American European Education

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Americká hotelová akademie byla založena v roce 2007 v Brasovu, Rumunsku jako první mezinárodní hotelová škola v zemi s hlavním cílem nabídnout vzdělání

Věříme ve sdružování profesně orientovaného vzdělávání s výukou aplikovaných dovedností v mezinárodním prostředí v řadě oborů v oblasti pohostinství, které nejsou k dispozici u mnoha tradičních vysokých škol. To je základ, na kterém byla vybudována škola, a tak pomáháme našim studentům dosáhnout jejich kariérních cílů.

Naši studenti se v současné době učí z 30 mezinárodních fakult, všech zkušených profesionálů nebo z magisterského a doktorského studia. vzdělaní učitelé. Třídy a praktická setkání se konají ve škole, v centru města Brasov, krásné středně velké město ležící v srdci země, zatímco umístění v průmyslu jsou nabízeny převážně ve Spojených státech av Evropě.

Po úspěšném zavedení prvního mezinárodního programu vysokoškolského vzdělávání v oblasti řízení pohostinství v Rumunsku škola nyní rozšiřuje své mezinárodní zaměření tím, že otevřela své dveře zahraničním studentům a založila druhé studijní středisko v New Yorku.

Konečným výsledkem, o který se snažíme, je globální skupina absolventů, která se stane budoucími firemními vůdci a podnikateli, kteří budou dále rozšiřovat a znovu objevovat odvětví pohostinství.107647_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

Mise

Posláním americké akademie hotelů je posunout profesionálně orientované vzdělávání a aplikované dovednosti s mezinárodní perspektivou v řadě oborů pro správu pohostinství, které nejsou k dispozici u mnoha tradičních vysokoškolských institucí. Jsme odhodláni připravit naše studenty na úspěch na globálním trhu.

Toho je dosaženo spojením akademické rigoróznosti s odbornou přípravou a osvětu kulturní rozmanitosti, přičemž se soustředíme na profesní a osobní růst našich studentů.

Naše poslání nás vyzývá k podpoře užších vazeb s průmyslovým odvětvím, k podpoře oddanosti službám, k nastolení vůdcovství, k inspiraci nadšení pro tvořivost a podnikání a k oslavě multikulturní rozmanitosti.

Místa

Brașov

Adresa, 1. řádek
Strada Vlad Tepes nr.16
500092 Brașov, Brašovský kraj, Rumunsko

New York

Adresa, 1. řádek
48 Wall Street, 11th Floor,
New York, NY, 10005 New York, New York, Spojené státy americké