Přečtěte si oficiální popis

Technická univerzita stavební VUT v Bukurešti je technická univerzita, která vychovává specialisty vyšší vzdělání v oblasti pozemního stavitelství, Služby ve stavebnictví, strojírenství / technologických zařízení a stroje, environmentální inženýrství, geodetické inženýrství, řízení a inovace a inženýrství systémů.

Technická univerzita stavební VUT v Bukurešti, přímý potomek Národní škole silnic a mostů založený, v Rumunsku, téměř o století a půl, je v současné době vlaječka technické výchovy v Rumunsku. Učební osnovy pokrývají všechny obory stavebnictví a ochrany životního prostředí, jakož i sousedních polí, jako jsou stavební služby, technologických zařízení, geodézie. V posledních letech se osnovy byly diverzifikovány a, v současné době, jsou to specializované domény v oblasti systémového inženýrství, stejně jako to cizích jazyků.

S bohatou tradicí a vynikající pedagogických pracovníků, kteří mají nastavené a jsou stále udává standardy v inženýrského studia a kteří rovněž přispěli a stále přispívají k dokončení některých referenčních prací v naší zemi, univerzita je akreditován u všech cyklů vysokoškolského vzdělávání - bakalářské, magisterské a doktorské studium. V současné době existuje více než 6200 studentů VŠ po dobu prvních dvou cyklů a více než 300 doktorských studentů.

Učitelský sbor čítá cca 440 členů, se stejným rovnováhu mezi plným a docenti, lektorů, mladých asistentů a pedagogických asistentů. Celý pedagogický sbor se zabývá výzkum, návrh a poradenské činnosti, přímo přispívá k nabízení znalosti v oblasti, jakož i na financování rozvojových programů.

V návaznosti na institucionální posouzení roku 2009, University of stavební VUT v Bukurešti získala vysoká míra jistoty, hodnost, který dokazuje, že University of Civil Engineering v Bukurešti má všechny potřebné zařízení a pedagogických pracovníků k dosažení vysoké kvality vzdělávání.

historie

Vysokoškolské vzdělání v oblasti stavebnictví v Rumunsku byl založen v roce 1864, v Bukurešti vytvořením "Škola mostů a silnic, hornictví a architektury", která se v roce 1867 stal "School of Bridges, silnice a doly" a "Národní škola pro mosty a silnice "v roce 1888. V roce 1921, "Národní škola mostů a silnic" se stal "škola polytechniky Bukurešti", kde se školení strojníků provádí v technického oddělení, které v roce 1938, přišel být známý jako stavební fakulty.

V roce 1948, v návaznosti na reformu vzdělání, Fakulta stavební byla oddělena od Polytechnické škole (který se stal polytechnický institut), a stala nezávislou institucí vysokoškolské vzdělávání, s názvem Civil Engineering Institute of Bukurešti. Od akademického roku 1994-1995, občanský Engineering Institute of Bukurešti stal Technické univerzity v stavební VUT v Bukurešti.

Od roku 1864 až do roku 1948, Národní škola mostů a silnic, a pak se stavební katedra Vysoké školy polytechnické vyškoleni 2,137 inženýry, pod vedením renomovaných pedagogů, jako jsou: Spiru Haret, Anghel Saligny, Elie Radu, Gheorghe Titeica, David Emanuel Andrei Ioachimescu, Gheorghe Filipescu, Ion Ionescu, jehož snahy a úspěchy položil základ rumunské vědy a techniky ve stavebnictví.

Od roku 1948 do roku 2008, více než 37.000 inženýrů vystudoval na Technické univerzitě v stavitelství v Bukurešti. Během tohoto intervalu se vysokoškolských pedagogických pracovníků zahrnuty významnými osobnostmi v oblasti vědy a techniky; Mezi ně patří: akademici Aurel Beles, Cristea Mateescu, Dumitru Dumitrescu Stefan Balan, Michael Hangan, Victor Smith, Alexander Steopoe, Priscu Radu, Emil Botea, Alexander Gheorghiu, Andrei Caracostea, Panaite Mazilu, Ion Stanculescu, a jiní, kteří se všichni převážená na tradice svých předchůdců.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Francouzština
  • Rumunština

Tato škola dále nabízí:


Technical University of Civil Engineering Bucharest

Fakulty strojní zařízení (FII) se narodil v roce 1949. Pro její profil, jedinečný v Evropě, Fakulta poskytuje školení techniků specializující se na navrhování, výstavbu a ... [+]

Vysokoškolské vzdělání v oblasti pozemního stavitelství se narodil v Rumunsku v roce 1864 založením v Bukurešti Školy mostů a silnic, doly a architektury. Tento jev se nazývá, od roku 1888 Národní škole mostů a silnic, přičemž první Technická univerzita v Rumunsku. Bukurešťská Konstrukce Technická univerzita (UTCB) je v současné době jedinou univerzitou v Rumunsku obsahující jako obecný speciality pouze inženýrského stavitelství. UTCB je State University, akreditované ARACIS (Rumunská agentura pro kvalitu ve vysokém školství - uvedené v EQAR) a Ministerstvo školství Rumunska (muži) s '' vysoký stupeň důvěra ''.

Fakulty strojní zařízení (FII) se narodil v roce 1949. Pro její profil, jedinečný v Evropě, Fakulta poskytuje školení techniků specializující se na navrhování, výstavbu a provoz všech zařízení výstavby: Bezpečnost zařízení (topení, ventilace, klimatizace, sanitární, osvětlení, atd .), bezpečnostní zařízení (anti požár, vloupání, atd.), výroba a distribuce energetických zařízení (elektráren a chlazení, obnovitelných zdrojů energie, rozvod tepla, rozvod elektřiny, atd.) a automatizační systémy a automatické řízení. Tato oblast zahrnuje stávající zastavěné prostředí, rehabilitaci, nebo také na design a konstrukci vystavěného prostředí budoucnosti. Aktivita technických zařízení úzce souvisí s činností architektů a stavebních inženýrů. Dnes, zaměstnanci je tvořena 112 učitelů a 28 podpůrného personálu, kteří trénují 1420 studentů: Průkaz způsobilosti (2 kanály "instalace budov", rumunský a jeden ve francouzštině, a zemřít "zařízení o ochraně ovzduší "), master (4 kanály: 1 ve francouzštině, zařízení na energetickou účinnost budov", ve spolupráci absolventských Masters s University of La Rochelle 3 v rumunském jazyce: energetické účinnosti zařízení pro budovy "," Energie, pohodlí a udržitelného rozvoje... [-]

Rumunsko Bucharest
Září 2019
Francouzština
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Technical University of Civil Engineering Bucharest

Akreditován rumunským ministerstvem školství, bakalář s názvem "Strukturální inženýrství" je čtyřletý bakalářský program, s výukou a zkouškami zcela v angličtině nebo fra ... [+]

Bakalář ve stavebnictvíBudeme společně budovat budoucnost!

Akreditován rumunským ministerstvem školství, bakalář s názvem "Strukturální inženýrství" je čtyřletý bakalářský program, s výukou a zkouškami zcela v angličtině nebo francouzštině.

Organizuje se v rámci Fakulty strojní v cizích jazycích (FILS) Technical University of Civil Engineering Bucharest (UTCB) od počátku 90. let. Bakalářská práce obsahuje 8 semestrů s celkovým počtem 240 ECTS (European Credit Transfer and Accumulation System).

Bacheloalt = "rs aalt =" se otevřel rumunštině a foalt = "reign bacheloalt =" r galt = "raduates. Rovněž pojme studenty Ealt =" rasmus exchange. " UTCB má 67 Ealt = "rasmus agalt =" reements s univealt = "rsities falt =" rom 17 countalt = "ries. Foalt =" r akademický yeaalt = "r 2016-2017 ovealt =" r 20 Ealt = "rasmus studenti falt = "rom Falt =" rance, Španělsko a Galt = "reece alalt =" ready alt = "registealt =" red následovat lectualt = "res in oualt =" r fakulta (bacheloalt = "r oalt =" r mastealt = "r ).... [-]

Rumunsko Bucharest
Říjen 2019
Angličtina,Francouzština
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Lacul Tei Bvd., no. 122 - 124 sector 2
020396 Bucharest, Bucharest, Rumunsko
Telefonní číslo
admissions-info@utcb.ro