Technical University of Civil Engineering Bucharest

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Technická univerzita stavební VUT v Bukurešti je technická univerzita, která vychovává specialisty vyšší vzdělání v oblasti pozemního stavitelství, Služby ve stavebnictví, strojírenství / technologických zařízení a stroje, environmentální inženýrství, geodetické inženýrství, řízení a inovace a inženýrství systémů.

Technická univerzita stavební VUT v Bukurešti, přímý potomek Národní škole silnic a mostů založený, v Rumunsku, téměř o století a půl, je v současné době vlaječka technické výchovy v Rumunsku. Učební osnovy pokrývají všechny obory stavebnictví a ochrany životního prostředí, jakož i sousedních polí, jako jsou stavební služby, technologických zařízení, geodézie. V posledních letech se osnovy byly diverzifikovány a, v současné době, jsou to specializované domény v oblasti systémového inženýrství, stejně jako to cizích jazyků.

S bohatou tradicí a vynikající pedagogických pracovníků, kteří mají nastavené a jsou stále udává standardy v inženýrského studia a kteří rovněž přispěli a stále přispívají k dokončení některých referenčních prací v naší zemi, univerzita je akreditován u všech cyklů vysokoškolského vzdělávání - bakalářské, magisterské a doktorské studium. V současné době existuje více než 6200 studentů VŠ po dobu prvních dvou cyklů a více než 300 doktorských studentů.

Učitelský sbor čítá cca 440 členů, se stejným rovnováhu mezi plným a docenti, lektorů, mladých asistentů a pedagogických asistentů. Celý pedagogický sbor se zabývá výzkum, návrh a poradenské činnosti, přímo přispívá k nabízení znalosti v oblasti, jakož i na financování rozvojových programů.

V návaznosti na institucionální posouzení roku 2009, University of stavební VUT v Bukurešti získala vysoká míra jistoty, hodnost, který dokazuje, že University of Civil Engineering v Bukurešti má všechny potřebné zařízení a pedagogických pracovníků k dosažení vysoké kvality vzdělávání.

historie

Vysokoškolské vzdělání v oblasti stavebnictví v Rumunsku byl založen v roce 1864, v Bukurešti vytvořením "Škola mostů a silnic, hornictví a architektury", která se v roce 1867 stal "School of Bridges, silnice a doly" a "Národní škola pro mosty a silnice "v roce 1888. V roce 1921, "Národní škola mostů a silnic" se stal "škola polytechniky Bukurešti", kde se školení strojníků provádí v technického oddělení, které v roce 1938, přišel být známý jako stavební fakulty.

V roce 1948, v návaznosti na reformu vzdělání, Fakulta stavební byla oddělena od Polytechnické škole (který se stal polytechnický institut), a stala nezávislou institucí vysokoškolské vzdělávání, s názvem Civil Engineering Institute of Bukurešti. Od akademického roku 1994-1995, občanský Engineering Institute of Bukurešti stal Technické univerzity v stavební VUT v Bukurešti.

Od roku 1864 až do roku 1948, Národní škola mostů a silnic, a pak se stavební katedra Vysoké školy polytechnické vyškoleni 2,137 inženýry, pod vedením renomovaných pedagogů, jako jsou: Spiru Haret, Anghel Saligny, Elie Radu, Gheorghe Titeica, David Emanuel Andrei Ioachimescu, Gheorghe Filipescu, Ion Ionescu, jehož snahy a úspěchy položil základ rumunské vědy a techniky ve stavebnictví.

Od roku 1948 do roku 2008, více než 37.000 inženýrů vystudoval na Technické univerzitě v stavitelství v Bukurešti. Během tohoto intervalu se vysokoškolských pedagogických pracovníků zahrnuty významnými osobnostmi v oblasti vědy a techniky; Mezi ně patří: akademici Aurel Beles, Cristea Mateescu, Dumitru Dumitrescu Stefan Balan, Michael Hangan, Victor Smith, Alexander Steopoe, Priscu Radu, Emil Botea, Alexander Gheorghiu, Andrei Caracostea, Panaite Mazilu, Ion Stanculescu, a jiní, kteří se všichni převážená na tradice svých předchůdců.

Místa

Bukurešť

Adresa, 1. řádek
Lacul Tei Bvd., no. 122 - 124
sector 2

020396 Bukurešť, Bukurešť, Rumunsko