Přečtěte si oficiální popis

Bratislavská Mezinárodní škola svobodných umění je založen na principech svobodných umění a vědy. Naše svobodná umění vzdělávací program je určen na podporu dobře zaoblené, dovednosti vybavený, nezávisle smýšlející jednotlivce přes průběhu studia na úrovni bakalář.

Všechny naše studentů, kteří absolvují s titulem v politologie, s koncentracemi buď v mezinárodních vztazích, středoevropských studií, nebo politického myšlení. BISLA je také flexibilní při poskytování zaměřené studium pro žáky se specifickými zájmy a nabízí celou řadu mimoškolních non-připsány kurzy zdarma (např cizí jazyky, prezentační a argumentace dovednosti, etc.)

Forma studia Klademe důraz na častém, svědomitý kontakt mezi studenty a učiteli, stejně jako týdenní úkoly psaní, to vše při čtení odborné literatury a klasiky politické filosofie jako Plato, Hobbes, Locke, Marx, a Arendt.

Typický seminář se skládá z 7-10 studentů.

Všechny kurzy jsou vyučovány v anglickém jazyce. Základní znalost angličtiny je dostačující pro všechny žadatele, aby nárok na náš studijní program jako BISLA má vynikající školení v oblasti akademické angličtiny.

Po maturitě BISLA studenti získají dovednosti a znalosti, které jim umožní ucházet o pozice v soukromém sektoru, veřejné správy, médií a nevládních organizací. Naši absolventi vybírat z nejširší škálu předmětů pro postgraduální studium, jako jsou:

Mezinárodní bezpečnost Evropská studia Evropská integrace Politická věda Veřejná politika Mezinárodní vztahy Life Sciences

Ekonomika a společnost ve východní Asii

Gender Studies Media Závislost Studie FILOZOFIE Drama Studies

Naši absolventi studovali na 17 vysokých školách a fakultách, téměř polovina z nich v zahraničí na insititutions, jako je London School of Economics, univerzity v Groningenu v Nizozemí, Central European University v Budapešti, a na University of Chicago.

Mimo učebnu Každý student BISLA dělá stáž v průběhu studia. Studenti organizuje mimoškolní aktivity pro sebe, jako je například časopisy, divadla a sportovního klubu, atd Každý semestr, 5-6 studenti strávit semestr v zahraničí v místech, jako je Londýn, Tilburg, Maastricht, Hong Kongu, St. Petersburg, a Vermont, USA.

Mimoškolní aktivity Kromě školy, BISLA se zabývá mnoha vědeckých, kulturních a vzdělávacích projektů a iniciativ. Vydává Kritika Kontext (kritika a kontext), časopis kritického thinking.Every týdne v průběhu akademického roku, BISLA hostí veřejné diskuse v angličtině, stejně jako slovenský na témata, jako je například migrační krizi či podmínek ve věznicích.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bratislava International School Of Liberal Arts

Všechny naše studentů, kteří absolvují s titulem v politologie, s koncentracemi buď v mezinárodních vztazích, středoevropských studií, nebo politického myšlení. BISLA je ... [+]

Klíčová fakta

Studijní program: Svobodná umění

Studijní obor: politické vědy

Udělené akademický titul: BA (Bahcelor)

Umístění: Bratislava Slovensko

Forma studia:Na plný úvazek

Doba trvání: 3 roky na plný úvazek Všechny našich studentů, kteří absolvují s titulem v politologie, s koncentracemi buď v mezinárodních vztazích, středoevropských studií, nebo politického myšlení. BISLA je také flexibilní při poskytování zaměřené studium pro žáky se specifickými zájmy a nabízí celou řadu mimoškolních non-připsány kurzy zdarma (např cizí jazyky, prezentační a argumentace dovednosti, etc.)

Forma studia ... [-]
Slovensko Bratislava
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

ČO JE BISLA? WHAT IS BISLA?

BISLA
Adresa, 1. řádek
Bratislava International School of Liberal Arts Grösslingova 53 Bratislava
81109 Bratislava, Bratislavský kraj, Slovensko
Website
Telefonní číslo
+421 2/592 343 12