Asian International College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Asian International College Asian International College (dříve známý jako učení Capital vysoká škola) se snaží spojit s komunitou globálních občanů, kteří sdílejí participativní přístup k učení a mají zájem být v přední a centra dnešní znalostní ekonomice, aby byli připraveni na budoucnost. Studenti připojit programy AIC je nejen být "učil", ale myslet, účastnit se a vytvořit ... AIC je schopnost dělat víc než jen učit, poslouchají, provokují a výzvou. AIC je vzrušující přístup k poskytování svých akreditované programy v sobě spojuje to nejlepší z obou světů se zdravotním prostor v severovýchodním Singapuru, a přístupem k dodání on-line platforem state-of-the-art vyvinutých hluboce zkušenými vzdělávání technologických týmů na znalostní vesmíru. O Knowledge vesmíru Znalosti Universe je předním světovým vzdělání organizace se sítí více než 3000 místech po celém světě, zaměstnává přes 30.000 odborníků v oblasti vzdělávání. Společnost se dotýká životy více než 300.000 studentů denně přes vášnivé pedagogů, inovativní pedagogiky, přísné osnov a využití sofistikovaných vzdělávací technologie, nabízí vynikající služby ve všech sektorech vzdělávání prostřednictvím uznávaných a respektovaných institucí v raném dětství, primární a sekundární, a vysokoškolské vzdělání. Asian International College je členem rodiny Knowledge Universe. Vize, poslání a základní hodnoty Naše vize Chcete-li být celosvětově uznávané pro poskytování kvalitních inovačních programů v oblasti vysokoškolského vzdělávání a profesní rozvoj. Naše mise Asian International College poskytuje špičkové programy, usnadnil týmem dosažených členů fakulty, s využitím nejnovějších pedagogiky a vzdělávacích technologií, vždy dodržení nejvyšší kvalitu a etické normy. Základní hodnoty Zaměření na zákazníka klademe potřeby a zájmy našich studentů nejprve ve vývoji a poskytování našich programů a standardů služeb.

Duch inovace jsme podporovat kulturu inovací a vášeň pro dokonalost ve všem, co děláme. Profesní etika jsme se zavázali k dosažení nejvyšší profesionální a etické standardy v všeho, co děláme.

Respekt Doporučujeme individuality, začlenění a kulturní rozmanitost.
Společenská odpovědnost Ctíme naše environmentální a sociální povinnosti tím, že káže silný smysl pro zodpovědnost a komunity v rámci naší organizace.

Místa

Singapur

Adresa, 1. řádek
11, Eunos Road 8, #04-01
408601 Singapur, Singapur

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: