Raffles Singapore

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Od založení své první vysoké školy v Singapuru v roce 1990 se společnost Raffles rozrostla o 19 vysokých škol a univerzit v 18 městech ve 12 zemích .

Náš flexibilní systém přeshraničních transferů umožňuje studentům studovat v jakékoliv síti vysokých škol a univerzit v Raffles , ponořit se do různých kultur a zažít v zahraničí.

Studenti, kteří jsou zapsáni do programu Raffles, mají prospěch z kvalitního vzdělání s dobře zaokrouhlenými praktickými zkušenostmi, které se týkají tohoto odvětví. To jim umožňuje zlepšit jejich kariérní příležitosti .

Studium v ​​mezinárodním prostředí umožňuje našim studentům rozšiřovat svou osobní síť, být vystaveni mezinárodním perspektivám a výrazně zvyšuje možnosti kariéry mimo jejich domovskou zemi.

Přijmeme holistické vzdělání prostřednictvím rozvoje vyšších procesů myšlení, zvládnutí komunikace a získávání důkladných a efektivních pracovních metod.

Naše kurikulum a pedagogika jsou navrženy tak, aby byly zaměřeny na průmysl a byly relevantní. Naši studenti jsou oprávněni inovovat s kreativitou. Dovednosti, které si naši studenti získají, daleko přesahují znalosti a odborné znalosti profesí, které jsou na cestě k úspěchu.

Naše vize

Naší vizí je, abychom byli přední vzdělávací skupinou.

Naše mise

Jsme odhodláni poskytovat kvalitní vzdělání a související služby prostřednictvím naší sítě institucí.

Naše hodnoty a kultura

Poskytujeme vzdělávací prostředí, které vede k úspěšné kariéře prostřednictvím vzdělávacích zkušeností, které podporují:

  • Sociální odpovědnost
  • Profesionální excelence pro zaměstnatelnost
  • Analytické myšlení pro řešení problémů
  • Tvořivost k podpoře inovací
  • Podnikání

Místa

Singapur

Adresa, 1. řádek
51 Merchant Rd
058283 Singapur, Singapur

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium