Přečtěte si oficiální popis

Americká hotelová akademie byla založena v roce 2007 v Brasovu, Rumunsku jako první mezinárodní hotelová škola v zemi s hlavním cílem nabídnout vzdělání

Věříme ve sdružování profesně orientovaného vzdělávání s výukou aplikovaných dovedností v mezinárodním prostředí v řadě oborů v oblasti pohostinství, které nejsou k dispozici u mnoha tradičních vysokých škol. To je základ, na kterém byla vybudována škola, a tak pomáháme našim studentům dosáhnout jejich kariérních cílů.

Naši studenti se v současné době učí z 30 mezinárodních fakult, všech zkušených profesionálů nebo z magisterského a doktorského studia. vzdělaní učitelé. Třídy a praktická setkání se konají ve škole, v centru města Brasov, krásné středně velké město ležící v srdci země, zatímco umístění v průmyslu jsou nabízeny převážně ve Spojených státech av Evropě.

Po úspěšném zavedení prvního mezinárodního programu vysokoškolského vzdělávání v oblasti řízení pohostinství v Rumunsku škola nyní rozšiřuje své mezinárodní zaměření tím, že otevřela své dveře zahraničním studentům a založila druhé studijní středisko v New Yorku.

Konečným výsledkem, o který se snažíme, je globální skupina absolventů, která se stane budoucími firemními vůdci a podnikateli, kteří budou dále rozšiřovat a znovu objevovat odvětví pohostinství.107647_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

Mise

Posláním americké akademie hotelů je posunout profesionálně orientované vzdělávání a aplikované dovednosti s mezinárodní perspektivou v řadě oborů pro správu pohostinství, které nejsou k dispozici u mnoha tradičních vysokoškolských institucí. Jsme odhodláni připravit naše studenty na úspěch na globálním trhu.

Toho je dosaženo spojením akademické rigoróznosti s odbornou přípravou a osvětu kulturní rozmanitosti, přičemž se soustředíme na profesní a osobní růst našich studentů.

Naše poslání nás vyzývá k podpoře užších vazeb s průmyslovým odvětvím, k podpoře oddanosti službám, k nastolení vůdcovství, k inspiraci nadšení pro tvořivost a podnikání a k oslavě multikulturní rozmanitosti.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

American European Education

Program kombinuje vědu řízení s pohostinností spojením teorie vyučované v učebně s praktickým výcvikem v rámci školy nebo hostitelských firem. Studenti proto získají neje ... [+]

Tento program nabízí americká hotelová akademie v akademickém partnerství s Manchester Metropolitan University. Jedná se o tříletý program orientovaný na kariéru, který se soustřeďuje na specifika provozování hotelového podnikání.

Program kombinuje vědu řízení s pohostinností spojením teorie vyučované v učebně s praktickým výcvikem v rámci školy nebo hostitelských firem. Studenti proto získají nejen potřebné znalosti, ale také odborné a vedoucí schopnosti, které jim umožní převzít významnou roli v příští generaci profesionálů v oblasti pohostinství.

Klíčové body:

program se vyučuje v angličtině.programová struktura: tříletá studijní škola s 8 - 16 měsíci placených mezinárodních stáží.fakulta: mezinárodní mistr a Ph.D. pedagogů, vedoucích pracovníků průmyslu a praktických pracovníkůprogram také zahrnuje hostující lektory, studijní cesty, profesní rozvoj a doučování.Průběžné certifikáty jsou uděleny, jelikož studenti postupují v různých fázích programu.bakalářský titul uděluje Manchester Metropolitan University.školné: nižší než poplatky účtované podobnými školami v západní Evropě nebo v USA; studenti také využívají stipendií a plánů finanční pomoci.... [-]
Rumunsko Brașov
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
American European Education

Bakalářské umění (Hons) kulinární obchodní management je nabízena TASTE Culinary Business Academy v partnerství s Manchester Metropolitan University. Být úspěšný ve světě ... [+]

Bakalářské umění (Hons) kulinární obchodní management je nabízena TASTE Culinary Business Academy v partnerství s Manchester Metropolitan University.

Být úspěšný ve světě gastronomie vyžaduje vysokou úroveň kulinářské dovednosti a povědomí o podnikatelském pochopení jednotlivce. Kvalifikace poskytuje příležitost rozvinout vaši vášeň pro výživu a kulinářské umění a zároveň si uvědomuje studenty o požadavcích na úspěšné podnikatelské a podnikatelské ambice.

Kuchařské dovednosti jsou vyvíjeny od vaření po vytvoření a zároveň zvládnutí každé úrovně potřebné k tomu, aby se stali profesionálním šéfkuchařem.

... [-]
Rumunsko Brașov
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině