Přečtěte si oficiální popis

Studenti TUIASI mají přístup ke špičkovým technickým studiím, protože univerzita je jednou z nejlepších v zemi a ve východní Evropě. Čekají na vás velcí profesoři, relevantní kurzy a nové laboratoře.
Technická univerzita v Iaşi 'Gheorghe Asachi' má nejstarší tradici v inženýrském vzdělávání v Rumunsku. Od svého založení TUIASI upřednostňuje výzkum, interdisciplinární přístup, inovace, výuku a v posledních dvou desetiletích internacionalizaci. Naším hlavním cílem rozvoje „technologie pro lidi kolem nás“ bylo vždy jádro aktivit TUIASI výzkumu, výuky a transferu technologií. Tento cíl nás nutil neustále budovat a rozvíjet univerzitu. V současné době má okolo 13 000 studentů, 23 výzkumných a excelentních center a 8 výzkumných týmů a akreditovaných výzkumných laboratoří. TUIASI podepsalo více než 303 Erasmus smluv s 25 zeměmi, takže se setkáte s lidmi z celého světa. A věděli jste, že knihovna univerzity je jednou z nejkrásnějších knihoven na světě, která soutěží s podobnými knihovnami Trinity College Library v Dublinu a Národní knihovnou Francie?
Univerzita se soustřeďuje na vzdělávací potřeby studentů, neustále zlepšuje svá zařízení a učební osnovy tak, aby odpovídaly stále se měnícím požadavkům v oblasti práce. TUIASI má silné vazby na národní a mezinárodní podniky, velké společnosti jako Microsoft, Delphi, Continental, Amazon a mnoho dalších byli studenti a absolventi technických univerzit, kteří často končí jako stážisté nebo zaměstnanci.
Fakulty
 • Fakulta automatického řízení a počítačového inženýrství
 • "Cristofor Simionescu" Fakulta chemického inženýrství a ochrany životního prostředí
 • Fakulta stavební a stavební
 • Fakulta strojní výroby a průmyslového managementu
 • Fakulta elektroniky, telekomunikací a informačních technologií
 • Fakulta elektrotechnická
 • Fakulta hydrotechniky, geodézie a environmentálního inženýrství
 • Fakulta strojního inženýrství
 • Materiálovotechnologická fakulta
 • Fakulta architektury GM Cantacuzino
 • Fakulta průmyslového designu a řízení podniku

Jádro TUIASI - Jeho komunita

Univerzita je velmi těsná komunita. Studenti, administrativní pracovníci a učitelé se pravidelně setkávají a spolupracují na společných projektech - budování závodních automobilů nebo restartování rumunské značky automobilů - ARO -, budování zajímavých a zábavných staveb, jako je modelová budova vyrobená ze špaget nebo vánočního stromu Skládá se z různých 3D tvarů a také spojuje síly, aby si konkurovaly v mezinárodních matematických a inženýrských výzvách, každý rok se vracejí domů se zlatými, bronzovými a stříbrnými medailemi.
Tato spolupráce sahá až do kampusu - jsou zde týdenní setkání se studenty, kteří žijí na akademické půdě, aby se zlepšil jejich životní styl a ubytování. Na žádost studentů byly postaveny dvě nové přednáškové sály, vybavené rychlým internetovým připojením a otevřeným pozdě v noci, a také dvě hodiny kolem umyvadel. Během posledních let pracovali pracovníci kampusu na inteligentních systémech parkování jízdních kol a revitalizovali zelené plochy v areálu kampusu a jeho okolí.
Na TUIASI - BEST, AIESEC a jednom z jedenácti fakult existuje 13 studentských asociací, které se zaměřují na podporu práv studentů, mimoškolní a neformální vzdělávání a samozřejmě spoustu zábavy. Tyto organizace často pořádají řadu kulturních a odborných akcí, jako jsou workshopy, výstavy, výlety a sportovní soutěže.
Vybavení
Neustále se snažíme vybudovat přátelskou, pohodlnou a bezpečnou atmosféru, takže studenti TUIASI mají k dispozici širokou škálu zařízení za vynikající standardy. Na kampusu, který je jedním z největších univerzitních kampusů v Rumunsku, najdete moderní rezidenční sály, novou kavárnu s dostupnými cenami, poradenské centrum, kde jsou studenti vítáni, aby si užívali nových zkušeností prostřednictvím osobního rozvoje, profesionálních a dobrovolných programů, které vyvinuli. Univerzita, sportovní zařízení se speciálními kurzy pro studenty a bezplatné služby prádelny pro studenty TUIASI .
Knihovna
Knihovna TUIASI byla založena jako referenční a výzkumná technická knihovna a má centrální knihovnu a šest poboček. Je uznáván jako jeden z nejkrásnějších na světě a integruje nové technologie do tradičního učení a výzkumu.
Knihovna má přibližně jeden milion svazků archivovaných podle mezinárodních katalogizačních a indexačních postupů a podporuje výuku a výzkum v širokém spektru předmětů z oblasti techniky a technologie, vědy, ekonomiky a práva.
Ubytování a kavárna
Stejně jako většina rumunských studentů pocházejících z různých oblastí země a mnoha zahraničních studentů, můžete se rozhodnout žít na akademické půdě. Univerzitní ubytování znamená 21 dorms ve studentském kampusu 'Tudor Vladimirescu', s 8 000 místy. K dispozici je také nová a moderní kavárna, kde můžete jíst chutné jídlo za levné ceny.
Zdravotní péče
Student Health Service (Policlinica Studenţească) nabízí studentům celou škálu zdravotnických služeb a nachází se na akademické půdě. Všichni zahraniční studenti mají přístup k bezplatným konzultacím s lékaři a nemocniční péčí.
Město, školní areál a studentský život
Budete studovat v Iași, srdci Moldavska a jednom z nejrušnějších, nejživějších měst v Rumunsku. Úžasná místa, chutné místní jídlo a skvělý noční život, do kterého se okamžitě zamilujete. Budete žít v 'Tudor Vladimirescu', 8 000 studentských kampusů, které jsou jako malé město ve městě. Na akademické půdě máte vše, co potřebujete: jídelna s velkým a neuvěřitelně levným jídlem, moderní posilovna, hřiště, kavárny, bary, kluby, to pojmenujete! Dormy jsou v docházkové vzdálenosti od nákupního centra Iulius Mall (obchody, restaurace, 3D kino, atd.) A nejnovějšího obchodního a nákupního centra města Palas.
Mimochodem, věděli jste, že Rumunsko má nejlepší rychlost internetu v Evropě? Je na prvním místě na kontinentě a na 10. místě na světě. Zůstaňte v kontaktu s přítelem a rodinou a nikdy nezmeškáte poštu na Facebooku, obrázek Instagramu ani pípání během kampusu.
Volný čas a sport
Život jako student TUIASI není jen o práci, kurzech a výzkumu. Podporujeme zdravý životní styl prostřednictvím sportovních a rekreačních zařízení, poskytujeme dvě moderní a plně vybavené posilovny, šest hřišť, fitness a aerobní centrum, stejně jako místo, kde můžete hrát fotbal, volejbal a basketbal.
Programy se vyučují na:
 • Angličtina
 • Rumunština

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi

Celosvětově roste poptávka po absolventech staveb. Ti, kteří mají bakalářský titul ve stavebnictví na TUIASI jsou schopni plnit úkoly v oblasti projektování a výstavby st ... [+]

StručněFakulta: Fakulta stavební a stavebníStudijní obor: StavebnictvíNázev univerzitního programu: Stavební inženýrstvíVyučovací jazyk: Tento studijní program je nabízen v angličtině a rumunštiněTyp studia (prezenční, kombinovaná, distanční): Denní studiumStandardní délka studia (v letech)Počet kreditů ECTS (za semestr a délku studia): 30 kreditů / semestr, celkem 240 kreditůAkademický kalendář (počáteční a konečné termíny kurzů): 1. října - 30. června. Rozšířena na 30. září pro přezkoumání.přehled programu

Celosvětově roste poptávka po absolventech staveb. Absolventi bakalářského studia stavebního inženýrství na „Technické univerzitě Gheorghe Asachi“ jsou schopni plnit úkoly při navrhování a provádění staveb pro občanské, průmyslové a zemědělské stavby, a to jak v nových investičních projektech, tak při sanaci stávajících staveb.... [-]

Rumunsko Iași
Říjen 2019
Angličtina,Rumunština
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi

Program Industrial Design připravuje studenty / budoucí inženýry na kariéru v módním a textilním průmyslu. ... [+]

StručněNázev fakulty: Fakulta textilního, kožedělného a průmyslového managementuStudijní obor: Průmyslové inženýrstvíNázev univerzitního programu: Průmyslový designVyučovací jazyk: Tento studijní program je nabízen v angličtině a rumunštiněTyp studia (prezenční, kombinovaná, distanční): Denní studiumStandardní délka studia (v letech)Počet kreditů ECTS (za semestr a délku studia): 30 kreditů / semestr, celkem 240 kreditůAkademický kalendář (počáteční a konečné termíny kurzů): 1. října - 30. června. Rozšířena na 30. září pro přezkoumání.přehled programu

Program Industrial Design připravuje studenty / budoucí inženýry na kariéru v módním a textilním průmyslu. Cílem tohoto programu je vyškolit inženýry se schopnostmi, dovednostmi a postoji vhodnými pro hledání řešení problémů souvisejících s produkty, procesy a službami, jako je návrh, vývoj a správa integrovaných systémů (lidé, materiály, zařízení, a informace specifické pro oděvní a textilní průmysl).... [-]

Rumunsko Iași
Říjen 2019
Angličtina,Rumunština
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi

Tento program pořádá Fakulta elektroniky, telekomunikací a informačních technologií Iasi, Rumunsko. Program je zaměřen na telekomunikační technologie a systémy, včetně zá ... [+]

StručněFakulta: Fakulta elektroniky, telekomunikací a informačních technologiíStudijní obor: Elektronické inženýrství, telekomunikace a informační technologieNázev univerzitního programu: Telekomunikační technologie a systémy.Vyučovací jazyk: Tento studijní program je nabízen v angličtině.Typ studia (prezenční, kombinovaná, distanční): Denní studiumStandardní délka studia (v letech)Počet kreditů ECTS (za semestr a délku studia): 30 kreditů / semestr, celkem 240 kreditůAkademický kalendář (počáteční a konečné termíny kurzů): 1. října - 30. června. Rozšířena na 30. září pro přezkoumání.přehled programu

Program se zaměřuje na telekomunikační technologie a systémy, včetně základních i specializovaných témat souvisejících s moderními aplikacemi. Naším cílem je nabídnout našim studentům širokou škálu interdisciplinárních technických kompetencí, včetně znalostí a schopností potřebných pro koncipování, návrh, implementaci, testování a provoz moderních komunikačních systémů.... [-]

Rumunsko Iași
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi

Elektrotechnika a počítače je multidisciplinární bakalářský studijní program, jehož cílem je poskytnout studentům znalosti týkající se oboru elektrotechniky, jakož i rozv ... [+]

StručněNázev fakulty: Fakulta elektrotechnickáStudijní obor: ElektrotechnikaNázev vysokoškolského studia: Elektrotechnika a výpočetní technikaJazyk výuky: angličtinaTyp studia (na plný úvazek, na částečný úvazek, distanční vzdělávání): na plný úvazekStandardní délka studia (v letech)Počet kreditů ECTS (na semestru a délku studia): 30 kreditů / semestr, 240 kreditů celkemAkademický kalendář (počáteční a konečné termíny kurzů): 1. října - 30. června. Rozšířena na 30. září pro přezkoumání.

Studijní program Elektrotechnika a výpočetní technika zajišťuje Fakulta elektrotechnická Technická univerzita "Gheorghe Asachi" v Iasi. Byla koncipována jako multidisciplinární bakalářský program zaměřený na poskytování znalostí v oblasti elektrotechniky a na rozvoj schopností pro programování počítačů v aplikacích věnovaných průmyslu a výrobním procesům.... [-]

Rumunsko Iași
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Your future starts here!

Adresa destinace
Bulevardul Profesor Dimitrie Mangeron 67
Iași, Iași County, 700050 RO