Raffles Design Institute Riyadh

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O Raffles Rijádu

"Globální vysoce kvalitní vzdělání, které nemusíte opustit svou rodinu za"

Raffles je vysoce kvalitní poskytovatel soukromého vzdělávání, uznávaný mezinárodně za to, že je od roku 1990 nejvýznamnějším designovým a postgraduálním studiem v asijském Pacifiku a jednou z 50 nejvýznamnějších světových designových škol s více než 20 000 absolventy a stávajícími žadateli, dnes se rozšiřuje síť Raffles na 30 vysokých škol v 29 městech ve 12 zemích po celé Asii Tichomoří, Asie, Austrálie

Hrdě se tato celosvětová vzdělávací zkušenost přivádí na Blízký východ od Rýdadu v roce 2013 prostřednictvím vzrušujícího společného podniku Raffles International Corporation a jednoho z popředí a diverzifikovaných podniků v Saúdské Arábii.

Se specializací Raffles International Education Corporation Přijíždějící do Rijádu mohou žadatelé těžit ze svých zisků a zůstat blízko blízkým.

Nyní Rijádu "DESIGNERS TO BE" mají možnost objevovat, utvářet, dosahovat, přenášet a aplikovat znalosti, aby se stali nejlepšími tvůrci designu v některé z následujících velkých společností, které nabízíme:

Módní návrhářství, design šperků, design vizuální komunikace, módní marketing

V Raffles jsme odhodláni prosazovat design jako průmysl a tvůrce jako tvůrčí umělce, kteří hledají svou vášeň a vynikají vynikajícími a slibují Rijádu komunitu novou vlnu výroby talentu přispívající k celkovému zdokonalení v designové kultuře, která se nalévá do své vize, že je "Saudský designový hub".

V rámci svého poslání a týmu slouží Raffles KSA v rámci svého poslání a týmu k tomu, aby zdůrazňovali svou úlohu posílení postavení žen a žáků, a to tak, že ženám poskytnou potřebné znalosti a dovednosti, aby se stali podnikateli a profesionálními hráči ve světě designu na místní a místní úrovni. globálně.

Studium na plný úvazek a integrované designové mezinárodní moduly společně s inspirativním a rozšiřujícím se horizontem prostředí odrážejí dosažené výsledky poskytnutí dobře zaokrouhleného studenta s jedinečným vystavením globálnímu hnutí a kultuře.

Globální rozpoznávání

Studium s Raffles Design Institute vám poskytuje mezinárodní uznanou kvalifikaci. Váš pokročilý diplom nebo diplom bude doručen ve spolupráci s Raffles vysokou školou (RCHE), Singapur a udělena. RCHE je registrován a certifikován společností CPE a EDU TRUST Singapore.

Jak je známo, Singapurské vzdělávací standardy jsou považovány za nejvyšší na světě. Váš pokročilý diplom vám také umožní pokračovat ve studiu a získat kvalifikaci bakalářského studia tím, že studuje další čtyři termíny v jednom z Raffles International korporační titul udělení umístění jako Singapur, Austrálie, Malajsie, Švýcarsko nebo Indie.

Akreditace

Společnost Raffles KSA poskytuje nejvyšší akreditované certifikační certifikáty v SAUDI ARABIÍ a na Středním východě. Naše pokročilé diplomové tituly jsou dodávány ve spolupráci s Raffles College of Higher Education (RCHE), Singapur a uděluje jej.

Raffles vysokoškolské vysoké školy (RCHE) je registrován pod CPE (Rada soukromého vzdělávání) Singapur a je akreditován EDU TRUST Singapur.

Vize, mise, filozofie

Studium s Raffles Design Institute vám poskytuje mezinárodní uznání. Váš diplom je dodáván ve spolupráci s Raffles College of Higher Education (RCHE) Singapur, který je registrován a certifikován CPE a EDU TRUST. Studium osmi termínů v Raffles Rijádu pro pokročilé diplom a dva termíny Top Up v Raffles College vám umožní dosáhnout svého bakalářského titulu v designu.

Singapurské vzdělávací standardy jsou považovány za nejvyšší na světě. Váš pokročilý diplom a bakalářský titul vám umožní pokračovat ve studiu a dosáhnout magisterského studia tím, že studie dalších dvou termínů na Raffles College v Singapuru, Chester University ve Velké Británii, Singapuru, Malajsii, Indii nebo Thajsku.

Místa

Rijád

Adresa, 1. řádek
Office No. 25, Home Offices, intersection of Al Oroubah Road by Prince Turki's road
11454 Rijád, Rijádská provincie, Saúdská Arábie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: