Přečtěte si oficiální popis

Banátu Univerzita zemědělských věd a veterinární medicíny "Král Michael I Rumunska" z Temešvár(BUASVM) je instituce specializující se na agronomické a veterinární vysokoškolské vzdělávání, s národní i evropské rozpětí.

BUASVM se nachází v Temešváru, hlavním městě Timis County, v západním Rumunsku, v blízkosti srbského a maďarských hranic, není daleko od hlavních měst Vídeň, Budapešť a Bělehrad. Temešvár je považován za neoficiální hlavní město historické oblasti Banátu, přičemž největší sociální, ekonomické a multikulturní centrum v západní části Rumunska. V Temešváru harmonickému soužití mnoha etnických skupin, jako jsou Němců, Maďarů, Italů, Srbů a Bulharů. Město je kandidátem se stal v roce 2021, Evropském hlavním městě kultury.

Král Michael I Rumunska propagoval zákona 617 / 30.07.1945 pro zřízení Agronomické fakulty v rámci polytechnice v Temešváru. Prostřednictvím reformy 1948, Agronomická fakulta byla transformována do agronomického ústavu v Temešváru. Po prosince 1989, univerzita má nepřetržitý vývoj, který je označen diverzifikace oblastí a specializací ve vzdělávací nabídce, o kulisami modernizace agronomické vysokého školství.

V současné době BUASVM pracuje s 6 fakultách (zemědělství, zahradnictví a lesnictví, řízení zemědělství, veterinární medicíně, Animal Science a Bio a biotechnologie, technologie zpracování potravin), ve výši 27 bakalářských studijních programů, 25 magisterských programů a 2 doktorské školy (rostlinných a živočišných prostředky, a Veterinary Medicine).

Fakulta zemědělská V Temešváru je nejstarší fakultou naší univerzity. Fakulta zemědělství, zakořeněné v historii, neustále obohacen o nových specializací, které splňují požadavky společnosti, které působí v 6 bakalářských programů, 7 magisterských programech a doktorské školy.

Ve všech těchto oblastech a specializací, studenti jsou školeni v denních kurzů a distanční kurzy (druhý je možné, aby specializace zemědělství a ochrany životního prostředí a inženýrská činnost v zemědělství). 4 letý cyklus (3 let v případě biologie), následuje maturitní zkoušku, která uděluje titul "Bachelor of Science ve strojírenství" (u velkých společností Zemědělství, ochrana rostlin, ekologické inženýrství a ochrana v zemědělství, Land Survey a katastrální, stroje a zařízení pro zemědělství a Jídlo průmysl a Zemědělství v angličtině), A "Bakalář v oboru biologie" (pro obor biologie).

Těžit z tradice a budoucí potenciál rozvoje, specializace zemědělství splňuje současné nároky v oblasti zemědělství, vzdělávání agronomové schopných zavádění nových technologií a systémů pěstování rostlin, zajištění a zvýšení úrodnosti půdy a vyvážené výživy rostlin s ohledem na standardy ochrany životního prostředí.

Kompetence získané našich absolventů v zemědělství jsou: rozvoj udržitelné produkce zemědělských technologií, organizování a koordinaci úspěchy výrobních procesů, vytváření strategií pro provádění společné zemědělské politiky na národní úrovni, diagnostiku a správu otázky spojené s organizací a řízením zemědělských farmy, které produkují vysoce kvalitní biologický materiál pro množení rostlin, které analyzují zemědělské půdy, správa a přidělováním finančních prostředků pro zemědělství, zajišťující poradenství a poradenských služeb v zemědělství.

Studenti jsou opatřeny nedávno modernizovaných vzdělávacích oblastí, přednáškové sály, laboratoře, cvičných laboratoří, semináře. Praxe studenta probíhá v pokusných polích i na velkých soukromých farmách v západní Rumunsku. BUASVM poskytuje vzdělávací a výzkumné oblasti, v souladu s platnými předpisy.

Kampus University obdržel Certificate of Excellence v BEST CAMPUS kategorie vydaný mezinárodní soutěže vědy a vzdělání v Oxfordu, UK, 2014. V areálu existují Koleje poskytnutí odpovídající ubytování v 402 pokojích s asi 1456 míst; A Knihovna s knihou servis, vnitřní a interních národních vydavatelských služeb a mezinárodní výměnné služby; univerzita Jídelna má asi 500 míst a jídlo servírované je dobře známý po celém městě pro jeho kvalitu a rozumnou cenu; Posilovna a sportoviště (Tenisový kurt s umělou trávou krycí systém, tenisový kurt, struska pokrývá systém, házenou, umělá tráva krycí systém, košíkovou a betonové krycí systém, volejbal); A Student Dispensary který zahrnuje všeobecnou zdravotní lékárnu a zubní hygienu zařízení; a Mateřská školka, Chcete-li použít pro naše specializace Zemědělství v angličtině(Nebo pro jiné obory), bakalářského diplomu je povinné.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Faculty of Agriculture - Banat University Of Agricultural Sciences And Veterinary Medicine Timisoara

Cíle školení specifická pro daný obor zemědělství jsou generovány při plnění a provádění těchto tří cílů: 1. Kognitivní cíle 2. Aplikované Cíle 3. Komunikačními a relační ... [+]

Cíle školení specifická pro daný obor zemědělství jsou generovány při plnění a provádění těchto tří cílů:

kognitivní cíle Znalosti biotických a abiotických faktorů, které určují produkci plodin Znalost anatomie, morfologie a biologie rostlin v zemědělském ekosystému Znalost biochemie, genetiky a fyziologie rostlin Znalost zákony, které upravují zemědělského ekosystému Znalost přirozených vlastností spolkové země a výsledků lidské činnosti, jakož i jejich principy transformace Aplikované cíle Znalost prvků ochrany a zlepšování přírodních zdrojů v zemědělství Znalosti s cílem zlepšit zdraví rostlin a rostlinných produktů Znalost energetické základny a zařízení používaných v zemědělství Znalost technologie zemědělské pěstování rostlin Znalost metod plánu a mapa zpracování a používání Komunikačními a relační cíle Znalost ekonomických zákonů specifické zemědělské výroby Znalost moderních metod řízení zemědělských podniků Znalost procesů řízení, organizování zemědělské produkce a výrobků na trh Účetnictví, finanční a právní znalosti použitelné pro zemědělství, etc Znalost aspektů týkajících se smluvních vztahů mezi stranami a rozvoj komunikačních a vyjednávacích dovedností s příjemci Psycho-pedagogického vzdělávání pedagogických pracovníků se specializuje v oblasti zemědělství. konkrétní kompetence Zvládnutí, pochopit základní pojmy, teorie a metody v oblasti a oblasti specializace; jejich použití odpovídajícím způsobem v profesionální komunikace. Použití znalostí v oblasti vysvětlit a interpretovat různé typy konceptů, situací, procesů, projektů aj přidružených k doméně. Použitím základních principy a metody pro řešení problémů / přesně vymezených situacích typické pro tuto doménu, v podmínkách kvalifikovanou pomoc. Použitím standardních hodnotících kritérií a metod vhodným způsobem posoudit kvalitu, výhody a omezení určitých procesů, programů, projektů, konceptů, metod a teorií; Vypracování odborných prací pomocí zavedené principy a metody... [-]
Rumunsko Timișoara
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině