Salzburg College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Salzburg College

Salzburg College je vysokoškolská instituce umístěná v Rakousku v Salcburku. Posláním Salzburg College je poskytovat mezinárodní vzdělávací programy v americké akademické tradici liberálního umění.

Vzdělávací filozofie

Na Salzburg College studiu se studenti v terénu, polní studium, zkušenosti na pracovišti a akademické cesty vzájemně doplňují. Studenti jsou vyzýváni k tomu, aby své osobní zkušenosti začlenili do svých akademických studií. Sociální a zkušenostní učení představuje významnou součást všech programů Salzburg College .

Všechny třídy jsou vyučovány v angličtině, většinou evropskými profesory, a studenti dostávají za své akademické práce pravidelné americké kredity. Studenti studují na Salzburg College na semestr, letní zasedání nebo plný akademický program.

Studentský profil

Již více než čtyřicet let Salzburg College vítá studenty z celého světa, především ze Spojených států amerických. Studenti z více než 500 různých vysokých škol a univerzit po celém světě se účastnili jednoho z programů Salzburg College .

Institucionální vztahy

Salzburg College je spojena s více než 150 vysokými školami a univerzitami v celých Spojených státech prostřednictvím přímých i nepřímých partnerství. Nezávislí studenti z celého světa, kteří se chtějí zapsat do jednoho z programů Salzburg College studia o převoditelných amerických kreditů, mohou tak učinit prostřednictvím přihlášky prostřednictvím naší americké školy, které se nachází v severní Illinois University.

Akademický partner v Salcburku: Interkulturní akademie

Od roku 2013 Salzburg College spolupracuje s Interkulturní vysokou školou na Salzburské univerzitě na programu Diploma a MA. Interkulturní akademie byla založena ambiciózní a vášnivou skupinou akademiků z Salcburské univerzity a dalších evropských univerzit, které sdílejí vizi vytváření a využívání mezikulturních synergií a podpory integrace tím, že udržují a respektují kulturní rozmanitost. Jejich posláním je rozvíjet kompetence, které podporují rozmanitější společnost.

Na interkulturní akademii se nejmodernější výzkum a hledání řešení kombinují s akademickými programy přizpůsobenými pro vzdělávání budoucích odborníků v oblasti interkulturní kompetence. Vedle magisterského interkulturního studia (němčina a angličtina) a diplomu o interkulturní kompetenci (němčina a angličtina) interkulturní vysoká škola nabízí prostřednictvím své interkulturní akademie i individuální workshopy.

Dějiny

Salzburg College sleduje vizi realizace mezinárodních vzdělávacích programů v Salcburku individuální, interkulturní ponoření a růstové zkušenosti tím, že nabízí prostředí pro otevřenou výměnu myšlenek a kultury.

Mise / Vize

Salzburg College sleduje vizi realizace mezinárodních vzdělávacích programů v Salcburku individuální, interkulturní ponoření a růstové zkušenosti tím, že nabízí prostředí pro otevřenou výměnu myšlenek a kultury.

Salzburg College usnadňuje mezikulturní učení nejen na akademické, ale i na osobní a profesní úrovni, a to tím, že povzbuzuje své studenty k pochopení a využívání kulturní rozmanitosti prostřednictvím kompetence.

Salzburg College zaměřují na to, aby studenti učí kriticky v globálním světě získávat akademické i odborné dovednosti a dovednosti pro život. Akademická dokonalost je naším předpokladem.

Dějiny

Salzburg College byla založena v roce 1970 studiem v zahraničí pro Illinois State University a severní Illinois University od Dr. Ina Stegen a začala s klasickým programem evropských studií liberálních uměleckých kurzů.

V roce 1975 byl do stávajících kurzů přidán program Fotografie a Studio Art.

Kolem roku 1985 rozšířily studijní obory dvě nové studijní obory - Podnikání a komunikace. Brzy poté byly zavedeny mezinárodní stáže, které umožnily ještě větší ponoření do rakousko-evropské kultury.

2013 se stal novým milníkem pro Salzburg College s rozhodnutím spolupracovat s Interkulturní vysokou školou Salcburské univerzity v nabídce prvních studijních programů v oblasti mezikulturních studií.

Od roku 2014/15 Salzburg College nabídne také svůj první úplný program BA na místě v Salcburku.

Místa

Salzburg

Adresa, 1. řádek
Bergstraße,12
5020 Salzburg, Salzburg, Rakousko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: