Sochi State University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Sochi State University ( SSU ) byla založena v roce 1989 jako Vzdělávací a vědecké středisko pro školení a profesionální rozvoj pracovníků v rekreačním a turistickém průmyslu a později získala status univerzity. V současné době je na Státní univerzitě v Soči 5 fakult.

Sochi State University je uznávaným lídrem na jihu Ruska v oblasti školení zaměstnanců pro turistický a rekreační průmysl a poskytuje vzdělání v široké škále programů od hotelových a restauračních služeb po design krajiny. Studenti mohou absolvovat prezenční a kombinované programy, včetně programů využívajících technologie distančního vzdělávání. Mezi vybavení univerzity patří University College of Economics and Technology, Center for Additional Professional Education, Postgraduate Department, Alumni Employment Department, Distance Learning Center, Training hotel and Training cafeteria, Health and Recreation Center, Publishing Center, Center for Energy Saving and Nonconventional Power , testovací středisko odborného vzdělávání, knihovna a Muzeum historie univerzity.

Místa

Soči

Adresa, 1. řádek
Politekhnicheskaya Ulitsa,7
354008 Soči, Krasnodarský kraj, Rusko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: