Přečtěte si oficiální popis

Cílem univerzity je hrát průkopnickou roli v rozvoji vědy a technologie souvisejících se zdravím se zaměřením na čtyři oblasti studia: zdravotní vědy, humánní medicínu, psychoterapii a poradenství a neurorehabilitaci.

Rozvíjející se řada kurzů, která vyniká jejich mezinárodním výhledem, interdisciplinárním designem a důrazem na biomedicínské inženýrství a zdravotní ekonomiku, bude cenným doplňkem kurzů nabízených na veřejných vysokých školách v Rakousku.

Tým odborníků z veřejného sektoru vysokoškolského a zdravotnického sektoru tvoří poradní rada univerzitního programu. Univerzita čerpá z odborných znalostí z Vídeňské univerzity, Dunajské univerzity Krems, Univerzity aplikovaných věd IMC Krems, Vídeňské technologické univerzity, NÖ Landeskliniken-Holding a Basilejské univerzity.

Prohlášení o poslání

Budoucnost vyžaduje nové perspektivy zdraví. Je třeba nalézt řešení problémů způsobených narůstajícím počtem obyvatel, prodlouženou délkou života, stoupajícími náklady a rostoucí poptávkou po vysoce kvalifikovaných odborníků.

Považujeme se za průkopník inovací v oblasti vzdělávání a výzkumu v oblasti medicíny a zdravotnických věd a katalyzátoru práce, který bude přínosem pro společnost jako celek.

Jako součást zásadního holistického přístupu, který považuje zdraví za základní kámen fyzického, duševního a duchovního blahobytu, jsme spojili čtyři disciplíny, které mají rozhodující vliv na zdravotní politiku - zdravotní vědu, lidskou medicínu, psychoterapii a poradenství a neurorehabilitace - pod záštitou zdravotnických věd. Kurzy se specializací na biomedicínské inženýrství a zdravotní ekonomiku jsou důležitou součástí našich studijních programů.

Silný důraz na vzájemně související oblasti humánní medicíny, biomedicínského inženýrství a zdravotní ekonomie je dalším aspektem naší integrační, interdisciplinární filozofie. Vzájemné působení mezi těmito třemi disciplínami otevírá nové oblasti akademického studia a výzkumu pro odborníky v oblasti zdravotnictví, kteří mají vysokou poptávku na mezinárodním trhu práce.

Cíle

Karl Landsteiner University of Health Sciences vychovává další generaci zdravotníků a lékařů. Budou průkopníky v nových oblastech výzkumu a nositelů vlajky pro interdisciplinární přístup ke zdraví a medicíně. Stanoví nové standardy pro prevenci, diagnostiku a léčbu, jakož i výzkum chorob a zdravotních stavů v 21. století.

Studijní programy v oblasti zdravotnictví, humanitní medicíny, psychoterapie a poradenství a neurorehabilitace rozvíjejí dovednosti studentů v oblasti komunikace, odborné práce a řešení problémů. Naše síť partnerských nemocnic v St. Pöltenu, Kremsu a Tullnu nám umožňuje poskytnout studentům kvalitní, výzkumně orientované vzdělání a provádět špičkový klinický výzkum se silnou mezinárodní reputací.

Biomedicínské inženýrství a zdravotní ekonomika jsou klíčovými oblastmi na Karl Landsteiner University. Oba tyto předměty jsou nedílnou součástí našich nejmodernějších učebních osnov a základních součástí našich studijních programů a výzkumných iniciativ. Naši absolventi jsou schopni porozumět důsledkům inovací v biomedicínském inženýrství a řešit problémy, které představují zdravotní politiky.

Naše programy zaměřené na poptávku se silným mezinárodním zaměřením položily základy prvotřídního vzdělávání, nových profesí, cenného výzkumu a inovativního podnikání. Tato kombinace poskytuje pacientům přístup k nejkvalitnějším zdravotním službám, které jsou podpořeny špičkovým vyučováním, výzkumem a technologií.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BSc

Karl Landsteiner University of Health Sciences

V bakalářské studium psychologie orientovaný model v Bologni a splňuje požadavky podle § 7 odst. 1 bod 2 zákona o rakouských psychologů, 2013. Spojuje v sobě psychologick ... [+]

V bakalářské studium psychologie orientovaný model v Bologni a splňuje požadavky podle § 7 odst. 1 bod 2 zákona o rakouských psychologů, 2013.

Spojuje v sobě psychologické a psychosociální oblasti využití založených na praxi vědecky založené. Studenti se učí základní základy empirického výzkumu. Získají základní znalosti ve všech hlavních odvětvích psychologie rozvoje, sociální či neuropsychologie. Na tomto základě sestávající z teoretických znalostí, psychologických akčních schopností a klíčových kvalifikací založený na péči o lidi budou dále rozvíjet, které jsou zvláště důležité pro pozdější profesní život.

... [-]
Rakousko Krems an der Donau
Říjen 2019
Němec
Denní studium
6 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině