Minin University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

univerzitní

Nižnij Novgorod Státní pedagogické univerzity pojmenované po Minin Kozma (Mininsky univerzita) - instituce s bohatou tradicí: Ústav učitele byl založen v tomto městě v roce 1911, tři čtvrtiny učitelů v této oblasti Nižnij Novgorod - našich absolventů. Navíc, mezi našimi studenty - psychologů a lingvistů, inženýrů a manažerů, umělců a designérů.

Dnes Mininsky University aktivně vyvinut tak, aby byly splněny současné požadavky a vzdělávací standardy, aby vyhovovaly potřebám jednotlivců v oblasti celoživotního učení, odpovědět na aktuální problémy sociálního a národního rozvoje. Uvědomujeme si, ambiciózní projekty: výstavba komplexního systému zabezpečování jakosti vzdělávání, otevření nových oblastí a vzdělávacích programů, výpočetní techniky univerzity. Mezinárodní spolupráce: V současné době má univerzita studentů z 27 zemí.

Spolu s dalšími vzdělávacími institucemi a výzkumnými centry, nevládními organizacemi a agenturami, jsme aktivně zapojeni řízení výzkumných aktivit (zejména v oblasti pedagogiky, řízení vzdělávání, aplikovaná psychologie, filozofie) usilovat o to, aby byl centrem vzdělanosti občanské uvědomění a vytvářet sociální iniciativy.

Snažíme ke zlepšení regionální a národní vzdělávací systém, aby se stal součástí mezinárodního vzdělávacího procesu, připravit nový typ učitele, který sám sebe a společnost, identitu chápe, který je schopen zajistit rozvoj jedince po celý život.

Místa

Nižnij Novgorod

Minin University

Adresa, 1. řádek
ul. Ulyanova, 1
Nižnij Novgorod, Nižnij Novgorodská oblast, Rusko
Telefonní číslo
+7 831 436-01-94

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium