Přečtěte si oficiální popis

Převládá velmi příjemná a příjemné prostředí v Singapuru areálu.

Rozlehlé areál zasazený do zeleně a zeleň se skládá z několika budov zrekonstruovaný dědictví šíří přes sedm akrů, a se nachází v blízkosti centra Singapuru. Snadno dostupné po silnici, s autobusová zastávka těsně mimo kampusu, to je v těsné blízkosti jiných místních škol, zdravotnických zařízení a nemocnic, Recepce 24 hodin občerstvení, jako jsou 7-11 a hypermarketech, stejně jako rekreační, nákupních a firemních center. A programy běží v Singapuru areálu jsou Globální MBA, BBA, MGB a Executive MBA.

Různé budovy na dům učebny areálu, vzdělávacích center, knihovna a několik dalších zařízení. Učebny jsou odstupňovány, a vybavené state-of-the-art audio a video equipment.There jsou 7 přednáškové sály (čtyři bytí 157 sq.mt., dva být 80 sq.mt. a jeden 58 sq.mt.). Dvě zasedací sály (jeden z 114,5 sq.mt. a druhý z 75,5 sqmt), se také používají k přednáškám příležitostně.

Kavárnu nabízejí různé mezinárodní kuchyně vychází vstříc požadavkům potravin studenta community.There je také sendvič bar v areálu pro rychlé kousnout. Po vyučování, mají studenti možnost osvěžit a omladit pomocí cvičení v posilovně in-house, vyžívá v různých hrách, jako jsou basketbal a stolní tenis nebo prostě trvat dlouhé procházky kolem kampusu nebo na Mt. Faber Sky Walk nachází těsně mimo areálu.

Ranking a rozpoznávání

The Economist nyní řadí SP Jain Full time MBA program jako # 95.

Forbes SP Jain Globální MBA # 5 v Asii: Best International Business Schools 2013 SP Jain School of programu Global Management je (SP Jain) Globální MBA byl zařazen mezi top 20 programů MBA na světě, Forbes Nejlepší obchodní školy (International) Pořadí 2013.

SP Jain byl zařazen # 11 na světě v kategorii "Nejlepší mezinárodní 1 rok MBA programy" a # 19 na světě v kategorii "Nejlepší mezinárodní MBA programy", která se řadí jak jeden rok a dva roky, MBA programy.

Naše pořadí v regionech působíme:

  • Asie: # 5
  • Indie: # 1 (Jsme jediná škola indického původu, že je na seznamu)
  • Spojené arabské emiráty: # 1 (my jsme jediná škola být na seznamu)
  • Singapur: # 3 (INSEAD a National University of Singapore jsou před námi)
  • Austrálie: # 1 (University of New South Wales, jen jiná australská škola je u # 24 na seznamu)

Všechny studentů prezenčního studia SP Jain žijí a studují v ne jeden, ale v minimálně třech různých městech.

Jak děláte obchodní činnost v Dubaji se liší od toho, jak podnikáte v Singapuru, Austrálii nebo dokonce ve Spojených státech. Můžete být velký úspěch ve své domovské zemi, ale nešťastná selhání v jiném případě, že jste nepochopili, že obchodní praktiky, politické systémy a spotřebitelské preference se mohou lišit.

Pomáhá studentům pochopit, to je něco, co jsme v SP Jain, že ne jedinečně přes naše učení modelu multi-školní areál. Všechny studentů prezenčního studia SP Jain žijí a studují v ne jeden, ale v minimálně třech různých městech. Máme školní areály v Dubaj, Bombaj, Singapuru a Sydney. Takže, kromě učení různé nástroje podnikání (jako většina studentů), SP Jain studenti pochopit globální charakter podnikání v nejpřesvědčivější způsobem - prostřednictvím skutečného působení různých kultur, politické přesvědčení, tradice a technologických inovací.

Akreditace

Terciární vzdělávání Kvalita a Standards Agency, Austrálie

SP Jain je akreditována školství kvalitu a standardy agentury terciárního (TEQSA), Austrálie. Na konci programu, studenti jsou svěřeny s australskou stupněm. To výrazně zvyšuje mezinárodní přijetí stupně, čímž impuls k vysokoškolskému vzdělávání a kariéry, v celosvětovém měřítku.

Znalosti a Human Development Authority (KHDA), vláda Dubaj, SAE SP Jain je licencována znalostních a lidský rozvoj Authority (KHDA), vláda Dubaj, SAE vysokoškolským vzděláním poskytnuté SP Jain a certifikované KHDA jsou vykázány v emirátu Dubaj od všech veřejných a soukromých subjektů ke všem účelům.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BBA

S P Jain School of Global Management Singapore

Ve velmi složitém a konkurenčním světě, absolventi musí mít zaměstnatelní dovednosti získat co nejlepší práci. I když se může zdát vzdálené promoce na začátku programu, j ... [+]

Ve velmi složitém a konkurenčním světě, absolventi musí mít zaměstnatelní dovednosti získat co nejlepší práci. I když se může zdát vzdálené promoce na začátku programu, je moudré, aby naplánovat brzy. S tím na mysli, akademická vedení v SP Jain novou podobu svých vysokoškoláka Bachelor of Business Administration (BBA) Program se zaměřit na dovednosti, jako je kritické myšlení a globálního agility, bez kompromisů v oblasti technických znalostí.

BBA Highlights 4-rok bakalářský kurz 3 špičkové specializace vybrat z: marketing, finance a podnikání Vás opravňuje k práci v Austrálii, po ukončení Nejlepší připraví vám za elitní mezinárodních programů MBA Dělá vám vysoce konkurenceschopné v globálním podnikatelském scéně Možnost dokončit 1. ročník v Bombaji či Singapuru Možnost převést na BEC nebo BBC v 2. ročníku Co je nového o naší BBA? Zbrusu nový obor podnikání "Zaměstnatelnost a praktik Skills Series", aby vám pomohou rozvíjet klíčové real-svět, atributy, jako je globální inteligenci a efektivní komunikace Dvě nové základní předměty: sebevzdělávání a čtení signály a trendy Podnikání Project jako alternativa k současnému učení projektu akčním Transfer do BEC / BBC po prvním roce BBA Přijímací řízení ... [-]
Singapur Singapore
Září 2019
Denní studium
4 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

S P Jain School of Global Management Singapore

90 procent údajů na dnešním světě bylo vytvořeno pouze za poslední dva roky. ... [+]

přehled programu

90 procent údajů na dnešním světě bylo vytvořeno pouze za poslední dva roky. Někteří odhadují, že výroba dat bude v roce 2020 44krát větší než před několika lety. Jiní odhadují, že přibližně 2,5 quintilionových bajtů dat se generuje každý den. Celosvětová poptávka po vědeckých poznatcích v oblasti dat a počítačových znalostí přesahuje nabídku, s předpovědí velkého nedostatku analytiků po dobu nejméně dalších 10 let. Pro absolventy oboru Data Science to představuje vysokou potenciální pracovní příležitost.

SP Jain's Bachelor of Data Science (BDS) je tříletý kurz určený k přípravě absolventů, kteří mohou provádět vyšetřování řízených daty a provádět vizuální a pokročilou analýzu získáním a správou dat všech typů. Prostřednictvím tohoto kurzu budou absolventi rozvíjet hluboké porozumění v oblasti vědy o datech a technikách analýzy kvantitativních a kvalitativních dat, která povedou k řešení. Budou schopni identifikovat vzorce, předpovídat trendy a analyzovat data z odvětví, jako je výroba, bankovnictví a finance, maloobchod a zdravotnictví.... [-]

Austrálie Sydney
Srpen 2019
Denní studium
3 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině