Spiru Haret University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Student služby / aktivity: Fakulta organizuje konference, výstavy a mezinárodní kulturní akce, kde se studenti mohou zúčastnit se, participovat a vystavovat své práce.

Každý rok fakulta zve renomovaných zahraničních architektů, vznikající rumunské architekty a designéry pro veřejné přednášky a konference, a podporuje práci a výzkumu studentů prostřednictvím výstav, kulturních akcí, prezentací a diskusí s místními orgány, incestors a široké veřejnosti sám.

Studenti si navzájem vyměňují programu: se zapsal do výměnného programu Erasmus Student Fakulta poskytuje mobilitu studentů pro jeden nebo dva semestry. Z prestižních partnerských univerzit jsou: Izmir Ekonomi Üniversitesi, University of Sassari, Kavala institut v Aténách, Aristotle University of Thessaloniki, Universidad Catolica de San Antonio de Murcia.

Student výzkum: vědeckých zasedání a to jak v zemi, tak v zahraničí, stejně jako velký rozsah týdenních workshopů se konají každý rok, v rámci výuky programu: Urban Scénáře, experimentální design, restaurování techniky na místě historického výzkumu. Založen v oblasti výzkumu a dílenské činnosti zahrnují místní i mezinárodní partneři (I2a Mezinárodního institutu architektury v Morcote, Švýcarsku, v rámci programu Erasmus).

Studentské zařízení: areál se studentskými ubytovny, restaurace, klub, sportoviště, studio sály, laboratoře, specializované knihovny. Studenti a učitelé mají volný přístup do rumunské Národní knihovny, a bezplatné on-line přístup k mezinárodní datové základny, s možností vstupu do výzkumné komunity a publikovat své práce.

Nastavení: Fakulta architektury, architektonická památka, se nachází v samém centru historického města Bukurešti, 5-minut chůze od zastávek veřejné dopravy (autobus, trolejbus, tramvaj a metro). Národní divadlo, Divadlo Komedie, Odeon Theatre, Národní vojenské centrum, Národní muzeum, Sutu Palace, Cinematheque jsou v jeho bezprostřední blízkosti, providin pro studenty bohatý kulturní prostředí.

Místa

Bukurešť

Spiru Haret University

Adresa, 1. řádek
13 Ion Ghica Street, 3 Bucharest, Romania
Bukurešť, Bukurešť, Rumunsko
Telefonní číslo
+40 244 525 014

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium