Přečtěte si oficiální popis

TMC Academy byla založena v roce 1981 v Singapuru. Nabízí kurzy v různých oborech včetně účetnictví, obchodu a řízení, infocomm technologie, pohostinství / management cestovního ruchu a psychologie / poradenství. Nabízí také jazykové a překlenovací kurzy pro zahraniční studenty, kteří vstupují do Singapurského vzdělávacího systému.

TMC Academy byla jednou z prvních šesti soukromých vzdělávacích institucí, která získala čtyřletou prestižní certifikaci EduTrust udělující Výbor pro soukromé vzdělávání (CPE).

Proč studovat s TMC Academy ?

Buďte průmyslově relevantní

Naše poradní sbor průmyslu přezkoumává studijní plány, které odpovídají potřebám průmyslu

Množství učení

Naše silná spojení s průmyslovými sdruženími a společnostmi vám umožňují přístup k externím odvětvím

Atraktivní trasy postupu

Rychlá cesta k programu s vyšším diplomem, což odpovídá prvních 2 let tříletého titulu UK Honors!

Finanční pomoc je k dispozici

Od studijních grantů, stipendií až po půjčky, financujte své vzdělání s lehkostí.

Vidění

Vedoucí akademie, která vyvíjí úspěšné a vysoce výkonné absolventy.

Mise

Zavázali jsme se k poskytování vysoce kvalitních kurzů s dovednostmi a znalostmi relevantními pro daný průmysl v prostředí podporujícím životní prostředí.

Značka Vision

Naše vizi značky, "Making Dreams Real", ukazují, že sdílíme aspirace našich studentů s našimi vlastními a záleží nám na tom, aby naše sny studentů byly skutečné.

Brand Mission

Usilujeme o vytvoření skutečně inspirativní cesty učení, objevování a realizace pro naše studenty, aby pomohly změnit své sny do reality. Toto pronásledování je zkráceno v NICE - každý krok provedený s našimi studenty je pro nás okamžikem:

Živit
Inspirujte
Péče o a
Posílejte jim pomoc při vytváření snů.


Kvalitní vzdělávání

Náš závazek

Kvalitní cesta společnosti TMC byla formalizována, když společnost TMC získala ocenění ISO9001: 1994 za rok 1997 pro návrh a vývoj kurzů pro diplom v oboru obchodní management a marketingový program. Brzy poté, co byla zavedena nová norma ISO, opět získala společnost TMC svůj kvalitní závazek tím, že získala ocenění ISO9001: 2000 v roce 2002. V té době byla rozšířena certifikační oblast zahrnující návrh a dodání vlastnických / nechráněných Programy, správa a provádění programů distančního vzdělávání a poskytování podpůrných služeb.

V roce 2009 společnost TMC úspěšně přešla na nový standard ISO9001: 2008, se stejným rozsahem certifikace, ale na širší pokrytí díky dalším školám v TMC. Společnost TMC se rozhodla přerušit certifikaci ISO v roce 2015, protože certifikace EduTrust je pro vzdělávací instituci relevantnější.Zákon o soukromém vzdělávání

Zákon o soukromém vzdělávání byl v prosinci 2009 legislativně schválen za účelem posílení stávajícího registračního rámce a ustanovení o prosazování soukromých vzdělávacích institucí (PEI).

O CPE

Výbor pro soukromé vzdělávání (CPE) byl v říjnu 2016 jmenován představenstvem SkillsFuture Singapore (SSG), aby vykonával své funkce a pravomoci v oblasti soukromého vzdělávání podle zákona o soukromém vzdělávání. CPE je podporován týmem specializovaných pracovníků SSG, který má regulovat sektor, poskytovat studentské služby, vzdělávat se spotřebitelům a napomáhat rozvíjení kapacit pro zvyšování úrovně v soukromém sektoru soukromého vzdělávání.

Další informace naleznete na adrese www.cpe.gov.sg

V roce 2004 získala společnost TMC ocenění Singapore Quality Class (SQC) a brzy po certifikaci SQC pro organizaci soukromého vzdělávání (SQC-PEO) společnosti SPRING Singapore. Toto ocenění je vysoce ceněno v Singapuru a sousedních asijských zemích. To připravilo cestu pro TMC, aby se více angažovaně pustil do asijsko-tichomořského trhu tím, že do společnosti TMC přivedl více zahraničních studentů. Certifikát byl obnoven v roce 2007 na další 3 roky

V roce 2005 jsme dále prokázali náš závazek ke kvalitě, když TMC získala certifikaci CaseTrust for Education společností CASE Singapore. Tato certifikace je udělena organizacím PEOs v Singapuru, které se zavázaly k udržení vysoké úrovně dobrých obchodních a zákaznických postupů. V roce 2009 společnost TMC úspěšně obnovila certifikaci CaseTrust for Education.

4-letá certifikace EduTrust

V květnu 2010 byl náš závazek ke kvalitě znovu oceněn, když TMC Academy získala prestižní čtyřletou certifikaci EduTrust, kterou uděluje Výbor pro soukromé vzdělávání (CPE), statutární rada pod Ministerstvem školství. Tato certifikační schéma hodnotí PEI v následujících 6 oblastech:

 1. Závazek vedení
 2. Řízení společnosti
 3. Externí náborové agenty
 4. Ochrana a podpora studentů
 5. Akademické procesy a hodnocení studentů; a
 6. Zajištění kvality, sledování a výsledky

EduTrust

V květnu 2010 byla TMC Academy jednou z prvních šesti PEIS, která získala prestižní čtyřletou certifikaci EduTrust udělující Výbor pro soukromé vzdělávání (CPE). CPE je založen podle zákona o soukromém vzdělávání a je oprávněn zákonodárnou moc regulovat a zvyšovat standardy soukromého školství v Singapuru. Certifikace EduTrust zůstává dosud aktivní.


Kvalita služeb/>

Cíl kvality služby

 1. Odpovězte na zpětnou vazbu do 1 pracovního dne.
 2. Řešení stížností / sporů do 21 pracovních dnů.
 3. Výsledky závěrečných ročníků se zveřejní do 3 měsíců od závěrečné zkoušky.
 4. Náhrada bude zpracována do 7 pracovních dnů.

Strategie zkušeností zákazníků

V souladu s naším cílem poskytovat příjemné a obohacující služby zákazníkům / studentům, jsme se zavázali poskytovat následující:

 • Zákaznické a bezproblémové doručení
 • Relevantní, přesné a včasné informace a služby
 • Zkušení, kvalifikovaní a vášniví akademičtí pracovníci
 • "Tímto zajistíte, že jsme každý krok s vámi, abyste se živili, inspirovali, starali jsme se o vás a pomohli vám, abyste pomohli změnit vaše sny na skutečnost"

Poměr mezi studenty a učiteli

Akademická rada TMC schvaluje a přijímá následující:

 1. Hawthorn Language School: průměrný poměr studentů a učitelů 22: 1
 2. Jiné školy: průměrný poměr student-učitel 40: 1
 3. Velikost třídy až 21 pro počítačové laboratorní zasedání
 4. Velikost tříd až 70 pro teoretické semináře
Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

TMC Academy

Tento program cestovního ruchu je speciálně navržen tak, aby vyhovoval potřebám průmyslu. Kurz je akreditován institutem pro řízení cestovního ruchu a společností cestovn ... [+]

Cena byla udělena University of Northampton

Tento program cestovního ruchu je speciálně navržen tak, aby vyhovoval potřebám průmyslu. Kurz je akreditován institutem pro řízení cestovního ruchu a společností cestovního ruchu, profesními organizacemi pro řízení cestovního ruchu ve Velké Británii. Studenti se vyzývají, aby se zabývali kritickým a analytickým pohledem na jejich chápání teorie podnikání v oblasti cestovního ruchu v kombinaci s proaktivním přístupem pro rozvoj podnikání.

Cílem předmětu je rozvíjet u studentů:

Široké znalosti o životním prostředí, v němž provozují podniky cestovního ruchu, a zároveň rozvíjení dobrého porozumění akademickým základům, které podporují klíčové průmyslové disciplíny.Znalosti a dovednosti přenositelné, aby se mohly prezentovat jako obchodovatelné, dobře vzdělané a kompetentní jednotlivci, kteří jsou schopni uspět v široké škále možností kariérního růstu v cestovním ruchu.Příslušné dovednosti, aby mohly mít schopnost zvládat složité situace profesionálně.Znalosti a intelektuální schopnosti, které mohou sebevědomě vyjádřit a usilovat o to, aby se staly celoživotními učiteli... [-]
Singapur
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
TMC Academy

Obchodní stupeň udělený Univerzitou v Northamptonu pokrývá klíčové aspekty podnikové a manažerské praxe a teorie a zdůrazňuje rozvíjení individuálních a skupinových doved ... [+]

Cena byla udělena University of Northampton

Obchodní stupeň udělený University of Northampton pokrývá klíčové aspekty podnikání a řízení v praxi a teorii a zdůrazňuje rozvíjení individuálních a skupinových dovedností. Studenti si mohou vybrat z řady Pathways aby splnili své individuální zájmy a profesní cíle včetně marketingu, financí, lidských zdrojů a obecného podnikání. Tento kurz je určen pro studenty, kteří hledají kariéru v marketingovém a podnikatelském průmyslu.

Cílem předmětu je:

Stále více se stávají nezávislými v jejich stylu učení, čímž zvyšují jejich dovednosti celoživotního učení.Získejte hluboké pochopení organizací, jejich řízení a měnícího se vnějšího prostředíBude schopen účinně přispívat k řadě operačních a / nebo strategických kontextů v podnikání po ukončení programu a zaměřit se na kariéru v jedné odborné oblastiRozvíjet znalosti i schopnost využívat řadu výzkumných technik.... [-]
Singapur
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

TMC Academy

Stupeň psychologie umožňuje kritické porozumění a analýzu lidského chování, myšlení a emocí. Studenti se naučí vědecké dovednosti, které jsou přenositelné na kariéru mimo ... [+]

Cena byla udělena University of Northampton

Stupeň psychologie umožňuje kritické porozumění a analýzu lidského chování, myšlení a emocí. Studenti se naučí vědecké dovednosti, které jsou přenositelné na kariéru mimo psychologii. Kurz se zabývá psychologickými problémy v práci, vzdělávání, fyzickém a duševním zdraví, zločinu atd. Jedná se o jednoroční program, který studentům nabízí možnost:

Poskytněte kritické pochopení psychologických údajů týkajících se lidského chování a zkušeností.Rozvíjet obecné a specifické dovednosti, například; analytické, interpersonální a výzkumné dovednosti, které jsou relevantní pro různé kariéry.Podporujte touhu po celoživotním učení.... [-]
Singapur
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
TMC Academy

Tento titul je "doplněným" programem pro držitele příslušných diplomů vyšších diplomů od TMC School of IT, Digital Media a Mass Communication. Tento stupeň posk ... [+]

Udělil University of Greenwich

Tento titul je "doplněným" programem pro držitele příslušných diplomů vyšších diplomů od TMC School of IT, Digital Media a Mass Communication. Tento stupeň poskytuje studentům aktuální přístup k nedávnému vývoji v oblasti výpočetní techniky a současným trendům na trhu.

Pomáhá studentům porozumět požadavkům na webové aplikace a umožňuje studentům rozvíjet dovednosti, jako jsou analýzy a modelování. Rozvíjí lepší pochopení hardwarových a softwarových schopností a přístupů k řešení problémů při vývoji softwaru.

Plný úvazek: 12 měsíců *

Na částečný úvazek: 18 měsíců

... [-]
Singapur
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
TMC Academy

Tento účetní a finanční stupeň je prvním krokem k rozsáhlému průmyslu. Účetní a finanční specialisté hrají ústřední roli ve všech typech organizací; veřejného a soukroméh ... [+]

Tento účetní a finanční stupeň je prvním krokem k rozsáhlému průmyslu. Účetní a finanční specialisté hrají ústřední roli ve všech typech organizací; veřejného a soukromého sektoru, v rámci průmyslu a obchodu. Účtování se stalo klíčovým hráčem při poskytování informací o řízení, které umožňují úspěšné rozhodování, plánování a kontrolu. Účtování je více než jen výpočetní dovedností a program rozvíjí vaši schopnost analyzovat a hodnotit situace v reálném životě a efektivně sdělovat vaše názory a názory. Budete zvažovat praktické techniky zapojené do účetnictví a financí a rozvíjet dovednosti pro kritickou analýzu teorie těchto technik.... [-]

Singapur
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
36 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

About TMC Academy Singapore