme 11 kurzů 1. cyklu.

121099_EdificiosISMTbanner_1185x350_a.jpg

Pokud jde o předměty 2. cyklu (magisterské), je povoleno fungování: klinické psychologie (se třemi specializacemi), řízení lidských zdrojů a organizačního chování, sociální psychologie zdraví, sociální práce, sociální gerontologie, správy sítí a informatiky Systémy (ve spolupráci s ISPGAYA). Kromě těchto kurzů nabízí ISMT také postgraduální kurzy (neakademický titul), mimo krátké školení prováděné v rámci Prime Training Center (výsledkem partnerství mezi Institutem a PROFIFORMA, Consulting and Training Office, Ltd.), které zahrnuje: mimo jiné kurzy odborné přípravy učitelů.

ISMT v rámci protokolů o spolupráci spolupracuje v doktorských studiích, například v průběhu doktorského studia v psychologii (po dohodě s University of Extremadura - Španělsko). Jsme také vzdělávací institut akreditovaný DGERT (Generální ředitelství pro zaměstnanost a pracovní vztahy) a Radou vědecko-pedagogické vzdělávací jednotky.

Kolik jsme?

Asi 30 zaměstnanců a 100 lektorů / spolupracovníků a téměř 1400 studentů , což představuje fakultu a studentskou organizaci, která je kreativní, inovativní a kritická.

121097_interiores.jpg

Jak se máme?

Náročnost ve výstavbě současnosti a netrpělivá pro budoucnost.

Proč jsme?

Protože chceme přispět k vytvoření kritického množství a chceme zdůvodnit projekt inovativního učení. A protože nové tisíciletí je založeno na kvalitě, která je naší velkou sázkou. Jsme si jisti, že ISMT je místem, kde již budoucnost začala. Ředitel Carlos Amaral Dias

Místa

Coimbra

Instituto Superior Miguel Torga (ISMT)

Adresa, 1. řádek
Largo da Cruz de Celas, 1

3000-132 Coimbra, Coimbra District, Portugalsko
Telefonní číslo
+351 239 488 030

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium