Irkutsk State University Of Railway Engineering

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Irkutská státní dopravní univerzita - vysokoškolská instituce, jedno z předních vzdělávacích a vědecko-technických center na Sibiři a na Dálném východě Ruska v železniční dopravě. Jeho plný název je Federální státní rozpočtová instituce vysokoškolského vzdělávání „Irkutská státní dopravní univerzita“ ( IrGUPS ). Univerzitní komplex zahrnuje hlavní univerzitu v Irkutsku, čtyři pobočky, tři vysoké školy a dvě technické školy.

Univerzita školí odborníky vyššího a středního odborného vzdělávání pro železniční průmysl a další odvětví národního hospodářství ve 32 oblastech vysokoškolského odborného vzdělávání, 12 oborů středního odborného vzdělávání.

V současné době je Irkutská státní dopravní univerzita moderním vědeckým a vzdělávacím komplexem s rozvinutými školicími, laboratorními a výrobními zařízeními, který má všechny podmínky pro výcvik vysoce kvalifikovaných odborníků v oblasti dopravy.

Místa

Irkutsk

Adresa, 1. řádek
Ulitsa Chernyshevskogo,15
664074 Irkutsk, Irkutská oblast, Rusko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: