DigiPen - Institute of Technology Singapore

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jako první na světě vysoké školy nabízet bakalářský studijní program zaměřený na vývoj her, DigiPen Institute of Technology již dlouho nejlepší volba pro studenty, které sledují kariéru v interaktivních digitálních médií.

Povaha orientována na výkon výrobního odvětví stanovila vysoké standardy a vytvořil silnou konkurencí pro studenty vstupující na trh práce dnes. Abychom uspěli, musíme dodat jedinečné a poutavé interaktivní zážitky pro dnešní publikum. Tento typ pravého technologických inovací lze dosáhnout pouze ti, kteří mají hluboké, základní znalosti o složitém vztahu mezi uživatelem a zkušeností.

Digipen Institute of Technology Singapuru

Singapur je nyní domovem pro digipen je první mezinárodní akademické půdě. Singapur areál vznikl na základě pozvání Singapuru vlády jako součást iniciativy země vybudovat ostrov do vzdělávacího náboje s vizí převést ji do "globální Schoolhouse". Přítomnost digipen bude také přispívat k Singapuru vládní vize otáčení ostrov na "Global Digital Studio."

Digipen: minulost, přítomnost a budoucnost

Společnost byla založena v Severní Americe v roce 1988, DigiPen nadále lídrem v oblasti vývoje hra vzdělávání i mimo něj. S vysoce akademických studijních programů vyučovaných world-class fakulty, Ústavu komplexní vzdělávací program jde daleko více než jen naučit studenty, jak používat Art Production software nebo konkrétní programovací jazyky. Prostřednictvím stáží, týmových projektů založených a učebních příležitostí, DigiPen studenti přímo zažít to, co je zapotřebí, aby se stal úspěšným a cenný člen interaktivní mediální komunity. Přečtěte si více o historii digipen.

Akademici

Obecné informace

Studijní programy digipen jsou nabízeny na místě a osobně poskytnout studentům optimální úrovně výuky, podpora a spolupráce Každý studijní program je poradní výbor složený z fakulty, zaměstnanců, a profesionály, kteří přezkoumávají osnovy na ročním základě pro příslušnou přísně a relevantní obsah Třídy jsou nabízeny na základě semestr Noví studenti zapisují jednou za rok na podzim

Místa

Singapur

Adresa, 1. řádek
PIXEL Building, 10 Central Exchange Green,
138649 Singapur, Singapur