Baltic Humanitarian Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Baltic humanitární Institute (BGI) - Moderní vzdělávací instituce, realizuje nejvyšší kvality programy, postgraduální a další profesní vzdělávání.

instituce status potvrdil licence Federální služby pro dohled nad školství a vědy. Přítomnost státní akreditaci umožňuje instituci vydávat státní diplomy absolventům.

Baltic humanitární Institute (BGI) - je soukromá vzdělávací instituce, která, Odpovídající státní vzdělávací standardy, Vlaky odborníky v oblasti vysokého prvního, druhého, postgraduální, stejně jako další odborné vzdělávání.

Pracoviště ústavu:

Fakulta ekonomiky a managementu; Právnická fakulta; Fakulta psychologie; Druhý vysokoškolské vzdělání; Fakulta dalšího vzdělávání.

hlavním úkol BGI je soutěžní otázka, odborně způsobilí odborníci, kteří mají velmi dobrou úroveň praktických a vědeckých poznatků. K dosažení tohoto cíle, je maximální ústav zlepšil ve prospěch svých studentů.

BGI Institute připravuje odborníky v takových oblastech, jako je ekonomika, obecní a veřejné správy a řízení.

Institut práce vysoce kvalifikovaní pedagogičtí pracovníci a praktici, Což nám umožňuje garantovat vysokou kvalitu vzdělávání.

V současné době je Baltic Institute Humanitní studia v Petrohradu vyvinula materiálně technické základny, která umožňuje řešit problémy související s učením všichni studenti "na současné úrovni, speciální počítačové kurzy a jiné speciálně vybavené učebny a knihovna, která obsahuje nejnovější učebnice a vědeckých časopisů.

Institut soutěží každý rok, stejně jako konferencí, které umožňují studentům rozvíjet a zlepšovat své znalosti a dovednosti. Dalším rysem BGI je dostupnost pre-univerzitní vzdělání a dalšího vzdělávání, který zahrnuje: kurzů pro profesní rozvoj, vzdělávání, přípravy na zkoušku, obzvláště zkoušky a zkoušky kurzů. Vzhledem k těmto vlastnostem instituce vyššího vzdělávání, bude žadatel nebo student bude mnohem snazší složit státní zkoušku a test sebe a svou sílu ve zvoleném směru.

Institut BGI vyvíjí po celou dobu, otevírá nové prestižní specialitu, která vám umožní rozvíjet spolupráci se západními partnery na vyšší úrovni. To umožňuje absolventům BGI praktické výuky v zahraničí a získat mezinárodní certifikát, který bude v poptávce specialista na trhu práce.

Vzdělávání v Baltském humanitární ústavu

V BGI následující formy vzdělávání:

den; na částečný úvazek; korespondence; možnost školení pro individuálního studijního plánu.

Vzhledem k této rozmanitosti forem vzdělávání v oblasti Baltského humanitární ústavu, si každý může vybrat ten, který mu nejlépe vyhovuje, stejně jako skloubit studium a práci, pokud je to nutné.

Studenti, kteří nemluví ruský jazyk, se zapsat do kurzů / programů bude poskytnuta jednoroční úvodní kurz ruského jazyka.

Studenti, kteří nemluví rusky budou mít k dispozici jeden rok úvodní kurz v ruském jazyce před zařazením do studia kurzů / programů.

Místa

Petrohrad

Baltic Humanitarian Institute

Adresa, 1. řádek
пр. Стачек, д. 72, лит.А ст.м. “Кировский завод” (рядом с метро)
198188 Petrohrad, Sankt-Peterburg, Rusko
Telefonní číslo
+8 800 770 03 80

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium